Mieszkowski zadumany nad 'czystością moralną narodu' - zdjęcie
06.12.19, 16:12Zdj. Twitter/Waldemar Kowal

Mieszkowski zadumany nad 'czystością moralną narodu'

14

Poseł Koalicji Obywatelskiej Krzysztof Mieszkowski znów zamieścił w mediach społecznościowych wpis wywołujący kontrowersje, w którym atakuje sympatyków Prawa i Sprawiedliwości.

Wobec wysokiego poparcia dla PiS, parlamentarzysta pyta o... "czystość moralną narodu".

To nie pierwszy przypadek, gdy Mieszkowski - tak głośno i żarliwie nawołujący do przestrzegania demokratycznych wartości - nie potrafi uszanować wyborców swoich oponentów politycznych.

"Wielkie poparcie moralnie czystego jednolitego narodu jakim w dalszym ciągu cieszy się @pisorgpl, mimo kolejnych, zatrważających spektakularnych afer, jest pytaniem o moralnie czysty naród i źródła tej czystości moralnej"-pisze Mieszkowski. Na kontrę internautów nie trzeba było długo czekać.

"Kolegę widzę demokracja uwiera i poglądy milionów ludzi inne niż lewicowe

To pan wymieni te zatrważające afery.Czekamy.

Masz plusa, że przyznajesz, że są całkiem przyziemne kwestie, które Cię przerastają, jak Komorowskiego prezydentura.

Co z maturą? Ludzie ciekawi. Pykło w końcu?"-czytamy w komentarzach internautów.

yenn/Tysol.pl

Komentarze (14):

Jahiramać2019.12.7 9:25
,,Człowiek defekt " ,pełen deficytów , zamierza moralizować i pouczać innych..
Opty2019.12.7 6:37
Każda yelita ma swój koniec. Yelita cienkie, grube, rectus, anus.....
turkuć podjadek2019.12.6 20:06
chodząca patologia w osobie mieszka , powinna zastanowić się jakiej jest płci . A jeśli nie wie jak to zrobić , niech zwróci się do tow.senyszyn
Mirek2019.12.6 20:04
Problem tych tzw. "artystów" polega na tym że są wielcy wówczas gdy mówią cudzym tekstem np. na scenie teatru . Ale gdy przyjdzie im cokolwiek skliźnić od siebie samego czy samej to wychodzi wtedy szydło z worka . Okazuje się że taki nieuk prezentuje formę ale treści logicznej nie ma tam za grosz . W szkole teatralnej przecież nie uczą wiedzy tylko sposobu przekazania tekstu . I taka nimota jest zapraszana później do mediów i klepie co mu ślina na język przyniesie . Albo celowo zaprasza się taką nimotę aby pod wiadomą tezę wyklepała swój wiadomy wszystkim tekst .
Otto2019.12.6 18:15
Polskę trzeba oczyścić z komunistycznego śmiecia, kłamców, złodziei i zdrajców, czerwonej i tęczowej zarazy, m.in. Mieszkowskiego ! Z tymi pasożytami nie można prowadzić dialogu. Oni nie mają nam nic do powiedzenia, a jeśli już to faszerują Polaków kłamstwami, manipulacjami i nienawiścią, wymyślają głupoty, szczują, a na prawdę reagują agresywnością. Tutaj nawet utylizacja nic nie pomoże. Powinniśmy zachowywać spokój, nie zapraszać ich do mediów, nie przekonywać ich, nie dyskutować z nimi. Oni nie potrafią normalnie rozumować i nie usłuchają żadnych argumentów. Najsmutniejszą rzeczą, wręcz niewiarygodną jest jednak to, że nadal ok. 30% polskojęzycznych osobników popiera tych przestępców . To smutne, ale oni mają przestawione mózgowia, inaczej – mutacja myślenia. ! Do nich nie dociera NIC ! Proszę sobie wyobrazić, że nawet ludzie wykształceni, ba profesorowie, ludzie mediów, aktorzy, celebryci, itd. zachowują się jak pacjęci w domach wariatów. To obóz zdrady narodowej, który powinien być wyeliminowany z życia publicznego.
Nina2019.12.6 18:03
Duma nad rodakami żydami?
Urszula2019.12.6 18:01
Panie yenn, nie ma się co rozwodzić. Takie komentarze internautów - zwolenników PiS czytamy codziennie na Frondzie i już przywykliśmy do tego, że nie ma ze strony PiS merytorycznej dyskusji tylko pomówienia, inwektywy i wulgarne słowa. Brakuje panu tematów? Podrzuciłabym kilka, ale pan nie umiesz pisać.
Jack Em2019.12.6 18:17
Z wami się nie da merytorycznie rozmawiać, ponieważ wy jesteście kłamcami, a do tego złodziejami i zdrajcami !!!
Jahiramać2019.12.7 9:22
I kto to mówi ?
man.of.Stagira2019.12.6 17:32
widać, że n a w e t sutener z Fronda.pl zrozumiał gdzie bije źródło! Tak Trzymać. xD
anonim2019.12.6 17:32
IZRAEL CZEKA NA TO INDYWIDUM
Sutener z Krakowa Marian.B. 2019.12.6 17:22
Prawdziwy Polak, katolik i patriota czerpie głęboką wiedzę z jedynych słusznych żródeł.!!! Radio Maryja. Telewizja Trwam. Gazeta Polska Codziennie. Fronda.pl.
Wojtek Polak2019.12.6 17:40
prawdziwy anty Polak lewak idiota czerpie głęboką wiedzę z jedynych słusznych źródeł z gejzety wyborczej wysokich obcasów gazety.pl oko press TVNów i krytykii politycznej. oto są źródła jedynej prawdy nowej bolszewii.
Polak Ateista Dumny Gej 2019.12.7 10:47
temu nieukowi starczy związać ręce i będzie niemową --tak mają nieuki