Miecugow: Ten Oskar W. to nie prawicowość. To oszołomstwo. On jest świrem - zdjęcie
07.08.13, 11:23Grzegorz Miecugow (fot. Agencja BEW)

Miecugow: Ten Oskar W. to nie prawicowość. To oszołomstwo. On jest świrem

29

"Główny cel tego człowieka został spełniony dopiero, gdy jakaś gazeta zrobiła z nim wywiad, z jego pełnym nazwiskiem i zdjęciem. Po tym wywiadzie pomyślałem, że te wszystkie gorzkie słowa o spsieniu mediów, prasy, mają podstawę. Bo dano temu człowiekowi to, o co mu chodziło" - powiedział w TOK FM Grzegorz Miecugow. Zaprosił go do swojej audycji Daniel Passent.

"Ten Oskar W. to nie prawicowość. To oszołomstwo. On jest świrem." - kontynuował dziennikarz TVN.

Daniel Passent oponował: "Ja się nie zgadzam. Ten człowiek ma 25 lat i wyznaje poglądy, które w Polsce są nagłaśniane, np. w uznanych mediach. W tygodniku "W Sieci" czytam na przykład, że potrzebne jest nowe powstanie warszawskie - bezkrwawe, ale również zdeterminowane. I to już nie pisze 25-letni oszołom, tylko jeden z największych opiniotwórczych tygodników. I może ten młody człowiek właśnie czuje się takim "powstańcem"? Na razie bez broni..."

"Ten młody człowiek rzucił się na mnie z pięściami, bo rok wcześniej nie zareagowano przy drobnej rzeczy, jaką było lżenie polskiego prezydenta rok wcześniej też na Przystanku Woodstock. Bo to robił ten sam człowiek - przyznał Grzegorz Miecugow. - Darł się na prezydenta. Niby drobiazg. Ale ktoś go powinien wziąć pod lupę już wtedy. On nie dostosował się do miejsca, gdzie padały trudne pytania, ale nie były podszyte agresją. Jak się puszcza małe rzeczy, to one rosną" - zakończył temat Miecugow.

ToR/TOK FM

Komentarze (29):

anonim2013.08.7 11:33
http://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2013/08/07/bog-mowi-europa-nie-slucha-nowa-reklama-heyah-z-leninem-i-lucyferem-w-roli-glownej/ Bóg mówi! Europa nie słucha! – nowa reklama Heyah z Leninem i Lucyferem w roli głównej
anonim2013.08.7 11:38
Tą samą miarę trzeba przyłożyć do Miecugowa i innych posłusznych władi . Reagować na każde ich najdrobniejsze kłamstewko i nadużycie. Np. Miwcugow nazwał Oskara świtem i już sprwa powinna trafić do sondy za zniesławienie.
anonim2013.08.7 11:44
Ale ten Miecugow wrażliwy na "lżenie polskiego prezydenta"... A co powie o symfonii nienawiści wobec "polskiego prezydenta" Lecha Kaczyńskiego, w której sam brał udział? Co powie o nazwaniu przez Palikota prezydenckiego lotu do Smoleńska "pijacką wyprawą"?
anonim2013.08.7 11:50
Tu rację ma Miecugow-Pleciugow, jak rodzinka ta z dawien dawna określana jest w Krakowie. Chodzi o oszołomstwo jeszcze bardziej odleciane w kosmos niż JK-M.
anonim2013.08.7 11:55
Uhuhuuu.... to już mamy nieśmiałe przygotowywanie gruntu pod formalną cenzurę. Niedługo okaże się że wypowiadanie krytycznych opinii o "prezydęcie" jest karalne- na wszelki wypadek, bo nie wiadomo co za rok z tego wyrośnie, potem że zakazane są opinie jakiekolwiek, potem w ogóle otworzyć usta będzie zabronione. Miecugow próbuje pokazać, że potencjalnie szalony może być każdy, kto o władzy mówi inaczej niż dobrze. Niedoczekanie.
anonim2013.08.7 12:09
Nie wtrącam się w P.Woodstock ale on ma z Woodstockiem tyle wspólnego co kot napłakał. Zaproszenie polityków w tym prezydenta Polski/Niemiec uważam za ostateczny gwóźdź do trumny tego komercyjnego padła o nazwie przystanek woodstock. Dodatkowo reklam na przystanku woodstock więcej niż w niejednym markecie. Dowodzi to ni mniej ni więcej, że z ideą Woodstocku nie ma to NIC wspólnego. To żałosne jak wmawia się ludziom kilkanaście lat "Róbta co chceta" a potem karci się ich za to że robią co chcą. p.s. Bulwersuje mnie też scena kryszny - ciekaw jestem jak chrześcijanin (albo ktoś kto się za niego uważa) może pojechać na przystanek woodstock kiedy działa tam kryszna. Czytam że w tym roku (w poprzednich nie wiem ale zapewne takoż) był tam "wóz jagannatha" - ludzie oddają mu "hołd" poprzez przepychanie go po placu pod sceną. Po prostu tragedia. Dla mnie to straszna sprawa i nie wyobrażam sobie że mogliby tam (nawet przypadkiem) byc katolicy.
anonim2013.08.7 12:17
petrasCK, ten smutny człowiek nie budzi mojej nienawiści, zapewniam.
anonim2013.08.7 12:34
Ale sie porobilo. Oszolom Miecugow nazywa kogos oszolomem. To jest tak jakby >arbiter< nazwal >Elize< tłumokiem, chociaz sam przytlumiony.
anonim2013.08.7 13:00
Miecugow to nie żaden dziennikarz - to skundlały ideolog, psiały piewca tuskomatołów i lewaków. Zero bezstronności, sprzedajny dziennikarzyna , zero.
anonim2013.08.7 13:42
Oskar Wądołowski to nie oszołom, to polityk, wystarczy spojrzeć na: http://marudziarz.pl/smieszy-mnie/ten-od-bicia-zaprzancow-i-inni-czyli-swieta-trojca-bialostocka/
anonim2013.08.7 14:03
Pan Miecugow to nieobiektywny pracownik medialny TVN-u, wprowadzał elementy polityki na imprezie dla młodzieży wrażliwej na prawdę. Na tej imprezie powinna brzmieć tylko muzyka a nie ludzie typu Miecugow czy Wojewódzki. Reakcja młodego człowieka który przyjechał słuchać muzyki pośrednio jest też winą organizatorów którzy zapraszają i prowokują tego typu zdarzenia (niedawno również na UWr.) nie wiem czy jest to celowe czy chodzi już o indoktrynację młodzieży. Niestety Pan Owsiak brnie coraz bardziej w zależności polityczne, sam uważa się za nieomylnego "Góru".
anonim2013.08.7 14:05
Choć raz Miecugow powiedział coś do rzeczy. Wyjątkowo się zgodzę, to oszołomstwo, wynika z tego że Miecugow może się jeszcze nawróci, warto się modlić za niego.
anonim2013.08.7 14:09
A gdzie pan był panie Miecugow gdy na potęgę lżono prezydenta Kaczyńskiego? Gdzie pan był gdy dożynano wathę? Wtedy panu faszyzm nie przeszkadzał? To może dobrze że pan dostał po twarzy na otrzeźwienie?
anonim2013.08.7 14:24
Panie Mie-cugow : nie każdy da się wziąć w cugle - tak jak pan.
anonim2013.08.7 14:28
Do tego, żeby stwierdzić, że rodziny wielodzietne lepiej funkcjonują nie potrzeba psychologa, a pracy dla Polaków tu w Polsce.
anonim2013.08.7 14:37
Co jest przerażające i nie do uwierzenia? Dobór gości. Ta cała akademia owsiakowa to zwykła agitka propagandowa. Najgorzej prezentuje się na niej sam gospodarz, który ustawia zaproszonych młodych ludzi, poucza i zamyka im usta. Posłuchałem i osłupiałem. Całość przypomina spotkania zetempowskie, które znam jedynie z opowieści.
anonim2013.08.7 14:40
Psienie mediów rozpoczął już wcześniej TVN i GW, z pomawianiem ludzi i robieniem manipulacji. Potępiam bicie, a TVN kłamie.
anonim2013.08.7 14:43
@Apso44 jak gdzie był? dołączył się do drwiących i drwił na potęgę z ś.p. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego ot mentalnośc Kalego - facet (gm) który opluwał w massmediach przez lata wielu zasłużonych Polaków teraz czuje że cos jest nie tak że hasło róbta co chceta jednak nie jest fajne Oskar W. (25lat) jest dzieckiem Owsiaka - przez lata słuchał z jego ust "Róbta co chceta" - a teraz mają do niego pretensje że realizuje hasło owsiaka - dziwne
anonim2013.08.7 17:26
Cóż za wybuch "miłości" do nieprzyjaciół. Dość mam gibusów z pokolenia nerwostrady. Miecugow ma rację.To nie jest prawicowość. To frondelkowe katole dające się podpuszczać, tym którym zależy na ośmieszeniu prawicy. Dziś frondelkowy "bohater" dał po ryju, jutro chwyci za nóż. Kto na tym ucierpi? Prawica. Przez kogo przez was idioci, bo czytając wasze peany i widząc brak reakcji redakcji, będzie myślał, że jest mesjaszem narodów i spełnia misję od pana B. Do piaskownicy gimbusy.
anonim2013.08.7 17:28
Kto sieje wiatr zbiera burzę.
anonim2013.08.7 17:34
"Kto sieje wiatr zbiera burzę." Przemyślenia na poziomie żula spod budki z piwem.
anonim2013.08.7 18:10
"bo rok wcześniej nie zareagowano przy drobnej rzeczy, jaką było lżenie polskiego prezydenta" Aha - a gdzie byłeś kiedy wraz z resztą polszewii odczłowieczałeś faktycznego polskiego prezydenta a nie jego współ-zabójcę z Budy Ruskiej? Gdyby nie wy hieny które od 2005 odzieraliście go i jemu podobnych z człowieczeństwa to może dzisiaj nadal by żył i był na tym stanowisku a nie Rudy, ruski hrabia albo reszta tego rusofilskiego ścierwa. "Darł się na prezydenta. Niby drobiazg". Tak to jest drobiazg - na waszego prezia to jest szczyt zbrodni. Wy prezydenta odzieraliście z godności i tym samym zachęciliście polszewię do jego zamordowania. Niby drobiazg... "Jak się puszcza małe rzeczy, to one rosną" - Pełna zgoda - cieszy mnie że rozumie pan że to koniec końców wy zbierzecie burzę którą zasialiście kiedy po 2005 skłóciliście Naród dzieląc go na "oświeconych" i na "ciemnogród".
anonim2013.08.7 19:23
Burza to dopiero będzie. http://www.wykop.pl/link/1607151/zebrowski-o-podmianie-elit/ Ten GWnomaker Miecugow, jest z plemienia utrwalaczy władzy ludowej. http://niepoprawni.pl/blog/4863/atak-na-miecugowa-czyli-antysemityzm-po-polsku A oni nie zostali rozliczeni z setek tysięcy zbrodni, których dokonali po 1939 roku. Kolaborowali ze wszystkimi - *rewstwo najwyższych lotów! Tak się nie godzi!
anonim2013.08.7 19:51
@Pitekantropus Dla nich najbardziej bolesny będzie brak pieniędzy. Dość mam już frondelkowych bla blaczy, ekscytujących się bezsensownym zachowaniem idioty, który równie dobrze mógł być zmanipulowany przez tych od których Terlikowski się musi jeszcze sporo uczyć. Takie "afery" szkodzą prawicy. Być może bla blacze frondelkowe to 5 kolumna?
anonim2013.08.7 20:20
Jak na razie to Miecugow odcina "kupony" od tego policzka. Zwykły akt chuligański podnoszą wszyscy do rangi zamachu stanu. Bez jaj.
anonim2013.08.7 20:31
PObeczla się komunistyczna świnia .lata od stacji do stacji jaki to łon męczennik . cipa z ciebie Miecugow nie facet zwykła cipa a nie obrażając pań nie jedna potrafiła by się nieźle odwinąć.
anonim2013.08.7 20:45
@land Co innego niemęska i śmieszna postawa Miecugowa, co innego ten idiota co nawet w ryj dobrze walnąć nie potrafi. Idiotę co szkodzi i ośmiesza prawicy swoim wybrykiem, trzeba nazwać idiotom i tyle w temacie.
anonim2013.08.7 21:54
No pięknie! Świr! Oszołomstwo! Jak widać pan Miecugow dalej kontynuuje proceder za który przyjął w papę. Za te wyzwiska po raz kolejny powinien ktoś podbiegnąć do tej gwiazdy propagandy i z płaskiej ręki w pysk pociągnąć i tak aż do skutku.
anonim2013.08.9 1:06
Miecugow jak nie czujesz Polakiem to co tu jeszcze robisz?