Michalik STRASZY: Kaczyński wprowadzi narodowo-katolicką dyktaturę - zdjęcie
09.09.19, 18:36zdj. screen Youtube

Michalik STRASZY: Kaczyński wprowadzi narodowo-katolicką dyktaturę

41

Politycy totalnej opozycji oraz dziennikarze i "autorytety" tego środowiska nadal nie są w stanie przeboleć wystąpienia prezesa Prawa i Sprawiedliwości na sobotniej konwencji w Lublinie. 

A to manipulują słowami Jarosława Kaczyńskiego na temat rodziny, sugerując, że polityk rzekomo zaatakował rodziców samotnie wychowujących dzieci, a to atakują za słowa o katolicyzmie i nihilizmie. 

Prezes PiS podkreślił na konwencji również wartość szeroko rozumianego prawa do życia - wystąpił m.in. przeciwko eutanazji i aborcji na życzenie. Nie wszystkim sie to spodobało. W prawdziwą histerię wpadła publicystka "Gazety Wyborczej", Eliza Michalik. 

"Jarosław Kaczyński zapowiedział wprost, że jeśli PiS wygra, wprowadzi narodowo - katolicką dyktaturę. Plus ledwo zawoalowane groźby pod adresem wszystkich, którym się ten pomysł nie podoba i którzy mogliby mieć ochotę mu się sprzeciwić"-napisała na Twitterze.

Nie wiadomo czy bardziej smutne jest to, że takie rzeczy wypisuje dziennikarka aspirująca do "elit" intelektualnych i pogardzająca "ciemnogrodem", że świadomie manipuluje, czy to, że jakaś część Polaków jeszcze się na to nabiera...

 

 

yenn/Twitter, Fronda.pl

Komentarze (41):

Albin2019.09.10 23:25
Jeszcze w kwietniu Niesiołowski gadał Elizie Michalik w TV Superstacja że samice cuchną moczem czym wabią samców mniał przy tym maślane oczy ślinił się a Eliza nóżkami przebierała. Michalikową wyrzucili na zbity pysk mimo że kobiecina ma kredyt hipoteczny we frankach szwajcarskich a Jurny Stefan gdzieś wyparował zniknął. Głupia ta baba.
anonim2019.09.10 12:38
Miernota PULARDA calkowity deficyt wiedzy
roman2019.09.10 10:18
Piękna kobieta.
taro2019.09.10 8:37
takiej zdzirze pasowalaby dyktatura lesbijsko -pedalska. Tak jak wasilewskiej komunizm ze stalinem.
Marian2019.09.10 7:55
Ja uwazam, ze przejsciowo mozna wprowadzic dyktature, aby rozprawic sie z niszczacymi Polske zarazami:czerwona,rozowa ,teczowa i obrzezana.
T342019.09.10 7:39
Ona jest ze Sląska !!!!.Co nam dał Kraków i katowice -Kraków Kościuszkę i papieża katowice dwóch ch(****) ogolonych na jeża Hindenburgowie,Anhalci,Plessowie.Habsburgowie,Donerstagowie,Hohenburgowie,Promitzowie zawsze inwestowali w polską lewice ,wódkę,piwko-tylko, że oni tworzyli też SS dla niepijących -wstyd że taka głupia ,a tak cytowana
Kpt Wach2019.09.10 7:05
Michalik to szlonzoczka czy studenka szlonska czy coś ,nie ten Ozon nie ta geometraia twarzy poprostu nizsza rasa ukrainopodobna -wstyd ,że ma tyle do powiedzenia Niech sie zabierze za folksdojczy na Śląsku
Jan Radziszewski2019.09.10 3:24
Najwyższy czas ELIZO M ,wraz z politykami PO - lecieć do Izraela by budować Trzecią świątynie w Jerozolimie bo +żyd Antychryst czeka na koronację
Moly2019.09.9 23:55
Nie ma co starszyc ; to sa juz fakty. Jesli religijnosc jest zgodan z racja stana; jesli ktos kto "podnosi reke na koscil podnosi ja na polske" to czy taka osoba moze pelnicz kluczowe, odpowiedzialne role w systemie politycnym i spolecznym. Jesli osoba nie-heteronormatywna jest " dewiantem" cy moze byc np nauczycielem ale przedszkolanka. Ten proess sie juz zaczal. I im bardziej pis" dokreca srube" w swojej absolutnej ignoarncji, arogancji i iiotyzmach tym bardziej jego wyborcy sie ciesza. Tylko czekac na donosiki teraz bo ktos kogos widzial na paradzie rownosci
jzis2019.09.9 23:11
co to za obrzydliwa kwoka........
violencja2019.09.9 22:53
Często widzę fotografię tej pani tutaj . Nigdy nie rozwijam artykułów z jej wypowiedziami , bo wydaje mi się to mało interesujące.Po co ją cytować?Niczego nie wnosi.
killpedryll2019.09.9 21:26
Xeroliza i wszystko w temacie
anonim2019.09.9 21:19
Dyktaturę to mogą wprowadzić kosmopolityczni sataniści , Pani obóz, władza prawomocna broni się sama przez się!
athos2019.09.9 19:54
Michalik jest osobą młodą, słabo wykształconą, która nie wychodzi poza proste hasła typu "Polak-katolik". Operuje na poziomie haseł i nawet nie podejrzewa, co się kryje pod takim czy innym hasłem kryje. Dlatego trudno z kimś takim dyskutować. Ktoś, kto chce coś powiedzieć na temat katolickiej Polski, powinien dobrze znać całe, ponadtysiącletnie chrześcijańskie dzieje naszego kraju. Na taki temat mógłby się wypowiadać taki historyk, eseista jak Paweł Jasienica (Lech Beynar), a nie ktoś, kto skończył jakieś marne studia dziennikarskie, które tak naprawdę nie dają żadnych poważnych kompetencji.
Jarek2019.09.9 20:46
Oj księże athosie powtarzasz się. Pomyśl, tak w domowym zaciszu. Chciałbyś Polskę jako państwo wyznaniowe, czyż nie? Ale byłoby Wam dobrze. Ale kościoły będą wówczas "pełne", no chyba, że będziecie je zapełniać jak kiedyś pochody pierwszomajowe.
athos2019.09.9 21:27
Piszesz nie na temat. Nie piszę co ja bym chciał (dla ogółu to nieistotne, nie jestem też księdzem), piszę natomiast o tym, by nie zadowalać się prostymi hasełkami, bo to szalenie upraszcza nasze myślenie. Dużą winę za to ponosi wielu dziennikarzy, którzy posługują się takimi skrótami myślowymi, tworząc tym samym groźne stereotypy. Niestety pani Michalik do nich należy.
Jarek2019.09.10 9:03
O tak, Jan Bodakowski is the best!
orgi2019.09.9 19:54
pudernica na usługach lewactwa ......
athos2019.09.9 19:48
Michalik jest osobą młodą, słabo wykształconą, która nie wychodzi poza proste hasła typu "Polak-katolik". Operuje na poziomie haseł i nawet nie podejrzewa co się kryje pod takim czy innym hasłem kryje. Dlatego trudno z kimś takim dyskutować. Ktoś, kto chce coś powiedzieć na temat katolickiej Polski, powinien dobrze znać całe, ponadtysiącletnie chrześcijańskie dzieje naszego kraju. Na taki temat mógłby się wypowiadać taki historyk, eseista jak Paweł Jasienica (Lech Beynar), a nie ktoś, kto skończył jakieś marne studia dziennikarskie, które tak naprawdę nie dają żadnych poważnych kompetencji.
jozef2019.09.9 21:27
Aleś ty wykształcony prostaku.
Zbyszek2019.09.9 19:36
Na przestrzeni ponad 1000 lat istnienia Polski państwo wrogie w stosunku do Kościoła istniało jedynie w czasach narodowego ucisku tzn. pod zaborami, okupacją hitlerowską oraz w czasach PRL. Czyżby pani Eliza pragnęła powrotu tamtych czasów ?
xyz2019.09.9 19:34
Michalik... wyrzucona z Gazety Polskiej za plagiat, nagle przeszła metamorfozę i biegunowo zmieniła światopogląd. Ta baba gdyby dostała dobrze płatną robotę np. w czasopiśmie wędkarskim, to pisałaby że łowi sumy na 3 metry, śpi z węgorzami elektrycznymi a jej zanęta wygrała ogólnoświatowy konkurs zanęt w bangladeskiej psiej wólce. Po co cytujecie to indywiduum, przecież to pustak który powinien co najwyżej na pudelku dawać instrukcje jak zakłada się kolczyki na sutki, albo coś w tym stylu
diagnosta2019.09.9 19:29
Michalik . Osoba chora , paranoiczka .
JS2019.09.9 19:22
Ta pani to.... pani nikt. Żaden z niej autorytet, żaden mądry człowiek. Szkoda czasu na czytanie jej pozbawionych realizmu wypowiedzi. Niech się lepiej zajmie swoimi ....paznokciami. Pozdr.
Jarek2019.09.9 19:35
Oj emeryt, emeryt. Zajmij się może działką.
JS2019.09.9 19:48
Jarek, a czym ty się zajmujesz ? Pozdr.
Jarek2019.09.9 20:06
Na razie dobrze się bawię na frondzie. Nie ma lepszego portalu na fajne dyskusje. Nawet jeśli pełno trolli. Da się wybrać jakiś temat, czasem do poważnej dyskusji, czasem dla zabawy. Wyobraź sobie, że pracuję i to ciężko, bo miłościwie panujący premier Kłamczuszek, tak mi "pomaga"w mojej działalności, że muszę płacić na plusy oraz więcej.
JS2019.09.9 20:14
A ja staram się pobudzić ludzi do trzeźwego myślenia. Tego mi brakuje u innych. Sam mimo, że alkoholikiem nie byłem, to trzeźwo nie myślałem. Wytrzeźwiałem jak zaryzykowałem inny punkt widzenia na świat. Badania trwały kilka lat ale warto było. Wierzę, że jestem na drodze Prawdy o tym świecie i tymi, które na nas czekają. Staram się ostrzec innych. Tylko tyle mogę zrobić, jako nędzne narzędzie Boże, nie ewolucyjne :-) Pozdrawiam
JS2019.09.9 20:37
Dlatego jestem tu .....przez chwilę. Nie przejmuję się tym co o mnie piszą, ci co myślą, że znają prawdę i posiedli już taką mądrość, że więcej nie potrzebują. Szaweł też zwalczał tych co szli za Prawdą i Życiem, za Jezusem. Jak został Pawłem walczył z tymi, którzy walczyli z Jezusem albo chcieli wypaczyć Jego bezcenną i zbawienną dla nas Naukę. Pozdrawiam
Jarek2019.09.9 20:40
JS Mój kolega mawia: "myślenie ma kolosalną przyszłość, ale niewprawionym szkodzi" Widzisz, to jest tak, każda władza chce mieć głupie społeczeństwo, bo można nim łatwo sterować. Kurski powiedział to głośno na wizji, i realizuje to na potęgę w TVP. Ostrzegasz innych, to chwalebne, ale pozwól im myśleć i wybrać. Nie narzucaj. Narzucanie ludziom myślącym swoich poglądów, często spotyka się z ich odrzuceniem - normalna reakcja obronna. Ja to przetestowałem tu na frondzie. Działa jak u Freuda. Przekonanie ludzi do pewnych zachowań, to żmudna praca. Mnie zajęło 5 lat szkoleń w poprzedniej pracy, aby wpoić pracownikom zasady moralne i kodeks etyczny, a 100% deklarowało się jako ludzie wierzący. Masz misję - chwalebne, ale pozwól ludziom myśleć i wybrać. Nie bądź "lepszy" od Boga. To Bóg dał ludziom wolną wolę, nie Owsiak.
JS2019.09.9 21:57
Co do wyznawania wiary i kto ma rację. Staram się nikomu moich racji nie wpajać ale zasugerować myśl, że świat jest inny niż myślimy. Co my wiemy o świecie ? My zwykli ludzie baaaardzo niewiele ale są wtajemniczeni, którzy wiedzą COŚ więcej, min. na Oksfordzie, co mogłoby zaszkodzić szatańskim (niestety ale tak muszę nazwać) rządom na ziemi. Kiedyś myślałem, że piekło to jakaś fantazja religijna a zło jest w człowieku ponieważ jest gatunkiem odzwierzęcym. Tylko dlaczego od czasu do czasu znajduje się ktoś kto tak "genialny" w swoim terrorze że chce zawładnąć całą planetą ? Przecież każdy chce żyć z innymi w spokoju i dobrym bycie, nawet gdy wy.znają różne wiary. Obok nas jest świat niewidzialny o ogromnym potencjale wpływu na nas. Niestety ale to o czym mówi Kościół Powszechny jest prawdą, że złe upadłe istoty istnieją i chcą naszej zguby. A skoro one istnieją to musi być Ktoś Kto panuje nad nimi i trzyma ich na dystans, pozostawiając jednak możliwość projektowania ich myśli w nasze umysły. Nasze myśli nie są zawsze naszymi. Gdybyś wiedział więcej o istocie tego świata i tego zakrytego, to broniłbyś np. każdego życia poczętego. Każdego. Poszukiwanie Boga (w Anglii) było dla mnie i nadal jest fascynującą przygodą. Nie mam lekko w życiu przez to ale daję radę. Nie to życie jest najważniejsze ale dopiero to przyszłe, wieczne. Dziękuję Ci Jarku za ciekawą wymianę myśli. Idę spać. Dość mam tych naparzanek słownych ;-) I jeszcze jedno. Jarku, nie jestem ślepym zwolennikiem PIS, tylko zwolennikiem Prawicy, bo wiem ,że to co Prawe, nie lewe, skośne, krzywe, wypaczone może być fundamentem ładu społecznego. Pozdrawiam
Spoko2019.09.9 19:21
Ty Michalik, to prawda ! Będziesz musiała wierzyć w Boga i chodzić do kościoła !!! Wiesz co, pakuj manatki i wyjeźdźaj stąd jak najszybciej !
JS2019.09.9 19:25
Gdyby w Polsce zapanował Islam to musiałaby wierzyć w Allaha a jak nie to .... może udałoby się jej uciec nocą w przebraniu muzułmanki. Pozdr.
Rumcajs2019.09.9 19:21
I znowu ta hecka wypełzła z szamba i dała głos
Jarek2019.09.9 19:20
Oj nie starszy! Przecież widać, że idzie w kierunku państwa wyznaniowego. Oj będzie ciekawie - Polacy walczyli z komuną, a będą z ...
JS2019.09.9 19:23
Państwem wyznaniowym jest np. Izrael. Jedź tam i spróbuj powiedzieć coś złego na to państwo. Będzie z tobą chyba tak jak za ... Stalina. Pozdr.
Jarek2019.09.9 19:34
W Izraelu nie byłem i nie mam zamiaru tam jechać. Byłem w wielu państwach wyznaniowych i nie miałem problemów, bo nie chcę być męczennikiem. Poza tym tak mnie wychowano, że szanuję tego, do kogo przychodzę, czy też przyjeżdżam. Tak JS, to podstawa kultury osobistej. Czy jak idziesz do znajomego w gości, to przestawiasz mu meble po swojemu? Tak JS, Polska zmierza w kierunku państwa wyznaniowego.
JS2019.09.9 19:51
W społeczności wyznającej wiarę w Jezusa jest tolerancja. Jak będziesz miał inną wiarę nikt ci głowy nie ukręci. Ale jak będziesz atakował wiarę wyznawaną w naszym kraju, narodzie to musisz liczyć się z poważnymi rozmowami na ten temat :-) Pozdr.
Jarek2019.09.9 20:00
JS mój ulubieńcu, wg słownia PWN: tolerancja 1. «poszanowanie czyichś poglądów, wierzeń, upodobań, różniących się od własnych» 2. «zdolność żywego organizmu do znoszenia bez szkody dla niego niektórych bodźców chemicznych, fizycznych i biologicznych» 3. «liczba określająca dopuszczalne odchylenie danej wielkości technicznej od jej wartości nominalnej» Punkt 1 jak najbardziej pasuje do naszej dyskusji. Widać przejawy tolerancji tu na frondzie i od GURU Kaczora: - drugi sort; - element animalny. Przeczytaj sobie naszą Konstytucję nt, religii. Proszę Cię, nie używaj słów, których znaczenia ni znasz.
Cool2019.09.10 9:59
Prócz wielkiej kultury i tolerancji posiadasz ogromny dar jasnowidzenia! ... Pozdrawiam serdecznie! :-)
Jan Radziszewski2019.09.10 3:30
głupi waś jesteś - piekło gore i czeka na was towarzyszu żydzie