Merkel krytykuje kraje bałkańskie za zamknięcie granic - zdjęcie
10.03.16, 14:08

Merkel krytykuje kraje bałkańskie za zamknięcie granic

4

Kanclerz Niemiec Angela Merkel odniosła się krytycznie do decyzji państw bałkańskich, które zamykają swoje granice w akcie obrony przed napływem imigrantów. 

Jak podaje BBC, Angela Merkel krytycznie odnosi się do decyzji władz państw bałkańskich, które zdecydowały o zamknięciu szlaku bałkańskiego dla imigrantów. Zdaniem niemieckiej kanclerz bardzo pogorszy to sytuację Grecji.

Krytykując decyzję Chorwacji, Macedonii, Serbii i Słowenii, Merkel podkreśliła w wywiadzie dla stacji MDR, że takie decyzje powinny być podejmowane w porozumieniu z innymi państwami Unii Europejskiej.

Stwierdziła przy tym, że, pomimo tego, iż decyzja państw bałkańskich zahamuje napływ uchodźców do Europy, powinno się znaleźć rozwiązanie w szerszym gronie wszystkich państw UE. Apelowała również, że w przy takim układzie może mocno stracić Grecja.

Niemcy nie przyjmą uchodźców, którzy przebywają obecnie na granicy grecko-macedońskiej, ponieważ jesteśmy w Europie i tutaj nie obowiązuje prawo zgodnie z którym uchodźcy mogą wybierać kraj, w którym otrzymają azyl – oświadczyła wcześniej w wywiadzie dla niemieckiego dziennika "Bild" kanclerz Angela Merkel.

emde/telewizjarepublika.pl/bbc.com

<<< JAK ŻYĆ BY PO PROSTU .... ŻYĆ WIECZNIE! ZOBACZ! >>>

 

<<< 10 PORAD JAK PRZEŻYĆ W DNIACH OSTATECZNYCH >>>

 

<<< CAŁA PRAWDA O BANKSTERACH! KONIECZNIE PRZECZYTAJ! >>>

 

<<< CZY WIESZ ŻE ŚMIERĆ .... NIE ISTNIEJE! >>>

Komentarze (4):

anonim2016.03.10 14:24
co ja interesuja granice, ludzi chce tymi marszami odchudzic?, przeciez jako bogaty kraj to maja swa Lufthanse niech charteruja ja do Grecji i z powrotem. 10 lotow dziennie i ma swa dzialke 2000 ,,uchodzcow" na dobe.
anonim2016.03.10 14:25
Szmata nie wykorzystała szansy żeby milczeć. Jedynie zabieg obrzezania przywróci anielicy rozum
anonim2016.03.10 15:42
Czy ktoś wreszcie postawi tę zwyrodniałą i bezczelną babę przed TS? ktoś powie wreszcie "liberalno-demokratycznemu" sekciarstwu by się odwalił od nas?
anonim2016.03.10 21:56
Niech sobie Makrela przetransportuje tych niewyżytych imigrantów socjalnych do Niemiec drogą lotniczą. Stać Niemcy na to. Lufthansa "zarobi" ojro i wszyscy będą szczęśliwi...do czasu.