Matka Kurka: Zbychu Stonoga nowym męczennikiem 'reżimu' PiSowskiego? - zdjęcie
18.09.19, 19:30zdj. screen Youtube

Matka Kurka: Zbychu Stonoga nowym męczennikiem 'reżimu' PiSowskiego?

24

"Co zatem stoi na przeszkodzie, aby Zbychu Stonoga został ofiarą państwa policyjnego, kroczącego faszyzmu i upadającej demokracji poza rządami „Adolfa Kaczyńskiego”? Nic, nadaje się idealnie."-pisze Piotr Wielgucki "Matka Kurka" na swoim blogu w serwisie Kontrowersje.net.

"Miało być tak pięknie, mieli wsadzać jak leci, miała być Cela+, a to Zbychu Stonoga wychodzi na powietrze. Wszyscy pamiętają Zbycha? No jakżeby inaczej dość wspomnieć sławetne „w piź…e” i wszystko jasne. Stonoga to wystarczająco nieciekawy typ, aby się nim nie zajmować i nawet przeciwnicy teorii spiskowych mówią o jego powiązaniach ze służbami, ale… Sprawa jest dość interesująca i ma swoje konteksty jeszcze bardziej zajmujące, czemu chciałbym poświęcić parę słów"-podkreśla bloger. 


"Nie będę wnikał za co konkretnie Zbychu siedział w areszcie i dlaczego wyszedł, on ma wokandę dłuższą niż autostrada. Nieważne dlaczego wyszedł i za co miał siedzieć, ważne co zrobił po wyjściu i co z nim zrobiono. Stonoga należy do tych osobników, którzy są niereformowalni, na nich nie działa żaden detoks, żadna terapia i inne przemawianie do rozsądku. Trzeba oddać Zbychowi i to, że nawet trauma, po przebytym udarze, nie zmieniła mu charakteru. Pierwsze co zrobił po wyjściu, to nabluzgał na „pisowski reżim” i jednocześnie podziękował Owsiakowi za wsparcie. Pierwsze nie dziwi, drugie wydaje się bardzo tajemnicze, pada tylko jedno zdanie o jakimś liście od Owsiaka i na tym koniec. Jak widać kolega Zbyszek się nie zmienił, na przemian bluzga i sprzedaje „tajemnice”-zauważa Piotr Wielgucki. 

"Powoływanie się na taka personę lub jakiekolwiek skojarzenie z taką personą, nikomu poważnemu służyć nie może, ale to nie przeszkadza żyjącym z propagandy, aby i tego kota obrócić ogonem. Stonoga natychmiast został „ofiarą reżimu” i elitą, a wszystko odbyło się według starego schematu Dało się z recydywisty Huberta, który mieszkał na dworcu, znęcał się nad rodziną i bluzgał do policjantów, zrobić ofiarę, a ze śp. Lecha Kaczyńskiego agresora? Dało! „Zniewolona Emilia” biegająca od łóżka do łóżka i praktycznie nie trzeźwiejąca, wprawdzie jest nazywana „hejterką”, ale robi za wyznacznik moralności dla „pisowskich sędziów”? W całej rozciągłości! Był obrońcą demokracji bandzior handlujący „żywym towarem” i pospolity oszust defraudujący społeczne środki? Obaj byli! „Sędzia” Łączewski z kilkoma zarzutami prokuratorskimi robi za wzór niezawisłości i niezależności sędziowskiej? Robi, aż furczy!"-wskazuje publicysta.

"A niejaki Matczak Marcin, który próbował przy pomocy kolegów „profesorów” zaszczuć Dziecko i ojca, biega po mediach i opowiada o ubeckich metodach i „efekcie mrożącym”? Sprintem! Wspomniany i „ulubiony” Owsiak doganiający wyrokami i postępowaniami Stonogę, siedzi obok sędziów, RPO Bodnara i prowadzi akcję wymierzoną przeciw „mowie nienawiści”, pod jakże wdzięcznym hasłem „hejt mi nie gra”? Siedzi non stop i bredzi tak samo! Czy sędziowie ze świeczkami, występujący na politycznych wiecach, wychodzący całą grupą z siedziby PO, są bojownikami o wolność, demokrację ludową i walczą z upolitycznieniem sądów? Oj jak bardzo walczą i jakie krwawe ponoszą ofiary! Durczok z Najsztubem opowiadali o „chamstwie na polskich drogach”? Całe noce i całe dnie!"-podkreśla "Matka Kurka". 

"Co zatem stoi na przeszkodzie, aby Zbychu Stonoga został ofiarą państwa policyjnego, kroczącego faszyzmu i upadającej demokracji poza rządami „Adolfa Kaczyńskiego”? Nic, nadaje się idealnie. Gdyby tylko Stonoga dostarczył jeden kompromitujący kwit na polityka PiS i to taki obyczajowy, nie jakieś złodziejstwo, zwykła „goła baba”, to byłby w najgorszym razie „kontrowersyjnym społecznikiem”. W mediach wszyscy by zapomnieli o „piz.ch”, „sku..ch”, „wy ku..y je..e” i tak dalej. Profesor Miodek lub Bralczyk zupełnie przypadkowo dałby wykład o pięknie wulgaryzmów. Profesor Płatek albo Łętowska wytłumaczyłaby gawiedzi, że dopóki nie jest skazany, to jest niewinny. Z kolei doktor Bodnar wszcząłby postępowanie z urzędu i napisał do ETPC skargę na Polskę, która nieludzko potraktowała Zbycha"-ironizuje Wielgucki. 


"A teraz proszę mi wskazać jeden, jedyny fragment w mniejszym felietonie, który jest przesadą, hiperbolą, fantazją, jaka się nigdy nie zrealizowała i nie zrealizuje. Najdobitniej całe to towarzystwo definiuje to, że wszystkie opisane zachowania i metody ogłupiania mas, są z życie wzięte i tylko delikatnie skorygowane pod Zbyszka Stonogę. Przedstawiony obraz, może śmieszyć i przerażać, jednak najgorsze jest to, że to niestety ciągle aktualny obraz, na szczęście coraz mniej popularny i skuteczny"-podsumowuje bloger.

Kontrowersje.net

Komentarze (24):

Stanis\\\\\\\\\\\\\\\\305\\\\\\\\\\\\\\\\202aw.2019.09.19 9:31
Zbychu raz mi się spodobał kiedy śpiewał o telewizji TWN-wej najlepszej, co wypromuje k.......ę , złodzieja i wieprza.
sroka2019.09.19 5:52
Adolf Kaczyński, Wielgucki trafił w cel.:)))
bezlitosny internauta2019.09.18 21:14
Naprawdę musiałeś to wszystko napisać, używając trzech różnych nicków?
luther2019.09.18 21:01
Witam czerwone wieprze rodem z PRL-u i zabójców księdza Jerzego Popiełuszki ! Witam zwolenników złodziei, kłamców i zdrajców z PO ! Witam świrów tęczowej zarazy i osobników męskopodobnych z franzlami na odbytach i wydobywającego się smrodu ze stolców ! Witam również zielonych przestępców z PSL-u ! Co ? Znowu się wam PIS nie podobie ?! Już niedługo będziecie PIS chwalić ! Otórz , po wyborach PIS zakupi dla was jedną z wysp greckich i przetransportuje was, uwaga: bezpłatnie, na tą wyspę. Będziecie mogli tam budować własne, równe społeczeństwo, własną liberalną politykę, waszą wolność i demokrację, waszą wiarę w seks, neomarksistowską ideologię LGBT i tak dalej. W razie odmowy będziecie wydelegowani do Afganistan do walki z talibami, a w razie sprzeciwu zostaniecie wykastrowani. Polska już wam dziękuje i nie potrzebuje waszego nasienia.
Polka2019.09.18 21:00
Popatrz jak to śmierdzące lewactwo i tęczowa zaraza obrabia doopę PIS-owi na różnych portalach. A teraz uświadom sobie jaki PIS wzbudza w nich strach, że nie potrafią powiedzieć tego PIS-owi w oczy ?!!
realista2019.09.18 20:59
To stała raczej grupa lewackich kacapów. Od jakiegoś czasu próbuję tym tępogłowym przynajmniej trochę prawdy wbić do ich tąpych łbów. Idzie bardzo opornie, ale nawet jak u jednego z nich zauważę przebłyski normalności to uznam to za mój sukces !
realista2019.09.18 20:54
Z powrotem z nim do pierdla !!!
sorry2019.09.18 20:20
ten gość pisze tak dosadnie i z jajem ,że aż miło czytać.tylko ci co miłuja POKO są w gorszej sytuacji czytając .A jest ich sporo widząc komentarze.Matka Kurka dalej obnażać oszustów z poko.
Pinochet 14882019.09.18 20:04
Przydałoby się zamknąć mu mordę
sroka2019.09.19 5:53
Och te SBeckie wspomnienia.
bezlitosny internauta2019.09.18 19:52
O wyjeździe z Polski w dniu 𝟏𝟕 𝐰𝐫𝐳𝐞𝐬́𝐧𝐢𝐚 amerykańskich czołgów Fronda nie napisze? Ależ wam Trump przywalił z liścia, nie ma co :)
realista2019.09.18 20:57
Ty Stachu, trzeba przyznać, że twój łeb jest wybitnie zakuty.
bezlitosny internauta2019.09.18 21:04
O onucach było wspomnieć. A przecież 17 września to miała być taka "piękna data" żeby przyjechał! I co? Zamiast przyjechać - zabrał swoje czołgi, zabrał wam - "teraz już pełnoprawnym członkom NATO".
Alojzy Cedzidło2019.09.18 23:23
No prosze . Jak ja się pomyliłem . Wierzyłem we wszystkich PO - wców i ich otoczkę Uważałem ich za patriotów kochających i Polskę i Jej historię . A tu masz . Filar posłuszny pan.,,Stasiu " zapomniał co to data 17.IX nam przypomina . Nie Nord Strem , panie ,,Stachu ". Nie Nord Strem....I nie czołg amerykańsli ...
bezlitosny internauta2019.09.19 10:44
Nie jestem PO-wcem. Wbij to sobie do głowy.
zdumiony głupotą śmiecia2019.09.18 22:08
kto spłodził takiego idiotę hjak ty?
Alojzy Cedzidło2019.09.18 23:05
,,Stasiuniu " Drogi .Dlaczego nie słuchasz swoich przełożonych . Kazali Wam każdy wpis kończyć # SilniejsiRazem. a Pan zabuł . Cofną wynagrodzenie. !
bezlitosny internauta2019.09.19 10:45
Nie, nie cofną. Nie jestem zwolennikiem PO.
anonim2019.09.18 19:35
A co się dzieje z PiS-katolskim "męczennikiem" Jakubem Baryłom co to marsz LGBT, krzyżem "zatrzymał"???
POKOtocierwa2019.09.18 19:50
Nie dokońca zostałeś wyskrobany.Masz defekt mózgu tak jak twoja matka.
Adam2019.09.18 20:04
cy ścierwo to twoje imię czy nazwisko, bo trudno podpis zrozumieć? Rozumiem, ze miales trudne dzieciństwo mając matkę prostytutkę i słuchałeś o skrobankach, ale nie przerzucaj tego na wszystkich :(
realista2019.09.18 20:56
Ty Adam chłopie, opanuj się, skąd ty i tobie podobni się bierzecie? Kto i po co daje wam jeść? To marnowanie żywności.
infor2019.09.18 22:06
Nie o tym był artykuł głupawy lewacki śmieciu
Alojzy Cedzidło2019.09.18 22:56
No i o to chodzi .Oni nawet nie zauważyli tematu..