Matka Kurka: Trzeba podzielić i oddzielić Polaków od ,,najgorszego sortu'' - zdjęcie
11.11.19, 21:00(fot. screen)

Matka Kurka: Trzeba podzielić i oddzielić Polaków od ,,najgorszego sortu''

92

Rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości, to jeden z tych dni, gdy od rana do wieczora we wszystkich mediach słychać, że to święto powinno łączyć, a nie dzielić. Zaraz za tą irytującą i ze wszech miar idiotyczna prowokacją, idą następne mało mądre treści: „to święto wszystkich Polaków i nikt nie powinien tego święta zawłaszczać”. Puste hasełka, których jedynym zadaniem jest sianie fermentu, nie żaden ekumenizm, recytowane są machinalnie i przeplatane z oburzeniem na najprostsze stwierdzenia. Polska dla Polaków i prawdziwi Polacy, są najbardziej „faszystowskim” stwierdzeniem oczywistych faktów. Niby dla kogo miałby być Polska i dlaczego Polacy mieliby być nieprawdziwi, czyli fałszywi? - pisze bloger Matka Kurka na portalu kontrowersje.net

Bardzo dobre pytanie, ściśle powiązane z „tolerancyjnym” i „wielokulturowym” praniem mózgów. Polska ma być niczyja i Polacy mają być nijacy, to jest odwieczne marzenie marksistów, w wersji oryginalnej i tej, którą zwykło się nazywać neomarksizmem. O łączeniu mówi się wyłącznie po to, aby pokazać jak „prawdziwi Polacy” dzielą i kompletnie się nie nadają do życia w cywilizowanym świecie. Mechanizm bardzo prosty i łatwy do opisania, przy pomocy znanych zjawisk. Przeciągnięcie prętem po klatce tygrysa, wejście do sektora Cracovii z szalikiem Wisły Kraków, itd., itp., słowem prowokacja z wiadomym i z góry założonym skutkiem. Tolerancją i akceptacją „odmienności” okłada się normalnych ludzi, którzy od zawsze nazywają rzeczy i zjawiska po imieniu. Bohater jest bohaterem, zaprzaniec zaprzańcem, dziewica dziewicą, ladacznica ladacznicą, człowiek uczciwy to przeciwieństwo złodzieja, człowiek przyzwoity nie poda ręki degeneratowi.

Cały ten elementarny i niezbędny podział na dobro i zło, na czarne i białe, jest podstawą wszystkich znanych porządków moralnych, świeckich i religijnych, ale nie „porządku” marksistowskiego, w którym złodziej znaczy tyle, co uczciwy albo i jeszcze więcej, o ile złodziej jest „postępowy”, a uczciwy katolikiem. Odrobina życiowego doświadczenia i rozumu wystarczy, aby wiedzieć co się stanie, gdy się zmiesza ziarno z plewą, dziegieć z miodem, ścieki ze źródłem. Takie mieszaniny nie nadają się do użytku, są niestrawne, szkodliwe i nikt ich nie traktuje z szacunkiem. Dokładnie do takiego stanu w planach marksistów ma być doprowadzona Polska i Polacy, to jest ich cel ponadnarodowy, ponieważ marksiści nienawidzą narodu i chcą przerobić ludzi na szarą robotniczo-chłopską albo tęczową masę. I to może im się udać, jeśli nie będziemy dzielić i oddzielać Polaków o marginesu społecznego, a Polski od PRL, czy innej kolonii brukselskiej, berlińskiej, moskiewskiej.

Zupełnie nic mnie nie łączy z marksistowską zbieraniną, która nie ma absolutnie żadnych praw do świętowania odzyskania niepodległości, bo to oni to święto przez pół wieku poniewierali i chcieli, razem z Niepodległą Polską, wykreślić z historii. Nic nie łączy i wszystko dzieli Polaka Piłsudskiego z bolszewikiem Wyszyńskim, nic nie łączy Dmowskiego z Różą Luxemburg, nic nie łączy KPP z PPS i nic nie łączy Polaków ze zdrajcami Ojczyzny. Polska będzie trwać i rozwijać się tylko wtedy, gdy te niezbędne podziały, gwarantujące utrzymanie porządku moralnego, przetrwają. W każdym innym przypadku Polska i Polacy przepadną w mętnej „wodzie” marksistowskiego relatywizmu, fałszywie definiującego pokój, tolerancję, poszanowanie każdego człowieka.

Specjalnie nie będę się bronił przed zarzutem wypisywania banałów, problem polega jednak na tym, że tych banałów cześć Polaków zaczęła się wstydzić, a wszelcy zaproszeni do studia goście, od lewa do prawa, nie maja odwagi choćby pisnąć, że na miano Polaka zasługują tylko Polacy, którzy Polskę szanują. Sam fakt, że tak wielu daje się dyscyplinować albo przynajmniej zawstydzać, garstce marksistowskich dewiantów, profanujących wszelkie polskie świętości i plującej na groby bohaterów, jest wystarczającym powodem, aby o tych „banałach” pisać i na każdym kroku przypominać, szczególnie w takim dniu jak dziś.

Matka Kurka/kontrowersje.net

Komentarze (92):

Luzifer®2019.11.12 12:57
Matka-Kurva , kto to jest?
Realista2019.11.12 9:58
To aż śmieszne, że Wielgucki na ekstremistyczno - katolickim portalu posługuje się przykładem Piłsudskiego, który religię miał gdzieś, przez sporą część życia nawet nie był katolikiem, a z hasła Bóg, Honor i Ojczyzna, liczyło się dla niego tylko to co ważne czyli Honor i Ojczyzna.
Manes2019.11.12 9:51
Czy to już jest dno głupoty, czy możecie upaść jeszcze niżej?
POLA..2019.11.12 9:19
gratuluje organizatorom MARSZU NIEPODLEGLOSCI to przyszlosc POLSKI!!!!! KOMUNIE PRZESZKADZA TO CO POLSKIE PIEKNE PRAWE NATURALNIE WSPANIALE i taKA agresja.....piekne haselka w imie milosci innaczej,prawdy,sprawiedliwosci,dobra innaczej lewactwa TOTALNYCH niszczycieli NATURY I WSZYSTKIEGO CO SIE Z NIA KOJARZY
Realista2019.11.12 8:04
Oj katole nie widzicie, ze Polska juz sie zmienia. Wielokulturowość, wieksza otwartość na odmienności i laicyzacja juz sie rozpoczęły. Z korzyścią dla Polski. Biorac pod uwagę poziom zacofania Polski to procesy powolne, ale nieuchronne.
Antychryst2019.11.12 7:41
Marsz z czerwonymi racaim. Dobre dla kiboli i innych meduz umysłowych. Wole świętowanie w inny - kulturalny sposób.
trzeźwo myślący2019.11.12 12:59
Tak jak kulturalnie Mazguła pałował solidarnościową opozycję, urządzając im "ścieżki zdrowia"?
anonim2019.11.12 7:34
Jeżeli ci ludzie sami mówią, ze polskość to nienormalność, to nie ma podstaw do porozumienia. Jasnym jest, że będą zwalczać wszystko co polskie, łącznie z katolicyzmem, a bratanie się z kimś kto chce nas zniszczyć nie może być wymogiem moralnym.
J.P🔙2019.11.12 7:51
Jeśli ludzie, tacy jak ty niestety powtarzają słowa wyrwane z kontekstu to nie podstaw głowic się co dalej napisałeś.
najprawdziwszy Polak.2019.11.12 7:29
ja pier ale wy jestescie poje
geno2019.11.12 6:35
Jak co roku idą ryczący potomkowie chlapo robotników w czerwonej oprawie.
R.2019.11.12 0:52
Szable do boju, Lance w dloń, Pederastę goń, goń, goń!!!
trzeźwo myślący2019.11.12 0:26
Przecież sama nazwa naszego kraju wskazuje, kto zamieszkiwał Polskę. Dlaczego mamy to zmieniać? W Polsce powinni mieszkać ludzie polskiego ducha.
Tadeusz2019.11.11 23:51
Gazeta.pl wiadomosci Centrum Warszawy w nacjonalistycznym smogu. Potwierdziły to czujniki jakości powietrza aplk 11.11.2019 19:28
kgb2019.11.11 23:45
najgorszy sort to żydzi z tvn, wyborczej, PIS, PO i przystawki, jak ich się przepędzi to pozostanie dobry sort
anonim2019.11.12 0:00
A tam przepędzi,mamy kilka miejsc na terenie Polski kiedyś przeznaczonych do pozbywania się gorszych sortów ;)
inka2019.11.11 23:38
Panie Piotrze super trafny artykuł bardzo dziękuję.Nie da się czytać na temat dzisiejszego święta w lewackich i zresztą nie polskich gazetach.Zresztą od dłuższego czasu czytam pana w internecie i jestem mile zaskoczona obiektywnym i rzetelnym przekazem.
Tadeusz2019.11.11 23:26
Żydowska gazeta dla Polaków też uczciła dzisiejsze Święto:..."200 226 - tyle prenumeratorów i prenumeratorek płaciło za dostęp do internetowych treści "Gazety Wyborczej" na koniec września tego roku. To o 17 proc. więcej niż w zeszłym roku"... Nie bądź faszystą,nacjonalistą,rasistą a przede wszystkim antysemitą,Dołącz do 200 tysięcy prenumeratorów "Gazety Wyborczej".Zrób to a papierowy czołg nie stanie za twoimi plecami w miejscach świętych dla twojego narodu.
Reytan2019.11.11 23:51
https://justpaste.it/enter590
Tadeusz2019.11.12 0:07
Ja protestuję.To jest mowa nienawiści.
Jestem z Białegostoku2019.11.11 22:18
W Polsce może mieszkać paru żydów , niemców czy ruskich. Dwa warunki , mają się ochrzcić w Kościele Katolickim i żyć zgodnie z bożymi przykazaniami, drugi to mają tak żyć aby Polskę rozwijać by stawała się piękniejsza i bogatsza. Reszcie która działa na szkode Polski dziękujemy i żegnamy, w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Pozdrawiam i tych którzy spełniają te warunki i tych którzy nie, ale tych drugich z daleka.
Jestem z Europy2019.11.11 23:14
Niedoczekanie twoje durny nacjonalistyczny tępaku
Jestem z Białegostoku2019.11.12 10:00
Niech Cię Pan błogosławi i strzeże, niech rozpromieni nad Tobą swoje pogodne oblicze, pozdrawiam.
anonim2019.11.11 23:24
A co łysi panowie wykrzykujący obrzydliwe hasła, trzymający transparenty o białej Polsce, robią by Polska stawała się piękniejsza i bogatsza?
trzeźwo myślący2019.11.12 0:23
Paru może tak, bo niektórzy są uczciwi, ale generalnie już dawno stwierdzono kim są.. Słynny socjolog J. Nordman napisał w 1860 roku: “Żydzi należą tak do państwa którego są obywatelami, jak tasiemiec jest obywatelem pacjenta“.
Jestem z Białegostoku2019.11.12 9:54
I o to chodzi. Ci którzy chcą żyć w tym kraju mają żyć tak aby rozwijał się na chwałę bożą i dla jej dobra. To mówię ja tępak nacjonakistyczny. Pozdrawiam.
Tadeusz2019.11.11 22:13
Jack Em 11.11.19 19:30 Dość długo byłem zwolennikiem PO. Jednak po przegranych wyborach w 2015 i 2019 roku zacząłem grzebać po internecie, rozmawiać z różnymi ludzmi, bo nurtowało mnie pytanie, że skoro formacja PO jest tak dobra, tak mądra, tak uczciwa jak mówią o sobie politycy PO, i tyle zrobiła dobrego dla Polski i Polaków podczas 8 lat rządzenia – to dlaczego nie wygrywa wyborów tylko przegrywa ?! Coś tu nie gra ?! Wyłączyłem TVN, i dotarłem do zupełnie innych informacji, i danych mówiących, że moja dotychczasowa wiedza jest błędna, a to co mówi TVN to kłamstwa i manipulacje ! No bo skoro jest tak źle, jak mówi TVN, to dlaczego światowe rankingi mówią coś zupełnie odwrotnego, analizy UE dotyczące poszczególnych krajów członkowskich również chwalą Polskę, GUS również podaje dobre prognozy, a i sam widzę, że w Polsce jest lepiej, a nie gorzej ! Rozmawiam z ludzmi, którzy są zadowoleni z rozwoju kraju, z programów pomocniczych, z wiarygodności rządzących, bo co obiecują lub zaplanują jest realizowane. Oczy przecieram ze zdziwienia , że to o czym wiedziałem dotychczas, to wielkie nieporozumienie i nieprawda. Porównuję rzeczywistość z tym co mówią politycy PO, i okazuje się, że oni kłamią, wymyśają głupoty i manipulują. Myślę sobie, dlaczego byłem zwolennikiem formacji politycznej, która narobiła tyle zła dla Polski ? Takie przykłady jak zadłużenie państwa, kradzież miliardów z WAT i OFE, podnoszenie podatków i wieku emerytalnego, afery bez końca dają do myśenia, że coś nie gra, że to co głoszą ścierwo-media to kłamstwa i manipulacje. Dziś, może mi się nie wszystko podobać, ale wierzę i kibicuję M. Morawieckiemu, jego rządowi i ich popieram, szczególnie za program zrównoważonego rozwoju i polskiego modelu dobrobytu ! Żegnajcie kłamcy i manipuatorzy z PO. Dziękuję Bogu, że wreszcie przejrzałem na oczy, że nawróciłem się do normalności. Zwolennicy PO są zaślepieni podobnie jak ja byłem. Jednak uważam, że ci mniej inteligentni, nie potrafią dotrzeć do prawdy i brną w ich głupocie dalej. Szkoda, bo czas mija bezpowrotnie !
anonim2019.11.11 22:04
Polska dla Polaków, Ziemia dla Ziemniaków czy jakoś tak...
2019.11.11 22:27
Wolska dla Wolaków, kurnik dla Matki ;-)
JONASIK2019.11.11 23:02
Pasta do zębów. To już wszystko było, komuna wróciła.
JONASIK2019.11.11 23:11
Trybunał dla Pisdzielców
Klapaucjusz2019.11.12 0:12
Księżyc dla księży...
Tadeusz2019.11.11 22:01
Jestem wesoły Tadzio. Byłem na dzisiejszym marszu podrywać ładnych narodowców.
Tadeusz2019.11.11 22:10
Jestem wesoły i będę wesołszy widząc pianę na twej bolszewickiej gębie.
2019.11.11 22:26
Nie nauczyli cię pisać poprawnie po polsku, rosyjski trolu?
anonim2019.11.11 23:06
Już poprawiam.Miało być"na twym ryju"
Moly2019.11.11 22:00
Ja juz kompletnie i szczesliwie jestem oddzielona od autora. On naprawd nic nie musi rodzic wzgledem rozdzialenia. I jemu poddobnych
JAC2019.11.11 22:34
A teraz na drugą nóżkę, Moly!
Tadeusz2019.11.11 21:59
@Anarcho bzdet Bohaterowie, Polska jest wolna dzięki Wam !!! Dwóch narodów, których Polacy nigdy nie zaakceptują – to Rosja i Niemcy !!! To nasi sąsiedzi z prawej i lewej strony. Niemcy wymordowali 6 milionów Polaków. Ruscy prawdopodobnie dużo więcej . Gdybyśmy my Polacy im ten holokaust przebaczyli, to historia uznałaby nas za durniów !!! Niestety wielu Niemców pozostało po wojnie w granicach Polski, a dodatkowo Stalin przysłał nam po wojnie 200 tys. swoich, zaufanych ludzi, rozmieszczając ich głównie w wojsku UB, WSI, milicji, sądach, szkołach i urzędach. Dzisiaj potomkowie tych nacji (m.in. resortowe dzieci) to opozycja totalna, czerwona i tęczowa zaraza, to lewactwo, które nienawidzi Polski i Polaków. Zamordowana niedawno J. Brzeska napisała na transparencie: „Polacy, nie wiem co, ale musimy z nimi coś zrobić” ! Tak, to prawda Polacy – musimy z nimi coć zrobić ! Bizon 11.11.19 19:31
Patriota2019.11.11 23:09
Aleś się nas-rał tym otworem gębowym
Eboyak2019.11.12 13:18
Może i nas-rał ale prosto na tfuj durny łeb . . .
realista2019.11.11 21:51
Tak !!! Trzeba ich oddzielić jak zboże od plew !!! Tak - oddzielić i najlepiej pomalować na inny kolor !!! Tak - po tych zabiegach, wydaliń z Polski !!! W dniu, w którym my obchodzimy święto niepodległości, te ścierwa świętują podległość ZSRR ! Nie zgódźmy się na wspólne świętowanie z oszustami, głupami i zdrajcami i tymi, którzy chcą zrównać zboczków z tradycyjną polską rodziną, a do tego zabijać nienarodzone dzieci. Nie zgódźmy się na wspólne świętowanie z nienawidzącymi ludzi o innych poglądach politycznych, i nienawiść tego parszywego lewactwa do Kościoła: - mówmy głośno o nich jako o przestępcach, - mówmy o nich głośno jako o zdrajcach. To oni głosują w PE za sankcjami przeciwko Polsce, - nie zapraszajmy tych zdrajców narodu polskiego na rocznice i święta państwowe. Zdrajcy nie powinni w nich uczestniczyć , - nie zapraszajmy ich do programów telewizyjnych czy radiowych, bo oni nie mają nam nic do powiedzenia oprócz kłamstw.
cenisz dobre dziennikarstwo?2019.11.11 21:41
A najgorszy sort gdzie powinien trafić? Do Narodowych Obozów Reedukacyjnych?
wombat2019.11.11 21:52
Jak trzeba to trzeba
Tadeusz2019.11.11 21:53
Za wysokie progi.Stosowne miejsce to szambiarnia Czajka pod tymczasowym zarządem czaskoskiego.
2019.11.11 21:57
Obuj buty, chu­ju!
Przeciw kretynom2019.11.12 9:58
Tylko się nie zes.raj z bezsilności, piczko :)
Cool2019.11.12 9:24
Dobry pomysł!
Tadeusz2019.11.11 21:36
Reytan 11.11.19 19:32 Są dwa rodzaje czerwonych bydlaków: ci których nie lubię i ci którymi gardzę !!! Wyście oszaleli z nienawiści. Wy otumanieni lewaccy pomyleńcy cuchniecie kłamstwami i złodziejstwem, debilostwem i innymi uszczerbkami na zdrowiu psychicznym ! Wy jesteście wrzodem na du-pie Narodu Polskiego !!! Skąd wy, plugawi i wredni ateistyczni degeneraci się bierzecie? Kto i po co daje wam jeść? To marnowanie żywności. Weźmiemy się za was , za to, że feszerujecie Polaków strachem i nienawiścią, zdradą, smrodem i nienormalnością !
Anarchosyndykalistyczna Internetowa Partyzantka2019.11.11 21:46
Pier..dol się, ty katoprawacka szmato!
Reytan2019.11.11 21:54
Ale cię szmato lewacka ta prawda ubodła !!! To dobrze, bo taki był cel tego wpisu !
2019.11.11 22:01
A ty zwykła kur­wa jesteś i piz­da.
Tadeusz2019.11.11 22:05
Tylko się nie pochlastaj.
Dr Nobody2019.11.12 17:00
Już za niedługo oddamy cię LGBT i ciebie będą pier..dolić twoje ulubione pedałki :):)
Tadeusz2019.11.11 21:29
Ale się w doopach bolszewickich gotuje.Mniut ze smalcem.
Anarchosyndykalistyczna Internetowa Partyzantka2019.11.11 21:26
Wielgucki to potencjalny ludobójca.
Przeciw kretynom2019.11.12 10:00
A ty to potencjalny pedofil.
Żyd Lech Keller-Krawczyk homo pedofil2019.11.11 21:26
Był "dzielnicowy" z radziecką muchą. Mucha smrodu nie wytrzymała. Był "PolishPatriot", "Poliamorysta", byl "Słowianin", "Sarmata" ... Jest 𝐁𝐣𝐨𝐫𝐧 𝐊𝐚𝐫𝐥𝐬𝐬𝐨𝐧 (jak długo?) - gudłaj 𝐚𝐧𝐝𝐫𝐳𝐞𝐣𝐡𝐚𝐡𝐧 - 𝐉𝐏𝐈𝐈𝐈 - 𝐨𝐟𝐢𝐜𝐞𝐫 𝐋𝐖𝐏 (co za żart? żyd-pedał "oficer"), 𝐃𝐚𝐫𝐢𝐚_𝐃𝐚𝐧𝐢𝐥𝐜𝐳𝐲𝐤, 𝐀𝐠𝐧𝐢𝐞𝐬𝐳𝐤𝐚, 𝐔𝐫𝐬𝐳𝐮𝐥𝐚 ... i dziesiątki innych "symbolicznych" pseudonimów. 𝐋𝐞𝐜𝐡 𝐊𝐞𝐥𝐥𝐞𝐫-𝐊𝐫𝐚𝐰𝐜𝐳𝐲𝐤 żyd - "genetyk słowianszczyzny" 𝐧𝐢𝐤𝐭 i tu ma racje. Żyd 𝐋𝐞𝐜𝐡 𝐊𝐞𝐥𝐥𝐞𝐫-𝐊𝐫𝐚𝐰𝐜𝐳𝐲𝐤 "anty-syjonista" krytykuje żonę prezydenta, że jest "żydówka" - co za żydowska hipokryzja! Jest tak przewidywalny jak spłuczka u mnie domu, jest jak goowna w dworcowych WC - niespłukiwalny. Od rana do nocy.
J.P👫2019.11.11 21:48
Chciałbym prosić o dopisanie mnie na liście chociaż fronda zwisa mi ciężkim kalafiorem. Ale miło by było poczytać o sobie na przykład wieczorem po trudnym dniu interesów. Chwalić się bliskim w kraju i za granicą. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.
Żyd Lech Keller-Krawczyk homo pedofil2019.11.11 21:54
Obrzezanie najpierw.
J.P👫2019.11.11 22:05
Nie mogę cię obrzezac, nie wiem jak to się robi. :( Zresztą brzydzilbym się dotykać innego mężczyzny.. Może coś innego..
Luzifer®2019.11.12 12:55
Mnie ten cwel zawsze dopisuje i robi mi fejm.
oficer LWP2019.11.11 23:48
mam szczęście, że mnie zapisał na tą wspaniałą listę, wystarczyła mu moja deklaracja żem brzezany
MZK2019.11.12 0:50
Oficerku LWP, Kellerze ! Przecież nie musisz się tym chwalić ! Już dawno to wiemy, żeś obrzezany! Dawno to pisałes ! A tak swoją drogą, to bardzo dawno byłeś w LWP, no nie? Już ze 30 lat przecież nie ma Ludowego WP ! No to masz cienko ! Obcięli ci emeryturkę za donoszenie do SB ? Prawda !? To jedna z przyczyn, ten twoj jad na nasz Rząd ! Super !Dobrze zrobili! Nareszcie!
Anarchosyndykalistyczna Internetowa Partyzantka2019.11.11 21:22
Polscy faszyści niczym nie różnią się od niemieckich. Oni też chcieli oddzielić Niemców od gorszego sortu, czyli Żydów, Romów, chorych psychicznie, gejów. Wielgucki to polski Joseph Goebbels, z tym, że ten drugi miał radio, a Wielgucki ma blog.
Tadeusz2019.11.11 21:26
i ty też,choćbyś się zesrał sto razy,nie dasz rady.
2019.11.11 21:56
Wąporek Tadeusz znany frondowy menelik, a może zwykła piz­da.
Moly2019.11.11 22:03
Strasznie sie stara ten autor , stara sie zeby bylo z eurydcyja i polotem, ale produkuje gnioty....
Ektliok2019.11.12 8:55
Daleko mu do Goebbelsa
PiS nie sprosta kryzysowi2019.11.11 21:15
Matce Kur(v)ce i pisiorom ku pamięci: https://www.youtube.com/watch?v=F_Oxtn000L8
Tadeusz2019.11.11 21:24
choćbyś się zesrał sto razy,nie dasz rady.
MirekT2019.11.11 21:31
Ty nie masz problemów ze sraniem bo twój odbyt nie trzyma zaworów.
KAMA2019.11.11 23:59
Mirek T ! Co ty bredzisz, przecież z tego co widać, to Keller ma problemy ze swoim "rozwolnieniem", no i ty też czasami ! A Tomasz ma rację, nawet i 500 razy biegunka wam nie pomoże ! Nie możecie wytrzymać! Super cieszę się ! Nic nie wskuracie ! "...DAREMNE ŻALE, PRÓŻNY TRUD...!" , jak pisał nasz znany pisarz !
DajcieMuRobotęPudlaWMinisterstwieDonoszeniaWładzy2019.11.11 21:08
Ten dopraszający się o rządową posadę służalec zawsze znajdzie czas i miejsce, żeby wylizać PiSocjalistycznej władzy. Dziś - okolice patriotycznie nabrzmiałe krwią i blizną, zaciągające racową spalenizną.
ktoś tam2019.11.11 21:24
Widzę, że niemiecka edukacja przynosi owoce... https://www.tvp.info/45289405/machali-polskimi-flagami-prawicowy-ekstremizm-niemieckie-media-o-marszu-niepodleglosci
Bat na pisowskich debili2019.11.11 21:08
Jak co roku Wolska stała się kloaką międzynarodówki faszystowskiej i katonaziolskiej, ulice polskich miast spłynęły brunatnym szambem! Kaczyński Macht Frei- chce się krzyczeć! Ale już niedługo na drzewach już nie będzie liści tylko kaczyści! Przegoniliśmy nazistę, przegoniliśmy komunistę, przegonimy i kaczystę! Tak nam dopomóż Bóg...
Olin2019.11.11 21:12
wyj idioto - to miód na serce
ktoś tam2019.11.11 21:20
"Przegonimy"? Tzn. kto przegoni?
ktoś tam2019.11.11 21:28
Ty też odbierałeś edukację w u tych samych panów... https://www.tvp.info/45289405/machali-polskimi-flagami-prawicowy-ekstremizm-niemieckie-media-o-marszu-niepodleglosci
Bóg Honor Ojczyzna2019.11.11 22:04
Zerwałeś czubie kartki z kalendarza? 13 pażdziernika już był. Spróbuj za 4lata!
Beno2019.11.11 22:10
Ty i Bóg? Chyba, że Lenin, albo Stalin wam pomoże.
skuter2019.11.11 21:08
Przyjdzie czas kiedy wielu będzie błagać by mogli mieszkać w tym pięknym kraju jakim jest Polska Ta Polska w obliczu innych krajów jest wyjątkowa bo jest chrześcijańska i zawsze będzie A lewackie szczochy won łapy precz od naszej ukochanej ojczyzny
lady chapel2019.11.11 23:53
Błagać by żyć w kraju, w którym na marszach noszone są różańce jak kastety??? Dziękuję. Wali mnie taki kraj
trzeźwo myślący2019.11.12 0:16
Więc uciekaj stąd czym prędzej, bo będzie nas coraz więcej z różańcami
Neg2019.11.12 7:46
Nie będzie. Według danych Instytutu Statystyki Kościoła Katolickiego w 2016 w mszach uczestniczyło 36,7% zobowiązanych wiernych (a wszystkich wiernych jest ok. 85% Polaków). Biorąc po uwagę to, że brak uczestnictwa w mszy świętej w niedzielę jest uważany za grzech ciężki, to można powiedzięć, że ok. 1/3 Polaków to praktykujący katolicy. I z roku na rok jest ich mniej.
Przeciw kretynom2019.11.12 9:55
Będzie! :) Dzięki takim kmiotom jak ty :). Tylko się nie zes.raj z bezsilności, piczko :)
anonim2019.11.12 17:53
Przykładny katolik widzę :D
Patriota2019.11.11 21:03
DZIŚ PRZEZ WARSZAWĘ PRZESZEDŁ PIĘKNY MARSZ. REKORDOWA FREKWENCJA, PIĘKNI MŁODZI LUDZIE, BYLI TEŻ STARSI, MNÓSTWO FLAG PRZERÓŻNYCH I PIĘKNE PATRIOTYCZNE HASŁA. WSPANIAŁY MARSZ, REKORD 15 TYSIĘCY UCZESTNIKÓW, TĘCZOWY BLOK ROŚNIE W SIŁĘ CO NAS CIESZY.
KAMA2019.11.11 23:32
NIE PATRIOTA ! Z CIEBIE TAKI "PATRIOTA" KELLERZE, JAK Z KOZIEJ D.....PY TRĘBACZ ! POMYŚL TĘCZOWY DURAKU, WCZEŚNIEJ CO PISAĆ! BO BYLE CO JESZ I BYLE CO PISZESZ !
ppp2019.11.12 1:30
Na Air Show Radom, przyjeżdżało co najmniej 10 razy więcej osób, zanim jeszcze PiS nie rozwalił tych pokazów
Stanislaw2019.11.12 7:41
Moim zdanuiem, bardzo brzydki to marsz! Po co były te dymy o ognie? To baaardzo źle się kojarzy!
Stanislaw2019.11.12 7:47
Niektórzy ludzie przeżyli wojnę. Darujcie im przeżywanie dymu i ognia. Inni, powojenni, na sam widok przemysłowych dymów, kaszlą ()i cierpią)!