Matka Kurka: Skoro Owsiak chce siedzieć, to ja mu pomogę - zdjęcie
05.08.19, 10:45

Matka Kurka: Skoro Owsiak chce siedzieć, to ja mu pomogę

119

O każdej porze dnia i nocy można mnie obudzić albo przytomnego zapytać, jak się zachowa Owsiak w konkretnej sytuacji? Zawsze odpowiem precyzyjnie i nigdy się nie pomylę, bo mamy do czynienia z 65-letnim dziadkiem o mentalności i umyśle sześciolatka. Gdy media obiegły tragiczne informacje o dwóch zgonach na spędzie bezguścia PolAndRock i do tego jeszcze napaść naćpanego LGBT na policjanta, byłem pewien czym to się skończy. Oczywiście wrzutką PR-ową na poziomie 65-leteniego dziadka z umysłem sześciolatka - pisze Matka Kurka na łamach portalu Kontrowersje.net

Poszła ze sceny sztubacka wiązanka, pełna „wyrazów”, połączona z politycznymi aluzjami i kreacją na męczennika. Popisowy numer dziadko-przedszkolaka, powtarzany do znudzenia. Dziś rzecz jasna mówi się nie spędzie, gdzie z przepicia i przećpania umierają „wolontariusze”, tylko o wiązance, jaką rzucił Owsiak na koniec popijawy. Ktoś powie, to po co się wpisujesz w ten scenariusz? Nie da się nie wpisać, tak to działa, wielu będzie nawoływać i apelować, ale i tak wszyscy zajmą się komentowaniem „popisów” Owsiaka, zapominając o tym, że kolejny raz na melinie „organizatora” dwóch dosłownie zaliczyło zgon.

Jednak tym razem Owsiak poszedł za daleko, to wyniki paniki i listy wyroków, prócz rzucania kur..i, nawoływał do popełnienia przestępstwa, a wręcz domagał się celi z kumplami. Mnie dwa razy prosić nie trzeba, poniżej zawiadomienie do prokuratury. Publikuję również dlatego, żeby nie prostować po 1000 razy kłamstw Owsiaka, jak to go Policja ściga za to, że powiedział „zajebiście”. Z tym recydywistą nie ma żadnej dyskusji i litości, dopóki żyję, on życia mieć nie będzie.

Biskupin, dnia 4 sierpnia 2019 r.

PROKURATURA REJONOWA W SŁUBICACH
ul. Konstytucji 3-go Maja 6
69-100 Słubice

Zawiadamiający:
Piotr Wielgucki
Biskupin 85A
59-225 Chojnów

Zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa i wykroczenia

Na mocy art. 304 k.p.k., w związku z art. 18. § 2 i § 3 k.k. oraz art. 141 k.w., zawiadamiam o popełnieniu przestępstwa polegającego na podżeganiu i nakłanianiu do popełnienia przestępstwa, a także wykroczenia polegającego na wielokrotnym używaniu słów nieprzyzwoitych: „kurwa”, „odpierdolcie się”, przez Jerzego Owsiaka w dniu 4 sierpnia 2019 roku, w miejscu publicznym na terenie imprezy masowej podwyższonego ryzyka PolAndRock Festiwal 2019 w Kostrzynie nad Odrą..

W związku z powyższym wnoszę o:

1. Wszczęcie postępowania w kierunku art. art. 18. § 2 i § 3 k.k. oraz czynności określonych w Kodeksie postępowania w sprawach o wykroczenia (Dz. U. z 2008 r., Nr 133, poz. 848, ze zm.) i skierowanie do sądu wniosku o ukaranie Jerzego Owsiaka.

2. Niezwłoczne zabezpieczenie materiału dowodowego, tj:

a. Artykułu na portalu „Gazeta Lubuska” zamieszczonego pod adresem: https://gazetal...

b. Artykułu na portalu „Wyborcza.pl” zamieszczonego pod adresem: http://zielonag...

c. Artykułu na portalu „wPolityce” zamieszczonego pod adresem: https://wpolity...

c. Nagrania z monitoringu, do czego zobowiązany był organizator imprezy masowej podwyższonego ryzyka w warunkach zawartych w decyzji Burmistrza Miasta Kostrzyna nad Odrą.. .

3. Przesłuchanie Jerzego Owsiaka na okoliczność popełnionych czynów.

UZASADNIENIE

W dniu 4 sierpnia 2019 roku w miejscu publicznym, na terenie imprezy masowej podwyższonego ryzyka PolAndRock Festiwal 2019 w Kostrzynie nad Odrą, Jerzy Owsiak prowokacyjnie, z premedytacją i pogardą dla wymiaru sprawiedliwości, nawoływał do podważania prawomocnych wyroków sadów i stosowania samosądów, czym w całości wypełnił znamiona przestępstwa z art. 18. § 2 i § 3 k.k..

Dowód: Artykuł na portalu „wPolityce” zamieszczony pod adresem https://wpolity...

Możecie mnie zarąbać, ale nie zamknięcie mi mordy! To wy trwonicie moje pieniądze. Zabieracie Westerplatte. K…a, po co?! Od…dolcie się od Westerplatte! Wsadzicie mnie za to do pierdla? To znajdę tam kumpli i rozsadzimy to od środka

Wracamy do rzeczywistości. A ta rzeczywistość rozszarpuje, nie dba, nie ma śmiałości, jest bolesna. To może coś k…a zmienimy? Po raz drugi to powiem. I od…rdolcie się w sądach, bo to jest utwór muzyczny. Żeby nie rządziło, kłamstwo, pogarda i szczucie Polaków jednych na drugich, to może ku…a coś zmienimy? Bądźcie moimi obrońcami w sądzie w Słubicach.

W tym samym dniu, 4 sierpnia 2019 roku, w miejscu publicznym, na terenie imprezy masowej podwyższonego ryzyka PolAndRock Festiwal 2019 w Kostrzynie nad Odrą, Jerzy Owsiak prowokacyjnie, z pełną świadomością, premedytacją i pogardą dla prawa użył słów wulgarnych, czym w całości wypełnił znamiona wykroczenia z art. 141 k.w.

Dowód: Artykuł na portalu „wPolityce” zamieszczony pod adresem https://wpolity...

Wracamy do rzeczywistości. A ta rzeczywistość rozszarpuje, nie dba, nie ma śmiałości, jest bolesna. To może coś k…a zmienimy? Po raz drugi to powiem. I od…rdolcie się w sądach, bo to jest utwór muzyczny. Żeby nie rządziło, kłamstwo, pogarda i szczucie Polaków jednych na drugich, to może ku…a coś zmienimy? Bądźcie moimi obrońcami w sądzie w Słubicach.

Czemu nie karzecie polityków, którzy za…dalają samolotami za moje k…a pieniądze? Dlaczego ich nie pociągniecie do odpowiedzialności? Nie ma na to zgody. Możecie mnie zabić na tej barykadzie. Możecie mi strzelić w łeb, ale nie cofnę się, bo Polska się stacza. Nie możecie uszanować powstańców warszawskich! Składacie wieniec pod przypadkową tablicą.
Możecie mnie zarąbać, ale nie zamknięcie mi mordy! To wy trwonicie moje pieniądze. Zabieracie Westerplatte. K…a, po co?! Od…dolcie się od Westerplatte! Wsadzicie mnie za to do pierdla? To znajdę tam kumpli i rozsadzimy to od środka

Szukajmy przyjaciół obok nas, u Rosjan, Czechów, Słowaków, Węgrów, Niemców. A nie za Oceanem. Ocean nas nie wyżywi, nie pomoże nam. Sorry, jeśli kogoś uraziłem. Ale się k…a wylewa z człowieka

W tym miejscu szczególnego podkreślenia wymaga fakt, że nie jest to pierwsze tego typu karygodne zachowanie Jerzego Owsiaka. Obwiniony Owsiak w dniu 23 października 2017 roku przez Sąd Rejonowy w Słubicach został uznany winnym popełnienia wykroczenia z art. 141 k.w., sygn. akt. II W 598/17, za używanie wulgaryzmów podczas imprezy masowej podwyższonego ryzyka „Przystanek Woodstock” 2017. W bieżącym roku Jerzy Owsiak ponownie został uznany przez Sąd Rejonowy w Słubicach winnym popełnienia wykroczenia z art. 141 k.w., za używanie wulgaryzmów podczas imprezy masowej podwyższonego ryzyka „Przystanek Woodstock” 2018. Ponadto z mojego zawiadomienia Komenda Powiatowa Policji w Oświęcimiu prowadzi czynności również w kierunku z art. 141 k.w.

W świetle przedstawionych faktów ponad wszelką wątpliwość można stwierdzić, że doszło do naruszenia prawa w warunkach „recydywy” i pełnej pogardy dla prawa, jednak tym razem Jerzy Owsiak nie poprzestał na wulgarnych wypowiedziach, ale ewidentnie nawoływał i podżegał do łamania prawa, usiłując nakłonić obecnych na imprezie masowej do podważania prawomocnych wyroków sądu i stosowania samosądów.

Pragnę podkreślić, że Jerzy Owsiak jest bardzo znaną i wypływową osobą publiczną, zatem jego słowa są traktowane bardzo poważnie, zwłaszcza przez sympatyków PolAndRock Festiwal, do których się zwracał. Biorąc pod uwagę, że Jerzy Owsiak uchodzi też za osobę zaufania publicznego, jego czyny należy zaklasyfikować jako czyny o wysokiej szkodliwości społecznej. Nawoływanie i podżeganie do łamania obowiązującego prawa, jest nie dopuszczalne w żadnych okolicznościach, tym bardziej w sytuacji, gdy przestępstwo to w sposób wulgarny popełnia wpływowa osoba posiadająca autorytet i posłuch społeczny.

W związku z powyższym wnoszę, jak na wstępie.

Piotr Wielgucki

Załączniki:

1. Artykuł na portalu „Gazeta Lubuska” zamieszczony pod adresem: https://gazetal...

2. Artykuł na portalu „Wyborcza.pl” zamieszczony pod adresem: http://zielonag...

3. Artykułu na portalu „wPolityce” zamieszczony pod adresem: https://wpolity...

bsw/Kontrowersje.net

Komentarze (119):

danuta2019.08.9 6:00
Tymi słowami i swoim zachowaniem obraził rownież mnie jak i wielu innych Polaków,za to musi ponieść konsekwencje,przynosi wstyd dla calego narodu polskiego,hańba.
kamilo2019.08.6 12:21
Wielgucki, a w pośredniaku byłeś?
Botis2019.08.6 10:46
Panie Wielkupski, gdyby za głupotę można było karać w życiu z paki byś nie wyszedł.
qwerty2019.08.6 6:04
Festiwal opluwania Pana Jerzego Owsiaka i jego fundacji WOŚP czas zacząć. Prawda nie prawda wszystko jedno wiaro pomyj na głowę wylej katoliku, napluj jadem nienawiści będziesz maił zapisane w niebie dobry uczynek.
tfu2019.08.6 5:04
PISo- katole z Wielguckim, klaunem na czele. Nigdy nie byliście na festiwalu, na który przyjeżdża prawie milion ludzi, młodych starych i całych rodzin. Siedzicie przed swoimi telewizorami, oglądacie tylko TVPIS albo TV Trwam i plujecie potem w sieci jadem na ludzi, a w niedzielę lecicie do kościołów i żarliwie sie modlicie, hipokryci. Na festiwalu bawiło się około 750 tyś ludzi, nauczycieli, adwokatów, biznesmenów, studentó, emerytów. Było to najbezpieczniejsze miejsce w calym kraju. Policje zaatakował pijany facet nie żadne LGBT ale wasz klaun potrafi wszystko przekręcić dla własnych celów. Jesteście tak ograniczeni, ze nie potraficie zrozumieć idei tej imprezy. Jeśli chodzi o narkotyki to są w każdym z waszych miast i w każdy weekend na każdej imprezie jest ktoś kto ćpa i ktoś kto sprzedaje narkotyki. Dla wass jednak ważne jest żeby pluć jadem na Owsiaka i nie przepuścicie żadnej okazji. Biedni z was bo prymitywni ludzie. WSTYD, będziecie sie w piekle smażyć!!!
Zalew2019.08.6 0:47
Ludzie skąd w Was tyle jadu i nienawiści...Szacun dla Jurka że nie jest horągiewą i od lat taki sam...
Thomas2019.08.5 22:09
Owsik ty wiocho !!!
Ryszard2019.08.5 20:58
Przejrzyjcie wystąpienia Owsiaka w PolAndRock 2019 jak obraża Jana Pawła 2 i profanuje Mszę Świętą....!?
emerytowany pedagog2019.08.5 20:04
Obserwuję tego pana - to chyba uzależnienie od sukcesu. Słowa poruszanie sie ubiór tonacja głosu, rozmowy; świadczy, że nie ludzie, charytatywność prawda sprawiedliwość miłość są celem. Celem on sam.
anonim2019.08.5 19:42
owsiak to wielki oszust natychmiast zamknac razem z nim jego dzialalnosc
anonim2019.08.5 19:38
jakie twoje pieniadze? zmijo wyssales je od dzieci.i jeszcze do polityki sie wtraca owsik pasozyt!!1
JanP2019.08.5 19:23
Wielgucki, zmień onuce, bo śmierdzisz hipokryzją i nienawiścią na odległość.
Spoko2019.08.5 17:03
Matka kurka ma rację ! Tego paskudnego wieprza czerwonego zwanego także Owsik należy zamknąć i to na długo. Jak można z działalności harytatywnej dorobić się takiego majątku -ludzie . toż to pochodzi z kradzieży !! Czy wy tego nie kapujecie ?! Policja już dawno powinna się zająć tą sprawą !! Myślę, że to się stanie w drugiej kadencji PIS !
stara Repelecka 2019.08.5 17:44
Czemu nie stało się w pierwszej kadencji ?
xx2019.08.5 17:55
Bo nic na niego nie mają. A to wszystko to tylko goebbelsowska propaganda dla debili. Ale oni tego nie kumają
lech2019.08.5 15:27
Najbardziej dziwi mnie postawa katolików, którzy dają owsiakowi. Proponuję zamiast przypinać serduszko, po prostu wprost mówić co myślicie o katolikach - zobaczymy ile użebrzecie.
Młot na katolicyzm2019.08.5 14:27
Wielgucki to szmata.
gumowa kaczka2019.08.8 17:48
po dwakroć
PrawyCzłek2019.08.5 14:24
Owsiak zostanie zapamiętany jako dobry człowiek, a wy jako podli ludzie. I nic tego nie zmieni. AMEN!
Spoko2019.08.5 17:05
My, podli ludzie mamy to w ostatniej części układu pokarmowego !
Czytelnik2019.08.5 14:06
BRAWO P.WIELGUCKI !!! NIE MOZEMY DAC PRZYZWOLENIA DO PUBLICZNEGO CHAMSTWA , i to jeszcze osobe ktora tak bardzo jest zatroskana o chore dzieci i starsze osoby .....
Naczelny2019.08.5 14:23
Chodzi Ci o Pawłowicz?
Jacek Placek2019.08.5 13:43
Nie wiem co Pan Matka Kurka nazywa bezguściem?? Bo muzycznie festiwal był całkiem przyzwoity. Jeżeli ktoś lubi metalowo - rockowe granie to nie powinien być zawiedziony. Niestety zmarły dwie osoby, jedna od nadmiaru amfetaminy (i może nie tylko), a co spowodowało drugi zgon chyba jeszcze nie wiadomo. Myślę jednak, że to nie Owsiak dosypywał gościowi amfy. Umrzeć z przepicia i przećpania pewnie można wszędzie i nie potrzeba do tego Jerzego Owsiaka, a nagim agresorem zajęła się już policja (skąd wiadomo, że to był człowiek LGBT?). Byłem na tym festiwalu i nikogo nie zabiłem, nie zgwałciłem i nie okradłem, a do tego bawiłem się bardzo fajnie podobnie jak przytłaczająca większość ludzi.
czarymary2019.08.5 13:35
kurka, weź sie odpie.do.l od Owsiaka, człowieka, który zrobił dla ludzi więcej niż ty sam, w zamian za to dopier.do.l się do KUchcińskiego hipokryto.
zbigniew1232019.08.5 21:31
co on zrobił ?to dzieci na mrozie zrobiły mu robote widział ty jego Ranczo.Troche pokory,dla mnie to zwykły cham!
Olo2019.08.6 15:39
Ciekawi mnie czy ty tak chętnie bronisz Księży i Zakonnice którzy z narażeniem często życia w okropnych warunkach pomagają innym całe swoje życie nic nie biorąc dla siebie za to,a wręcz poświęcając się całkowicie?Co?Oni wszak więcej pomagają,a dziś ich się bardziej atakuje niż tego twojego guru
emeryt2019.08.5 13:32
Jestem z pokolenia tego prawdziwego Woodstock (50 lat temu), pamiętam z jakim pietyzmem oglądaliśmy album z nagraniami tego koncertu, pamiętam co tow. Wiesław i jego propaganda o tym koncercie pisała. Tu w Polsce mamy p. Owsiaka, którego Matka Kurka słusznie uznała za zgreda o mentalności 6-latka, zgreda któremu wystarczy obecność nastoletnich chłopczyków i może panienek by w zgreda mózgu się wyzwoliły neurony znane jako Dopamine. Czy zgred Owsiak popełnił przestępstwo, zostawmy to prokuraturze. Ja z pokolenia żyjącego w PRL-u fizycznie, a duchowo w Woodstock sądzę, że kiczowate zgromadzenia już się przeżyły. Woodstock, ten prawdziwy, "wyprodukował" fenomenalny koncert, ten "Owsiany" dwa trupy i syf na "scenie", syf dookoła, że siv nieprzyzwoicie wyrażę. Nikt czegoś takiego już nie robi, nawet w USA odwołano koncert rocznicowy. Obywatelu Owsiak, czas na zmianę okularów, jesteś pan zgredem takim jak ja, podobnie jak i reszta na blogach np. Frondy. Wyjmij pan te miliony zakitrane gdzieś tam (na czarną godz. a może różową) i zakup pan np. wóz/-y strażackie dla gmin. Przepraszam tu obecnych za przyzwoity język.
stara Repelecka 2019.08.5 13:32
Ten Tatko Kogucik to do lekarza powinien się udać. Człowiek ten ma jakąś obsesję.
PrawyCzłowiek 2019.08.5 14:30
To chory psychicznie biedny człowiek, daj mu spój. Nie zaznał szczęścia i spełnienia w życiu to postanowił go niszczyć innym. Tylko tak mógł się stać rozpoznawalnym i znanym, siejąc jad z ust, uszu i oczu. Nie wiem jednak czy ktokolwiek chciałby takie coś po sobie pozostawić. Problemem są jednak świry, które go mają za jakiegoś guru? Tak palono kiedyś ludzi, świr mówił czarownica i ją zabijano. Dziś świat niewiele się różni. Tyle samo debili jak nie więcej.
Andrzej2019.08.5 13:16
Zarobkowy hejter busolą moralności katolików frondy.pl ?
kamilo2019.08.5 13:12
A masz już robotę?
hrabia Potocki2019.08.5 13:11
Za tym debilem ktory chce rozsadzic Polske i zyje z zebractwa idzie grupa debilnych akolitow i pozytecnych idiotow, ktorzy cpajai tarzaja sie w blocie , szefa nie wolno skrytykowac, szkoda ze ktos nie zrobil jego zdjecia w mundurze milicjanta MO, taki ktory nosil jego ojciec
MJ2019.08.5 12:47
Albert 5.8.19 14:34 Z katolickiem ścierwem się nie rozmawia. Tylko co się rozstrzeliwuje, czy gazuje?
M.2019.08.5 12:56
Wystarczy zamknac na 24h obserwacje i odizolowac od spoleczeñstwa.
pat2019.08.5 13:13
No i mamy żydokomunistę i pokłosie sowieckich psychuszek dla inteligentnych przeciwników. To nasienie nigdy nie będzie cywilizacyjnie dojrzałe.
Albert2019.08.5 13:30
Niestety, prawo nie zezwala. Ale można dyskryminować, potępiać i wyśmiewać do woli.
M.2019.08.5 12:44
Pawlowicz, 90% klechów, matka kur(w)ka, Kaczyñski, redakcja frondzi czy wiekszosc szczekajacych psów na forum, nie dorastacie Panu Owsiakowi do piet. A odnosnie piet, jak sie tam miewa lovelas Stachu Pieta?
pat2019.08.5 13:21
W kombinatorstwie tego lewackiego demoralizatora niewielu mu dorasta do pięt, ale to nie jego wina, tylko Polaków, bo sobie na takich prymitywów i ich deprawację pozwalamy. Jesteśmy ZBYT TOLERANCYJNI, dlatego wszelkie moralne gnidy, oszuści, chamy, zboki i inne robactwo mają u nas raj na ziemi. Mam tylko nadzieję, że do czasu i kiedyś zmądrzejemy.
Tomek2019.08.5 12:01
Tym razem się z Kurką nie zgodzę. W sumie nawet to dobrze że żul Owsiak ujawnia coraz bardziej swoje oblicze. Ten menel wylansowany przez propagandę schyłkowego PRL i układy czeciej erpe powinien gadać i kompromitować się tym samym jak najwięcej. A występowanie przeciwko sojuszowi z USA i bredzenie o przyjaciołach w Rosji jest aż zanadto wymowne.
Albert2019.08.5 12:01
Za każdym razem, kiedy mam pewność, że już nie można być większą kanalią i najpodlejszym ścierwem, przychodzi pan Wielgucki i udowadnia mi, jak bardzo się pomyliłem. Nie znam drugiego człowieka (przesada z tym określeniem), który zasługuje na bezbrzeżną pogardę tak bardzo, jak Wielgucki.
pat2019.08.5 12:07
Przecież ty we własnej osobie jesteś największą arcy-kanalią i pracuj dalej w tym kierunku, za nic nie daj sobie tego tytułu odebrać.
Albert2019.08.5 12:15
Opinie prawackiego bydła i innej niedorozwiniętej katopatologii latają mi koło ͏d͏u͏p͏y.
pat2019.08.5 12:30
A powinny koło głowy, wtedy byś się uczłowieczył. Tylko, że lewactwo głowę ma tam, gdzie normalni ludzie- dooopę.
Albert2019.08.5 12:34
Z katolickiem ścierwem się nie rozmawia.
pat2019.08.5 13:10
To oczywiste, jak przemieścisz mózg w jego właściwe, pierwotne miejsce- kontakt będzie możliwy.
Alojzy Cedzidło2019.08.5 20:34
Alberciku Drogi . Z głową u Ciebie w porząsiu ? ,,Z katolickim ścierwem się nie rozmawia " To co tu robisz . Ja ciebie nie zapraszałem , chociaż teraz popieram Twoje zdanie . Mogę być tym ścierwem ( dla Ciebie ). Nic Ci z mojej strony nie grozi . Tylko ty jesteś śmierdzącym TCHÓRZEM .Tu bezkarnie zachowujesz się jak gnida . Udowodnij żeś nie tchórz i napisz coś prawdziwego o Islamie . Napisz .Pokaż żeś nie śmierdzące bydlątko. Pokaż ......A co to tak śmierdzi ? Już w gacie popuściłeś?
Albert2019.08.6 10:07
A coś ty nagle z islamem wyskoczył? Wiele razy pisałem, że każda religia to rak, który należy wyciąć żywym ogniem. Nieważne, czy to katolicyzm, judaizm, czy islam. Wszystko jest rakiem toczącym ludzkość.
Alojzy Cedzidło2019.08.6 20:47
Nic nie kapujesz . Pewno czyścisz gacie . . Wszystko jest rakiem piszesz : To dlaczego robisz w gacie na samą myśl o islamie . Dlaczego ? Nic nie kapujesz , czy boisz się nawet żle pomyśleć . Uspokoję Cię . O katolikach możesz pisać lać po nich pomyje , świętości kalać . Nic ci nie grozi . O innych religiach to raczej możesz tylko żle myśleć Zle na uboczu . Wtedy w gacie nie narobisz .Paniał tawariszcz Andriusza . ?
Alojzy Cedzidło2019.08.5 20:10
To tylko ,,Wiosna " Tam czeka cię kariera prawie polityczna Tam uznają ,Drogi Alberciku , wielofunkcyjność odbytu.
Albert2019.08.6 10:08
Katolstwo to widzę istny tygiel wszelkiej maści zboczeńców, którym tylko jedno w głowie.
Ziutek2019.08.5 14:18
Poczytaj co Owsiak nadawał na Pana Wielguckiego, potem zabieraj głos. Matka Kurka powinien dostać medal, a władze zatrudnić do ścigania hejtu.
Alojzy Cedzidło2019.08.5 20:48
Alberciku Drogi (.Nie dosłownie tak kulturalnie ) .Mocno ,,jedziesz " z tą pogardą dla p. Wielguckiego . Oj mocno Ale to tak wygląda jak byś twierdził ,że pan Owsiak jest aniołem i wymagał abym na słowo Ci uwierzył. . Bo gdzie te skrzydła u Owsiaka . No i ten język furmański a nie anielski , naszego ,,błotnego dobroczyńcy" . Wielgucki nieżle Wam dołożył , ale udowodnił to doskonale w oparciu o KK. A Pan , panie Alberciku tylko totalnym zwyczajem ,,NIE BO NIE "
Wypierdalaj w półprzysiadach2019.08.5 11:51
:P
lech2019.08.5 15:13
Piszta co chceta!
Naczelny2019.08.5 11:23
Wielgucki, bez Owsiaka byś nie istniał polityczna kurtyzano.
zatroskany2019.08.5 11:29
Reprezentujesz naczelnych... z epoki kamienia jeszcze nie łupanego
orgi2019.08.5 12:08
owsika miejsce jest w d.....
Alojzy Cedzidło2019.08.5 20:20
Przepraszam . Myliłem się . Darwin twierdził ,że jak małpa zejdzie z drzewa , małpa , czyli ,,naczelny " , to będzie homo sapiens ,em . A tu proszę . Darwin się mylił .
Naczelny2019.08.5 23:29
Próbowałeś byś śmieszmy multikontowy trollu Józefie Piotrowski?
Alojzy Cedzidło2019.08.6 5:19
Śmieszny ? Miejże odrobin, litości nade mną Ja Ci współczuję ,,Naczelny" WSPÓŁCZUJĘ" Psujesz nauki Darwina . On taki szanowany w CCCP. A ten ,,Piotrowski " ... Ja takie ,,zdanie " czytałem na Onecie . Stad pytanie " To Was tu oddelegowli do walki z wszystkim ci nie totalne ? To mi przypomina rok 1920 i tzw. ,,Cud nad Wisłą " Pogonią . was do Ojczyzny , Oj pogonią To juz widać po ,,komentarzach " tu u Wielguckiego.
tomek2019.08.6 7:30
Panie naczelny tyś durny,czy bezczelny ?
Basia2019.08.5 11:17
Panie Wielgucki, dziękuję za kolejny celny artykuł. Nie ma miejsca w polskiej przestrzeni publicznej dla szkodnika Owsiaka. Ten czerwony pajac musi zejść ze sceny i ponieść odpowiedzialność za swoje czyny, słowa.
Naczelny2019.08.5 11:20
Obok Basi to Ty nawet chłopie nie stałeś.
pat2019.08.5 11:41
Oszacował naczelny durny gej. A kuku, co z leczeniem upadłej duszy ? Nie mylić z doo..ą.
xx2019.08.5 11:31
Pochwal się. Bycie kompletnym zyebem boli? Nie musisz tego pisać do mnie. Napisz to ludziom którzy dzięki Owsiakowi żyją.
pat2019.08.5 11:44
Raczej nie żyją, albo siedzą w pace za bójki, szaleństwa po dragach, nie mówiąc o duchowych wrakach na skutek przebywania w tym szatańskim matrixie.
xx2019.08.5 11:51
Ty nieskończona szmato. Przejdź się po oddziałach w szpitalach. Geriatrycznych (to coś dla ciebie), noworodków itd. Policz śmieciu serduszka na sprzęcie , a potem otwieraj swoją kato-talibo-faszystowską mordę. Idź powiedz to rodzicom których dzieci dzięki temu żyją. Ludzki śmieciu. Piszesz tak bo twoim jedynym marzeniem jest lizanie odbytu kaczyńskiego? Czy dlatego że jesteś zwykłą ludzką szmatą? Bez obrazy ';)
pat2019.08.5 12:27
Gdyby to robił społecznie, rozumiem, ale on to robi WYŁĄCZNIE ze względu na siebie i apanaże, jakie sobie i rodzince zapewnia. Reszta to tylko skutek uboczny jego lewackiej ideologii. A plucie na Kościół i ustawianie dzieci pod kościołem, by go tenże Kościół utrzymywał, jak księcia udzielnego, to już jest szmatławstwo i ty, jako jego obrońca też jesteś tą szmatą.
Precz z komuną!2019.08.5 12:44
Jesteś pewien, że to taki święty guru? Cały ten sprzęt nie należy do szpitali. Nie należy nawet do ludzi, którzy dawali na to pieniądze. Wszystko należy do fundacji, czyli kogo? Ty głupia paruwo!
xx2019.08.5 12:49
A co to ma za znaczenie, skoro ratuje ludziom życie?
pat2019.08.5 13:05
Ten sprzęt nie jest od Owsiaka, tylko od praktykujących katolików, bo zbiórka odbywa się pod kościołami w niedzielę. A Owsiak zbija na katolikach fortunę wraz z całą lewacką rodzinką, nie robiąc NIC przez cały rok, poza tym, że organizuje spęd i demoralizację młodzieży i pluje na darczyńców, czyli katolików przy każdej okazji.
xx2019.08.5 13:43
Gdybyście to co przy każdej okazji dajecie na tacę, dawali na potrzebujących. To żylibyśmy w innym świecie. Ja nawet nie przechodzę obok kościoła, tak samo jak moi znajomi i bliscy - a i tak dajemy na WOŚP. Jedna niedziela w roku was boli. Nieskończona hipokryzja.
pat2019.08.5 13:55
A co, wy nie bywacie chorzy ? Wszelkie dobra, jakie Polska posiada- wytwarzają w większości katolicy, bo jest ich przytłaczająca większość, a składki na tacę- to nasza wewnętrzna sprawa. Nic komu do domu, jak dom nie jego.
Naczelny2019.08.5 14:32
No to zajmij się swoimi składkami na tace i wysyłaniem renty do Rydzyka, a od składen na WOŚP sie odczep.
pat2019.08.5 16:47
Co ? To nasze katolickie pieniądze nie śmierdzą ? Wszelkie dobra, rzekomo od Owsiaka są w większości za naszą kasę spod kościołów, ale co taki naczelny durny gej może pojąć.
Alojzy Cedzidło2019.08.5 21:01
Pewno ,że nie widzę starszych ,,działaczy " Owsikowych " pod kościołem Pana te,z tam nie ma .. Wy jak pedofile wykorzystujecie dzieci do wyciągania kasy od naiwnych .Mam cicha nadzieję w sercu ,że ten ,,donos " , nie anonimowy przecież , dotrze do Prokuratury.
Cool2019.08.5 19:23
WOŚP to jeden wielki wałek, a dzięki małym móżdżkom przeciętnych "Nowaków" Owsiak okrada nas bezkarnie od kilku dekad!. Jurek pozdrawia pożytecznych idiotów!
Alojzy Cedzidło2019.08.5 18:00
No tak , żyje parę dzieciaków . Reszta ,,aparatury siedzi w magazynach . Jest jeszcze grupa ludzi która żyje sobie bez choroby w luksusie . dzięki naszemu kochanemy Jurkowi. . Te jachty też musza żyć. A pan Piotruś Nowak dalej w zachwycie fruwa . Szkoda tylko źe nadal ma nas za idiotów .
pat2019.08.5 11:10
Ten obrzydliwy demoralizator od lat pasożytuje na katolikach. Ustawia dzieci przy kościołach, by żebrały na jego pobory po kilkanaście tys miesięcznie. Cała jego rodzinka trzepie taką samą kwotę ze składek ludzi wierzących.
Naczelny2019.08.5 11:30
Opis pasuje do Rydzyka.
pat2019.08.5 11:38
Tak pasuje, jak ty do Świętego Męża.
Alojzy Cedzidło2019.08.5 18:05
No widzisz ,,Naczelny " Prosiłem , uważaj jak schodzisz z drzewa . Trafiłeś na Owsiaka i jego kloakę . Ja Ci nie kazałem brać w niej kąpieli. Nawet Twój wpis zalatuje latryną .
KurkaSkurwysynu2019.08.5 11:10
Zdechniesz bez Owsiaka, ile ci płacą zapocona mendo za to pisanie?
Basia2019.08.5 11:20
Język Owsika, więc łatwo się domyślić, że to ktoś z rodziny.
anonim2019.08.5 11:44
To samo pomyślałem Basiu.
Grześ 2019.08.5 14:09
Basiu to język Kurki. Zawszonego kmiota, żyjącego z oczerniania. Pozdrawiam serdecznie.
Czytacz2019.08.5 15:04
Zayebię cię qurfo !
Alojzy Cedzidło2019.08.5 16:09
Znów znalazł się student Akademii Błotnej Owsiaka . Ciekawe jaką kupę w tym błocie trzeba zjeść aby zdobyć takie ,,kwalifikacje."
Garguś2019.08.5 20:37
Kultury to u Was deficyt. Wasz guru powoli robi z siebie pośmiewisko, ale prostactwo widzi w nim ,,AŁtorytet:". Na szczęście ludzie zaczynają otwierać oczy.
Garett2019.08.5 11:10
Wielgucki zamknij te swoja klamliwa morde.Owsiakowi do piet nie siegasz miernoto bez honoru. Grzywny juz zaplaciles? Tluku?
Basia2019.08.5 11:19
Garett, nie żołądkuj się, bo dostaniesz ataku serca. Twoje miejsce jest poza granicami Polski.
stara Repelecka 2019.08.5 13:33
A może Twoje ?
danuta2019.08.5 14:18
a ty kim jestes ubecki Pomiocie ?
Alojzy Cedzidło2019.08.5 16:04
Mecenas Owsika się znalazł . Mecenas Giertych to przy nim pikuś. No to czekam na uzasadnienie Jeśli pptrafi ,po wyjściu z ,,błota "
Kresowiak 302019.08.5 11:05
Niestety mam wrazenie ze Owsik nawet gdyby "przejechal ciezarna zakonnice na pasach" otrzymalby co najwyzej " w zawiasach" . Te 20 lat kreowania z siebie "zbawiciela" chorych dzieci spowodowalo ze nawet osoby trzezwo myslace odpowiadaja na moje haslo : Orkiesta TAK - Owsiak NIE ! z przerazeniem a co bedzie z "Orkiestra" ? rece opadaja ! Megalomania tego typa spod ciemnej gwiazdy jest porazajaca .....
XYZ2019.08.5 11:11
Co będzie z orkiestra,przejmie ją caritas
Kresowiak 302019.08.5 11:33
Wcale tak nie musi byc ! Czy nie ma w Polsce innych UCZCIWYCH moderatorow tego mimo wszystko fantastycznego swieta mogacych poprowadzic WOSP? W kraju prawdziwie demokratycznym taki Owsik juz dawno bylby osadzony ! ale majac takie medialne wsparcie ( GW lub TVN etc.) uchodzi mu wszystko plazem !
XYZ2019.08.5 11:03
Ty kurek, specjalisto od opon,jak masz coś do Owsiaka to mniej do niego,po co obrażasz tysiące młodych ludzi którzy tam byli.
gosc2019.08.5 13:26
Bo oni sie z nim utozsamiają, Widac im ten jego styl odpowiada
XYZ2019.08.5 13:33
i co z tego
danuta2019.08.5 14:15
jakich ludzi p Kurka obraza ? tych swin nacpanych i nachlanych taplajacych sie w w blocie (gooownie )?
wio2019.08.6 4:57
danuta ty tępa dzido. 15 razy bylem na festiwalu, nie cpam i nie taplałem się w błocie. byli tam starzy, młodzi i całe rodziny. Piso katole tylko potraficie pluć na ludzi jadem, a potem w niedziele do kościoła na modły. wstyd., będziesz się smarzyć w piekle!!!
ala2019.08.5 14:27
Właśnie chodzi o tysiące młodych którzy tam bywają. Ktoś kto prowadzi taką imprezę powinien być człowiekiem odpowiedzialnym. Jego motto życiowe to "róbta co chceta". Wóda, narkotyki, śmierć? Ciekawe co myślał Marek Kotański o takim wzorcu dla młodych.
adrian manowski2019.08.5 15:35
a co dorosli ludzie nie maja mozgu? Co masz trzymac doroslego czlowieka za reke jak 8 latka i nie spuszczac go z oka i dac klapsa jak zrobi cos glupiego? Jeden czlowiek nie moze odpowiadac za wszystkich bezmozgich uczestnikow imprezy. Ja jakos na haslo robta co chceta nie lece do lokalnego dilera kupic 1kg koksu i 10l czystej, zeby na nacpac i upic bo Owsiak powiedzial zebym robil co chce.
Alojzy Cedzidło2019.08.5 15:58
Oni sami w tym ,,błocie z odchodów ludzkich" się utaplali . A Owsiak zarobił na ich głupocie . Czas , by oddał pieniądze . Bo ta Jego pozorowana dobroczynność przestała ju .ż działać
POLAK MA HONOR ALE WIEKSZOSC ZYDOW NIE2019.08.5 11:03
CZY TEN JEZDZEJEWSKI MAL NA MYSLI OWSIKA SWINIE TAPLAJACE SIE W BLOCIE LTGB.
ZERR02019.08.5 10:58
Owsiak to owoc pracy tzw Cybernetyków z końcówki PRLu. Rząd nakazał opracowanie naukowej strategii "lewaczenia" narodu, zaczynając od młodzieży. Nie wszystkim naukowcom takie prostytuowanie nauki sie podobało. Posłuchajcie doskonałych wykładów ś.p. doc. Kosseckiego.
tfu2019.08.7 4:40
hahahahahahahahahahahahahaha
Tam2019.08.5 10:57
Matka kur(w)ka i jej żarliwy hejt.
danuta2019.08.5 14:12
o sobie piszesz ?tam widac ze tym jestes
Czytacz2019.08.5 15:03
Twoją starą walił mój Reksio !
bystry ziutek2019.08.7 23:04
I dlatego teraz taki kundel ujada:)
Alojzy Cedzidło2019.08.5 15:50
?Witaj uczniu Jurka Owsiaka . Nie wstyd Ci?
edi2019.08.5 10:55
BRAWO P. Wielgucki - TAK TRZYMAĆ ! POPIERAM ! NIE MA ZGODY NA PUBLICZNE WULGARYZMY i CHULIGAŃSTWO !!
Alojzy Cedzidło2019.08.5 15:47
Dołącza, moje brawo p. Wielgucki ! ! !
andrzejhahn32019.08.5 10:52
Tego owsika demoralizatora ludzkich serc sbeka trzeba wsadzić za przekręty do ciupy💅a tam będzie mógł malować sobie paznokcie 🤣
Alojzy Cedzidło2019.08.5 15:46
Czyli . Brawo panie Wielgucki ! ! !
rozbawiony2019.08.5 16:32
Ta zawistna kreatura nie spocznie w oblewaniu Owsiaka szambem Ciekawe czy zastanowił się ze za to piekło ma gwarantowane
Alojzy Cedzidło2019.08.5 17:49
Bardzo mi przykro . ale piekło już zarezerwowanie dla ,,Wiosny" i POKOKO.