Matka Boża Licheńska uzdrowiła mnie z raka żołądka - zdjęcie
04.02.19, 10:00

Matka Boża Licheńska uzdrowiła mnie z raka żołądka

12

Potworne bóle brzucha stały się powodem, że znalazłam się w szpitalu. Przewieziono mnie do kliniki onkologicznej w Warszawie. Tam mnie operowano. Okazało się, że to ostatnie stadium nowotworu z przerzutami na jelita. Cały brzuch był "jednym wielkim rakiem". W ciągu trzech tygodni z 62 kg spadłam do 36 kg. Bóle były potworne. Załamałam się i nie chciałam żyć. Byłam tak wyniszczona, że nie słyszałam, nie widziałam, zapomniałam nawet się modlić. Wszystko działo się gdzieś poza mną. Nie myślałam o tym, że umieram, że pozostawiam czwórkę dzieci.

Aż nagle, z Bożą pomocą, zaczęłam walczyć o każdą godzinę, o każdą sekundę życia. Tę wolę walki wlał we mnie ks. M. K. - kapelan kliniki. Po udzieleniu mi ostatnich sakramentów, przyszedł i przekonał mnie, że "Bóg z pewnością wysłucha modlitw całego oddziału". Wszystkie chore modliły się o me zdrowie.

Umierałam. Na początku marca przewieziono mnie do szpitala w rejonie mego zamieszkania. Rodzinie chciano w ten sposób zaoszczędzić wydatków związanych z transportem zwłok.

Lekarze w miejscowym szpitalu nie dawali jeszcze za wygraną. W tym czasie dostałam z Lichenia obrazek Matki Bożej Licheńskiej, a na nim wiadomość, że przed Cudownym Obrazem Matki Bożej są w mojej intencji odprawiane Msze św. Przez cały czas mego pobytu w szpitalu, ten obrazek stał na moim stoliku. Modliłam się, przyjmowałam Komunię św. i żyję! Żyję wbrew wszelkim prognozom!

W Wielki Czwartek zabrano mnie do domu. Powoli uczyłam się chodzić. W połowie kwietnia przyjechał odwiedzić mnie ordynator mojego oddziału. Zobaczywszy mnie na nogach, uklęknął na brudnym podwórku i powiedział na cały głos: - Boże, dzięki Ci! To nie do pojęcia ludzkim rozumem.

Od tej chwili moje zdrowie poprawiało się z dnia na dzień. Pogodziłam się z faktem, że co zjem, to zaraz ucieka mi do worka w brzuchu. Pogodziłam się również z ranami wokół jelita. Mam je cały czas, gdyż kwasy trawienne spływały po skórze i paliły ją do krwi. a Jedna ze znajomych przywiozła mi wodę ze źródełka w Licheniu. Tą wodą obmyłam rany i o jak zwykle położyłam się na nocny spoczynek. Po rannym przebudzeniu ze zdumieniem stwierdziłam, że nie było już ran! Skóra na brzuchu stała się zdrowa, normalna! Aż bałam się o tym powiedzieć. Kto mi uwierzy?

Trzy tygodnie temu moja pani doktor pojechała na kurs podyplomowy do kliniki onkologicznej w Warszawie, tej samej, w której mnie operowano. Skorzystała z okazji i zaczęła o mnie opowiadać. Zdziwienie wszystkich było ogromne, nie spodziewano się, że jeszcze żyję. Zdecydowano się na konsultację profesorską. Powitali mnie z niekłamaną radością. Po badaniach komputerowych i wszelkich innych zgodnie stwierdzili: - Jesteśmy tylko ludźmi, nie wiemy, co się stało. Po nowotworze nie ma nawet śladu, nie ma przerzutów. Pani jest cudem w medycynie. My nie wierzyliśmy, że dojdzie pani żywa do miejscowego szpitala.

Niebawem poddam się następnej operacji. Nie obawiam się ponownego bólu. Jestem pełna ufności do Najlepszej z Matek. Wierzę, że nie opuści mnie w potrzebie.

Irena Sz., woj. siedleckie

Pielgrzym Licheński, kwiecień 2005

Komentarze (12):

córka2019.08.6 18:51
Pani kto spojrzy w Twe oblicze w licheńskim obrazie i prosi nie zostaje bez łaski.
Zofia2019.02.5 10:55
Matko Boża Licheńska! Tyle razy ratowałaś naszą rodzinę od rozwodu, alkoholu, nikotyny i chorób, tak że teraz piszę DZIĘKUJĘ za te wszystkie łaski,które wyprosiłaś u Swojego Syna Jezusa.Amen
Andrzej_Krzysztof_Hahn2019.02.4 21:49
nie nie uzdrowila z kretynizmu
Stanisław znad Dunajca2019.02.4 11:56
Dawniej teologia mówiła, że to sam Pan Bóg czyni cuda, co najwyżej na prośby czy na wstawiennictwo Maryi, świętych czy Kościoła. Czy coś się zmieniło? Teraz już bez Boga? Święci sami są wszechmocni?
MiKa2019.02.4 21:08
Przecież nic się nie zmieniło w teologii! Święci nie są wszechmocni, tak jak myślisz, tylko za ich wstawiennictwem mogą być cuda, rozumiesz? Prosimy świętych żeby dla nas wyprosili łaski u Boga.. JEDYNIE BÓG JEST WSZECHMOGĄCY! Wierzymy przecież w świętych obcowanie, ciała zmartwychwstanie..... itd. pozdrawiam
PatriotaPL2019.02.4 11:53
Czyli nawet nie trzeba było jeść marchewki i czarnuszki? Ciekawe....
BełkotNaiwnościGorszyOdMowyNienawiści2019.02.4 11:40
"Pielgrzym Licheński" to gadzinowa propagandówka sanktuaryjna. Wypisującym te bzdety o uzdrawianiu nowotworów powinny usychać ręce. Przy samych płucach.
MiKa2019.02.4 21:00
"Bełgocie"! Jakże słusznie się nazwałeś! Ręce to pierwszemu tobie powinni uschnąć, ale najpierw język uschnąć za te obelg którymi tu rzucasz! Kto ci każe wierzyć! Nie wierz i nie przeszkadzaj nam wierzyć! Bzdety to ty piszesz, nie my! Kto cię tu trzyma! Poszedł stąd, ale już do swoich bełgotów. A może kpisz, czy o drogę pytasz???
Asia2019.09.8 15:24
MiKa zgadzam się z Tobą całkowicie. Niektórzy nie mają pojęcia o niczym. Piszą byleby pisać.
anonim2019.02.4 11:09
Niepotrzebnie płacimy na NFZ.
Rocco_Wawa2019.02.4 10:28
chętnie bym zobaczył dokumentację medyczną. Nazwę tego szpitala i nazwisko ordynatora tez bym chętnie poznał. Ale obawiam się ze jest to czysta SF bądź kłamstwo.
Jezusa2019.02.4 10:55
Zabijanie ludzi nie mogących samych siebie obronić niestety trwa. Szanowni Państwo, podpisujmy się i pod tą petycją, proszę. Z petycji do Gubernatora Nowego Jorku, Andrew Cuomo: Jestem oburzona/y Pańską decyzją, by oświetlić One World Trade Center na cześć skrajnej ustawy aborcyjnej, która pozwala na zabijanie nienarodzonych dzieci aż do śmierci i stawia kobiety w niebezpieczeństwie, pozwalając osobom niebędącym lekarzami na zabijanie. To jest potworne, że użyliście ten budynek – symbol pokoju, narodowej solidarności i naszego sprzeciwu – do przemocy wobec niewinnych, by świętować bardzo dzielącą ustawę, która legalizuje zabijanie najbardziej bezbronnych, niewinnych ludzkich istnień. Żądam, że przeprosi Pan za swoją decyzję i żarliwie proszę, by odwołał Pan swój podpis pod tą ohydną ustawą, która jest bezprecedensowym atakiem na naszych nienarodzonych braci i siostry. PODPISUJMY!!! Podpisy do złożenia pod adresem: https://lifepetitions.com/petition/petition-no-to-lighting-world-trade-centre-to-celebrate-extreme-abortion-bill