Mateusz Morawiecki z nowym zadaniem. Kaczyński pokłada w nim ogromne nadzieje - zdjęcie
23.07.21, 06:18

Mateusz Morawiecki z nowym zadaniem. Kaczyński pokłada w nim ogromne nadzieje

89

Prezes PiS Jarosław Kaczyński zadecydował, że to Mateusz Morawiecki będzie odpowiedzialny za poprowadzenie PiS do następnych wyborów - donosi "Super Express".

Zgodnie z decyzją Kaczyńskiego to właśnie premier ma znaleźć się na pierwszej linii frontu w starciu z Donaldem Tuskiem, który niedawno objął stery w Platformie Obywatelskiej jako p.o. przewodniczącego.

Super Express cytuje wysoko postawionego polityka PiS, który wskazał, że jedynie Morawiecki jest w stanie poprowadzić partię do zbliżających się wyborów. Te zaś mają być możliwe nawet na wiosnę.

- Decyzja zapadła. Jarosław Kaczyński pokłada w Mateuszu ogromną nadzieję i wierzy, że poprowadzi on PiS do trzecich zwycięskich wyborów. A te są możliwe już na wiosnę - mówi polityk.

Cytowany przez SE polityk przyznaje jednak, że przed PiS trudne zadanie, bo "Donald Tusk to jednak waga ciężka".

- I tu potrzeba europejskiego sznytu, polityka, który nie wojuje z Brukselą, który będzie w stanie przekonać do siebie jakąś część wielkomiejskich wyborców. Kimś takim jest tylko na tę chwilę u nas Morawiecki - przyznał polityk.

Super Express ustalił, że wystawienie Morawieckiego na pierwszą linię frontu w starciu z Tuskiem było przedmiotem dyskusji w trakcie spotkania, które w środę wieczorem odbyło się w siedzibie PiS na Nowogrodzkiej.

Sprawa ta będzie kontynuowana podczas wyjazdowego posiedzenia polityków PiS w piątek.

W artykule zacytowano także opinię prof. Kazimierza Kika.

- Najlepszym atutem PiS-u w walce z Tuskiem jest Morawiecki i Kaczyński, jak widać, to rozumie - powiedział Kik.

jkg/super express

Komentarze (89):

Fatum2021.07.24 15:54
Ci dwaj mają tyle za uszami że nie powinni już chodzić .Ostatnio okazało się że w Polsce na uczelnie finansowane z budżetu dostało się 80% Obcokrajowców głównie z Ukrainy to nowa elita o której mówił nam Gowin,to są właśnie te rządy PiS.Oczywiście ani jeden ani drugi nie nadaje się do żadnego przywództwa .Jeden to stary mściwy satrapa oderwany od realiów otoczony klakierami i lizusami robiący wtopy za wtopami a drugi to notoryczny mitoman opowiadający brednie nie nadający się ani do negocjacji ani do jakiekolwiek rządzenia ,kłamstwa i łamanie prawa to główne motto.Właściwie już dziś ich rządy może uratować tylko cud i modlitwa oczywiście ta katolicka ani jednemu ani drugiemu nie przysługuje tak dla jasności
olo2021.07.24 6:00
Mateusz Morawiecki ma być twarzą walki PiCu z Donaldem Tuskiem"...twarz już jest...a co z mózgiem???
Filip2021.07.23 18:51
Jarosław Kaczyński zmusił Beatę Szydło do głosowania przeciwko kandydaturze Polaka Donalda Tuska, na stawisko Przewodniczącego Rady Europejskiej i przegrał w stosunku 27:1. Wynik tego głosowania uznał za zwycięstwo. To był bezprecedensowy przypadek w UE, żeby rząd kazał głosować przeciwko swojemu obywatelowi. Politycy z PiS-u ogłosili, że Donald Tusk jest "zdrajcą", choć sami nie wiedzieli na czym ta "zdrada" miałaby polegać. Jacek Kurski wyciągnął mu dziadka z Wermachtu. Dziadek Donalda Tuska był więźniem obozu koncentracyjnego, w końcowym okresie wojny został przymusowo wcielony do Wermachtu, z którego zdezerterował i wstąpił do Polskich Sił Zbrojnych na zachodzie. Komisja sejmowa ds luki VAT-wskiej wzywała Donalda Tuska. Jednocześnie posłowie z PiS-u nie zgodzili się, że zbadać również okres rządów ich partii. W 2007 roku kiedy Jarosław Kaczyński był Premierem, jedynym krajem w UE, który miał większą lukę VAT-wską od Polski była Holandia (obecnie Niderlandy). W 2015 roku twierdzono, że Donald Tusk doprowadził Polskę do ruiny. Jednak po wygranych wyborach politycy z PiS-u znaleźli pieniądze w budżecie państwa na program 500+. Wymyślono kłamstwo, że to są pieniądze od mafii VAT-wskiej. Jednak żadnych dużych pieniędzy nie odzyskano od mafii VAT-wskich. W związku z aferą Amber Gold wzywano syna Donalda Tuska Michała, choć nie miał on z przestępstwem nic wspólnego. Jednocześni ilość afer pisowskich przekracza wszystkie dotychczasowe pod rządami poprzednich ekip. Politycy z PiS-u w Wałbrzychu okradli PCK na kilka milionów i finansowali sobie z ukradzionych pieniędzy kampanie wyborcze. Media pisowskie wymyślają kolejne kłamstwa i pomówienia na Donalda Tuska, jednocześnie afery pisowskie nie są rozliczane, ale ukrywane przed społeczeństwem. Politycy z PiS-u wiedzą, że w przypadku przegranych wyborów wielu z nich znajdzie się na ławie oskarżonych. Dlatego przejmowanie niezależnych mediów przez rządzących ma temu zapobiec. Jarosław Kaczyński dla władzy gotowy jest podejmować i podejmuje działanie niekorzystne dla naszego kraju.
reflux2021.07.23 13:38
Skoro Morawiecki był doradcą Tuska, to wniosek, że Tusk był głupszy, bo gdyby był mądrzejszy to by doradził Morawieckiemu, żeby sobie poszukał innego zajęcia.. Sprytny ten Kaczyński, wie, ze Tusk nie ma szans.
Anonim2021.07.23 13:29
Złodziej, złodzieja , złodziejem pogania. !!!!!!!! Wszyscy katolibscy patriotyczni politycy siebie warci.!!!!!!!
Foster2021.07.23 11:17
RPO prof. Wiącek powiedział w Sejmie, że wyrok TSUE z 15 lipca w sprawie polskiego systemu sprawiedliwości powinien być wykonany, a Izba Dyscyplinarna powinna być zawieszona.
Anonim2021.07.23 10:42
"Oskar" już nigdy nie będzie rządził w POLSCE .!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Filip2021.07.23 10:42
Zadłużenie gwałtownie rośnie, ale częściowo finansuje je NBP Tempo przyrostu zadłużenia w Polsce lokuje nas pod tym względem w niechlubnej czołówce UE, a wyprowadzenie przez rząd Mateusza Morawieckiego wielu wydatków poza budżet sprawia, że wiarygodne porównania można uzyskać tylko stosując metodologię unijną. Polska definicja zadłużenia publicznego nie obejmuje chociażby obligacji BGK i PFR, które wykorzystano do stymulacji mającej wyciągnąć polską gospodarkę z kryzysu. Według polskiej metodologii dług publiczny wynosi o ponad 234 mld zł mniej, niż wynika z obliczeń Eurostatu. Wzrostowi zadłużenia towarzyszy jednak skup obligacji przez NBP za nowo kreowany pieniądz. Tylko w pierwszym półroczu takiego pieniądza napłynęło na rynek 53 mld zł. Dzięki skupowi obligacje wyemitowane przez sektor finansów publicznych trafiają do banku centralnego, gdzie w praktyce mogą pozostać na zawsze.
katolicka deratyzacja Polski2021.07.23 11:25
Konfederacja prowadzi przeciwko Polakom wojne hybrydowa.
mlody2021.07.23 12:33
To z czego wy zydki bedziecie zyc w Polsce uciekajcie puki co do Izraela.
MaxFiend2021.07.23 10:27
Będzie na kogo zwalić ewentualną porażkę :-D
Anonim2021.07.23 10:16
Koniec ZIOBRY zbliża się wielkimi krokami. Człowiek, który zamącił w głowie Kaczyńskiemu i wepchnął Polskę na tor kolizyjny z Unią, powinien zostać spikerem u ojca Tadeusza. Znikaj z polityki ministrancie!
olo2021.07.23 12:37
OKZUJE SIE ZE ZIOBRO MIAL DUZO RACJI Z TA ZASRANA ZYDOBOLSZEWICKA UNIA.
Będzie mu dobierał buty2021.07.23 9:25
i wiązał sznurówki?
Prawidłowa decyzja2021.07.23 9:19
Donald Tusk - 64 lata, Jarosław Kaczyński - 72 lata, więc więcej sił na kampanię i utarczki słowne będzie miał mający 53 lata Mateusz Morawiecki a prowokujący naczelnika Oppositionsführer, może go co najwyżej cmoknąć w trąbkę.
Anonim2021.07.23 9:25
Naszczalnik musiałby najpierw mieć trabkę...😁😁😁
Anonim2021.07.23 9:30
Przestań! To tylko go podnieca! 🤣
Polak2021.07.23 10:02
Ty masz jednak obsesje na punkcie prącia.
Anonim2021.07.23 10:08
W przypadku naszczalnika "prącie" to gruba przesada.
Polak2021.07.23 10:30
Idź do psychiatry, że cię to prącie Kaczyńskiego prześladuje.
felek2021.07.23 12:40
Twoj prac icek to oczywiscie jest obrzezany.
Toni2021.07.23 9:10
Przecież Tusk to POlityczny POniemiecki TRUP, każdy kto śie zna na polityce wie, że był on agentem w Niemczech Demokratycznych w organizacji Stasi, tej samej w której była Merkel stąd ich znajomość. Jego matka nie umiała mówić po polsku i go nie wychowywała. Zajęła się nim babcia i dziadek z wermachtu, gdy szedł do pierwszej klasy to nie znał języka polskiego i dzieci wołali na niego szkop. Do dzisiaj nie potrafi wypowiedzieć litery r i sepleni mówiąc językiem polskim. To największy zdrajca działający na szkodę Polski i Polaków dla dobra państwa niemieckiego. Zawsze zwalczał wszystko co było polskie. Jego wypowiedzi , że polskość to nienormalność, oraz jak słyszy Polska to mu się chce rzygać są nadal w jego działaniu aktualne. Tego szwaba powinno się pozbawić obywatelstwa polskiego i rozliczyć za niszczenie państwa polskiego.
Anonim2021.07.23 9:14
Idź się dziecko pobaw na dwór i nie przeszkadzaj dorosłym. 😁😁😁
Polak2021.07.23 10:08
To, że jako dziecko D.Tusk mówił "Ojcze nasz.." po niemiecku i tak jakoś do dziś kocha Niemców to nie zauważyłeś baranie?
Anonim2021.07.23 10:29
Tak, ale teraz umyj rączki, zjedz kaszkę i idź się bawić.
Polak2021.07.23 10:39
Ja już ręce myłem, śniadanie zjadłem a ty dalej jesteś baran.
Instrukcja Lucyfera dla Anonima i Spółki.2021.07.23 9:02
Plan jest następujący. Skutecznie i dotkliwie uderzajcie w Kościół. Ale nie można tego robić wprost. Trzeba więc odwołać się do najbardziej prymitywnych i zrozumiałych dla każdego pojęć. Są to od wieków: seks i pieniądze. Największy dureń to chwyci. Dalej: granie na uczuciach. Po pierwsze: Udawajcie współczucie dla dzieci – ofiar księży-pedofilów. Wiadomo, że są to przypadki bardzo nieliczne, zwłaszcza w porównaniu z innymi grupami. Uogólniajcie to na CAŁY kler. Po drugie: KAŻDY ksiądz jest pazerny na pieniądze. Jeśli proszą na remont kościoła, czy na biednych, to przedstawiajcie to tak, jakby zabierali dla siebie. Wypominajcie im każdy lepszy samochód. Po trzecie: ja sam nie mogę już uderzyć w wielkiego świętego papieża Jana Pawła II-go. A nienawidzę go szczególnie, bo wielu ludzi uratował od potępienia. Nienawidzę katolickiej Polski, której rząd sprzeciwia się działaniom coraz bardziej lewackiej Unii Europejskiej. Uderzajcie więc w żyjących jeszcze współpracowników JP2. Psujcie w oczach młodych jego obraz. Waszym orężem jest kłamstwo, rozwiązłość i ohydny grzech LGBT. Waszym przewodnikiem jest Goebbels, mój wierny uczeń, walczący kłamstwem. Do dyspozycji macie żydowską prasę dla gojów z Gazetą Wyborczą na czele, finansowaną za srebrniki Sorosa. A teraz – do roboty. Czekam na wasze złośliwe wpisy!
Anonim2021.07.23 9:07
konus chicken!
Babka klozetowa2021.07.23 9:19
Ból d*py Anonima bezcenny!!!! Buhahahahahaha!
Anonim2021.07.23 9:24
Naśladownictwo najszczerszym komplementem!
Lucyfer2021.07.23 9:09
A bujaj się matole, nie mam co robić tylko się zajmować tym waszym zabździałym grajdołkiem na zadupiu! Polaczkowata megalomania!
Filip2021.07.23 8:52
W Gdańsku Donald Tusk wystąpił z inną "propozycją". Wezwał Jarosława Kaczyńskiego do debaty słowami: "Wyjdź z jaskini, nie bój się, nie wstydź się". To także dowód na podjęcie retoryki przeciwnika, która spowodowała, że postrzegamy współczesną Polskę w kategorii dwóch zwaśnionych ze sobą plemion, które mają swoich wodzów. Plemię to określenie prehistoryczne, a dokładniej: przedpaństwowe. Tusk zdaje się mówić: człowiek, który podzielił nas – nowoczesne społeczeństwo, które przez 20 lat uczyło się mozolnie obywatelskości – na prymitywne plemiona, który wydobył z nas najgorsze cechy i zbudował na nich kapitał polityczny – jest prymitywnym wodzem, który boi się tego, co w ludziach obudził, więc siedzi w jaskini. Do tej pory to Kaczyński odczłowieczał Tuska, mówiąc o jego wilczych oczach czy zębach. Teraz Tusk jest w ofensywie. Ale wie, że nie wolno mu odczłowieczyć Kaczyńskiego. Może go jednak przedstawić jako kogoś słabego, zalęknionego, kto boi się konfrontacji: zarówno z innym wodzem, jak i ze społeczeństwem. Myśli pan, że gdyby jednak doszło do debaty - wiedząc, jakim językiem posługuje się Tusk, a jakim Kaczyński - dałoby się przewidzieć zwycięzcę? Jej wynik w dużej mierze zależałby od tego, kto relacjonowałby debatę. Widzowie TVP z pewnością byliby świadkami tryumfu Kaczyńskiego, nawet jeśli przegrałby z kretesem. To medium ma spore doświadczenie w przedstawianiu klęsk jako zwycięstw i w demonizowaniu Donalda Tuska. Ostatnio nawet pokazywano w TVP, że ma on rogi.
Polak2021.07.23 10:53
Nie wiem czy zauważyłeś ale D.Tusk się brzydko starzeje i złość mu mordę wykręca.
franek2021.07.23 12:45
Nie tylko morde ale i slipia wychoda mu wierzk a kinol mu zgrubial co tem klimat z niego zrobil.
Suweren2021.07.23 8:41
Ot, ciekawych dożyłem czasów, gdy w Polsce żyje jedyna na świecie kaczka jaskiniowa.
Anonim2021.07.23 8:50
Ale szacun - nie rozmnaża się. 😁😁😁
Toni2021.07.23 9:14
A nie pomyślałeś, że do Polski wysłali swojego TW Oskara ciurwę niemiecką by szkodził Polsce w rozwoju. Głupi jesteś suwerenie jak o tym nie wiesz.
Suweren2021.07.23 12:23
Czekam aż mi ktoś najpierw wyjaśni jak to jest, że krajem z tylnego siedzenia zarządza TW Balbina za pośrednictwem żony TW Wolfganga i komunistycznego prokuratora, członka PZPR - formalnie i nawet bez żadnego TW.
Anonim2021.07.23 8:38
konus chicken!
Polak2021.07.23 10:57
Znowu ci sie coś popie...ło, to jest Kentucky Fried Chicken.
M.2021.07.23 8:29
A po co te wybory? Przecież w trójkącie Biden-Putin-Merkel już ustalono, że władza w Polsce ma się zmienić.
Stop wasalizacji Polski!!!!!2021.07.23 8:26
https://www.radiomaryja.pl/multimedia/tsue-zazadal-od-polski-zawieszenia-izby-dyscyplinarnej-sadu-najwyzszego/
Anonim2021.07.23 8:22
kotojebca chicken!
Ziomal2021.07.23 8:20
Jarosław Kaczyński stchórzył przed Tuskiem.
Polak2021.07.23 10:46
Nie, Jarosław Kaczyński nie ma czasu na tego gnojka/pyskacza.
polski hugo chavez2021.07.23 8:19
a Polska II Wenezuela!
wyborca2021.07.23 8:18
Należy się spodziewać Morawieckiego u Ojca R. w Toruniu. Będzie APELOWAŁ i oczekiwał wsparcia.
Suweren2021.07.23 8:43
Ciekawe, ile tym razem to wsparcie będzie nas kosztować.
osoby dające prace ce a nie siedzące w klozecie2021.07.23 8:17
okradnie.
wyborca2021.07.23 8:15
Przedtem pokładał nadzieję w Lechu Wałęsie prymitywnym , kierowanym przez służby elektryku. Morawiecki i Tusk to JEDNO ZŁO. Sługusy oświeconych z kołchozu unijnego.
XYZ2021.07.23 8:15
Jak będzie wypominał Tuskowi coś co było za jego rządów ,to Tusk mu odpowie że przecież byli w jednej ekipie.
Elektorat PiS to ciemnota2021.07.23 8:14
https://nczas.com/2021/07/23/socjalizm-postepuje-pis-znow-planuje-podbic-pensje-minimalna/
Anonim2021.07.23 8:01
Kaczor rządzi, Kaczor radzi, Kaczor nigdy was nie zdradzi! Essssssa!!!
AAAtomek2021.07.23 7:58
Tchórzostwo prezesa jest legendarne! Wystawić 'giermka' do walki przeciw innemu 'rycerzowi' gdyż samemu jest się tchórzem. 😂😂😂😂😂 ⚡️⚡️⚡️
bednarski2021.07.23 7:56
do kamil-jak pis kleka to po bedzie po raczkach calowac .to tak glosoj
Newsroom2021.07.23 7:55
Niezależnie kto poprowadzi wybory z PiS, czy one będą na wiosnę, czy też w terminie konstytucyjnym, to i tak wykończymy pookrągłostołową III RP - jaruzelszczyznę i michnikowszczyznę, wraz z totalną opozycją, bo większość Polkaków rozumie o co idzie gra !
hehehe2021.07.23 8:07
A co robiliście w tym temacie przez ostatnie 6 lat? Wielkie "G".
Suweren2021.07.23 8:46
Większość Polaków - 30% - dziwna ta wasza matematyka, towarzysze.
Newsroom2021.07.23 8:53
To dlaczego ta opozycyjna większość wg, ciebie, nie wygrywa wyborów i nie tworzy rządu ? hmm To towarzystwo anty polskie jest totalnie skończone w naszym kraju.
Suweren2021.07.23 12:29
Ponieważ rozkład mandatów poselskich nie jest prostym odzwierciedleniem poparcia poszczególnych partii. Dodatkowo obecnie rządząca mafia dysponuje tubą propagandową, która skutecznie ogłupiła 30% Polaków oraz armią w sutannach, agitującą z ambon (łamiąc przy tym Konkordat) oraz batalionem zakonnic, skutecznie "namawiających" otępiałych starószków w ośrodkch opiekuńczych, by głosowali na jedynie słuszną partię. Razem te czynniki sprawiły, że np. ostatnie wybory prezydenckie były niekonstytucyjne. Zwróciło na to uwagę nawet OBWE.
Suweren2021.07.23 12:31
staruszków
Chcecie Pis - to koniec Polski2021.07.23 7:46
Budżet 2020 w Sejmie. Marian Banaś pyta rząd o 224 mld zł
Chcecie Po - to emerytura do 70 roku życia2021.07.23 7:42
A podatek VAT nie 23% tylko 33 %
PO zabierze wam WSZYSTKO2021.07.23 7:41
Jeżeli chcecie , żeby było jak za Tuska: : "Pinędzy nie ma i nie będzie", OFE - to zabierzemy , Emerytury nie do 67 bo już było, ale do 70 roku życia, 250 miliardów znowu zniknie, wyprawka szkolna 300 zł to głupota, a 500 + to tylko dla tych co mają 14 -ste dziecko bo od 1-nego do 13-tego dziecka się nie będzie należało. A jeszcze jedno Podatek VAT na 30 % w górę - bo kasa będzie pusta to trzeba Polaków ogołocić.
Anonim2021.07.23 7:37
Diabły w kotle zaczynają mieszać po tych słowach Pana Kaczyńskiego. Strzał w sam środek.
kamil2021.07.23 7:26
Trzeba było Szydło nie odwoływać, teraz PiS po "wyszczepianiu" Polaków mając na czele takich frontmenów jak Horban, Niedzielski, Gut, Simon, Dworczyk może zapomnieć o dalszym sprawowaniu władzy. Nie klękanie ale pełzanie przed KE. TSUE, żydami powoduje, że nikt mądry na tchórzy i zdrajców nie zagłosuje.
robaczek2021.07.23 7:26
PINKY i MÓZG zdobywaja świat ..................... wygooglujcie ;]
Maciej Piwowar2021.07.23 7:14
Tego się nie spodziewał;em panie Jarosławie Kaczyński .Lansuje Pan KOGOŚ ,kto KLĘKA przed TSUE ,czyli chce zrobić z Polski PRAWNEGO WASALA TSUE.A Polska Konstytucja do Toalet ,jako papier.Czyli jaka kol wiek rozprawa NIEWAŻNA. Bo ma być delikwent sądzony według prawa TSUE,a nie Polskich banialuk. WSTYD PREZESIE. Ja ,Moja Rodzina ,Przyjaciele( około 16 osób) JUŻ GŁOSU na PiS nie oddam
T2021.07.23 7:16
Ja tak samo - PiS nigdy mego głosu nie dostanie. Od kiedy dowiedziałem się o korzeniach masońskich Kaczyńskich oraz o tym skąd wypadł Morawiecki, itd... PiS to jest taki oszust, który pod pozorem dobrego okazuje się być złym. I to jest bardziej niebezpieczne od PO, bo nabierani są ludzi mniej uświadomieni, których niestety jest sporo.
Anonim2021.07.23 7:25
O, o, o, popieraj PO.
T2021.07.23 9:35
Popieram Konfederację - jak zwykle na zasadzie wybierania mniejszego zła. No bo jak głosowaliśmy kiedyś na Wałęsę przeciw komuchom, to przecież głosowaliśmy na agenta komuchów Bolka. Stąd te wybory to paranoja jedna.
Maciej Piwowar2021.07.23 9:36
@ Anonim ---są tylko dwie partie które Ja POPRĘ.:To Solidarna Polska -Zbigniew Ziobro lub Federacja dla Rzeczpospolitej--Marek Jakubiak.RESZTA to ZAPRZAŃCY >> SPRZEDAWCZYKI PATRIOTYZMU.
ateusz2021.07.23 7:35
W Konstytucji jest napisane, że umowy międzynarodowe mają pierwszeństwo przed polskimi ustawami. Także ten.
gracz2021.07.23 7:09
A tak osobiście marzę, żeby te dwie zdradzieckie mordy, na zawsze zniknęły z polskiej polityki.
Anonim2021.07.23 7:35
Nie denerwuj się tak bo nie doczekasz wyborów.
gracz2021.07.23 6:50
Czyli żydek morawiec, pod przykrywką walki z folksdojczem, będzie mógł spokojnie wyszczepiać i lokdałnować Polaków.
Hue2021.07.23 6:48
Kaczynski pokłada nadzieję w człowieku z PO?
Poak2021.07.23 6:45
Bratobójca w panice jak zwykle chowa się pod pierzyną, to liczy że kłamca będzie ściągał na siebie uwagę podczas robienia pisowskich wałków..
B522021.07.23 7:08
co boli że od wyzwolenia władza po raz pierwszy wyślizgnęła się z łap postkomuny
Polak2021.07.23 7:41
O czym bredzisz? Przecież to właśnie teraz rządzi komuna, wierchuszka pisowskiej mafii to sami weterani PZPR i SB.
Jerzy2021.07.23 6:42
no to mniej niż 5% pewne, na ten ryj już nie sposób patrzeć
Anonim2021.07.23 7:13
A który ryj ci się najlepiej podoba?
Babka klozetowa2021.07.23 7:55
Urban przebija wszystkich. Koszerny wieprz.
qwerty2021.07.23 6:41
O współpraca z lat wojny będącej przykładem polsko-japońskiego braterstwa nic nie napiszecie ?
Detonator2021.07.23 6:39
Jak wysłannik pejsiastej finansjery, chazarskiego klanu trzymającego ludzkość w niewoli, synagogi szatana może być premierem Polski. Tak wiem - dlatego właśnie może ;)
Anonim2021.07.23 7:18
A widzisz? Ty jak czasem pomyślisz, to nawet jesteś w stanie, sam sobie odpowiedzieć.
ateusz2021.07.23 6:38
Przynajmniej Antek Trotyl znowu trafi do szafy xD
Anonim2021.07.23 6:30
Z nowym zadaniem? Jeszcze bardziej nas komuch okradnie?!
Babka klozetowa2021.07.23 7:55
Was? Czyli kogo? Be more specific.