Mateusz Morawiecki: Nie ma naszej zgody na odszkodowania za Niemieckie zbrodnie - zdjęcie
19.05.19, 11:31

Mateusz Morawiecki: Nie ma naszej zgody na odszkodowania za Niemieckie zbrodnie

10

Nie ma naszej zgody, żeby Polska wypłacała jakiekolwiek odszkodowania za de facto niemieckie zbrodnie; Niemcy w czasie II wojny światowej mordowali, grabili, łupili polskie społeczeństwo - powiedział premier Mateusz Morawiecki podczas niedzielnej konwencji PiS w Krakowie.

Polityk odniósł się do kontrowersyjnej ustawy 447 i ewentualnych roszczeń żydowskich.

I dzisiaj ktoś gdzieś na świecie ma czasami czelność odnosząc się do takich rabunków - bo przecież tam było mienie również, mienie różnych ludzi, spalone zniszczone, zrabowane - i ktoś ma jeszcze śmiałość dopominać się od Polski, żeby Polska wypłacała jakiekolwiek odszkodowania, odszkodowania de facto za zbrodnie niemieckie. Nie ma naszej zgody na takie postępowanie, nie ma naszej zgody na odszkodowanie - powiedział Morawiecki.

Niemcy mordowali, grabili, łupili polskie społeczeństwo - przypomniał.

mor/PR24/Fronda.pl

Komentarze (10):

anonim2019.05.19 17:13
No coz co sie stalo to sie nie odstanie - a Niemcy faktycznie w latach 1939-1945 narozrabialy niezle. Polska jakies odszkodowanie dostala a rzad je zaakceptowal i wielokrotnie przez rozne oficjalne dokumenty ratyfikowal. Powolywanie sie na nielegalny prorosyjski rzad Polski ktory to zrobil/zaakceptowal jest dosyc bezpodstawne wedlug mnie. Rozumujac w ten sposob kredyty w mld DM i $ ktore ten rzad zaciagnal w krajach Europy zachodniej i Ameryce nie dotycza Polski, bo te zaciagnal jakichs rzad ktory rzadzil w nie suwerennej Polsce? Przecierz ten rzad zaciagnal je w imieniu Polakow dla ratowania naszych zoladkow i swojego statusu w kraju priwislanskim. Po wojnie tez nikt nie zaplacil niemcom za pozostawiony majatek na ziemiach odzyskanych ani Zydom z Lodzi, Warszawy i Krakowa za ich Kamienice i Place w Polsce- wprawdzie oni byli Polakami ale te nieruchomosci powinny dalej nalezec do prywytnych osob - spadkobiercow a nie tak jak po wprowadzeni Dekretu przez B.Bieruta panstwu - co jest dla panstwa polskiego wygodne i korzystne i jak pan Kaczynski zaklina nie do negocjowania. Jasiek
X2019.05.19 13:57
Co za ściema. Przeciez 447 nie dotyczy żadnych 'odszkodowań' tylko pozaprawnej 'reprywatyzacji'.
przedruk z Frondy2019.05.19 13:11
The Journal of the American Medical Association, najbardziej prestiżowa publikacja medyczna w USA wraz The American Psychiatric Association i z US Justice Dept. zrobili wieloletnie kompleksowe badania nad pedofilią, wyniki tych badań opublikowano 2 lata temu. Rezultaty są wręcz tragiczne dla homoseksualistów - prawie 100% pedofilia pośród "mężczyzn". Co jest jeszcze bardziej tragiczne, że każdy złapany i skazany pedofil-homosekualista nie wykazał najmniejszej skruchy. Inaczej mówiąc, są pozbawieni wszelkiej ludzkiej empatii wobec swych ofiar. Trudno takich klasyfikować jako człowieka - to są subhumans, untermenschen. Możesz być z siebie dumny", dumny geju-pedofilu. Klikaniem nie zaklikasz prawdy.
Polak Ateista Dumny Gej2019.05.19 12:30
Jan Paweł II, Ojciec Święty, przedstawiciel Boga na ziemi, jedyny człowiek oficjalnie uznany za nieomylnego jest masowym mordercą. Każdego roku papież przyczynia się do śmierci dziesiątków, a może setek tysięcy ludzi, zakazując katolikom używania prezerwatyw. Podczas gdy miotane przez niego groźby są przez większość wiernych w pierwszym świecie uważane za kompletny nonsens i ignorowane, w krajach, w których w praktyce nie ma dostępu do alternatywnych źródeł informacji, gdzie kobiety korzystają z niewielu praw, każde papieskie potępienie stosowania środków antykoncepcyjnych skazuje tysiące ludzi na chorobę i śmierć. https://cia.media.pl/jan_pawel_ii_jest_odpowiedzialny_za_smierc_tysiecy_ludzi Jan Paweł II kazał Ratzingerowi zataić nadużycia seksualne w zgromadzeniu. https://oko.press/papiez-franciszek-jan-pawel-ii-nakazal-ratzingerowi-zataic-sprawe-pedofila-degollado/
ed2019.05.19 13:49
Jesteś bolszewickim kłamcą i oszczercą. Bolszewia wszelkimi sposobami próbuję oskarżyć Watykan i cały kościół katolicki o własne zbrodnie.
Arek2019.05.19 17:03
Ty tchórzu,zboczeńcu i morderco,to ty i twoi podobni zboczeńcy gwałcą dzieci, zabijają nienarodzonych,uśmiercają starszych przez eutanazję. Możesz sobie wyć ile wlezie ,to wasz koniec w Polsce i o to się bardzo postaramy przygłupie zobaczysz!!!
stara znajoma2019.05.19 12:16
Poliamorysta albo prosciej Poli-pederasta, jak wiadomo nie ma rozwiniętych organów płciowych, więc niejednokrotnie zrozpaczeni rodzice usuneli resztki tych organów. Dzięki takiemu zabiegowi poliamorysta nie przechodzi mutacji głosu, ale i też nie ma "okresu". Ale poli-pederasta się przepoczwarza, przynajmniej na blogach, byl juz polyszpatryjot a teraz jest JPIII, ten co szczy po sobie andrzejhahn, itp., itd. a to nikt inny jak lesiu keller-krawczyk, obrzydliwy produkt kazirodztwa.
man woman albo gender2019.05.19 11:51
Urząd Skarbowy przysyła mi wezwanie do zapłaty zaległego podatku z odsetkami w terminie 7 dni a ja na to: "Nie ma mojej zgody na jakiekolwiek opłaty!" Tak to wygląda.
anonim2019.05.19 11:50
PiSiej zgody na cokolwiek USA czy żydom nie potrzeba! to co od was zażądają to szybko spełnicie! tak jak ustawę o IPN podpisywaną w Mossadzie!
pss2019.05.19 12:08
Dlatego należy naciskać na pis i patrzeć im na ręce.Jak widać bardzo chcieli wypłacić kasę żydom po cichu,pod stołem.Aż miło patrzy się na wierchuszkę pisu jak się wije i zaklina fakty.