Marek Jurek: „racjonalność” Komorowskiego to likwidacja waluty - zdjęcie
28.03.15, 08:33Marek Jurek, fot. media

Marek Jurek: „racjonalność” Komorowskiego to likwidacja waluty

2

Andrzej Duda ma wszelkie szanse, żeby wygrać wybory prezydenckie. Prezydent Komorowski nie tylko reprezentuje stagnację i konformistyczne „nierobienie polityki”, ale co więcej – ogłaszając swój koncept „Polski racjonalnej” otwarcie się do tego przyznaje. Ta „racjonalność” polegała na planach likwidacji waluty narodowej już w roku 2011 albo na zaufaniu do śledztwa Anodiny. Polacy chcą zmian i uważają je za konieczność, a nie za radykalizm. Właśnie ta nadzieja na zmianę (i na zmianę pokoleniową) stanowi największą szansę Andrzeja Dudy. Już widzimy to w jego kampanii, podobnie zresztą jak w kampanii Pawła Kukiza. Co więcej, Andrzej ma dobre i kompletne doświadczenie państwowe: ministra w Kancelarii Prezydenta, reprezentacji Polski w Radzie Unii Europejskiej, w Sejmie RP, w Parlamencie Europejskim. Traktowanie go jak debiutanta jest śmiechu warte. Już prędzej można by to zarzucić Barackowi Obamie, który został prezydentem najsilniejszego państwa świata po ledwie dwóch latach pracy w Senacie – a przecież jemu premier Kopacz takich zarzutów nie stawia.

Not. KJ

Komentarze (2):

anonim2015.03.28 9:26
Szanowny Panie Marszałku! NIE WOLNO rozmawiać o tym co przyszły Prezydent ma zrobić z Polską. To taka nowa demokratyczna tradycja ustanowiona za rządu PO. NIe wolno! Tak samo było z EMERYTURAMI. NIe wolno! NIe można wtedy robić co się CHCE! Panie Marszałku, PO CO ma ciemny lud dyskutować jak my sobie pod osłoną NASZYCH służb specjalnych, Mediów elektronicznych, WIERNYCH dziennikarzy będziemy później mogli robić CO DUSZA ZAPRAGNIE? Niech Naród ugania się za Genderystami, Farmazonami, Palikotami, Środami, Hartmanami! MY NIe będziemy się z niczego tłumaczyć bo NIE MUSIMY. MY, WŁadza Platformy Obywatelskiej! ...
anonim2015.03.28 9:30
Marek Jurek jest za dobry dla PiSu. PiS źle traktuje wyborców katolickich i na dodatek nie potrafią liczyć. Gdyby potrafili, to by zobaczyli, że Jurek, czy Gowin mają większe szanse na urząd prezydenta, niż Duda. No chyba że jednak potrafią liczyć, ale wyżej cenią sobie interes partii, niż interes Polski, co w sumie nie było by zaskakujące.