Marek F. ścigany listem gończym - zdjęcie
01.03.19, 11:55screenshot Youtube

Marek F. ścigany listem gończym

2

Marek F., skazany w tzw. aferze podsłuchowej, jest poszukiwany listem gończym. O wszczęciu poszukiwań zadecydował dziś Sąd Okręgowy w Warszawie.

Wniosek o wydanie listu gończego za Markiem F. Skierowany został do sądu w środę – informował wówczas o tym rzecznik komendanta stołecznego policji kom. Sylwester Marczak.

Mamy do czynienia z osobą ukrywającą się”

- mówił.

Dziś sekcja prasowa Sądu Okręgowego w Warszawie poinformowała, że zdecydowano o wszczęciu poszukiwań skazanego Marka F. Sąd zawiesił też wobec niego „[…] postępowanie karne wykonawcze w zakresie wykonywania kary pozbawienia wolności”.

dam/PAP,Fronda.pl

Komentarze (2):

JR2019.03.2 7:23
Niech wymiar sprawiedliwości wystawia listy gończe za złodziejami, którzy przez lata okradali państwo lub tymi co im umożliwiali. Niektórzy nawet europosłami lub innymi prominentnymi ludźmi są!
Agnieszka2019.03.1 13:19
Po tym co robią z Falentą można mieć poważne wątpliwości czy nie rządzi nami mafia z dawnego układu z użyciem nowych (świadomych tego twarzy). 1. Korzysta się co chwilę z taśm, które dawny układ odsłoniły, więc wiele dobra dały a ten, co zaryzykował by je zdobyć jest jedynym ukaranym, choć to wszelkie jego ewentualne winy powinno zmazać, bo wielu dalszym przestępstwom mógł zapobiec. 2. Jak Kaczyńskiego nagrano, to nikt o przestępstwie nagrywania nawet się nie zająknął po żadnej ze stron, jakby to norma była w czasie rozmów biznesowych. 3. Falenta się naraził może bardzo niebezpiecznym i wciąż wpływowym ludziom i zamiast nagród, zapewnienia dobrych i bezpiecznych warunków życia to niebezpieczeństwo w więzieniu i zero ochrony na wolności?!! To skandal, który się w głowie nie mieści. Łajdaki za to odpowiedzialne z obecnego układu rządzącego wystawiły faceta do zabicia i jeszcze śmią dranie listy gończe wystawiać!! To się morderstwo przy użyciu prawa nazywa a nie dbałość o sprawiedliwość.