Marcin Mastalerek: W czasie debaty Szydło będzie sobą, a Kopacz – Michałem Kamińskim - zdjęcie
15.10.15, 06:50(fot. screen tvn24)

Marcin Mastalerek: W czasie debaty Szydło będzie sobą, a Kopacz – Michałem Kamińskim

3

- Przygotowywała się do tej debaty podczas spotkań z ludźmi, spotkania z Polakami to najlepsze przygotowania. Podchodzimy ze spokojem do tej debaty - mówił Marcin Mastalerek w rozmowie z Bogdanem Rymanowskim w TVN24.

– Wiele osób krytykowało także naszą kampanię prezydencką, a jednak wygraliśmy – odpowiedział w TVN24 Marcin Mastalerek w odniesieniu do wypowiedzi Bogdana Rymanowskiego, że kampania Beaty Szydło „siadła”.

- Nie ma żadnego wolnego dnia, codziennie pracuje. Wczoraj pracowała koncepcyjnie, wszyscy wiedzą, że w poniedziałek debata. Każdego dnia jesteśmy aktywni i trzymamy się strategii. To ja już jestem bardziej zmęczony, podziwiam panią Beatę Szydło - mówił rzecznik sztabu PiS o kandydatce na premiera.

Marcin Mastalerek odniósl się także do przygotowań do debaty.

- Przygotowywała się do tej debaty podczas spotkań z ludźmi, spotkania z Polakami to najlepsze przygotowania. Podchodzimy ze spokojem do tej debaty. [O dzisiejszym artykule „GW” o strategiach przed kampanią – red.] Jak czytam doniesienia jednej z gazet, bo są tam tak niestworzone koncepcje, co pani Szydło powie, czego nie powie [śmiech]… To jest nieprawda [że Szydło będzie prowokować i atakować – red.]. Beata Szydło będzie sobą, a Ewa Kopacz – Michałem Kamińskim. Beata Szydło będzie naturalna, pokaże najlepsze swoje cechy - mówił.

Jak przyznał Mastalarek, spodziewa się stronniczości dziennikarzy na debacie Kopacz-Szydło.

- Wiemy, że premier Ewa Kopacz gra u siebie, a Beata Szydło na wyjeździe. Telewizją Publiczną rządzi koalicja PO-PSL-SLD, więc ściany będą za premier Kopacz - mówił.

KZ/300polityka.pl

Komentarze (3):

anonim2015.10.15 7:21
Jedna z tych dwóch pań będzie niedługo rządzić Polską. Jak "rządzi" Kopacz już wiemy, wypada tylko jej podziękować i wyklaskać ze sceny...Oby się udało.
anonim2015.10.15 10:00
@arbiter Po wyborach zaczniemy przygotowania do wprowadzenia w naszej ojczyzny Teokracji. To jest nasza droga. Powoli ale skutecznie do celu.
anonim2015.10.15 15:34
Mastalerek i ta jego "błyskotliwość"