Ludzie płodzą ponad miarę, a w Polsce znienawidzonego Żyda zastąpił gej. Garść mądrości Marii Peszek - zdjęcie
19.10.19, 15:45zdj. screen Youtube/Polskie Radio

Ludzie płodzą ponad miarę, a w Polsce znienawidzonego Żyda zastąpił gej. Garść mądrości Marii Peszek

85

Maria Peszek, artystka, która niejednokrotnie śpiewała, że "męczy ją Polska i wisi jej krzyż" tym razem podzieliła się swoimi mądrościami w wywiadzie dla "Gazety Wyborczej". Mamy zatem kolejny odcinek artystyczno-celebryckiego serialu o tym, jak ciemna i duszna jest Polska, jak okropni są Polacy i jak w naszym kraju odradza się antysemityzm. 

Jak wskazała wokalistka i aktorka, w Polsce co prawda prawie nie ma już Żydów, ale "okropni Polacy" i z tym problemem sobie poradzili... 

"W Polsce mieliśmy Jedwabne i ten antysemityzm co jakiś czas wraca. A że prawie nie ma już u nas Żydów, to nowym Żydem jest dzisiaj gej. Ale strach przed obcym nie jest tylko polską specjalnością, to globalny problem"-była łaskawa przyznać artystka. 

"Mam wrażenie, że przez ten czas, który spędziłam w podróży, ciemność w Polsce zgęstniała. (…) Marzę o czymś takim, o wydarzeniach na granicy legalności, o wspólnym, jednoczącym transie. Szukam antidotum na święte trupy i pogrzeb"-mówi rozmówczyni "Gazety Wyborczej". Po raz kolejny Peszek podzieliła się również refleksją o tym, dlaczego nie zamierza mieć dzieci. Otóż, zdaniem artystki, na świecie jest zbyt wielu ludzi, co prowadzi m.in. do konfliktów. 

"Przez to wszystko stają się brutalni. Przez ostatnie dwa lata podróżowałam po świecie i widziałam to wyraźnie – ludzi jest po prostu za dużo. A człowiek, któremu brakuje przestrzeni, pożywienia, nawet tlenu, staje się coraz bardziej agresywny, coraz mocniej gryzie"- stwierdziła. W tym kontekście Peszek znów przerażona jest tym, co dzieje się w Polsce. 

"Przeraża mnie, że chociaż świat jest o krok od zagłady spowodowanej przeludnieniem, w naszej ojczyźnie nagradza się rodziców za każdą nową istotę"-powiedziała rozmówczyni "Gazety Wyborczej", przekonując, że ludzie, "chcąc nadać sens swojej nieciekawej egzystencji, płodzą ponad miarę".

A może to nie Olga Tokarczuk zasłużyła na nagrodę Nobla, skoro inna przedstawicielka polskiej kultury i sztuki znalazła tak "doskonałe" rozwiązanie globalnych problemów... Z drugiej jednak strony wydaje się, że wygłaszanie tego typu mądrości przystoi egzaltowanej 15-latce, ale dorosłej kobiecie już niekoniecznie. Dodajmy, kobiecie, której wcale nikt nie zmusza do rodzenia dzieci...

yenn/Wyborcza.pl, Fronda.pl

Komentarze (85):

Gumowy Żuk2019.10.22 11:58
Peszek, jedż do Niemiec, Niemcy cię pokochają! Tylko bądź miła, bo jak nie to... historię znasz :) To miłej podróży Peszek i szczęścia ci życzę, dużo szczęścia!
Dumny Polak - Katolik2019.10.21 13:35
Ja, wrogom Polski i Polaków, tradycji i kultury tu panującej, proponuję wyjechać z Polski i dać nam wreszcie święty spokój. W XIV wieku i później przyjmowaliśmy ich przodków, dali im ziemie, przywileje, ratowaliśmy ich od pogromów, a teraz zamiast być wdzięczni, to ciągle im mało, chcą więcej, roszczenia, reparacje i wszechobecne pretensje. K... mać, wypie***ć z "tego kraju" jak się wam nie podoba
nobody2019.10.21 10:52
Czy znajdzie sie ktoś, kto będzie chciał mieć tet-a-tet z Peszek? Wątpię.
motyla noga2019.10.21 9:47
" Otóż, zdaniem artystki, na świecie jest zbyt wielu ludzi, co prowadzi m.in. do konfliktów. "Przez to wszystko stają się brutalni. Przez ostatnie dwa lata podróżowałam po świecie i widziałam to wyraźnie – ludzi jest po prostu za dużo. A człowiek, któremu brakuje przestrzeni, pożywienia, nawet tlenu, staje się coraz bardziej agresywny, coraz mocniej gryzie"- stwierdzi " I co nieprawdziwego powiedziała Peszek? Poczytajcie sobie w jak zastraszającym tempie wzrasta ilość ludzi w Afryce i Azji. Cz papież Franciszek choć raz potępił nadmierne rozmnażanie się ludzi w Afryce i Azji ?
Gumowy Żuk2019.10.22 12:01
Peszek powinna się zabić i zrobić trochę miejsca, zmniejszyć emisję CO2 i zużycie resource'ów. Wtedy można by uznać jej postawę za spójną.
zmiecz2019.10.21 8:18
Droga Pani, Najmocniej wiaze i spaja trans alkoholowy, co powinna Pani wiedziec bo to co Pani wypisuje to sa produkty transu w ktorym sie Pani znajduje.
iching2019.10.21 10:02
Nie mając żadnych kontrargumentów używasz (domyślnych) epitetów, sugerując, że P. jest alkoholiczką. Ergo: jesteś nędznym, załganym podlecem.
Gumowy Żuk2019.10.22 12:02
A nie jest? To co ona bierze, że takie pierdoły posuwa?!
Jan Radziszewski2019.10.21 5:19
biedna będzie jak wpadnie do jeziora ognia i siarki - takie atrakcje ją czekają Wizja ukochanej Babci Opuszczaliśmy się niżej. Opuszczaliśmy się do samego dna piekła. W jednym z kręgów zobaczyłam swoją Babcię. Tak, mamę mego Ojca. Moją dobrą, czułą, wspaniałą Babcię. Demon szczypcami wyciągał jej język. Szczypce rozżarzone. Od tych szczypiec zapala się język i całe ciało zwęgla się. I kiedy proch z ciała powinien się rozwiać i męczarnię się skończą, ona znów – demon otwierał szczypce, język wypadał i na tym miejscu proch się łączył i – ona znów stawała się tą, co poprzednio. I męczarnie trwały dalej. Ona krzyczała, ale powiedzieć nic nie mogła. Patrzyła na mnie wytrzeszczonymi oczami i wyciągała ręce. Nie mogłam na to patrzeć. Ponieważ pomóc jej w niczym nie mogłam. Nie mogłam wyciągnąć do niej rękę i ochłodzić jej język. Okazuje się, ona przeklinała. Ona przeklinała. Zrozumiałam, dlaczego z nią nie przyjaźnili się sąsiedzi. Strasznie to mówić. Boleśnie to mówić. Jej syn, mój Ojciec, znajdował się w raju, a jego mama całą wieczność będzie przebywać tu. Nie mogłam się ruszyć z miejsca. I gdyby nie Anioł, to chyba stałabym i stałabym tam. Płakałabym i krzyczałabym. Krzyczałabym zamiast niej. Nie wiem, jak znaleźliśmy się jeszcze niżej. … Odwróciłam się i zobaczyłam oczy mojej Babci. Tylko co w Niebiosach widziałam mego Tatę, jej syna. On, jak głownia, wyrwana z ognia, a moja miła Babcia, a teraz wielki demon szczypcami wyciąga jej język. Od rozpalonych szczypiec zaczyna się on palić. Powoli, powoli spala się, ogień pełznie do krtani. Z początku ona krzyczy, potem chrypi, wypala się, wypala się cała, całe jej wnętrze i w końcu pęka, został tylko popiół … zaraz się on rozwieje, - miałam nadzieję - , miałam taka nadzieję, że on się rozwieje. Ale, nie. Popiół spada kupką, szczypce rozwierają się i spalony kawałeczek języka spada na ten popiół i ona znów powstaje, odtwarza się. I męczarnie rozpoczynają się od nowa. Już ponad 30 lat ona jest tam, a dalej – wieczność. Rzuciłam się, aby pomóc jej. Czułam, że mam wilgotna rękę, tę, za którą trzymał mnie Anioł. Chciałam chociaż tylko trochę ugasić, ugasić ten płomień. Ale napotkałam postawioną przeszkodę. I nie zdołałam dotknąć, a ona… ona patrzyła na mnie, ona błagała mnie oczami. Zapytałam Anioła: „Ona miała fałszywy język, kłamliwe usta.” I przypomniałam sobie, jak kiedyś w dzieciństwie usłyszałam, jak sąsiadki mówiły o niej. Jedna powiedziała: „Nataszka”. - „Jaka Nataszka?” – pyta druga. „A ta, czarnousta” (ros.–„чёрноротая” – A.L.). Przybiegłam do domu i popatrzyłam Babci w usta: „Dlaczego mówią, żeś czarnousta, przecież usteczka masz różowiutkie”. Teraz zrozumiałam, dlaczego nazywano ja czarnoustą. Ona kłamała. I język! Ona nie poskromiła go. I teraz on ją niszczy. To straszne. Aniołowi mówię: „Chodźmy stąd. Chodźmy stąd, ja już nie mogę tego oglądać”. Zobaczyłam kotły…
Mirianah2019.10.20 22:49
To p. Peszek wymyśliła i robiła wszystko 6 lat temu - że nowym Żyd będzie katolik ! Dziś nagle zmieniła poglądy - ale wszystko zostało po staremu.
bezlitosny internauta2019.10.20 18:36
Nic dodać nic ująć z wywiadu z panią Peszek. Też subskrybuję Wyborczą, też czytałem.
bezlitosny internauta2019.10.20 18:38
Tak można go odreagować. A jak z nim walczyć? Ścigasz autorów gróźb? – Nie. Nie chcę się spalać w procesie z jakimś dupkiem, który pisze, że spali mi dom, zgwałci 75-letnią mamę albo skopie tatę. Nie mam na to siły ani czasu. Mam 46 lat i czuję się fantastycznie. Patrzę na ojca, który wciąż robi niesamowite rzeczy, albo na Iggy’ego Popa i też tak chcę. Ale muszę o to zadbać.
nikt2019.10.20 17:00
"Ludzie płodzą ponad miarę " . Z tym się zgadzam . Z resztą nie . Ta rozpłodność też będzie jedną z przyczyn ich zagłady . To naturalne prawo przyrody .
Michał Pasierb 2019.10.20 12:54
A nie może być dwa w jednym ??....Mądrości celebrytów;nawet nie czytam tego co poniżej tytułu - Osoba pełna lęków w sam raz idealna kandydatka na kozetkę do jakiegoś psychoterapeuty.Oczywiście za grubą kasę....
bezlitosny internauta2019.10.20 18:41
Pełna lęków? Podejrzewam, że film obejrzało środowisko plus sympatycy, więc co to za promocja? Nawracanie nawróconych. Co innego tęczowa opaska na koncercie finałowym Męskiego Grania. – Na Męskim Graniu miałam gości, czyli Trebuniów-Tutków, moja opaska w połączeniu z ich góralskimi strojami wywołała eksplozję znaczeń. Na wcześniejszej próbie otwartej w warszawskiej Café Kulturalna było łatwiej, bo przyszli ludzie myślący podobnie, ale w Żywcu mogło być różnie, bo przecież „górale nie lubią LGBT”. A przyjęcie mieliśmy fantastyczne. Ciekawe, czy wszyscy wspominają ją równie dobrze. Trebunie-Tutki musieli wrócić do siebie na Podhale i nie jestem pewien, czy sąsiedzi gratulowali im występu z tą wszetecznicą. – To świetni ludzie, religijni, ale jednocześnie niesamowicie otwarci. Wspólny koncert nie był prostą rzeczą, bo już w obrębie ich zespołu pojawiły się wątpliwości co do niektórych piosenek, nie wszyscy ze wszystkimi tekstami się utożsamiali. Ale poszli w to. Twierdzą, że są dumni, choć docierają do nich nieprzychylne głosy.
Olo2019.10.20 12:18
Wariatka , ona zawsze była głupia i brzydka czyli idealny materiał na feministkę , czyli juz nie kobieta jeszcze nie mężczyzna .
ktoś2019.10.20 11:40
W Polsce został zasiany kąkol przed wiekami, później był dosiewany i tak teraz mamy. Kąkol w zbożu. Czas na zbiory.
rp2019.10.20 9:28
Gonić pedalstwo z Polski
ada2019.10.20 9:27
Wystarczy jej nie słuchać, nie kupować płyt z tym wyciem i będzie ok. Ani wokalistka, ani aktorka. Brak talentu - więc przypomniała sobie, że jest Żydówką.
Zygfryd2019.10.20 7:52
Typowe wypowiedzi tej nowoczesnej cywilizacji śmierci która gardzi człowiekiem patrzac tylko na siebie straszne wypowiedzi i myśli antyczłowieka i zwykłe łajdactwo nad doberm diabelstwo czystej postaci nie warta wiekszego szacunku jako człowieka ale i nad takimi pochyla sie nasz Pan i kazuje ich miłować modlić sie za nimi z tym mi najtrudniej sie pogodzic ale modle sie za nich choc wiem że ich zatrute umysły złem sa niemozliwe do nawrócenia
Mateusz5552019.10.20 7:37
Czego naćpali się rodzice jej jak ją płodzili???? że taki odpad spłodzili. Od samego czosnku takich debili nie płodzi się.To musi być chyba bimber z Czarnobyla,coś koło tego.
Hanna2019.10.20 0:59
A czy redaktorzy GW się nie płodzą i nie biorą 500+ proszę o informację bo takich deklaracji nigdy nie słyszam. A GW powinna dla Peszek świecić przykładem
And332019.10.20 0:56
Vivian nie wiem czy Ty jesteś Ona, On czy ono. Jednakże proponuję Ci rozwiązanie prostego zadania; dane znajdziesz w internecie : światową produkcję zbóż podziel przez światową populację ludzi. Następnie podziel przez 365 dni uzyskasz ilość zboża na jednego człowieka na każdy dzień roku. Wynik przemnóż przez 0,7 (tyle kg mąki kg można uzyskać z 1 kg zboża); wynik przemnóż przez ok. 1,2 -1,3 (tyle kg chleba można uzyskać z 1 kg mąki). Wyjdzie Ci sporo ponad 1kg chleba dziennie na statystycznego człowieka żyjącego na Ziemi. Wniosek: dzisiejszy świat jest w stanie wyżywić wszystkich żyjących ludzi na ziemi. Występujący w świecie głód nie ma żadnego związku ilością ludzi (przeludnieniem). Problemem jest dystrybucja żywności. Przemyśl to spokojnie i wyczyść sobie mózg z tej głupawej lewackiej propagandy. Pani Peszek nie mija się z prawdą tylko łże => ilu tych pederastów zabili ci wredni Polacy oczywiście katolicy? czy też ponad 200 tyś. tak jak Żydów czy też więcej niż ci naziści?
Vivian2019.10.20 1:26
Czy Ty proponujesz jakąś rewolucję komunistyczną i obalenie kapitalizmu? Tak, czysto TEORETYCZNIE, planeta jest w stanie wyżywić 10 miliardów ludzi, praktycznie jak widać nie. I co z wodą pitną? Już teraz według danych ponad 1,2 mld osób ma utrudniony dostęp do wody, a 200 mln cierpi z pragnienia. Według WHO codziennie wskutek braku dostępu do wody pitnej umiera 6 tysięcy dzieci. Według prognoz w 2025 roku jedna trzecia ludzkości będzie miała problem z dostępem do wody pitnej. https://www.twojapogoda.pl/wiadomosc/2018-05-21/swiatowe-zasoby-wody-pitnej-znajduja-sie-w-zagrozeniu-nasa-wie-kto-za-tym-stoi-i-jak-to-sie-skonczy/ https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/zasoby-slodkiej-wody-ziemi-kurcza-sie-niebezpiecznie http://iche2002.pl/zasoby-wodne-na-swiecie.html https://opowiecie.info/zasoby-wody-na-ziemi-czyli-woda-ktora-znika/
Vivian2019.10.20 1:29
Co religia katolicka mówi na temat sytuacji, w której na świecie zacznie brakować wody pitnej? Ludzie dalej mają się rozmnażać, czynić sobie ziemię poddaną i jeść wołowinkę?
ed2019.10.20 4:07
biedaczysko, chyba nie masz wyboru. Żeby uratować ten świat od głodu, pragnienia i głupoty, musisz zmobilizować podobnie myślących i dokonać samounicestwienia. Dodatkowo, padlinę pozostałą po was, przeznaczyć na jakiś szczytny cel. Możecie ofiarować się np. jako pożywianie dla wymierającego gatunku sępa. Powodzenia
Vivian2019.10.20 15:54
To ma być odpowiedź? Niech będzie, że, zgodnie z Twoją chrześcijańską radą, "podobnie myślący" dokonają samounicestwienia. Załóżmy, że w ten sposób ludzka populacja zmniejszy się o jakieś 5%. To i tak nic nie da. Zwłaszcza, że owi podobnie myślący akurat mają świadomość ekologiczną, oszczędzają wodę, nie jedzą mięsa i tak dalej.
Jakub Betejger2019.10.20 0:38
W Izraelu znienawidzonego palestyńczyka zastąpił goj - polak.
www2019.10.19 23:06
Żydzi nigdy nie robili w Polsce jakichś "marszów równości" Nigdy Kościół nie powiedział o Żydach "zaraza" Peszkówna chce, żeby status Żydów jako ofiar holocaustu zrównać z pederastami propagującymi ideologię LGBT, żeby taką asocjacją produkować w opinii publicznej wyrzuty sumienia wobec pederastów, aby mogli oni w ten sposób bez ograniczeń rozprzestrzeniać swoją zarazę.
Jolanta2019.10.19 22:45
Szanowna Pani, Żydem jest Żyd. Bywa, że Żyd jest gejem. Logiczne więc jest, że nie każdy gej jest Żydem. Wygląda na to, że w swojej edukacji nie miała Pani logiki. Shalom!
Altai2019.10.19 22:10
To się Żydzi ucieszyli...
ridado2019.10.19 21:33
Antysemityzm polski to nie zwykole ciekawy objaw. Antysemityzm to ulubiony temat obrzucania blotem Zydow tym razem polskicyh. ALE ALE potem czytam tutaj szczegolnie na frondzie jak ci sami policy bronia katolickiej religii. Ale zapominaja ze religie katolicka stworzyli wlasnie ZYDEZI. Jesus Chrystus I Apostolowie byli zydami. A wiec Antysemityzm gdzie sie miesci ???
Vivian2019.10.19 21:41
To jest temat, którego statystyczny polski katolik za bardzo sobie nie uświadamia. Biblijne chrześcijaństwo było po prostu niewielką żydowską sektą czy też grupą wyznaniową. Z czasem Chrześcijaństwo zaczęło "oczyszczać się" z elementów żydowskich, jednocześnie przyjmując motywy filozofii greckiej. Teraz prawica dużo mówi o "chrześcijańskich korzeniach Europy", tyle czym konkretnie są te korzenie? Schrystianizowani Platon a później Arystoteles? Chrześcijaństwo biblijne? I pozostaje jeszcze ciekawy smaczek, a mianowicie pederastia Platona i Sokratesa, z których teologowie chrześcijańscy przez wieki czerpali pełnymi garściami. Krótko mówiąc: zaraza LBGT walnie przyczyniła się do rozwoju teologii chrześcijańskiej;)
Jakub Betejger2019.10.20 19:03
Zgadza się, chrześcijaństwo stworzyli żydzi, wiec lewactwo i LGBT atakując chrześcijaństwo i katolicyzm stoją na równi z antysemitami.
Vivian2019.10.19 20:39
Peszek oczywiście ma rację: https://gs24.pl/15-lat-wiezienia-za-zabojstwo-studenta-w-centrum-szczecina/ar/4981660
And332019.10.20 0:20
"Ofiara to 21-letni Patyk O., student germanistyki, zdeklarowany gej. Ale sąd nie znalazł dowodów, że zbrodnia była na tle homofobicznym."
stop lewactwu2019.10.19 20:38
Czy wobec tego ta Peszek przeprowadzi się do ojczyzny Hitlera ?
Reytan2019.10.19 19:53
W Polsce Zydzi byli zawszenwarstwa dominujaca finansowo,i korumpujaca rzady,i doprowadzajaca notorycznie dognajazdow i okupacji oraz do likwidacji Niepodleglosci. I to w kraju o najwiekszym filosemityzmie w calej dlugiej ich historii.
Olej2019.10.19 19:52
Ze też tylu idiotów ta ziemia nosi i znosi.
KONG2019.10.19 19:32
Mam wielu znajomych nikt z nich nie jest wrogo nastawiony do gejów i nigdy tak nie było.Znamy homoseksualistów obu płci jednak nie znamy tych biegających spacerujących po ulicach miast przebranych za psy świnie lub z durszlakiem na głowie.Nie znam tych ludzi nie wiem kim są wiem tylko że ONI MÓWIĄ że Ja I MOI ZNAJOMI ICH NIENAWIDZIMY - słowa z żadnym/ą nie zamieniłem więc skąd ten OSĄD tak krytyczny i stygmatyzujący.Mogła by Pani powiedzieć że jak PANIĄ NIENAWIDZĘ ????? oczywiście tak czy rozmawialiśmy,znamy się spotkaliśmy się NIE jednak PANI JEST W MEDIACH JAKO KTOŚ ZNANY więc dlaczego nie wierzyć prawda ???? CZYSTE KŁAMSTWO I NIENAWIŚĆ do innych nieznanych wam ludzi ROZPYACIE WOKÓŁ SIEBIE w jakim CELU ??????????
n2019.10.20 10:39
Nie mozna dyskutowac racjonalnie z takimi lewackimi idiotami jak powyzej to sie nie da nalezy te ich "wywody" o braku suszy chorób itp. dyrdymałach o nienawiści do zboczeńców olewać !!!
pepa2019.10.19 19:30
+ ta istota niech przeczyta sobie ksiazke pt. Zydzi pana Zychowicza to zobaczy jak kochaja sie sami zydzi
AB2019.10.19 19:21
Kto ci każe tak łgać, kobieto? Kto każe szerzyć zło? Opamiętaj się, bo będzie za późno.
oficer LWP2019.10.20 20:17
nacja
antypoko2019.10.19 19:10
To jest naprawdę śmieszne - gdy ktoś prawdziwie głupi udaje jeszcze głupszego! To prawdziwy Peszek!
Dr Aloha2019.10.19 18:37
Polski kościół stoi na straży wielowiekowej tradycji nienawiści, ksenofobii i ciemnoty.
Reytan2019.10.19 19:33
Jestes rezultatem wielowiekowej degeneracji mutacynej lumpenproletariatu.
nastka2019.10.19 19:36
moooooze???
ed2019.10.20 3:53
doktorku, jest taka zasada" biegnąc z głupcami, nie należy ich wyprzedzać. Wy w tej głupocie zatraciliście myślenie całkowicie.
Dr Aloha2019.10.20 15:44
Mówisz na podstawie własnego doświadczenia? Nie biegam z głupcami także nie wiem.
Vivian2019.10.19 18:21
Dobra, ale w którym miejscu niby Peszek mija się z prawdą? W Polsce zdarzały się nawet zabójstwa z powodu orientacji seksualnej, o zwykłej przemocy na ulicach nie wspominając. I niestety, boże dzieci, świat jest przeludniony a Wasza Bozia najwyraźniej nie radzi sobie z tym problemem. Wojny o zasoby i coraz powszechniejszy głód oraz brak dostępu do wody pitnej to tylko kwestia czasu. Chyba, że nauka, ergo świecki rozum, wymyśli jakiś sposób na konsekwencje tego Waszego idźcie i rozmnażajcie się, które zapewne ma swój odpowiednik w każdej religii, ponieważ każdy system religijnych narodził się mniej więcej z tych samych ludzkich instynktów.
Claudia2019.10.19 18:41
Idż i się powieś Vivi o jednego durnia mniej
Vivian2019.10.19 20:38
Claudia: https://gs24.pl/15-lat-wiezienia-za-zabojstwo-studenta-w-centrum-szczecina/ar/4981660
Vivian2019.10.19 20:43
Chyba, że odnosisz się do głodu, susz, braku dostępu do wody pitnej i chorób? To też nieprawda? Peszek ma rację w obu punktach. Polska to najdelikatniej mówiąc nie jest bezpieczne miejsce dla osób homoseksualnych a planeta ziemia jest ewidentnie przeludniona i nie jest w stanie utrzymać tych 10 miliardów przedstawicieli gatunku homo sapiens sapiens.
Vivian2019.10.19 20:47
Btw, iście katolicka riposta. Nawiasem mówiąc, zachęcanie do samobójstwa to aby czasem nie jest grzech??
Andrzej2019.10.21 23:47
nie wycieraj sobie mordy Bogiem
Gumowy Żuk2019.10.22 11:54
Peszek, jak tylko otworzy swoją brzydką paszczę, to już mija się z prawdą. Taka już jej uroda.
Lech Keller-Krawczyk - żyd, homo,pedofil 2019.10.19 18:10
Björn Karlsson No cóż taka prawda! W kim jest ten: 𝐁𝐣𝐨𝐫𝐧 𝐊𝐚𝐫𝐥𝐬𝐬𝐨𝐧 - 𝐧𝐢𝐤𝐭 - gudłaj 𝐚𝐧𝐝𝐫𝐳𝐞𝐣𝐡𝐚𝐡𝐧 ? Nazwisko jego jest Lech Keller-Krawczyk i jak sam przyznaje, cyt.: "Nazywam się Lech Keller-Krawczyk (spolszczone żydowskie -Sznajder) mam lat 70 plus jestem Żydem i homoseksualistą." - i dalej, cyt.: "Można mnie znaleźć m.in. pod "nickami": 𝐨𝐟𝐢𝐜𝐞𝐫 𝐋𝐖𝐏, 𝐉𝐏𝐈𝐈𝐈, 𝐀𝐠𝐧𝐢𝐞𝐬𝐳𝐤𝐚, 𝐃𝐚𝐫𝐢𝐚_𝐃𝐚𝐧𝐢𝐥𝐜𝐳𝐲𝐤 (mam słabość do bolszewików), itp." - Jest tak przewidywalny jak spłuczka u mnie domu, jest jak goowna w dworcowych WC - niespłukiwalny.
ada2019.10.20 9:30
Masz problem. Współczuję.
oficer LWP2019.10.20 20:08
pisowskiego onanizmu ciąg dalszy
lewak2019.10.19 17:13
Nowym Żydem jest Kościół Katolicki
nastka2019.10.19 19:33
powiedzioł co wiedzioł
lewak2019.10.19 21:12
powiedzioła co wiedzioła
Vivian2019.10.19 20:29
KK to właściwie jest raczej Starym Żydem. Od II wieku zaczął się hellenizować, ale pierwotne pochodzenie ma jak najbardziej żydowskie.
Senior2019.10.19 16:56
Czy w czasie II wojny światowej chociaż jeden Polak ostał uratowany przez Żyda? A ilu Polaków "uratowali" żydowscy oprawcy będący na czele Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego w okresie powojennym? Czy "nowa historia Holocaustu" propagowana współcześnie przez Żydów , a której Polacy są głównymi katami Żydów a Niemcy ich obrońcami ma cokolwiek wspólnego z rzeczywistością?
abcd2019.10.19 16:54
Jeśli kochasz swoje dzieci, protestuj przeciwko homopropagandzie. P e d e r a ś c i i lesbijki dzieci nie mają, zatem muszą sięgnąć po TWOJE dziecko. Czy zrówność TOBIE też odebrała rozum? Jeśli kochasz swoje dzieci, powiedz NIE homopropagandzie. Czytaj więcej na "henryk dabrowski pl" http://henryk-dabrowski.pl/index.php?title=Je%C5%9Bli_kochasz_swoje_dzieci,_protestuj_przeciwko_homopropagandzie
BOGAnieMA2019.10.19 18:14
Jeśli masz chorobę psychiczną jak pani powyżej to nie rób dzieci!
Cool2019.10.19 16:40
Taka Peszek, Hartman, Bolek, Tokarczuk, Janda, Stuhry, idt itd itd. .... To oni są żywym i najlepszym dowodem ponadprzeciętnej tolerancji Polaków!!!
anonim2019.10.19 18:16
I ci Polacy tolerują też ciebie.
Cool2019.10.19 19:00
Nazywasz ich Polakami?!
2019.10.19 19:33
Odbierasz komuś prawo do bycia Polakiem, bo nie ma takich poglądów jak ty? Nazistowska świnio.
Reytan2019.10.19 19:35
ludobojcy komunistyczni nazywaje swe katolickie ofiary nazistami. Dobre,choc horror.
Cool2019.10.20 8:07
Nie "inne poglądy" ... tylko "poglądy antypolskie i antyludzkie" .... ODBIERAM IM PRAWO DO BYCIA POLAKIEM!!! ... tobie tęczowy faszysto też!
Portofino2019.10.20 8:15
Lewacki czopku! Nazisci byli lewakami tak jak Ty.Sam siebie wiec nazwales swinia.
ZERR02019.10.20 11:31
Haratman nie jest Polakiem, tylko Żydem. Należy to uszanować. Tylko udaje tutejszego, a w istocie należy do żydowskiej organizacji kryptonacjonalistycznej, która statutowo przyjmuje tylko Żydów. https://pl.wikipedia.org/wiki/B’nai_B’rith_(Polska) Członkiem może zostać osoba fizyczna, która ma i deklaruje tożsamość żydowską.
Gumowy Żuk2019.10.22 11:52
Ktoś, kto jest bolszewikiem, z definicji nie może być przecież Polakiem! Bolszewik jest międzynarodowy, tak jak i żyd, dlatego to się najczęściej pokrywa.
anonim2019.10.19 16:25
No cóż taka prawda! Za komuny polacy-katolicy nienawidzili żydów tak jak teraz PiSowcy-katolicy nienawidzą środowiska LGBT!
Karol2019.10.19 18:28
to czemu jako jedyny naród w Europie pomagali im, nawet życie za nich oddawali? słabe
ZERR02019.10.20 11:33
Polacy katolicy nie nienawidzili Żydów, tylko Żydokomuny, czyli nacjonalistycznej mafii żydowskiej która kontroluje cały kraj i morduje polskich patriotów całymi wagonami.
Gumowy Żuk2019.10.22 11:49
Idź do Niemców, oni cię pokochają miłością nigdzie indziej nie spotykaną :D
anonim2019.10.19 16:21
W Wyborczej i wokół Wyborczej sami tacy "inteligentni inaczej"!
Polak Ateista Dumny Gej2019.10.20 11:32
Nowoczesnym debilem jest Peszek
Portofino2019.10.19 16:20
Polacy slyszeli? Za duzo Was.Robic miejsce zydom.
Leon Napoleon2019.10.19 16:34
Znakomity komentarz! Pozdrowienia!
K.K.2019.10.21 7:13
Żydon i gejom, a najlepiej żydowskim gejom.