Loty VIP-ów. ,,Chcemy obnażyć hipokryzję i obłudę PO'' - zdjęcie
14.08.19, 13:00Fot. Adrian Grycuk via Wikipedia, CC 3.0

Loty VIP-ów. ,,Chcemy obnażyć hipokryzję i obłudę PO''

19

Od dłuższego czasu w mediach, również opozycja bardzo wnikliwie bada loty o statusie HEAD, loty najważniejszych osób w państwie po roku 2015. Uważamy, że ta cenzura czasowa jest sztuczna, że Polacy mają prawo do informacji o wszystkich lotach” - powiedział dziś w trakcie konferencji prasowej Marcin Horała.

Jak podkreślił:

[…] Dlatego zwróciliśmy się o informacje o wszystkich lotach o statusie HEAD, czyli również przed rokiem 2015, żeby opinia publiczna miała pełny dostęp do tych informacji”.

Poinformował, że w poniedziałek Polska Agencja Żeglugi Powietrznej przekaże swoje dokumenty dotyczące wykazu wszystkich lotów o statusie HEAD od momentu jego wprowadzenia. Dodał, że wszystkie te informacje zostaną przekazane opinii publicznej niezwłocznie, aby można było:

[…] wyrabiać sobie oceny na podstawie rzeczywistego układu odniesienia, w sposób uczciwy, jawny i transparentny”.

Zaznaczył, że do tej pory słyszeliśmy liczne bulwersujące informacje na temat lotów Donalda Tuska czy podwożenia przez niego chłopaka jego córki. Przypomniał też o lotach Bogdana Borusewicza, który „latał wyprowadzać psa”.

Chcemy po prostu obnażyć hipokryzję, obłudę Platformy Obywatelskiej”

- dodawał Horała.

Wskazał, że o ile PiS nadaje bardzo wysokie standardy w sytuacji, w której nie doszło do złamania prawa, o tyle w Platformie funkcjonują wciąż osoby, które mają postawione zarzuty prokuratorskie.

dam/PAP,Fronda.pl

 

Komentarze (19):

JanP2019.08.15 9:11
,,Chcemy obnażyć hipokryzję i obłudę PO'' i dlatego PO przegrało wybory. Idziecie tą samą drogą i to samo was czeka.
Nick2019.08.14 17:32
- 2015 - wystarczy nie kraść - 2017 - oni kradli więcej - 2019 - oni też kradli
Luzifer2019.08.14 17:23
PiS okazal sie banda zlodziei, najwiekszymi hipokrytami wszechczasow. Wrzeszczeli o osmiorniczkach, zegarkach Nowaka, a sami obzeraja sie jak swinie przy korycie. Tuska chca wkopac, nie...Pan Premier Tusk po pierwsze byl PREMIEREM kraju, a nie jakims tam marszalkiem w gumiakach. Po drugie latal albo rejsowymi samolotami z normalnymi ludzmi (sa przeciez dowody), albo jak trzeba bylo to wsiadl nawet do dziadowskiego Ryanaira czy Wizza, gdzie paniska i pasibrzuchy z PiS by nigdy nie wsiedli. PiS czeka jeszcze nie jedna afera. Zlodziejska, obyczajowo-gejowska, gospodarcza. Nastawcie popcorn.
nikt o2019.08.14 15:20
Teraz odbywa się przetarg ...........kto więcej WYLATAŁ moich pieniędzy ? A dla mnie to niby ma znaczenie kto więcej a kto mniej ? Oboje mnie okradli .Ci pierwsi milczeli a drudzy ich nie zdemaskowali . A następnie ci pierwsi zdemaskowali drugich a oni na dodatek kłamali jak najęci . I kto jest bardziej winien defraudacji publicznych pieniędzy ? Ci ? A może tamci ? A mnie to guzik obchodzi kto bardziej . Jedni są warci drugich .
nikt o2019.08.14 15:10
Nie wierzę w to , by ludzie PiS nie wiedzieli o tych nielegalnych lotach rządowymi samolotami PO . Dlaczego tego społeczeństwu nie ujawnili ? Bo liczyli na to , że gdy dorwą się do władzy to sami sobie też polatają . No i tak się stało . Ze złym skutkiem dla PiS . To się nazywa myślenie . :):):):):):):):):):):) Dalekowzroczne . Już pomijam uczciwość .
nikt o2019.08.14 14:40
W Rosji zamieszki z powodu korupcji , w Czechach ogólne niezadowolenie z tego samego powodu , na Ukrainie wybrano tylko dlatego Zełenskiego że obiecał walkę z korupcją . PiS wygrał z tego samego powodu wybory . Wydawał się uczciwszy od PO . Okazało się to fikcją . Politycy wychodzą z założenia , że " psy szczekają ....karawana jedzie dalej " . Ale psy potrafią nie tylko szczekać .
Morelas2019.08.14 14:19
Pośle Horała, do kogo wysyłasz listy za 15 tys. zł?
Konfederata2019.08.14 13:54
Dziwne że przed 2015 dokumentacje lotów istnieją, a tegoroczne potrafią zaginąć:) Czyżby to PO porządniej, uczciwiej prowadziło te sprawy niż PiS? A to heca!
nikt o2019.08.14 15:41
By mieć własną partię Słowian trzeba by jego członków sprawdzać genetycznie przynajmniej do 5 pokoleń wstecz . A to raczej niemożliwe . Wśród liderów tzw Konfederacji , czyli niby rzeczywistych Polaków też jest wielu Żydów . A więc nic się nie zmieni .
stm.2019.08.14 13:44
Jestem wkurzony, cztery lata rządów PIS i żaden złodziej , bandyta po 1990r. nie siedzi mimo,że jest wiele dowodów na to, jak te mendy zdobywały majątek na plecach uczciwych Polaków. Co ciekawe wszyscy znają tych działaczy w gminach miastach nie tylko wywodzących się z zsl i pzpr ale z solidarności.Zdobycie stanowiska po 90 r. było przepustką do bogacenia się wg zasady palant popierał palanta dla kręcenia lodów. (Oczywiście , nie wszystkich działaczy solidarności i innych organizacji dotyczy.) W końcu czy Polacy mają indywidualnie wymierzać sprawiedliwość ?
Konfederata2019.08.14 13:58
Myślał Pan że PiS to na poważnie? No wielu tak myślało. Jest to jedna banda z PO, SLD i PSL. Byle do koryta i nie dopuścić Prawicy do władzy. Taki mają plan i go bezwzględnie realizują od 30 lat. Pokazowe pyskówki w mediach ale cel łączy ich jeden, nie oddać koryta, żreć za pieniądze Polaków.
nikt o2019.08.14 15:25
Problem polega na tym , że tam też wepchnęli się Żydzi . A przekonałam się jakimi są oni ludźmi gdyż dość długo już żyję i potrafię obserwować i wyciągać wnioski .
nikt o2019.08.14 13:59
Piszesz to , co ja widziałam na własne oczy , nigdy z tym się nie pogodziłam i w dalszym ciągu muszę na to patrzeć . Potrzebna jest rewolucja na wzór francuskiej łącznie z jej akcesoriami .
moher2019.08.14 13:31
Pisowska banda to najwięksi hipokryci od czasów Jaruzelskiego.
Arczi2019.08.14 13:47
Oj tam zaraz banda.... Co nie jest zabronione uważają za dozwolone. Jak to mówią - koszula bliższa ciału. Grabie grabią do siebie a nie od siebie.
nikt o2019.08.14 13:26
Nie macie czego obnażać , gdyż jak było za rządów PO to wiemy . A jak jest za rządów PiS to właśnie się dowiadujemy . Pod względem wykorzystywania służbowych samolotów jako taksówek do celów prywatnych jesteście tacy sami . A nawet gorsi . Ciągle słyszę ......wizerunkowo to , wizerunkowo tamto . Tylko wizerunek się liczy ? A gdzie zwyczajna uczciwość ? Nie wiecie z czym to się je ? Gdzie tak krzyczany przez was HONOR ? Czy człowiek honoru okrada w taki czy inny sposób biedniejszych a złodziejstwo stara się tuszować kłamstwem ? A gdzie jest BÓG " nie kradnij " ? A gdzie OJCZYZNA , skoro okrada się tych , którzy mieszkają na ziemi swych ojców a więc okrada się i ją . I kto skrzeczy o obłudzie i hipokryzji ? Żyd ateista , który obłudnie stał się Słowianinem ,Katolikiem i kompletnie nie rozumie czym jest Honor walecznych i prostolinijnych Słowian ?
Bizon2019.08.14 13:23
Szanowny panie, to właśnie PiS jest hipokryzją. Dlaczego? Każdy wie, jaka była PO i nikt nie miał, a także nie ma co do tego wątpliwości. Ale to właśnie PiS miał być inny, to PiS miał przynieść odnowę moralną, to PiS miał być partią zwykłych, biednych ludzi. I to boli najbardziej w tej sytuacji, że PiS i PO to tak naprawdę na jednej szali można położyć, a w żadną stronę by się nie przechyliła. Usprawiedliwianie swojej postawy tym, że PO nie była lepsza, to właśnie przejaw hipokryzji.
guess who2019.08.14 13:19
Napiszcie jeszcze, że to PO kupiło dla swoich samoloty dla VIP-ów by ich wozić po zakupy.
Arczi2019.08.14 13:14
Fajny koleś. Swoiste PPU - POdpuścić, POdpuścić, upierdo...ć. Avanti !!!