'Lord Baden-Powell w grobie się przewraca!' Tak ZHP promuje homoseksualizm! Kolejne niepokojące informacje - zdjęcie
31.10.18, 09:24zdj. domena publiczna, Wikimedia Commons

'Lord Baden-Powell w grobie się przewraca!' Tak ZHP promuje homoseksualizm! Kolejne niepokojące informacje

Kolejne niepokojące informacje na temat zaangażowania Związku Harcerstwa Polskiego w propagowanie homoideologii! Dziennikarz Rafał Dudkiewicz poinformował o filmie wyświetlonym na warsztatach instruktorów ZHP w Łodzi. 

 

Jak napisał na Twitterze Dudkiewicz, instruktorom pokazano film o tematyce gejowskiej, "Ognisko". Z kolei na zbiórce wędrowników ZHP w Puławach wyświetlono obraz o podobnej treści, "Zupełnie inny weekend". 

Zaangażowanie Związku Harcerstwa Polskiego w propagowanie ideologii środowisk LGBT było tematem poniedziałkowego programu Jana Pospieszalskiego „Warto Rozmawiać”. Mogliśmy dowiedzieć się m.in., że w ZHP wznowiono korzystanie z podręcznika dla instruktorów akceptującego pornografię i masturbację, jak również obcowanie płciowe nastolatków od 15. roku życia wzwyż. Jak to się ma do jednego z punktów prawa harcerskiego, mówiącego o tym, że „Harcerz pracuje nad sobą, jest czysty w myśli, mowie i uczynkach”? 

Co jeszcze ciekawsze, wśród instruktorów ZHP jest zadeklarowana biseksualistka opowiadająca o swoich preferencjach seksualnych na łamach wysokonakładowej prasy, natomiast organizatorzy harcerskiego „Dnia przeciw transfobii” awansowali do kwatery Głównej ZHP.

Przykre, że harcerstwo coraz bardziej się ideologizuje, zamiast, tak jak dawniej, przekazywać piękne i szlachetne wartości i być dla dzieci i młodzieży fajną przygodą uczącą m.in. zaradności życiowej.

yenn/Tysol.pl, Fronda.pl