Lider Obywateli RP zakłócał marsz. Wyprowadziła go policja - zdjęcie
11.11.19, 19:18(fot. screen)

Lider Obywateli RP zakłócał marsz. Wyprowadziła go policja

14

- Nie wiem jak będzie w tym roku. W tych latach, w których to widziałem, widziałem rzeczy dosyć smutne i czasami dosyć przerażające. Przez środek Warszawy defilowali młodzieńcy w czarnych koszulach. Czasem z naszywkami "SS". Dosyć często z naszywkami "Śmierć Wrogom Ojczyzny" - mówił wczoraj w Polsat News Paweł Kasprzak lider radykalnej grupy Obywatele RP, oczywiście bez żadnych dowodów

Dzisiaj próbował zakłócić legalną demonstrację. Spotkał się więc z reakcją policji.

 

 

Komentarze (14):

Maria Blaszczyk2019.11.12 12:27
https://www.facebook.com/WlodekCiejkaTV/videos/560851218004492/?eid=ARDTm2wg1t8vYAtA20XOsctqzXmuZg0b7yywziEwSy28pSgmWQeSyt-o7sHr-KnuVvEwRlg5wxvSxpKZ
Cool2019.11.12 11:45
"śmierć wrogom Ojczyzny" ... rozumiem biedaka, że sie przeraził! :-))
heniek2019.11.12 11:34
do partyzanta -kacap i isowiecki trol
POLA..2019.11.12 9:33
dziwie sie policjii ,ze taka swolocz nosi na rekach niech jada dewiancji blokowac na zachod zgodnie z prawem zorganizowane marsze tam ich wyniosa na palach i potraktuja ich zgodnie z prawem odpowiednia kara przeciez to co wyrabia u nas ta dzicz POdlega karze ,gdyby przeszkodzil motlochowi czerwonemu przecietny POLAK to POlicja nie byla by tak "laskawa" wstyd !!!!
Anarchosyndykalistyczna Internetowa Partyzantka2019.11.12 6:34
Je.bać ścierwo idące w marszu niepodległości.
Celnik skruszony2019.11.11 19:39
A czy wśród organizatorów burd nie była również pewna inteligentna inaczej posłanka totalnej targowicy dwojga nazwisk o nie bardzo polskim nazwisku? Czy w przypadku czynów anarchistycznych takich jak ten o podłożu chuligańskim powinien obowiązywać immunitet poselski? Czy poseł ma być przykładem przestrzegania prawa, czy organizatorem i aktywnym uczestnikiem anarchistycznych burd?
Andrzej Malik2019.11.11 19:37
"Policja już namierza osoby propagujące treści faszystowskie podczas Marszu Niepodległości w 2017 r.; jestem przekonany, że w najbliższych dniach dojdzie do pierwszych zatrzymań - poinformował w czwartek w TVP Info szef MSWiA Joachim Brudziński. " ...taki dowód może być?
vivi2019.11.11 19:32
Ten obóz szkodzący Polsce, zwany PO lub POKO musi jak najszybciej opuścić scenę polityczną w naszym kraju, a wielu z nich z zarzutami zdrady stanu stanąć przed TS. Członkowie tej zarazy tak zagalopowali się w anty-PIS-ie, że dla nich ratunku już nie ma, bo ich demokracja polega na manipulacji. To co oni uprawiają to żadna polityka, a kłamstwa, nienawiść, zło i zdrada, którą posługują się w UE . I jak do tego dodać ich złodziejstwo i korupcję na skalę niebotyczną, bo w wysokości setek MLD zł i brak zdolności rządzenia państwem, to wyłania się obraz antypolskiej mafii politycznej ! To wrogowie Polski ! W dużych miastach mafiozi z PO są stowarzyszeni ze starym układem esbecko-postpeerelowskim. Ci ludzie zmienili język polityki na język nienawiści. Oni chcą Polaków patroszyć, dorzynać, strząsać z drzew, taplać w błocie ... Jeśli chcemy mieć Polskę jako strefę wolną od nienawiści, to oni muszą odejść prędzej czy później w zapomnienie obłożeni anatemą do trzech pokoleń !
Reytan2019.11.11 19:32
Są dwa rodzaje czerwonych bydlaków: ci których nie lubię i ci którymi gardzę !!! Wyście oszaleli z nienawiści. Wy otumanieni lewaccy pomyleńcy cuchniecie kłamstwami i złodziejstwem, debilostwem i innymi uszczerbkami na zdrowiu psychicznym ! Wy jesteście wrzodem na du-pie Narodu Polskiego !!! Skąd wy, plugawi i wredni ateistyczni degeneraci się bierzecie? Kto i po co daje wam jeść? To marnowanie żywności. Weźmiemy się za was , za to, że feszerujecie Polaków strachem i nienawiścią, zdradą, smrodem i nienormalnością !
Bizon2019.11.11 19:31
Bohaterowie, Polska jest wolna dzięki Wam !!! Dwóch narodów, których Polacy nigdy nie zaakceptują – to Rosja i Niemcy !!! To nasi sąsiedzi z prawej i lewej strony. Niemcy wymordowali 6 milionów Polaków. Ruscy prawdopodobnie dużo więcej . Gdybyśmy my Polacy im ten holokaust przebaczyli, to historia uznałaby nas za durniów !!! Niestety wielu Niemców pozostało po wojnie w granicach Polski, a dodatkowo Stalin przysłał nam po wojnie 200 tys. swoich, zaufanych ludzi, rozmieszczając ich głównie w wojsku UB, WSI, milicji, sądach, szkołach i urzędach. Dzisiaj potomkowie tych nacji (m.in. resortowe dzieci) to opozycja totalna, czerwona i tęczowa zaraza, to lewactwo, które nienawidzi Polski i Polaków. Zamordowana niedawno J. Brzeska napisała na transparencie: „Polacy, nie wiem co, ale musimy z nimi coś trobić” ! Tak, to prawda Polacy – musimy z nimi coć zrobić !
Jack Em2019.11.11 19:30
Dość długo byłem zwolennikiem PO. Jednak po przegranych wyborach w 2015 i 2019 roku zacząłem grzebać po internecie, rozmawiać z różnymi ludzmi, bo nurtowało mnie pytanie, że skoro formacja PO jest tak dobra, tak mądra, tak uczciwa jak mówią o sobie politycy PO, i tyle zrobiła dobrego dla Polski i Polaków podczas 8 lat rządzenia – to dlaczego nie wygrywa wyborów tylko przegrywa ?! Coś tu nie gra ?! Wyłączyłem TVN, i dotarłem do zupełnie innych informacji, i danych mówiących, że moja dotychczasowa wiedza jest błędna, a to co mówi TVN to kłamstwa i manipulacje ! No bo skoro jest tak źle, jak mówi TVN, to dlaczego światowe rankingi mówią coś zupełnie odwrotnego, analizy UE dotyczące poszczególnych krajów członkowskich również chwalą Polskę, GUS również podaje dobre prognozy, a i sam widzę, że w Polsce jest lepiej, a nie gorzej ! Rozmawiam z ludzmi, którzy są zadowoleni z rozwoju kraju, z programów pomocniczych, z wiarygodności rządzących, bo co obiecują lub zaplanują jest realizowane. Oczy przecieram ze zdziwienia , że to o czym wiedziałem dotychczas, to wielkie nieporozumienie i nieprawda. Porównuję rzeczywistość z tym co mówią politycy PO, i okazuje się, że oni kłamią, wymyśają głupoty i manipulują. Myślę sobie, dlaczego byłem zwolennikiem formacji politycznej, która narobiła tyle zła dla Polski ? Takie przykłady jak zadłużenie państwa, kradzież miliardów z WAT i OFE, podnoszenie podatków i wieku emerytalnego, afery bez końca dają do myśenia, że coś nie gra, że to co głoszą ścierwo-media to kłamstwa i manipulacje. Dziś, może mi się nie wszystko podobać, ale wierzę i kibicuję M. Morawieckiemu, jego rządowi i ich popieram, szczególnie za program zrównoważonego rozwoju i polskiego modelu dobrobytu ! Żegnajcie kłamcy i manipuatorzy z PO. Dziękuję Bogu, że wreszcie przejrzałem na oczy, że nawróciłem się do normalności. Zwolennicy PO są zaślepieni podobnie jak ja byłem. Jednak uważam, że ci mniej inteligentni, nie potrafią dotrzeć do prawdy i brną w ich głupocie dalej. Szkoda, bo czas mija bezpowrotnie !
Anonim 2019.11.12 8:41
Zapomniałeś jeszcze dodać, że oni się jeszcze chwalili słowami swojego ministra, że zrobili z Polski kraj teoretyczny, H.. J, DUPĘ I KAMIENI KUPĘ
Piotr Nowak2019.11.11 19:29
No nareszcie biorą się za tych debili, PO-je-bów i ruskiej swołoczy ! Za du-pę i do pierdla na min. 48 godz !!!
Maria Blaszczyk2019.11.12 12:28
Jak się nazywa taki ustrój, ze jak komuś coś się nie podoba, to się go "Za du-pę i do pierdla na min. 48 godz !!!"?