05.07.19, 10:05zdj. screen Youtube

LGBT już w bajkach? Dwie lesbijki mają dzieci...

W nowym filmie Disneya pojawia się scena wskazująca na wychowanie dzieci przez parę lesbijek. Scena ta jest co prawda krótka, ale środowiska homoseksualne cieszą się z niej i mówią o "znaczącym przełomie". Innego zdania są obrońcy rodziny. 

Nowy film wyświetlany jest na razie za granicą, gdzie środowiska homoseksualne już zachwycają się sceną z dwiema lesbijkami wychowującymi dziecko. Dwie kobiety odprowadzają dziecko do przedszkola, następnie odbierają je i obie przytulają malucha. Scena jest krótka i pojawia się "w tle" akcji, jednak homoseksualiści już zacierają ręce. Daniel Megarry pisze na łamach Gay Times, że społeczność „queer” oczekuje więcej, jednak i tak wyraża zadowolenie z wątku homoseksualnego w filmie. Jest to przecież jedna z największych produkcji tego roku. "Toy Story 4" zobaczą miliony widzów. 

Odmiennego zdania są środowiska prorodzinne. Monica Cole, prezes organizacji „One Million Moms” na łamach portalu American Family Association krytykuje wspomnianą wyżej scenę, gdyż w sposób oczywisty wynika z niej, że dziecko ma „2 matki”, które razem je wychowują. W ocenie autorki, obecność tej krótkiej sceny ma służyć normalizacji takiego modelu "rodziny". Zdaniem Cole, pytania dotyczące orientacji seksualnej nie powinny być wdrażane w filmach dla dzieci, gdyż jest na to po prostu za wcześnie.

Nie jest to zresztą pierwszy raz, gdy Disney wprowadza wątki homoseksualne. Na przykład w 2017 roku w kreskówce Doc McStruffins wytwórnia ukazała „rodzinę” z dwoma lesbijkami. Również w nowej „Pięknej i Bestii” z Emmą Watson pojawił się wątek homoseksualny.

Rodzice, zabierając dzieci do kina, często nieświadomie narażają je na subtelną propagandę. Tymczasem dzieci zwykle nie są jeszcze gotowe na dyskusje o homoseksualizmie. Warto zatem zachować czujność w doborze rozrywki ze swoich pociech. 

yenn/lifesitenews.com, Fronda.pl

Komentarze

www2019.07.5 22:53
Młot, faszyzm jest prawnie zabroniony. Jeśli widzisz gdzieś faszyzm, to zgłoś go prokuraturze. Jeśli tego nie robisz, to wspierasz faszyzm.
Młot na katolicyzm2019.07.5 19:58
Katoliccy faszyści zakażą Bolka i Lolka albo czeskich Sąsiadów?
T2019.07.5 13:58
No tak, bo przeciez dzieci LGBT nie istnieja i nie moga miec swoich bajek. Musze ogladac te, w ktorych sa heteroseksualne relacje ukazane.
Zerr02019.07.5 16:44
ludzie w wieku kiedy chodzi sie na takie bajki nie sa żadnymi LGBT Noi chyba że wpadną w łapy zboczeńców z Sekty... wtedy faktycznie powstają kurioza jak 6-letni geje
Michał Pasierb 2019.07.5 13:37
Były pingwinki ;teraz dwie przeszczęśliwe kobiety zgodnie przytulające dziecko- jednym słowem sielanka....A jeśli zacofany lud to kupi ...poczekajmy ....a będziemy mieć bajkę z dwoma panami prowadzającymi też zgodnie -a jakże- grzecznego chłopczyka czy dziewczynkę bynajmniej nie na gay parade tylko na lekcje religii ......
www2019.07.5 12:30
Środowiska LGBT cieszą się, że to przełom? Przełom to będzie, jak lesbijka zapłodni lesbijkę, albo gej zapłodni geja. Jeśli oczekują przełomu, to niech się rozmnożą.
Agnieszka2019.07.5 12:45
Tu chodzi o to, by móc kochać kogo się chce. Nie wszyscy muszą się rozmnażać.
Zerr02019.07.5 12:49
To jest po prostu łgarstwo 'kochać' to sobie moga nawet rododendrony. NIKT im tego nie zakazuje ani do majtek nie zagląda. Sekcie LGBT chodzi o WŁADZĘ Proste?
www2019.07.5 15:46
O jakie znowu kochanie? To chodzi o pranie mózgu, nie o kochanie. Dwóch lesbijek albo gejów nie można pokazywać z dziećmi, bo te pary dzieci się nie dorobią. Taki obraz jest nieprawdziwy.
Maria Blaszczyk2019.07.5 13:23
A co Ty z tym zapładnianiem? Na litość boską, nawet osoba o tak pozytywnym nastawieniu do prokreacji jak ja, zapładnianiu poświęciła maleńki kawałeczek życia. Resztę czasu zajmuję się czymś innym. Tak jak i inni ludzie. A niektórzy nie poświęcają temu nawet sekundy. I to też jest ok.
Zerr02019.07.5 13:51
Maleńki? Wychowanie dzieciaka to maleński fragment życia? To jest większość życia i trwa w zasadzie do jego końca. To że "niektórzy" nie poświęcają "ani sekundy" bez potężnego powodu nie jest okej. Tylko w postępackim świecie na opak jest 'okej'
Maria Blaszczyk2019.07.5 17:02
Nie. Pan www nie mówił o wychowaniu. Tylko o zapładnianiu. Osoby hetero- i nieheteroseksualne nie różnią się aż tak w wychowywaniu, a jesli już - to wyższe zaangażowanie jest raczej u osób niehetero. I serio nie jest OK? No to tych ponad 50 tys. duchownych ma u Ciebie przechlapane? Cóż to za powód, kariera ;-)
www2019.07.5 16:05
A ja to z tym zapładnianiem, że u lesbijek i pederastów żadnego zapładniania nie ma. Więc pokazywać ich z dziećmi jest rodzajem indoktrynacji sfery publicznej. Trzeba ich pokazywać w gabinetach lekarskich, kiedy odbywają sesje terapeutyczne, albo na kozetkach u psychiatrów, albo z lekami w ręku, które powinni przyjąć. A w towarzystwie dzieci powinno się ich pokazywać ze stosowną informacją, że ok. 30% z nich ma skłonności pedofilskie, czyli te dzieci są dla tej części obiektem atrakcyjnym seksualnie.
Maria Blaszczyk2019.07.5 17:04
Jak to nie ma zapładniania? Przecież geje i lesbijki miewają biologiczne dzieci. Więc to jakiś nonsens. I nie, 30% z nich nie ma "skłonności pedofilskich". Nie ma związku między orientacją a pedofilią. Żadna orientacja ani nie wyklucza - ani nie sprzyja pedofilii.
www2019.07.5 17:41
Pokaż mi jedną parę gejów, która ma dziecko. Takiej pary nie ma. 1-3% procent ludzi ma sklonności homoseksualne. Około 30% z tej grupy ma skłonności pedofilskie. Takie są fakty. W kwestii językowej: jeśli chciałoby się mówić "orientacja" w odniesieniu do sklonności seksualnych, to analogicznie do sformułowania "orientacja homoseksualna" należałoby mówić "orientacja pedofilska". Co prawda w sensie prawnym orientacja taka byłaby nielegalna, ale to nie ma znaczenia, bo chodzi o statystyczny odsetek osób, posiadający pewną biologicznie uwarunkowaną skłonność. Zatem albo mamy różne orientacje seksualne, albo różne skłonności.
anonim2019.07.5 18:41
Nieheteroseksualni aż w 90 % mają skłonności pedofilskie.
Zerr02019.07.5 12:29
Zastanawia skala wypierania faktów przez wielu ludzi. Choć przecież wiadomo, bo nikt tego nie ukrywa, że Sekta LGBT wprowadza swoje treści do kultury jak tylko może. Wiadomo że właściciele mówią o tym jawnie, wiadomo że Korporacje wspierają Sektę z całych sił. Ale z tajemniczych powodów ludzie zamykają oczy i zatykają uszy. Sami zainteresowani też się nie obcyndalają: Scenarzysta "Ulicy Sezamkowej" przyznał w wywiadzie, że wątek Berta i Ernie'ego oparł na historii własnej relacji z filmowcem Arnoldem Glassmanem. – I zawsze bez ukrytego celu czułem, że oni byli parą – Scenarzysta pracował przy serialu od 1984 roku i zawsze traktował relację Berta i Erniego jako związek pary kochanków.
Max Fiend2019.07.5 12:04
Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków to dopiero zgroza!! :-D
anonim2019.07.5 12:13
:D No. A jeszcze jest "Alibaba i 40 rozbójników"... Hardcory
Sebastian Lorenc2019.07.5 12:30
101 dalmatyńczyków ;)
anonim2019.07.5 18:33
A tobie co, zoofilia Cię kręci?
Zerr02019.07.5 12:37
relacja homo nie polega na tym, że jest 40 zbójców, tylko że łączyłaby ich relacja homo. W bajce nie ma takiej relacji, ale jakby jacyś gejowi zrobili z tego film, pewnie by sie pojawiła. Sekta LGBT działa w ten sposób, że normalne relacje przerabia mniej lub bardziej dyskretnie na zboczone. Co w tym dziwnego? Gdy zadeklarowani protestanci robia film o czymkolwiek, natychmiast widać że relacje są opisane z ich punktu widzenia. Niekoniecznie się to może podobać, amerykański protestantyzm jest dosyc charakterystyczny i denerwujący dla europejczyków. Jest tez łatwo rozpoznawalny. Więc jak mozna zakładać, że jeśli film kręcą zorganizowani już nieźle 'ludzie lgbt' to nie postępuja analogicznie? Sory, ale jest to po prostu głupie. Jest oczywiste, że motywowani ideologicznie 'ludzie lgbt' będą robic takie wrzutki. WSZYSCY tak postępują.
Maria Blaszczyk2019.07.5 13:35
Póki co to homofobi zajmują sie ciągle zboczeniami, prawdziwymi lub urojonymi. a taki gej czy lesbijka to wstaje rano, pije kawę, idzie pobiegać - albo i nie, kąpie się, myje zeby, je śniadanie, jak ma dzieci to wykonuje te wszystkie czynności, by nakarmione ubrane i czyste dziecko udało się do stosownej placówki oświatowej lub opiekuńczej, leci do pracy, po pracy robi zakupy, odbiera dzieci, jak ma, gotuje obiad, idzie z psami na spacer, albo na siłownię, albo ogląda serial na netfliksie. Ewentualnie uprawia seks. O ile pamiętam, pary mężczyzn uprawiają go częśćiej niż hetero, a pary lesbijek - rzadziej. W efekcie - wychodzi podobnie. Ich problemy są takie jak Twoje czy moje. Choroby rodziców czy dzieci, urząd skarbowy, upierdliwy sąsiad, plus parę dodatkowych. Jak ja zachorowałam, to on wziął wolne z pracy i się mną zajął. W Polsce gejowi nic takiego nie przysługuje. A jakbym umarła, to nasze dzieci z automatu znalazłyby sie pod jego opieką, a nie trafiły do rodziny zastępczej. I tyle. Podejrzewam, że w tym filmie - nie widziałam go jeszcze - równiez nie ma żadnych zboczeń. Tylko rodzina, z dwoma matkami. I to oczywiste, że chcemy, by takie treści znajdowały się w kulturze. Tak jak organizacje wspierające osoby z zabrzeniami rozwoju chcą, by pojawiały się postaci z autyzmem czy niepełnosprawonością umysłową, działacze na rzecz praw kolorowych - by były postaci w róznych kolorach, a feministki - by prezentować samodzielne, silne kobiety. To nic złego.
Zerr02019.07.5 13:58
Czasem potrafisz otrzec się o intelektualna uczciwość. Jak ty to robisz? PS. nie istnieje ani jedna rodzina z 2 matkami. PPS. Zło parad dominacji nie wynika z tego, że biegaja tam pqeby z fujarami na widoku.
mirella2019.07.5 11:43
to jest pranie muzgow dzieciom poprzez takie chore bajki, deprawacja najmlodszych , czyli LGBT =sodoma I gomora jak to jest opisane w Biblii.
Naczelny2019.07.5 11:48
"Muzguw"... typowy patriotyczny wpis ;D
Marcin2019.07.5 12:01
Czepiasz się ;) niepotrzebnie, to jest nasza przyszłość i ostoja ;P Ja i tak głosuję na Żwirka i Muchomorka :D
Eugeniusz_Pomorze_ 2019.07.5 11:37
Toi Toi Story. - Pachnie łajnem.
Zerr02019.07.5 11:28
Disney? Disney od dawna jest firmą Eskimoską i szerzy antyludzką, sory, antybiałą propagandę. Tak się kontroluje społeczeństwa - kij, marchewka i perfidne kłamstwa. Po II wojnie światowej zorganizowana wspólnota Eskimosów nabrała przekonania, że Europejczycy stanowili dla nich jako rasy zagrożenie, i że powinni zostać zneutralizowani jako rasa, inaczej mówiąc, że LUDOBÓJSTWO narodów europejskich będzie "ostatecznym rozwiązaniem" problemu europejskiego.
robaczek 2019.07.5 11:27
TELETUBISIE - rodział 2? no kur!!!!!! ludzie!!! wyscie totalnie zwariowali. SAME DEWOTY I IMPOOTENCI CHYBA ;] no w sumie u was srednia wieku 65 wiec by sie zgadzalo ;] najbardzoiej mi sie podoba jak emerytki wrzeszcza ze dzieci nie oddadza !!! ;] no kurde kabaret ;] wasze kapcioszki to juz raczej nie porodzą ;] a miekim to raczej dziadki nie powojujecie ;] hihihiih! ;] no! tak że tego no! ;] na kolana! ;] to wam pozostalo. proboszcz z wikarym czekają ;] if ju noł łot aj min ;]
Zerr02019.07.5 11:33
nie wiem czy zauważyłes, że Teletubiś JEST REALNĄ gejowską maskotką. nie wiem czy zauważyłeś, że zrobienie z Sowińskiej 'wariatki' służyło ochronie PEDOFILSKICH SIATEK działających w Polsce legalnie kręcących pornusy z 15-latkami. Sowińska zapowiedziała że to skandal i że zrobi z tym porządek. NATYCHMIAST bydło medialne, obrońcy pedofilów zrobili z niej wariatkę, potem straciła urząd i pedofile mogli nadal kręcic pornusy z 15-latkami. Tak oto lewactwo broni i promuje pedofilię, dla picu zwalczając "pedofilów ale TYLKO w kościele"
Sebastian Lorenc2019.07.5 11:43
Ty tak serio?
Zerr02019.07.5 11:48
co serio? Przecież o Winkym pisano na 'zachodzie' jednoznacznie "nasza maskotka" Zbieżnośc czasowa z Sowińską jest ścisła. Najpierw publicznie mówi, że 'wiek legalny' 15 lat pozwala na wiadomo co, i zaraz robi się z niej wariata. Proste i czytelne. Szkoda że nie dla wszystkich.
Zerr02019.07.5 11:56
...a w podobnym okresie Latkowski kręci film o pedofilach w warszawie, film oczywiście trafia na półkę i wszyscy są obesxani ze strachu. Nie widać związku? Kto tyka temat pedofilii (oprócz tej w kościele) wiele ryzykuje. Ostatnio coś pisdzielce bąknęły o podwyższeniu wieku przyzwolenia, ale już ucichło. nadal można kręcić pornusy z 15-latkami. Legalnie.
Dorian2019.07.5 11:14
Co myślicie na temat filmu Bliźniacy z 1988 gdzie mieli jedną matkę i wielu ojców (in vitro)? https://pl.wikipedia.org/wiki/Bli%C5%BAniacy_(film)
krzyżowiec nauki2019.07.5 10:46
No i co w tym dziwnego? Polecam serię powieści SF (i serial) The Expanse. Tam to dopiero macie "gender". Główny bohater James Holden ma ośmioro rodziców, stanowiąc genetyczną mieszankę każdego i każdej z nich. Dziwne że jeszcze nie organizujecie pikiet pod Empikami.
stop dewiantom !2019.07.6 13:43
Krzyżowiec nauki czy dewiacji ?
Sebastian Lorenc2019.07.5 10:44
Zdarzało się, że towarzyszyła mi siostra w drode do przedszkola. I, o zgrozo, obie przytulałysmy moje dziecko. Jakie to odrażające.
Zerr02019.07.5 11:21
No ale tam nie chodzi o siostry, ani o braci tylko o wstrzykiwanie najmłodszym określonych wzorców. To podłe. Tak się robi propagandę. 10 lat takich niby niewinnych wrzutek i mamy 6-letnich gejów.
Sebastian Lorenc2019.07.5 11:27
Dzieci są mądrzejsze od Ciebie i Twoich teorii spiskowych. Dwie panie, czy dwóch panów to dla nich nic innego,nie widzą od razu homoseksualnych aktów lóżkowych. Czy Ty i Tobie podobni wszędzie widzicie seks, spisek i lgbt? To chore, sorry.
Eugeniusz_Pomorze_ 2019.07.5 11:43
Sorry, chore, to jest organizowanie na oczach dzieci pełnych seksu, nagich parad...!
Naczelny2019.07.5 11:51
Gdzie widziałeś te naige parady pełne seksu? Na frondzie?
Sebastian Lorenc2019.07.5 11:51
Ale że w tych bajkach? Bo ja o bajkach mówię.
anonim2019.07.5 11:58
Nagie parady? Chłopie gdzie ty chodzisz? Co ty oglądasz? Zboczku :)
Cool2019.07.5 18:16
Tłumaczyłem ci już Piotrusiu, że w "cywilizowanej" Europie też nie od razu paradowali z jajami na wierzchu! Choroba postępuje!
Maria Blaszczyk2019.07.5 13:20
No więc tu jest fotorelacja z warszawskiej Parady. Żeby nie było, że lewacki przekaz, zafałszowany i tendencyjny - zamieszczona na Frondzie. Jedno się zgadza - jest tam dużo dzieci. Ale reszta - nie bardzo. Proszę, obejrzyj sobie te zdjęcia i skoryguj swoje fantazje na temat parad.
Marcin2019.07.5 12:03
Miażdżenie Zerr0... ciąg dalszy ;)
Cool2019.07.5 16:41
Dzieci nie snują spisków i nie widzą seksu między dwiema kobietami lub mężczyznami, dopóki ich się nie uświadomi, na przykłąd na zajęciach w przedszkolu!!
Cool2019.07.5 16:43
... albo paradą "równości" w czasie niedzielnego spaceru.
Naczelny2019.07.5 11:40
Zerro, Ty masz poważne zaburzenia psychiczne...
Zerr02019.07.5 11:50
a ty cierpisz na ślepotę i głuchotę, bo właściciele mediów sami wielokrotnie MÓWILI I PISALI ze to robią. I w jakim celu.
J.P2019.07.5 12:43
A widziałeś Bolka i Lolka? ... i ta jedna Tola do trójkąta.
Zerr02019.07.5 12:46
w bolku i lolku nie ma relacji gejowskiej ani w sensie społecznym ani seksualnym. Normalni ludzie gdy robią filmy dzieciom, nie wplatają tam patologii... ale jak zboczeńcy machnął jakąś bajeczkę zawsze muszą ja upaćkać na swój sposób. Proste?
J.P2019.07.5 13:02
Wiesz jakby tak rozkminiać każdą z bajek to dla chcącego nic trudnego.
Zerr02019.07.5 13:04
Tam nie ma nic do rozkminiania. Sekciarze LGBT robią to sami. To są fachowcy. Wierzę opiniom fachowców.
Słoń Dynamit2019.07.5 13:29
Przypomnij sobie Misia Uszatka. Tam to się dzieje! Uszatek mieszka sam, to wyrośnięty byk i wciąż chodzi do przedszkola. Prosiak jest wychowywany przez ciotkę. Króliczki przez samotną matkę. Jest tam para Lalek, które mieszkają razem. Nie ma ani jednej normalnej rodziny z ojcem i matką. Najlepszy to Zając - w ogóle nie wiadomo gdzie mieszka, chodzi bez majtek, a czasem całkiem goły.
Zerr02019.07.5 13:48
Miś Uszatek? Tylko przygłup dopatruje sie tam społecznych relacji typowych dla zboczeńców. To sa normalne bajki. W nowoczesnych filmach spraw wygląda całkiem inaczej - aktywiści Sekty jawnie szczekają, że będą przerabiać cudze dzieci. Rozumiem że jestes na tyle głupi aby nie ogarniac tak subtelnych róznić, no ale czego sie spodziewac po kimś kto podpisuje sie "słoń". Trąbalski? Teraz wsadź sobie dynamit w anus.
Słoń Dynamit2019.07.5 14:09
Weź do ręki "Słownik Języka Polskiego" i zobacz co jest napisane pod hasłem "ironia".
Zerr02019.07.5 14:18
ha, Friendly fire? Sory.
Ja.2019.07.5 13:34
Agnieszka to nie na tym polega głupia jesteś ...
Agnieszka2019.07.5 14:36
A po czym poznajesz, że te dwie panie w bajce to nie siostry? I po czym dzieci to mają poznać?
www2019.07.5 22:49
Agnieszko, chcesz powiedzieć, że nie ma w filmach scen przedstawiających wychowanie dzieci przez homoseksualistów? Są takie sceny. Zatrzymałaś się na tym przykładzie, bo on Cię nie przekonuje. To znajdź inny przykład, zrobisz to bez trudu, a potem zacznij właściwą dyskusję, czyli taką, jak takie filmy oddziałują.
Sebastian Lorenc2019.07.6 8:01
Mówimy o bajkach dla dzieci. Proszę podaj mi przykład, który mnie przekona.
anonim2019.07.5 18:42
Obrzydliwe, fujjj.....
jozef2019.07.5 10:43
Broń Boże Bolek i Lolek.
Tola2019.07.8 11:51
nie pamiętam odcinka gdy byli parą.
jozef2019.07.5 10:42
Tylko Jaś i Małgosia.