,,Lewatywa przed seksem analnym’’ - zdjęcie
21.08.20, 18:01Fot. via: Pixabay

,,Lewatywa przed seksem analnym’’

109

"Jak zrobić lewatywę przed seksem analnym?" - videoporadnik na taki temat opublikowali edukatorzy seksualni LGBT z Poznania, którzy otrzymali od władz miasta dofinansowanie na prowadzenie zajęć w szkołach. Jednocześnie na ulicach Poznania trwa akcja "Stop Pedofilii" Fundacji Pro-Prawo do życia.

Grupa aktywistów LGBT Stonewall z Poznania otrzymała niedawno dofinansowanie od władz miasta na prowadzenie zajęć i warsztatów w szkołach. Rok szkolny jeszcze się nie zaczął a edukatorzy LGBT już szokują treścią prowadzonej przez siebie edukacji seksualnej.

"Jak zrobić lewatywę przed seksem analnym?" - to tytuł jednego z videoporadników, który niedawno opublikowali edukatorzy seksualni z grupy Stonewall.

"Seks analny to technika, która wymaga sporej znajomości własnego ciała. Nasze obawy wzbudza przede wszystkim ryzyko bólu i braku higieny. Dzisiaj zajmiemy się tą drugą kwestią i opowiemy, jak zrobić sobie lewatywę przed seksem analnym. To łatwiejsze, niż myślicie!"

Opisują swoje porady aktywiści LGBT. W innym poradniku, który niedawno opublikowali, tłumaczą m.in. w jaki sposób uniknąć bólu w trakcie seksu analnego"

"Dzisiaj porozmawiamy o tym, czy są sposoby na to, aby go uniknąć i jak się do niego przygotować, aby był przyjemnym doświadczeniem."

Warto przy tej okazji przypomnieć, że dwa miesiące temu założyciel grupy Stonewall Arkadiusz Kluk udzielił wywiadu, w którym publicznie stwierdził, że w jego środowisku powszechny jest seks grupowy pod wpływem alkoholu i narkotyków. On sam z kolei czerpie satysfakcję z rozbierania się za pieniądze i pokazywania innym zdjęć swoich genitaliów.

"Właśnie tak wygląda edukacja seksualna, którą lobby LGBT forsuje w Polsce. W Poznaniu tęczowi aktywiści otrzymali dotację na prowadzenie warsztatów i zajęć w szkołach. Ich celem jest dotarcie ze swoim przekazem bezpośrednio do dzieci i młodzieży. Nie możemy być bierni i musimy to powstrzymać" - mówi Mariusz Dzierżawski, członek zarządu Fundacji Pro - Prawo do życia.

Od tygodnia należąca do Fundacji furgonetka jeździ po Poznaniu i informuje mieszkańców miasta czym jest ideologia LGBT i forsowana przez tęczowe lobby edukacja seksualna. Wcześniej auto jeździło m.in. po Warszawie, gdzie doszło do napadu aktywistów LGBT na wolontariuszy Fundacji i zniszczenia samochodu. Jeden z głównych sprawców napaści Michał Sz. pseudonim Margot został aresztowany przez policję i usłyszał zarzuty prokuratorskie.

Fundacja Pro-Prawo do życia

Komentarze (109):

Stachu2020.09.8 12:36
Fronda proponuje weryfikacje forum albo zablokowanie komentarzy dla wszystkich, bo naprawdę dużo jest tu ludzi którzy wypisują wulgarne a wręcz obrzydliwe treści, nie chce mi się wierzyć że tacy ludzie istnieją, ewidentni trolle którym ktoś płaci za ich komentarze. Jeśli nie możecie nic z tym zrobić usuńcie komentarze w artykułach dla wszystkich - bo zaczyna się naprawdę nieprzyjemna sytuacja i niechęć do wchodzenia na waszą stronę, mógłbym poczytać tylko artykuł ale zawsze pod nim są komentarze które już w pierwszej linii odpychają. Pozdrawiam
Apel2020.09.1 9:02
Czytelnicy Frondy! Ponieważ to antypolskie bydlę o nazwach: katolicka kretynizacja polski 🇵🇱, ladychapel, Polak Ateista Dumny Gej, Po 11..., JPIII i in. jest coraz bardziej chamski, wulgarny i bluźnierczy, a administracja portalu nie robi nic, by wpisy tego zboczonego idioty kasować proponuję, by maksymalnie dużo użytkowników dokonywało rozmaitych losowych, lapidarnych, humorystycznych wpisów korzystając z jego nicków. W ten sposób przynajmniej rozmyjemy jego szatańską działalność.
lool2020.08.23 23:39
no i co w tym złego? część ludzi go uprawia a celem jest ochrona kobiety żeby jej jelito grube nie pękło...kretyni...na razie muszę się wynieść w tej strony bo nie wytrzymam!
Cool2020.08.25 6:46
Lewatywa, żeby jelito nie pękło ... jakie to romantyczne! ... (musze opuścić na razie to forum, żeby puścić pawia!)
lel2020.08.23 4:11
Nie wszyscy wiedzą jak często anal występuje w związkach hetero, więc nie powiedziałbym, że to domena homo
tęczowy krul jest nagi jak na paradach2020.08.22 23:22
Nie ma ANI JEDNEGO dowodu że homoseksualizm nie jest chorobą. Uczucia, miłość? Odpowiadam - większość z nas kocha zwierzęta ale prawie nikt z nimi nie kopuluje. Jest za to szereg dowodów że ............ 1Homo to dezorientacja i choroba psychiczna tak jak ch.fizyczna jest impotencja i bezpłodność oraz tak samo jak ch.psychiczna są nałogi 2transwestyci z rozdwojeniem jaźni to ich bracia,podobnie jak transseksualiści którzy leczą się u psychiatry lub chirurga z pomocą hormonów 3)do 46% było molestowanych(wiki) 4choroba to opinia prześladowanej części lekarzy 5byli są i będą chętni do leczenia się także w Holandii 6częsty jest późny wiek rozwoju choroby 7nagminne są paranoidalne gadki o niepewności orientacji 8pasywni są niepodważalnym dowodem na różnorodność choroby 9często występują inne zaburzenia umysłowe 10nierzadkie są erekcje na płeć przeciwną przy niemocy w kontakcie bezpośrednim 11jest ogromna nadreprezentacja w typowo schizofrenicznych środowiskach artystów,więźniów,duchownych 12nadproporcjonalnie wielka liczba hiva i pedofilii 13fobia-paniczny strach utrudn normalne funkcjon,homofobia NIE ISTNIEJE ............................................. Choćbyście stanęli na głowie to osoby homo nadal będą się użalać jak na zachodzie. Zamiast leczyć własne zaburzenia, m.in. fobie to wmawiają je osobom zdrowym. Sam mam lęk wysokości ale wg klasyfikacji nie załapuje się na akrofobie bo to ekstrema zaburzeń. Homofobia to najwyżej lęk przed wyleczeniem z homoseksualizmu. Fobia – zaburzenie nerwicowe, którego objawem osiowym jest uporczywy lęk przed określonymi sytuacjami, zjawiskami lub przedmiotami, związany z unikaniem przyczyn go wywołujących i utrudniający funkcjonowanie w społeczeństwie. Stopień lęku jest różny, a pojęcie fobii jest zarezerwowane dla skrajnych przypadków spektrum. Co do analogii mowy potocznej fobii przypomnę że nikt nie nazywa drugiego idiotą robiąc zarzuty co do nadzoru szkół specjalnych, kaleką np za powolną budowę udogodnień dla osób niepełnosprawnych czy też żydem przy ostrym targowaniu się z kontrahentami izraelskimi.
tęczowy krul jest nagi jak na paradach2020.08.22 23:21
Nie ma ANI JEDNEGO dowodu że homoseksualizm nie jest chorobą. Uczucia, miłość? Odpowiadam - większość z nas kocha zwierzęta ale prawie nikt z nimi nie kopuluje. Jest za to szereg dowodów że............ 1Homo to dezorientacja i choroba psychiczna tak jak ch.fizyczna jest impotencja i bezpłodność oraz tak samo jak ch.psychiczna są nałogi 2transwestyci z rozdwojeniem jaźni to ich bracia,podobnie jak transseksualiści którzy leczą się u psychiatry lub chirurga z pomocą hormonów 3)do 46% było molestowanych(wiki) 4choroba to opinia prześladowanej części lekarzy 5byli są i będą chętni do leczenia się także w Holandii 6częsty jest późny wiek rozwoju choroby 7nagminne są paranoidalne gadki o niepewności orientacji 8pasywni są niepodważalnym dowodem na różnorodność choroby 9często występują inne zaburzenia umysłowe 10nierzadkie są erekcje na płeć przeciwną przy niemocy w kontakcie bezpośrednim 11jest ogromna nadreprezentacja w typowo schizofrenicznych środowiskach artystów,więźniów,duchownych 12nadproporcjonalnie wielka liczba hiva i pedofilii 13fobia-paniczny strach utrudn normalne funkcjon,homofobia NIE ISTNIEJE ............................................. Choćbyście stanęli na głowie to osoby homo nadal będą się użalać jak na zachodzie. Zamiast leczyć własne zaburzenia, m.in. fobie to wmawiają je osobom zdrowym. Sam mam lęk wysokości ale wg klasyfikacji nie załapuje się na akrofobie bo to ekstrema zaburzeń. Homofobia to najwyżej lęk przed wyleczeniem z homoseksualizmu. Fobia – zaburzenie nerwicowe, którego objawem osiowym jest uporczywy lęk przed określonymi sytuacjami, zjawiskami lub przedmiotami, związany z unikaniem przyczyn go wywołujących i utrudniający funkcjonowanie w społeczeństwie. Stopień lęku jest różny, a pojęcie fobii jest zarezerwowane dla skrajnych przypadków spektrum. Co do analogii mowy potocznej fobii przypomnę że nikt nie nazywa drugiego idiotą robiąc zarzuty co do nadzoru szkół specjalnych, kaleką np za powolną budowę udogodnień dla osób niepełnosprawnych czy też żydem przy ostrym targowaniu się z kontrahentami izraelskimi.
Hipokryzja frondy2020.08.22 15:54
Dobrze, że powstają takie poradniki- przydadzą się młodym gejom, którzy i tak nie maja łatwego życia no i skąd czerpać porad. Osoby heteroseksualnej nie będzie to interesować.
rabiej2020.08.22 19:30
Będziemy [email protected] wasze dzieci. Mamy Kartę LGBT+
lol2020.08.23 4:10
ale któż dotyka Twoje dzieci? Stoi Ci zastęp lgbt pod domem i rzucają kamieniami w okna? Nauczycie się myśleć
Darek2020.09.7 18:34
Hetero taki poradnik się przyda tak samo, nie tylko geje uprawiają seks wyobraź sobie, w tym analny.
To zle dla ludzi.2020.08.22 15:18
Mowi sie duzo o higienie, ze wirus panuje, ze opryszczki atakuja usta, ze seks oralny i analny jest urzekajacy. To jest wynaturzenie, zwykle swinstwo. Jak mozna cos takiego robic. Na sama mysl mozna zwymiotowac. A taki seks jest zalecany i niech sie zboczency ciesza.
Pat2020.08.22 14:17
Dobra rada.Służba zdrowia zaoszczędzi
Sticky Notes2020.08.22 13:47
Czytam. Czytam. Czytam. Nic nie rozumiem (może prawie). Czy znakiem tego postępu, tej nowoczesności tej walki z ciemnogrodem, katopisem i nie wiem czym jeszcze (no i symbolem tej nowej "miłości") jest LEWATYWA ? To jest ten znak czasu ? Tego mają się uczyć nasze dzieci, wnuki ? Jak zrobić lewatywę ? A w ramach tej "edukacji" to dowiadują się, że po 20 latach poproszą o pampersa ?
Anna2020.08.23 22:18
Już w wieku 40 lat będą nosić pampersy.
Anonim2020.08.22 12:45
włożyć kostkę smalcu.
Tęczowy Pan i Azorek2020.08.22 12:20
Czy pieskowi też należy robić lewatywę przed kopulacją ?
jula2020.08.22 12:01
Z poradnika Pontonu: metody postępowania z frakcjami kałowymi w trakcie stosunku analnego ... . Miejskie czyli nasze pieniądze na deprawację, ale kto księciunom miejskim zabroni. Na złość PiS wybrali [Czaczkowskiego]
Polak Ateista Dumny Gej2020.08.22 12:16
Gdzie tam zostały spełnione znamiona deprawacji julcia raczy wytłumaczyć? Czy "deprawacją" jest samo istnienie osób LGBT wśród społeczeństwa, czy może dopiero dostęp do rzetelnej edukacji nt. bezpiecznego seksu?
Anonim2020.08.22 12:48
Opisz swoje doświadczenia , bo znasz się na tym doskonale
Polak Ateista Dumny Gej2020.08.22 14:40
Naprawdę nie trudno znaleźć poradniki, o których z wypiekami naPiSał frondziarz: https://www.youtube.com/watch?v=Ls6Crvay9UY https://www.youtube.com/watch?v=8JfkFGkDyis
Lewatywa Postępu2020.08.22 11:22
Idą, idą. Postępowi. Nowocześni.
Seks kamerki2020.08.22 10:09
Cześć- Zapraszam na nowy portal społecznościowy dla dorosłych! Znajdziesz tam osoby na szybkie sex spotkania lub na wyskok na imprezke! Wystarczy wejść aktywować konto i juz randkować! www.frircikvip.com.pl
Olo2020.08.22 9:20
Pederastia to ciężki zaburzenie głowy!
Polak Ateista Dumny Gej2020.08.22 9:52
Temat nie dotyczy pederastii, tylko homoseksualności, konkretnie gejów, choć nie ma żadnego powodu, aby rozszerzyć to na hetero. Wszak na świecie liczbowo jest więcej hetero, którzy uprawiają anal, nawet jeśli wśród gejów procentowo jest ich więcej.
Anonim2020.08.22 12:46
Ciekawe, czytam twoje wpisy i widzę , że jesteś fachowcem w tej dziedzinie. Opisz swoje doświadczenia
Polak Ateista Dumny Gej2020.08.22 14:40
https://www.youtube.com/watch?v=8JfkFGkDyis
Olo2020.08.22 15:16
Nie trzeba być fachowcem, wystarczy zdrowy rozsądek, nie powiesz że to coś z balkonu to zdrowy osobnik!!!
***** ***2020.08.22 9:56
pojęcia ci się pomyliły zaburzony psychicznie homofobie!
Olo2020.08.22 15:18
Tobie się coś pomiętoliło, fobia to lęk, nikt się pederastów nie boi, ludzie się ich brzydzą!
Polak Ateista Dumny Gej2020.08.22 18:33
Chcesz powiedzieć, że brzydzisz się pederastów w koloratkach? Nie wierzę ci, przecież co niedziela wkładają ci paluchy z opłatkiem do twojej zaplutej mordy, a ciebie nie dość, że to nie brzydzi to jeszcze połykasz ze smakiem :)
Eustachy2020.08.22 7:57
Lewatywa ma przede wszystkim usunąć masy kału z kiszki stolcowej.No i zmniejszyć zakażenie krwi homoseksualisty ponieważ podczas stosunku dochodzi do mikrouszkodzeń jelita i krew idzie w jedną stronę(Czyli do jelita) a kał w drugą (czyli do krwioobiegu).Krew Homosiów to rozcieńczona gnojówka.
leszczyna2020.08.22 8:08
Widać że ze wsi pochodzisz, na gnoju znasz się znakomicie.
Olo2020.08.22 9:19
Nie otwieraj japy bo kałem jedzie!
Polak Ateista Dumny Gej2020.08.22 9:50
Homoseksualistów? Od kiedy heteroseksualiści nie uprawiają seksu analnego? Zaraz napiszesz, że inne tyłki mają bardziej nawilżone... A wiesz, że większość kobiet ma problemy z niedostatecznie nawilżoną pochwą? Napisz im, że ich waginy nie są przeznaczone do seksu :)
Elwira2020.08.22 7:49
Cześć panowie, mam na imie Elwira 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć na moim profilu : http://milepanie.pl/elwira05
POrada2020.08.22 12:09
Zrób sobie lewatywę :D
Aleksander2020.08.22 5:22
współżycie przeciw naturze , ale trzeba patrzeć na tych ludzi (poranionych w rodzinach przez ojca , matkę....) tak jak nakazuje Bóg (będziesz miłował bliźniego swego jak siebie samego). podobno po takim akcie homoseksualnym mają oni ogromne problemy psychiczno- moralne???? ratunek to tylko uzdrowienie wewnętrzne ( spowiedź, Eucharystia, nowe życie ziemskie z Jezusem)
qqq2020.08.22 0:59
Stosunek analny jest sine qua non seksu dla wielu męskich gejów. (3) Mimo to fizjologia człowieka jasno ukazuje, że ciało ludzkie nie jest przeznaczone do takiej aktywności. Odbyt zasadniczo różni się od pochwy w zakresie przystosowania do penetracji przez penis. Pochwa wydziela naturalne lubrykanty, a otacza ja cały zestaw mięśni. Składa się z błony śluzowej oraz wielowarstwowego nabłonka, dzięki czemu ruchy frykcyjne nie powodują uszkodzeń, a sperma nie wywołuje reakcji systemu immunologicznego. Dla porównania odbyt jest delikatnym mechanizmem złożonym z niewielu mięśni, zapewniających ruch w jedną stronę - na zewnątrz. Wskutek ruchów frykcyjnych i rozciągania zwieracz traci napięcie i zdolność zaciskania odbytu. W konsekwencji stosunki analne prowadzą do upławów kału, co łatwo przeradza się w problem chroniczny. Potencjał uszkodzeń jest potęgowany przez fakt, iż odbyt składa się z pojedynczej warstwy nabłonka, oddzielającego wysoce ukrwioną tkankę. Dlatego penis z większą łatwością może spowodować infekcję odbytu niż pochwy. Pojedyncza warstwa nabłonka nie wytrzymuje tarcia związanego z penetracją przez penis, wskutek czego dochodzi do urazów narażających obu partnerów na kontakt z krwią i mikroorganizmami znajdującymi się w kale. Co więcej sperma ma działanie immunorepresywne. W przypadku normalnej fizjologii reproduktywnej, pozwala to spermie na wyłączenie obrony immunologicznej kobiety (inaczej plemniki zostałyby unieszkodliwione przez system immunologiczny zanim doszłoby do zapłodnienia). Doodbytnicza inseminacja królików wykazała, że sperma uszkadza system obrony immunologicznej (4). Nasienie może mieć analogiczny wpływ na ludzi. (5) W rezultacie delikatna budowa odbytu oraz immunosupresywny wpływ spermy sprawiają, że stosunek analno-genitalny jest najwydajniejszym sposobem zarażania AIDS oraz innymi infekcjami. Lista chorób, z które z niezwykle podwyższoną częstotliwością występuje wśród męskich praktykujących homoseksualistów jako rezultat stosunków doodbytnicznych jest alarmująca: rak odbytu chlamydia trachomatis ( ziarnica weneryczna pachwin) cryptosporidium ( kryptosporidia) giardia lamblia ( lamblioza) opryszczka pospolita (Herpes simplex) HIV wirus brodawczaka ludzkiego (HPV) isospora belli (drobnoustrojowe zakażenie przewodu pokarmowego) microsporidia ( zakażenie grzybicze) rzeżączka wirusowe zapalenie wątroby typu B & C syfilis (6)
cisza2020.08.21 23:02
prrrrykam na lGBT
Kazek2020.08.21 22:36
Wszystkich członków LGBT wysłał bym na leczenie, a gdyby to nie pomogło zamknął bym do zakładu pracy przymusowej i prowadziłbym resocjalizacje tych ludzi.
Anonim2020.08.26 9:29
popieram
rabiej2020.08.21 22:23
Będziemy pedalić wasze dzieci. Mamy Kartę LGBT+
Genderolożka2020.08.21 22:20
PE DO FILIA, ZOO FILIA to LGBT+. Pamiętajcie o tym
matis892020.08.21 22:13
Jak sodomici lubią na siebie robić klocki i się w tym tarzać to wtedy nie potrzebna im lewatywa. Warto by o tym dodać na takiej LZPKNTB lekcji by puczyć dzieci o różnych odmianach sodomskiego seksu. Jedni geje lub bez kału inni lubią z.
GIZD2020.08.21 22:01
To już brunek pitolił w Krakowie o lewatywie.
a co jak złapiesz mocno pośladkami czerwonymi2020.08.21 21:58
i pójdziesz na manifę LGTB
wszystkie lewatywy na pokład2020.08.21 21:57
Bull z Ruskiej Budy
Szybka Randka2020.08.21 21:35
Zapraszam na nowy portal społecznościowy dla dorosłych! Znajdziesz tam osoby na szybkie sex spotkania lub na wyskok na imprezke! Wystarczy wejść aktywować konto i juz randkować! http://frircikvip.com.pl
Michał2020.08.21 21:29
Pieniądze wyrzucone w błoto. W kurii za darmo by przeszkolili.
Izydor Oracz2020.08.21 21:07
Za taki film powinno się po prostu izolować od społeczeństwa takich typów. Nie ma zgody na to by dzieciom tak mącić w głowach.
rebeliant2020.08.21 21:01
To nie Bóg podeptał nasz seks, lecz Szatan. Wystarczy spojrzeć na przekleństwa w naszym języku - niemal wszystkie depczące erotykę damsko męską. Z pogaństwem mamy do czynienia, gdy naciskane jest na ludzi, aby dawali ofiarę na bożka, aby się bali bożka, aby udali się do bożka na rytuały, a wówczas ten zakryje ich przestępstwa (oczywiście za ofiarą) wówczas pójdą do nieba. Tym czasem Bóg jest jedyny, zszedł z Nieba i sam siebie ofiarował (także za ten seks, który dał nam Bóg) i pokazał nam, czym różni się Bóg od bożków. Dzięki Niemu ludzie mogli ujrzeć, że te bożki są ciemiężycielami i nie można ich uznawać za obiekt czci. "Po bożemu" to jest po ciemku i pod kołdrą - ta przyśpiewka nie pochodzi tak na prawdę z autentycznych nauk Jezusa, od Boga. To jest przyśpiewka pochodząca od pogaństwa, a pogaństwo niestety umie się przebrać za kapłanów, a krzyż można tak ociosać, że zamiast Jezusa, będziemy mieć pogańskiego bałwana, który wymaga ofiar, poświęceń i strachu (a tym czasem... To Bóg się ofiarował i dlatego jest Bogiem !). Ale czemu tu się dziwić... żyjemy w świecie skażonym przez Szatana, więc droga od pogaństwa do społeczności chrześcijańskiej jest długa i niepewna.
rebeliant2020.08.21 20:45
Seks pochodzi od Boga. Podeptanie seksu pochodzi od Szatana. A jeśli chodzi o sam homoseksualizm u mężczyzn, to jest on wynikiem przemocy. Bóg umieścił człowieka w raju nagiego i mającego egzotyczne owoce na wyciągnięcie ręki, a nie na rozpędzonym ku destrukcji rumaku w zbroi i z mieczem - to uczynił Szatan. Między kobietą, a mężczyzną (mężem a żoną) może dochodzić do pieszczenia wszelkich miejsc ciała, byleby profesjonalnie (a zatem z zachowaniem higieny) i bez elementów przemocy - tak jak zabieg medyczny. Zauważmy, że jeden z elementów, który skaził seks objawia się jako strona dominująca i strona zdominowana - to są określenia z pola walki, utożsamienie z krzywdzeniem lub bezradnością wobec krzywdziciela; zboczenie, chory seks. Tym czasem jeżeli ja z zoną wspólnie bierzemy kąpiel, to czy ktoś kogoś dominuje gąbką i olejkiem kąpielowym ? Seks jako higiena małżeńska - niestety pokaleczony w dużej mierze przez systemy pogańskie, a nie przez Boga, który oddał swoje życie za nas na krzyżu, czyli także za ten nasz seks. LGBT wtrąca się niezdrowo w seksualność człowieka, ale jednym z pomocników tej ideologii jest nurt, że po "bożemu" jest po ciemku i tylko na leżąco. A tak na prawdę po Bożemu jest intensywnie, profesjonalnie i czule. Bóg dał człowiekowi (człowiek = mężczyzna i kobieta) seks nie tylko jako "narobić dzieciów jak szklanków", ale także do wzajemnej pielęgnacji. To "pogaństwo" jest zainteresowane "narobić dzieciów jak szklanków", bo chce mieć niewolników, do tego by się poświęcali - a po to by góra zarządzająca takim systemem miała podnietę z ogromnych zysków. Wszystko w tym świecie jest skażone elementem szatańskim i stąd nasz ludzki seks jest pokaleczony.
Anonim2020.08.21 21:02
Nikt seksu nam nie dał ani nikt seksu nie podeptał. Seks to twór ewolucyjny. Seks wyewoluował razem z nami i jest on nieodłącznym elementem,naszego życie. Jest on powiązany z nasza sfera emocjonalna i fizyczna a jego forma może być rożna. Jak ktoś lubi anal i preferuje to z osoba o tej samej płacić i Oboje czuja się potem szczęśliwI i spełnioni to nie ma przeszkód.
rebeliant2020.08.21 22:23
Mam wrażenie, że poczułeś/poczułaś się zaatakowany stwierdzeniem, że seks pochodzi od Boga. Ciężko tak postrzegać świat zwłaszcza, gdy w "imię Boga" (chyba raczej bożka) wielu jest takich, którzy chcą ci dokopać (tak na prawdę chcą ci dokopać tylko zasłaniają to walką o "świętość"). Moje postrzeganie świata jest takie, że to Bóg stworzył człowieka i dał mu rozkosze seksualne. Przemawia za tym miedzy innymi istnienie nas i tego świata oraz prawo przyczyny i skutku. Tak, że wszystkie nauki prowadzone rzetelnie i uczciwie prowadzą do świadomości, że istnieje Bóg. Zaś Pismo Święte nie pochodzi od człowieka, choć spisane ręką ludzką. Człowiek został umiejscowiony nago w Raju - czyli w miejscu, gdzie był całkowicie bezpieczny i miał dobra potrzebne człowiekowi na wyciągnięcie ręki. Mając to wszystko uległ jednak wykroczeniu poza słowo Boga, przez co wpuścił na siebie i świat skażenie szatańskie. A z reszta... sam zobaczysz, że po śmierci tak właśnie będzie i, że Raj Niebieski będzie odzyskany wraz z seksem i to zdrowym między mężczyzną, a kobietą.
Polak Ateista Dumny Gej2020.08.22 10:02
Na szczęście w dzisiejszym świecie mało kogo obchodzą tego typu urojenia, tylko fakty, a te są dla twoich poglądów nieubłagane - homo to normalna prawidłowa orientacja równorzędna hetero. Natomiast bóg to kwestia prywatnych wierzeń i w ogóle nie jest to brane pod uwage w dyskusji o czymkolwiek, zwłaszcza nt. weryfikowalnych faktów. Każdy może sobie wierzyć w dowolne istoty nadprzyrodzone, natomiast nie ma prawa tego narzucać innym ludziom, zwłaszcza tym, którzy chcą pozostać wolni od ideologii religijnych, do czego mają konstytucyjne prawo. Świeckie państwo musi chronić swoich obywateli przed ideologicznymi zakusami takich jak ty.
rebeliant2020.08.22 12:45
Jeśli zarzucasz ludziom, którzy uznają się za wierzących w Boga, że oni coś komuś narzucają, to i owszem są tacy, ale wówczas owym Bogiem posługują się jak pogańskim bożkiem, przed którym trzeba uciekać, który nakazuje prześladowanie. I z tego co tu widzę, to ludzie właściwie wierzący, a także ludzie koślawo wierzący są już dawno przez marksistów i postępowców prześcignięci w narzucaniu kierunku rozwoju... no niestety w przypadku czcicieli bałwanów, którymi są właśnie marksiści wszelkiej odmiany jest to kierunek destrukcji. Ludzie, którzy podążają według drogi przez Boga chronionej nie chcą nic narzucać, ale chronić się przed narzucaniem destrukcji. W tym przypadku chodzi o ochronę seksualności wzrastających potomków ludzkich. To między innymi LGBT dopuszcza się narzucania i jeśli ludzie odwiną się przedstawicielom tej destrukcji, to uczynią to nie dlatego, bo Bóg im tak nakazał, ale dlatego bo to nie ludzie oddali za ciebie życie le Pan Jezus to uczynił. Ja i inni ludzie nie będą ci siebie, ani swoich potomków ofiarować na budowę Sodomy i Gomory. Weź pod uwagę, że sami ludzie, którzy uczęszczają do kościoła i podążają ścieżkami chronionymi przez Boga to też są ludzie wyjęci z pogaństwa. To nie ja cię zbawiłem, ani inni ludzie więc nie oczekuj, że ludzie będą stali jak cielęta na rzeź, ale będą bronić siebie i swoich dzieci... także jeśli są gejami lub lesbijkami. Ja stoję po stronie ludzi, którzy bronią się przed narzucaniem destrukcji. LGBT jest narzędziem zasiewająca destrukcję.
Polak Ateista Dumny Gej2020.08.22 13:48
Znów wtrącasz swoje wierzenia w boga, co mnie kompletnie nie interesuje. Zapominasz, że wierzeń jest mnóstwo, w tym wiara w boga aprobującego miłość jednopłciową. Natomiast ty chciałbyś swoją wiarą w boga homofobicznego nie tylko narzucić tę ideologię wszystkim ludziom dookoła, ale również zdominować dyskurs wśród ludzi religijnych. Tak jakby nie było całej palety innych przekonań religijnych, a niestety dla ciebie są. Twoje poglądy, które ubierasz w religijne ramy są pseudonaukowe, sprzeczne z faktami naukowymi, w tym medycyny oraz otaczającej rzeczywistości. To co wygadujesz w swoich postach to absurdalne tezy bez pokrycia i homofobiczne farmazony. W najlepszym wypadku, o ile nie robisz tego świadomie, padłeś ofiarą brutalnej katoprawackiej nagonki na społeczność LGBT i klepiesz te bzdury bez opamiętania.
UWAGA SPAMER »edi«2020.08.21 20:37
:/
edi2020.08.21 20:35
ZEJDŹMY Z KANAPY I DZIAŁAJMY NIE DAJMY NASZYCH DZIECI NA POŻARCIE BOLSZEWIKOM - WYWIESZAJMY BANNERY NA SZKOŁACH - "SZKOŁA WOLNA OD IDEOLOGII LGBT-GENDER" - MY RODZICE RZĄDZIMY W SZKOŁACH - NIE BĄDŹMY BIERNI - RĘCE PRECZ OD NASZYCH DZIECI - NIKT NIE MA PRAWA DEPRAWOWAĆ NASZYCH DZIECI !!!!!
edi2020.08.21 20:34
Ideologia LGBT (GENDER) bazuje na ideologii NEO MARKSISTOWSKIEJ - jest to ciąg dalszy marksizmu- komunizmu-bolszewizmu - Z KTÓRYM POLSKA WALCZY OD 1920 r. IDEOLOGIA NARZUCONA POLSCE SIŁĄ po II Wojnie światowej TAKA IDEOLOGIA MUSI BYĆ ZWALCZANA TAK SAMO JAK NAZIZM I KOMUNIZM, jako WROGA LUDZKOŚCI, POLSCE, RODZINIE i POLSKIEJ KONSTYTUCJI JEST WROGIEM POLSKI i POLAKÓW !!!!!!!!
edi2020.08.21 20:34
WOJNA TRWA - w 1683 r. - POLSKA URATOWAŁA EUROPĘ PRZED ZALEWEM ISLAMU - w 1920 r. POLSKA URATOWAŁA EUROPĘ PRZED ZALEWEM BOLSZEWIZMU - w 2015 r. POLSKA RATUJE SWÓJ NARÓD PRZED ZALEWEM IDEOLOGII GENDER, LGBT itp. - od 2020 r. DZIĘKI OPATRZNOŚĆI BOŻEJ ANDZREJ DUDA ZOSTAJE PREZYDENTEM NA II KADENCJĘ i żadne złe duchy i opętani ludzie JUŻ W POLSCE NIE WYGRAJĄ !!POLSKA ROŚNIE W SIŁĘ MATERIALNĄ, SPRAWIEDLIWOŚCI i DUCHA TAK TRZYMAĆ !! BÓG HONOR I OJCZYZNA !! JEZUS JEST PANEM POLSKI, MATKA BOŻA KRÓLOWĄ POLSKI - POLACY TO MĄDRY NARÓD - SURSUM CORDA !
Tom Bombadil2020.08.21 20:33
Uchlałem się jak świnia za 500+ i obrzygałem sobie buty.
Tom Bombadil2020.08.21 20:18
Powinni opracować dodatek do tego poradnika: Jak rzygać, żeby nie obrzygać sobie krawata i butów po lekturze niniejszego poradnika.
Romanie…2020.08.21 20:16
Spróbuj uzyskać orgazm przez uciskanie prostaty.
ile gwiazdek na wers?2020.08.21 19:57
Wie ktoś, gdzie można kupić podręczniki do nauki masturbacji, o których ględzą biskupi i Ordo Iuris? W których zakrystiach? Dla kolegi pytam.
Roman2020.08.22 2:20
Podreczniki te oraz inne dla sodomitow do nabycia u prezydenta Poznania.
Roman2020.08.21 19:32
Gratuluje pedalom z Poznania !!!. Bardzo dobry poradnik do uprawiania zboczonego sexu przez sodomitow . Pedalom z Poznania chcialem jednakze uswiadomic , ze odbytnica sluzy do srania a nie do wkladania tam penisa.
matis892020.08.21 19:45
To instrukcje pedofilskie LZPKNTB do szkół, nie dla dorosłych sodomitów jak być sodomitą. WHO już wcześniej zalecała pedofilską edukację nawet dla najmłodszych dzieci.
Agata2020.08.21 19:52
Ach, Roman, Roman, w czym lepsza była ona? Czy cię zauroczyła jej noga gipsem obłożona?
ile płacą pisowskim trolom za komentarze?2020.08.21 19:53
Z tym, że przed znakami interpunkcyjnymi NIE stawia się spacji. Tego uczą w III klasie szkoły powszechnej.
Do kretyna ile p.........2020.08.21 20:35
😂😂😂 Jak bardzo trzeba być sqrwionym żeby takie rzeczy pisać???Żuj jaja POwska KOwska dziwko. Jesteś idealnym reprezentantem tych swoich przyjebów-przyglupow. 🤣🤣
Wojtek Polak2020.08.21 19:56
Z tym, że po polsku piszemy »seks«.
Anonim2020.08.21 19:59
Otóż seks analny daje przyjemność zarówno mężczyznom jak i kobietom. Także to wskazuje na to, ze odbyt nie tylko służy do srania.
Duda-Gracz2020.08.21 20:10
A to dlatego, że nerwy odbytu i narządów płciowych tworzą jedną wiązkę i mózg nie za bardzo odróżnia czy impuls pochodzi z penisa, waginy czy anusa.
perka2020.08.21 19:28
W Poznaniu nikt tych idiotów z Pro-Prawo do życia nie słucha. Poznań to miasto LGBT-friendly.
matis892020.08.21 19:20
LZPKNTB to ruch pedofilski, który tylko wykorzystuje reklamowo gejów podczas gdy ruch LZPKNTB szkodzi wizerunkowi mniejszości gejów w społeczeństwie. Szkodzi najbardziej jak nikt i nic gejom. LZPKNTB to tuba pedofilów.
jesteś z Kujaw, chłopie?2020.08.21 19:23
czy po prostu jesteś trolem z rosyjskiej farmy?
Polak Ateista Dumny Gej2020.08.21 19:19
Tak jest homofoby dvpę należy myć przed seksem, nie tylko analnym! Homofoby to zwykle brudasy mówią o tym, że kupa jest w środku, a jak ma debilu nie być skoro tyłka nie umyłeś? Z homofobami trzeba prostolinijnie na ich niskim poziomie poznawczym :)
ty juz nie musisz nawet myć2020.08.21 19:22
bo ci bez twojej wiedzy gowno nogawkami wylatuje
Polak Ateista Dumny Gej2020.08.21 19:24
z takimi fantazjami to nie do mnie, nie moje klimaty, ja lubię czysty seks :)
LGBT to cloaca maxima2020.08.21 19:13
to tarzanie się w gównie w dosłownym tego słowa znaczeniu
Izydor2020.08.21 19:11
Nareszcie wszystkie frondelkowe katoprawaki będą mogły, bezpiecznie i higienicznie, dać upust swoim analnym fobiom.
to ma być śmieszne2020.08.21 19:20
czy obraźliwe? obrazić taki imbecyl jak ty nikogo nie obrazi, ale z takim "humorem" do niemiec jedź, (nie)naziści boki będą zrywać
Izydor2020.08.22 18:00
Zaburzenia psychiczne polskiego katoprawactwa nie są ani śmieszne ani obraźliwe. Raczej smutne jest to wyparcie ludzi wychowanych przez katonarodowych bolszewików.
Z życia wzięte2020.08.21 19:08
A nie prościej użyć prezerwatywy w czasie stosunku analnego? A no tak zapomniałem, kościół zakazuje przecież używać prezerwatyw katolikom bo to grzech.
As w rękawie Boga2020.08.21 19:10
Nam nie jest potrzebna, jesteśmy perfekcyjni w sexie.
Polak Ateista Dumny Gej2020.08.21 19:21
I dlatego większość katolskich ciąż to wpadki?
Marian2020.08.21 19:04
Nie wierzcie prolajferom. Labilny to ludek.
orgii2020.08.21 18:58
pierwszym objawem AIDS jest .....bUl doopy i gorący oddech na plecach ......
Polak Ateista Dumny Gej2020.08.21 19:23
a czasem nie język w niemytej PiSdzie?
Jadwiga Berg2020.08.21 18:47
Na Facebooku znajduje się interesujący polskojęzyczny profil https://www.facebook.com/Eli-Barbur-408014065948373 Eli prezentuje na nim izraelski punkt widzenia na różne sprawy międzynarodowe. Eli stara się utrzymać wysoki poziom prowadzonych dyskusji. Zapraszam! Antysemici nie są tu mile widziani.
WON!2020.08.21 18:58
Tu są katolicy centralnej Europy a nie azjaci!!!!
Karnovskienė2020.08.21 19:05
Eli Barbur ma też profil na twitterze.
Hamer2020.08.21 19:07
Won stąd pejsata Jadwiniu.....
Anonim2020.08.21 18:46
Akurat lewatywa przed seksem analnym jest wskazana i każdy powinien o tym wiedzieć. Bez lewatywy wyciągasz penisa z odbytu swojej kobiety czy faceta (Kto kogo woli) i jest cały w kale. Aż ciężko sobie wyobrazić, jak ksiadz-pedofil gwałci dziecko i wyciąga takiego penisa, ale zwyrodnialec jest do tego stopnia napalony, ze jeszcze go to nakręca. Szczerze wątpię, aby ksiadz-pedofil jakoś zmuszać swoje ofiary do lewatywy. Zreszta co tu się rozwodzić. To są chorzy ludzie i tyle.
Ksiadz proboszcz2020.08.21 18:41
A gdzie poradnik mycia zabkow dla ministrantow przed galeczka?
matis892020.08.21 18:32
Brawo lewacki i masoński PIS. LZPKNTB za PISu na ulicy straszą i brzydzą ludzi, profanują, prowokują, a do szkół włazi pedofilskie gender. Uniwersytety już dawno zdobyte przez lewactwo i sodomitów, teraz już chcą tylko przypieczętować flagami uniwersytety. A wykładowcy i studenci sprzeciwiający się LZPKNTB są za rządów PISu wyrzucani, prześladowani, zamyka się ludziom usta. Brawo lewacki i masoński PIS.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.08.21 18:16
najśmieszniejsze że 90% tych katolów którzy tak "tępią" LGBT uwielbia pedalski seks penetrując w düpę swoje partnerki lub w usta! buhaha...
Heniś2020.08.21 18:47
Taaak, prowadzisz takie statystyki? I możesz siadać?
Ada2020.08.21 19:10
Z tego wynika ,że sam to robisz.
to nie do końca prawda2020.08.21 18:14
bo koprofile idą na całość, bez lewatywy
abcd2020.08.21 18:13
Stań do walki z homopropagandą. Fundacja Życie i Rodzina rozpoczęła zbiórkę podpisów pod obywatelskim projektem ustawy zakazującym marszów LGBT. Zbieraj podpisy. Zobacz: http://lgbtstop.pl/
Anonim2020.08.21 18:48
Haha nawet jak zabierzecie 10 milionów podpisów to to nie przejdzie, bo konstytucja i prawo miedzynarodowe, któremu rownież podlegamy, gwarantuje ludziom takie marsze
Speedy #Duda łapie hostyję2020.08.21 19:07
Spadaj bolszewiku. JUŻ!
Po co lewatywa,2020.08.21 18:09
z kakałkiem smakuje lepiej.
Fronda ma takie kuku @dam2020.08.21 18:07
że wyświetla twoje inne wpisy pod spodem, nawet jeśli pod aktualnym się nie podpiszesz.
Nostalgie2020.08.21 18:06
Tęcza w Polsce jest skończony i na tej nucie komuna nie ma już po co grać.....
Anielica zawsze hetero2020.08.21 18:06
Dowcip - Syn pyta ojca - tato, dlaczego pan z tęczową flagą ucieka od drzewa do drzewa?? Ojciec odpowiada - dorośniesz, zrozumiesz, a teraz podaj kolejny magazynek.