Lekarze z Polski już w UK. Będą robić testy kierowcom - zdjęcie
25.12.20, 10:45Fot. via Pixabay - lukasmilan

Lekarze z Polski już w UK. Będą robić testy kierowcom

6

Do Wielkiej Brytanii dotarł już samolot z polskimi medykami mającymi przeprowadzać kierowcom testy na obecność koronawirusa.

Kierowcy czekają na możliwość przejazdu z Wielkiej Brytanii do Francji. Wczoraj późnym popołudniem minister zdrowia poinformował, że 30 polskich medyków z CSK MSWiA, Lotniczego Pogotowia Ratunkowego czy WOPR uda się do Wielkiej Brytanii.

Jak informował Michał Dworczyk, który jest pełnomocnikiem rządu ds. programu szczepień, 16 zespołów wymazowych będzie w stanie w ciągu doby przetestować około 5 tys. osób.

Nie możemy zostawić naszych obywateli bez wsparcia w takiej sytuacji”

- zaznaczał.

W gigantycznym korku stoi około 6 tys. ciężarówek. Dużą ich część prowadzą Polacy. Wszystko to związane jest z niedzielną decyzją Francji, która na 48 godzin zamknęła granicę dla przyjazdów z Wielkiej Brytanii w związku z wykryciem nowej odmiany koronawirusa. Teraz jest ona otwarta, ale jedynie dla osób z negatywnym wynikiem testu na obecność koronawirusa.

dam/PAP,Fronda.pl

Komentarze (6):

WujekGoogle2020.12.26 10:35
Elon Musk tak napisał na Twitterze "Ma miejsce jakis ekstremalny przewał.Wczoraj byłem cztery razy testowany na kowit.Dwa testy wyszły pozytywnie a dwa negatywnie.Te same maszyny,testy, pielęgniarki.Szybki test antygenowy z BD" ||||“Something extremely bogus is going on. Was tested for covid four times today. Two tests came back negative, two came back positive. Same machine, same test, same nurse.Rapid antigen test from BD.“ Na podsdtawie takiego szajsu, szczuje się ludzi, robi lokdałny, niszczy ich zycie i biznesy.
WujekGoogle2020.12.26 10:37
Austriacki polityk Michael Schedlitz przeprowadził w parlamencie test na koronawirusa. Zrobił to na coca-coli. Wynik okazał się pozytywny. Podczas swojej przemowy w parlamencie przedstawiciel austriackiej partii Wolność (FPO) oskarżył rząd o „tyranię medyczną”. Wskazywał, że szybkie testy (antygenowe) na koronawirusa są bezwartościowe, a finansowanie ich ze środków publicznych jest „masową redystrybucją pieniędzy podatników w kierunku przemysłu farmaceutycznego”. Krytykował także rząd za lockdown.
zatroskany2020.12.25 17:04
W Angli ze 100tys.zaszczepionych 3 tys. nie było zdolnych do pracy,liczby porażają,następuje selekcja słabych osobników tak jak w świecie zwierząt.
WujekGoogle2020.12.26 10:40
W Polsce Narodowy Wyszczep Depopulacyjny też nabiera rozpędu
jou2020.12.25 16:10
Przeczytać koniecznie: https://stolikwolnosci.pl/wywiad-z-prof-romanem-zielinskim/
Anonim2020.12.25 11:06
Polak patriota umiera w kraju a lekarze polecieli pocieszać zdrajców narodu. SKANDAL!