Legutko w sprawie Nord Stream 2, UE i USA: Nie mam zaufania do tej nowej administracji amerykańskiej i obawiam się wielu niedobrych rzeczy  - zdjęcie
02.02.21, 09:38fot. yt/tvp info/screen

Legutko w sprawie Nord Stream 2, UE i USA: Nie mam zaufania do tej nowej administracji amerykańskiej i obawiam się wielu niedobrych rzeczy

6

- Ja bym się nie zdziwił, gdyby to stanowisko wobec Nord Stream 2 zostało rozmiękczone. W Unii Europejskiej panuje nastawienie ekstatyczne wobec nowego prezydenta USA. Te gorące uczucia mogą mieć także takie skutki, że to niby twarde stanowisko wobec Rosji, a także przedsięwzięcia rosyjsko-niemieckiego jakim jest Nord Stream 2 także ulegnie złagodzeniu – powiedział w rozmowie z Michałem Rachoniem w programie "#Jedziemy" w TVP Info prof. Ryszard Legutko.

W programie europoseł PiS odniósł się m.in. do skandalicznej wypowiedzi poseł Lewicy Joanny Senyszyn w sprawie zabijania już narodzonych dzieci, a także do relacji Unii Europejskiej z Rosją.

Odnosząc się do relacji UE – USA i sprawy gazociągu Nord Stream 2 prof. Legutko stwierdził, że nastawienie nowej amerykańskiej administracji pod wodzą nowego prezydenta Joe Bidena uległo zmianie i „to się musi przełożyć na wiele konkretów”

- Ja nie mam zaufania do tej nowej administracji amerykańskiej i obawiam się wielu niedobrych rzeczy. Nie zdziwiłbym się, gdyby stanowisko wobec Nord Stream 2 zostało rozmiękczone – powiedział.

 

mp/tvp info

Komentarze (6):

Karim Benzina -Kosovo2021.02.2 12:03
Prezident Biden rządzi za pomocą Dekretów i wydał ich juz ponad 40!!!! To jest cecha dyktatorów a nie rządy Demokracji. To jest dzielenie społeczeństwa USA na lepszych i gorszych. Podejmuje ruchy pod publiczkę np .Pseudo walka i Ekologiczną Ziemie. Nikt nie ma takich kwot a już z pewnością USA nie mają na to pieniędzy. To jest kręcenie Wisły drągiem pod hasłami utopii lewackiej. Kiedy Biden przemówi w sprawie Palestyny i wycofa się z darowizn Trumpa cudzej ziemi i innych prezentów ,które nie dały mu zwycięztwa bo oszustów z Facebook , Google , Twitter ściga się a nie nagradza.
NIE PIERDOL towariszcz!2021.02.2 16:18
Podobnie robił Trump, Obama i inni! "Dekrety" zwykle kończą w sądach federalnych. I Biden już teraz ma kłopoty z deportacjami!
Karim Benzina - Kosovo2021.02.2 18:03
Dekrety wydawali głównie Lenin , Hitler Netanjahu i Kim Ir Sen. Trump tylko ułaskawial i gral w golf.
kefas2021.02.2 10:41
Biden się załamał brakiem zaufania Legutko.
JPIII2021.02.2 10:37
Ty durniu legutko, ja też nie mam zaufania do ciebie. Biden tak się martwi twoim brakiem zaufania jak ty martwisz się moim brakiem zaufania.
Do Legutko2021.02.2 10:35
Schleich di, du bist a rechta Haumdaucha😎🍺🥨⚡️🌈🚬💪😍🥕👙💕