Kurski oddaje się do dyspozycji prezydenta - zdjęcie
06.03.20, 18:52Fot. yt

Kurski oddaje się do dyspozycji prezydenta

10

Do dzisiaj prezydent Andrzej Duda ma czas, aby ustosunkować się do nowelizacji ustawy, która przyznaje mediom publicznym rekompensatę za zwolnienie niektórych grup z płacenia abonamentu telewizyjnego w wysokości prawie 2 mld zł.

W ostatnim czasie pojawiały się doniesienia, według których warunkiem podpisania ustawy przez Andrzeja Dudę ma być dymisja Jacka Kurskiego. Teraz prezes TVP opublikował na swoim Twitterze list, który dziś popołudniu wysłał drogą elektroniczną do prezydenta.

W liście tym Kurski „oddaje się do dyspozycji” Andrzeja Dudy:

-„W związku z wątpliwościami prezydenta co do złożenia podpisu pod ustawą przyznającą mediom publicznym rekompensatę abonamentową oraz w związku z pojawiającymi się w domenie publicznej odniesieniami do mnie jako prezesa TVP, oświadczam iż w imię dobra Telewizji Publicznej, interesu publicznego, a także w zgodzie z wartościami, którym służyłem przez całe swoje życie – oddaję się do dyspozycji pana prezydenta” – napisał.

 

kak/ Twitter

Komentarze (10):

Ogladaj hity online2020.03.7 9:12
www.ciinema.eu - ---------------------- To Największa wyszukiwarka legalnych filmów i seriali online! Znajdziesz tam filmy takie jak: Psy 3  w imię zasad (2020) Czy Legiony 2019 Setki filmów w jednym miejscu a to wszystko z dożywotnim dostępem. Polecam jak najbardziej!
straSzydlo2020.03.7 1:03
Bedzie Nocna Zmiana . Za niedlugo kwiecien i cieczka u smolenskich psycholi !!
Szatan (pisane z wielkiej litery)2020.03.6 22:38
TVP ŁŻE
Polak Ateista Dumny Gej2020.03.6 20:29
Moje marzenia! Zapłacę ostatnią kopiejkę za takiego! ..... ▄▄ ▄▄ ......▄▌▒▒▀▒▒▐▄ .... ▐▒▒▒▒▒▒▒▒▒▌ ... ▐▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▌ ....▐▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▌ ....▐▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀▌ ....▐░░░░░░░░░░░▌ ....▐░░░░░░░░░░░▌ ....▐░░░░░░░░░░░▌ ....▐░░░░░░░░░░░▌ ....▐░░░░░░░░░░░▌ ....▐░░░░░░░░░░░▌ ....▐░░░░░░░░░░░▌ ....▐░░░░░░░░░░░▌ ....▐░░░░░░░░░░░▌ ....▐░░░░░░░░░░░▌ ....▐░░░░░░░░░░░▌ ...▄█▓░░░░░░░░░▓█▄ ..▄▀░░░░░░░░░░░░░ ▀▄ .▐░░░░░░░▀▄▒▄▀░░░░░░▌ ▐░░░░░░░▒▒▐▒▒░░░░░░░▌ ▐▒░░░░░▒▒▒▐▒▒▒░░░░░▒▌ .▀▄▒▒▒▒▒▄▀▒▀▄▒▒▒▒▒▄▀ .. ▀▀▀▀▀ ▀▀▀▀▀ Zamiast tego .. to może choć to w odbytnice .. ░░░░░░░░░░░░▄▄ ░░░░░░░░░░░█░░█ ░░░░░░░░░░░█░░█ ░░░░░░░░░░█░░░█ ░░░░░░░░░█░░░░█ ███████▄▄█░░░░░██████▄ ▓▓▓▓▓▓█░░░░░░░░░░░░░░█ ▓▓▓▓▓▓█░░░░░░░░░░░░░░█ ▓▓▓▓▓▓█░░░░░░░░░░░░░░█ ▓▓▓▓▓▓█░░░░░░░░░░░░░░█ ▓▓▓▓▓▓█░░░░░░░░░░░░░░█ ▓▓▓▓▓▓█████░░░░░░░░░█ ██████▀░░░░▀▀██████▀
Hej2020.03.6 20:10
Praca Zdalna - Nowy biznes online, Zarobki ponad 5.000zł miesięcznie, hit roku 2020, wysokie i stałe dochody, praca zdalna wystarczy smartfon lub laptop, teraz każdy może tak zarabiać, obecnie można zapisać się bezpłatnie i nauczyć inwestowania na stronie: https://inwestcrypto.com.pl
ryszard2020.03.6 19:50
Może się oddawać, ale przecież on nie może go wziąć.
Katolicka Kretynizacja Polski 2020.03.6 19:46
buhaha... budyniowi wszyscy szczą w ryj a ten robi głupawe miny i udaje że deszcz pada! co za zakała a nie prezydent!
kibic2020.03.6 19:18
Prezes TVP Kurski jest najlepszym i najbardziej sprawnym prezesem TVP. PAD powinien zamilknąć, to nie jego kompetencje !!!
Pet2020.03.6 19:07
A to tego gościa Duda zatrudnia? Ustawka jak tralala. Wizyty Kaczorescu u Dudescu. Duduś udaje że jest niezależny. Nie podpisze, to TVPIS dokarmią spółki państwowe. Jakby Kurski chciał to by podał się po prostu do dymisji a nie robił cyrk z "oddaniem się do dyspozycji".
Polak Ateista Dumny Gej2020.03.6 19:02
Duuupuś Duuupuś Duuupuś go go go wszyscy czekamy w napięciu co zrobi nasza PYZA!😂😂😂😂😂