Kukiz wyjaśnia, czy ma problem z alkoholem - zdjęcie
31.10.18, 12:00

Kukiz wyjaśnia, czy ma problem z alkoholem

Paweł Kukiz ,,zasłynął'' ostatnio wpisem na facebooku, w którym w wulgarny i obleśny sposób skrytykował szereg postaci życia politycznego. Za wpis ów były rockman przeprosił, przyznając, że był po prostu pijany. Teraz mówi, czy ma problem z alkoholem.

,,Przekroczenie granic przy wyrażaniu emocji nie jest tożsame z utratą kontroli nad sobą. W piątek, jak wielu Polaków, po prostu odreagowałem jakieś tam zdarzenia czy stresy. To się nie przenosi na moją codzienność. Czy są jakiekolwiek sygnały, że przychodzę nietrzeźwy do Sejmu? Nie, nie ma. A co mam robić w wolny piątek wieczorem, tego nikt mi nie będzie dyktował'' - powiedział w rozmowie z ,,Fakt24''.

Jak przyznał, kiedyś miał problem z alkoholem, ale teraz już jakoby nie, więc ,,zupełnie nie odstawił''. ,,Nie odstawiłem zupełnie, bo nie mam już z alkoholem problemu. Gdybym go miał, byłbym wielokrotnie widywany w stanie nietrzeźwości w ciągu tych trzech lat w Sejmie. Kiedyś, w czasach rock’n’rollowych miałem problem, dziś go nie mam'' - powiedział Kukiz.

Kukiz dodał też, że ,,nie ma problemu'' z Markiem Jakubiakiem, tylko on ma problem... sam ze sobą.

,,Ja z Markiem Jakubiakiem kłopotu nie mam, jeśli ktoś ma problemy to Marek Jakubiak ze sobą. Powtórzę: z wolnym piątkiem mam prawo robić to, co mi się podoba. Nie miałem tylko prawa zamieścić tak wulgarnego wpisu, za co przepraszam po raz kolejny'' - stwierdził.

Polityk podkreślił też, że Kukiz'15 nie jest partią polityczną i ,,nigdy nią nie będzie'', nawet jeżeli Jakubiak uważa, że powinno być inaczej.

bb/fakt24.pl