Kukiz przysięga na swoje dzieci! Wierzyć mu? - zdjęcie
30.04.16, 09:02

Kukiz przysięga na swoje dzieci! Wierzyć mu?

Paweł Kukiz udzielił wywiadu dla magazynu "Plus Minus". Skupił się głównie na atakowaniu PiS. Politykę partii rządzącej scharakteryzował jako "Teraz k*** my". Ponadto zaczął straszyć PiS... wojną. Zapowiedział, że na początku kadencji dał PiS pół roku na przeprowadzenie zapowiadanej dobrej zmiany. "Dobra zmiana polega na tym, że teraz szpak dziobie bociana, to będzie wojna. I tak, pójdziemy na wojnę "-powiedział lider Kukiz'15.

Paweł Kukiz zaprzeczył dogadywaniu się z Nowoczesną i PO przed głosowaniem w sprawie powołania prof. Jędrzejewskiego na sędziego TK. Poinformował, że wysyłał jedynie esemesy do swoich posłów: "Prośba Pawła: wyjmijcie karty".

Tymczasem Kornel Morawiecki, w chamski sposób wyrzucony z ugrupowania Kukiz'15, na łamach "WSieci" apelował do politykującego muzyka: "Ochłoń, opamiętaj się, zmądrzej".

"Wielkie obalanie systemu skończyło się pójściem wspólnie, na dodatek w sposób ukryty przed wyborcami, z Platformą i Nowoczesną. To ja dziękuję za takie obalanie systemu!  Kukiz pokazał jakąś zasmucającą manipulacyjną twarz."- mówił Morawiecki.

Źródło: Onet.pl