25.05.20, 13:35Paweł Kukiz, Robert Mazurek/YT/RMF FM

Kukiz: PiS zajedzie Trzaskowskiego

Rafał Trzaskowski jeszcze nie uzbierał odpowiedniej ilości podpisów, żeby formalnie stać się kandydatem PO / KO w wyborach prezydenckich, a już bardzo ostro atakuje i rząd i prezydenta. Nawet jego ochrona usuwa osoby, które zadają Trzaskowskiemu niewygodne pytania podczas spotkań, jak na przykład o wprowadzanie LGBT do szkół i przedszkoli w Warszawie. Co by się działo, gdyby chciał to zrobić w całej Polsce?!

Do strategii PiSu w stosunku do Trzaskowskiego wypowiedział się na antenie RMF FM Paweł Kukiz, który w rozmowie z Robertem Mazurkiem stwierdził:

- Łatwiej będzie z całą pewnością atakować PiS-owi Trzaskowskiego, niż kobietę. Oni go po prostu zajadą, jestem przekonany

Odezwał się też w nim dawany antysystemowiec:

- Wszystkie partie polityczne w Polsce działają na zasadach zbliżonych do działania zorganizowanych grup przestępczych, absolutnie wszystkie.

Dodał też na temat partii politycznych:

- Każda partia polityczna w Polsce jest w mniejszym lub większym stopniu spatologizowana. Każda z nich idzie tylko i wyłącznie po spółki Skarbu Państwa, po rodzinę na swoim. Niczym szczególnym się ani PSL od PiS-u nie różni, ani PiS od Platformy, ani SLD, ani wszystkich innych podmiotów partyjnych

Oczywiście jest gotów założyć swoją partię polityczną, jeśli PSL nie wprowadzi jego postulatów do programu na jesieni. I bądź tu człowieku mądry!


mp/rmf fm/fronda.pl

 

Komentarze

Dr Aloha2020.05.26 13:48
I tutaj Kukiz pokazujesz jaki jesteś głupi !! To, że partia obsadza stanowiska swoimi to przeciez dzieje sie na całym świecie !!! A co powiesz o propozycji Dudy dla tego cymbała sędziego z opozycji??? Która partia by dała taka ofertę??? Po drugie i najwazniejsze !!! PIS nie kradnie miliardów z budżetu i nie zakłada mafii jak robili to WSZYSCY inni tumanie jeden !!!!
YETI2020.05.26 9:35
Myślę, że Trzaskowski miał dziadka w wermahcie !!!!!Ha,ha
kibic2020.05.25 20:58
Kukiz polityczny pajac, nie kuma nic !!!
NIECH SIĘ TOTALNI TŁUKĄ POMIĘDZY SOBĄ...2020.05.25 18:04
Oczywiste jest, że cała ta "totalna" zgraja będzie się tłukła tylko pomiędzy sobą. Dudzie to zupełnie zwisa czy startuje dwóch Trzaskowskich, czterech Biedroniów, pięć Hołowni i ze trzy Kosiniaki. Na wyborczej arenie przepływy elektoratu dotyczą tylko ich, elektorat Dudy trwa i jest niewzruszony. Duda nie ma też ani procenta mniej niż wynoszą najbardziej aktualne notowania PIS-u, natomiast może mieć w tej sytuacji więcej niż wynoszą notowania PIS-u. To stanie się jeszcze bardziej wyraźne, gdyby jednak doszło do II-ej tury wyborów. Te części elektoratu, które dotąd przepływały głównie pomiędzy Biedroniem i Trzaskowskim prawdopodobnie w dużej mierze poprą jednego z nich, oczywiście gdyby znalazł się w drugiej turze. Przy czym pewna część z tego dotąd przepływającego ich elektoratu w ogóle nie będzie uczestniczyć w wyborach w II-ej turze, zawiedziona, zniesmaczona etc. Gdyby doszło do II-ej tury, Duda otrzyma na pewno głosy sporej części dotychczasowego elektoratu Kosiniaka, bowiem ten elektorat ani myśli popierać LGBT. Podobnie zachowa się część elektoratu Hołowni, dla której poparcie LGBT jest nie do pomyślenia. Spośród popierających dotąd Hołownię i Kosiniaka będzie rekrutowała się też największa część wyborców, którzy nie pójdą głosować w ewentualnej II-ej turze. Głosować w II-ej turze na pewno w całości będzie dotychczasowy elektorat PIS, który coraz bardziej zdaje sobie sprawę o jaką stawkę toczy się ta gra. Ale PIS i Duda raczej załatwią wszystko już w I-szej turze.
Seks pokazy randki2020.05.25 16:48
Szukam miłego i kulturalnego faceta na spotkania lub stały związek. Mam na imię Lena lat 25, wzrost 169cm, Moje kontakt do mnie telefon tu - www.paniedzis.pl Znajdź mnie po niku: Lenka25x napisz do mnie spotkajmy się!
Radziszewski daje doopy tym na Kremlu.2020.05.25 16:18
𝐔𝐖𝐀𝐆𝐀 𝐔𝐖𝐀𝐆𝐀 𝐎𝐅𝐈𝐂𝐉𝐀𝐋𝐍𝐀 𝐀𝐆𝐄𝐍𝐂𝐉𝐀 𝐊𝐎𝐌𝐔𝐍𝐈𝐒𝐓𝐘𝐂𝐙𝐍𝐄𝐉 𝐏𝐀𝐑𝐓𝐈𝐈 𝐂𝐇𝐈𝐍 𝐈 𝐒𝐏𝐔𝐓𝐍𝐈𝐊 𝐚𝐥𝐚𝐫𝐦𝐮𝐣𝐞: 𝐖𝐈𝐑𝐔𝐒 𝐊𝐎𝐑𝐎𝐍𝐘 𝐍𝐈𝐄 𝐙𝐀𝐁𝐈𝐉𝐀 𝐓𝐘𝐋𝐊𝐎 𝐖𝐙𝐌𝐀𝐂𝐍𝐈𝐀 𝐎𝐑𝐆𝐀𝐍𝐈𝐙𝐌 ! 𝐌𝐀𝐒𝐙 𝐂𝐇𝐈𝐏𝐀 𝐁𝐈𝐋𝐋𝐀 𝐆𝐀𝐓𝐄𝐒𝐀, 𝐓𝐎 𝐌𝐀𝐒𝐙 𝐂𝐇𝐈𝐏𝐄 𝐈 𝐂𝐇*𝐉𝐀 𝐍𝐀 𝐂𝐙𝐎𝐋𝐄 !
PiS to masoneria tak jak PO2020.05.25 16:14
A Michalkiewicz rozjeżdzą Kaczyńskiego, Trzaskowskiego , Kukiza i Pupkę.... http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=4699
Andy Semicki Rabin2020.05.25 15:49
Czaskoski (czy to prawda, że mówią na niego Rafalala?) nie uzbiera przecie wymaganej liczby podpisów, a co mówić o kampanii wyborczej, w której ludzie będą uciekać z jego imprez, kiedy nie zapłaci po 50 dych od łebka, albo i więcej, albo o wygraniu wyborów w piątej, czy dziesiątej turze.
Tom Bombadil2020.05.25 15:46
A Kukiz zjedzie samego siebie.
Radziszewski znachor jehowy Kremla.2020.05.25 15:33
𝐔𝐖𝐀𝐆𝐀 𝐔𝐖𝐀𝐆𝐀 𝐎𝐅𝐈𝐂𝐉𝐀𝐋𝐍𝐀 𝐀𝐆𝐄𝐍𝐂𝐉𝐀 𝐊𝐎𝐌𝐔𝐍𝐈𝐒𝐓𝐘𝐂𝐙𝐍𝐄𝐉 𝐏𝐀𝐑𝐓𝐈𝐈 𝐂𝐇𝐈𝐍 𝐈 𝐒𝐏𝐔𝐓𝐍𝐈𝐊 𝐚𝐥𝐚𝐫𝐦𝐮𝐣𝐞: 𝐖𝐈𝐑𝐔𝐒 𝐊𝐎𝐑𝐎𝐍𝐘 𝐍𝐈𝐄 𝐙𝐀𝐁𝐈𝐉𝐀 𝐓𝐘𝐋𝐊𝐎 𝐖𝐙𝐌𝐀𝐂𝐍𝐈𝐀 𝐎𝐑𝐆𝐀𝐍𝐈𝐙𝐌 ! 𝐌𝐀𝐒𝐙 𝐂𝐇𝐈𝐏𝐀 𝐁𝐈𝐋𝐋𝐀 𝐆𝐀𝐓𝐄𝐒𝐀, 𝐓𝐎 𝐌𝐀𝐒𝐙 𝐂𝐇𝐈𝐏𝐄 𝐈 𝐂𝐇*𝐉𝐀 𝐍𝐀 𝐂𝐙𝐎𝐋𝐄 !
Jan Radziszewski 2020.05.25 15:18
Jezus 10.05.2020r Jezus: Dzieci moje umiłowane. Dziękuję za wasze modlitwy i miłość, którą Mi okazujecie. Jesteście Moją radością i ukojeniem Serca Mojego. Czas trudu i zmagania jest waszym udziałem i wiedzcie, że waszym udziałem będzie Moja Chwała. . Tak drogie dzieci, módlcie się za Rząd Polski by wszystkie złe plany zostały zniweczone Tak Premierze Morawiecki wkrótce twe rządy zostaną zakończone, lecz czas działania klątwy jeszcze dotkliwie odczujesz. Zaś Ministrze Szumowski wiedz, że zło któremu służysz zemści się na Tobie bo taki jest wyrok Boży. Każdy kto teraz jest u sercu władzy niech wie i niech pamięta, że jeśli swej przysięgi nie dochowa by służyć Polsce i narodowi Polskiemu dla jego dobra zostanie dotknięty ręką Bożą, ręką Sprawiedliwości. A ci co wiary nie mają i co się zaprzedali niech wiedzą, że jawne staną się ich uczynki i nie unikną kompromitacji. Tak dzieci moje w czasie gdy siły zła wzmogły swe działanie i szatan uderza ze zdwojoną siłą w modlitwie nie ustawajcie, i zło siłą modlitwy zwyciężajcie. Czas już bliski i ważą się losy waszego kraju. Módlcie się o pokój, gdyż będą się szerzyć prowokacje podsycające bunt i złość. Nie pozwólcie się sprowokować, nie ma silniejszej broni niż Różaniec
Fronda-portal poświęcony katolickiej nienawiści2020.05.25 15:05
Kukiz ma racje,dziś na Frondzie już 6 paszkwili na Trzaskowskiego,a mamy dopiero połowę dnia
Polak Ateista Dumny Gej 2020.05.25 14:53
@JA Ja to zrobię za Marysię, jestem mniej pruderyjny. Chłopczyki rozpoczną edukację od "dotykania się" tak żeby poczuli przyjemność. Następny krok to "dotykanie się" z najlepszym przyjacielem. Wyjście wspólne by zrobić siusiu; "ja potrzymam twego a ty mojego". Dziewczynki podobnie. Najpierw "wycieczka" paluszkiem i w "poszukiwaniu" tego "miejsca" które przyprawia o utratę zmysłów. A co potem? Z najlepsza koleżanką i "z języczkiem, i u góry i na dole". Pary mieszane rozpoczynają "edukację" od lekcji "geografii", co kto ma i gdzie. Oczywiście wzajemne dotykanie, zabawa w "lekarza". Dzieci po takiej edukacji mogą podglądać rodziców bez obrzydzenia. W piaskownicy na podworku, na koloniach z nowopoznanymi, najlepszymi kolegami, koleżnkami, obozach harcerskich; harcerz z harcerką - to staromodne, parady dumnych, itp., itd. - dziatwa będzie prawdziwie europejska.
Maria Blaszczyk2020.05.25 15:40
Jak ktoś ma takie fantazje - to powinien BEZZWŁOCZNIE poszukać specjalistycznej pomocy. To naprawdę niepokojący sygnał.
Polak Ateista Dumny Gej 2020.05.25 15:54
Robię to codziennie z chłopczykami - edukuję ich! A ty jak lubisz i z kim? A masz z kim?
JA2020.05.25 14:13
Pani Marysiu, co oznacza "wprowadzanie LGBT do szkół i przedszkoli w Warszawie"? Mogłaby pani jakoś rozwinąć co pani miała na myśli?
JA2020.05.25 14:49
Może ci co dają mi minusy wiedzą co redaktor Marysia miała na myśli?
Michał Jan2020.05.25 15:55
Jak prawidłowo zdefiniujesz LGBT, to odpowiedź przyjdzie sama. Nie minusowałem, jakby co.
Polak Ateista Dumny Gej 2020.05.25 14:13
Obciągnę lachę każdemu kto zagłosuje na Trzaskowskiego, z moją Biedrońcią sprawa przegrana. Nastawię kakałko, nawet na parę PLN-ow załatwię chłopczyka 12-letniego.
Andy Semicki Rabin2020.05.25 15:52
Koniowi obciągnij, świrze.
Polak Ateista Dumny Gej 2020.05.25 16:27
Probowałem! Nie dałem rady!
katolicka kretynizacja polski2020.05.25 14:09
Już chyba PiSdziaki zapomniały jak wyły gdy na spotkaniach z Dudą ludzie gwizdali podczas gdy przemawiał, mówili głośno co sądzą o PADalcu i wywieszali nieprzychylne mu transparenty...
Marek2020.05.25 13:57
"Fundacją REFFORM działającą na rzecz „promocji zdrowia, budowania więzi społecznych oraz przeciwdziałania wykluczeniom i dyskryminacji”, którą dotuje warszawski ratusz, kierują właściciele... sex shopów dla sadomasochistycznych gejów fetyszystów – informuje „GPC”. Dziennik cytuje fragment artykułu z tygodnika „Gazeta Polska”, w którym napisano, że w czasie pierwszych dziesięciu miesięcy rządów Rafała Trzaskowskiego na organizacje LGBT przeznaczono z miejskich pieniędzy 876 tys. zł.
boom2020.05.25 13:56
Trzaskowski nie dźwignie tego sam, nikt nie musi go dojeżdżać. Widać słabość i niepewność w oczach na kilometr. Cienki jak d u p a węża.
JA2020.05.25 14:16
No chyba nie jest taki cienki skoro słychać tak głośne wycie PISu, jeśli chodzi o jego osobę.
boom2020.05.25 14:42
Stwierdzam tylko to co ja widzę, nie wnikam czy ktoś wyje, czy nie wyje. Jako kandydat na głowę państwa, moim zdaniem nie ma charyzmy, czasem taki jakby przestraszony. Tak go odbieram.
Andy Semicki Rabin2020.05.25 15:45
Trzaskoski to oszołom, który od Petru różni się tylko tym, że jest zrobiony na tęczowo.
Notuję tylko fakty.2020.05.25 14:31
Przy Kidawie to niby wycie było większe. I co, okazało się że PiS miał rację. PO samo zdjęło panią Małgorzatę. Tak będzie i tym razem bo co by nie mówić Trzaskowski to dwa poziomy niże pani Kidawy. I do tego wykazuje się czynną indolencja w Warszawie.
JA2020.05.25 14:48
No to po co wyją? W ogóle przykro patrzeć na takie kampanie. Kandydaci i ich partie zamiast promować swoich, przekonywać wyborców do swoich kandydatów, eksponować ich zalety, omawiać programy to zajeżdżają i dewaluują kontrkandydatów. A gawiedź im tylko przyklaskuje i się z tego cieszy. Redaktor Marysia mało w majtki się ze szczęścia nie posika, że PIS zajedzie Trzaskowskiego. Masakra.
Maria Blaszczyk2020.05.25 13:47
No tak... Trudno promowować kandydata pokroju pana Dudy. Naprawdę nie sposób dopatrzeć się w nim jakichś zalet, dla których warto by go wybrać prezydentem. Pozostało więc "zajeżdżanie" kontrkandydata, metodą opowiadania o nim kłamstw typu "wprowadzanie LGBT do szkół i przedszkoli w Warszawie". Wyjaśniam: osoby LGBT mają prawo chodzić do szkół i przedszkoli. Do szkół to wręcz obowiązek. Pan Trzaskowski nie ma z tym nic wspólnego.
czytar2020.05.25 15:06
Te LGBT-y to [email protected]ły popularnie czy tak ?
Maria Blaszczyk2020.05.25 15:38
Nie.
kl2020.05.25 19:35
Mario B.... Kłamiesz! Jakie "nie"!? Co tak cieniutko piszesz? No to dodaj do tego okreslenia jeszcze lesbijki, pewnie jakieś znasz? Prawda?
Andy Semicki Rabin2020.05.25 15:43
To wszelkiej maści zboki.
Michał Jan2020.05.25 15:51
Primo: LGBT to uzurpatorzy reprezentowania homoseksualistów, a nie sami homoseksualiści, którzy w większości z tą ferajną nie chcą mieć nic wspólnego. Bo im obciach strzelają. Secundo: jeżeli jakieś dziecko już w przedszkolu jest homoseksualistą, to jest to wyłącznie zasługa zboczonych rodziców. Jak sama tow. Anna Żukowska wyjaśniała - w wieku parunastu lat wystąpić mogą wahania, w którą stronę pójść - i tu chcą wkraczać elgiebeciarze.
Michał Jan2020.05.25 15:53
A jakby co, to z pierwszą częścią się zgadzam. Pan dr Andrzej Duda budził zdziwienie swoją osobą w 2015 roku, więc w założeniu "Nauczyciela" raczej nie miał wygrać. Ale jakoś tak poszło i teraz jest z nim kłopot.
witold2020.05.25 16:07
Wszystkie dzieci maja prawo chodzic do przedszkola i do szkoly,oczywista sprawa.Osoby LGBT,nie maja prawa wchodzic do przedszkoli czy szkol i mieszac w glowach naszym dzieciom bez pozwolenia rodzicow.LGBT niech otworza swoje przedszkola i swoje szkoly,wtedy pani Maria Blaszczyk i inni zwolennicy LGBT i Trzaskowskiego beda mogli posylac tam swoje dzieci.
marek2020.05.25 20:46
Jestem "starym belfrem' i szlag mnie trafia gdy czytam takie brednie , od kuiedt to zajęcja prowadzone w zakresie tzw. "LGTB" są w podwtawie programowej . Na wszystkie pozaprogramowe zajęcja musi byc pisemna zgoda rodzica , tak stanowi prawo oświatowe .
Marek2020.05.25 13:44
Ale trzeba przyznać, że Trzaskowskiemu na to zasługuje, bo z całych sił musimy blokować szkodników polskiej gospodarki. A ten jest szczególnie niebezpieczny w niecałe pół kadencji rozwalił w Warszawie prawie wszystko co było do rozwalenia. I już zaciera ręce do posadki prezydenckiej mrucząc pod nosem, cytuję: "co by tu jeszcze spie...ć panowie? Co by tu jeszcze spie...ć?"
JA2020.05.25 14:14
Co konkretnie rozwalił?
Pawe\305\2022020.05.25 19:29
WSZYSTKO ROZWALIŁ CO SIĘ DAŁO! POZA TYM JESZCZE JEDZIE Z "CZAJKI" PODPISAŁ KARTĘ LGBT, CELEM ROZWALENIA RODZIN, DZIECI! itd....itd...!
Urszula2020.05.25 14:53
Pałac Kultury tyż?
Siginda2020.05.25 18:17
Kukiy to ostania ku rwa
Paweł2020.05.25 19:31
A ty która k.....? Przedostatnia????