Kukiz drwi ze Schetyny: Czyścioszek się znalazł!  - zdjęcie
21.05.19, 15:13Zdj. Piotr Drabik, lic. CC BY SA 2.0, via Flickr

Kukiz drwi ze Schetyny: Czyścioszek się znalazł!

9

Lider Kukiz'15, Paweł Kukiz odniósł się na Facebooku do dzisiejszej propozycji przewodniczącego Platformy Obywatelskiej, Grzegorza Schetyny. 

"Schetyna proponuje ustawę "czyste ręce"."Czyścioszek" się znalazł :-)"-pisze polityk. W tym kontekście Kukiz przypomniał sprawę Kamili Gasiuk-Pihowicz, niegdyś posłanki Nowoczesnej, dziś wiceprzewodniczącej klubu PO-KO, "która właśnie przepisała na siebie cały rodzinny majątek, aby zapobiec jego przejęciu przez komornika ze względu na 2 milionowy dług Nowoczesnej, którego głównym winowajcą jest jej mąż, były pełnomocnik finansowy .N"

"U nich kasy nie znajdą - wezmą od podatnika, no chyba że "Czyścioszek" ze swoich wyłoży jako rekompensatę za transfer kilku sztuk rąk do glosowania z Nowoczesnej :-)"-ironizuje lider Kukiz'15.

Polityk nie szczędził złośliwości również premierowi Mateuszowi Morawieckiemu i jego żonie. Paweł Kukiz skomentował ironicznie wczorajszy artykuł "Gazety Wyborczej". 

"A tak na marginesie i przy okazji - jakby kuria miała jakąś działkę na zbyciu - oczywiście po atrakcyjnej cenie - to ja chętnie kupię! Sorry - nie ja tylko Żona :-) Dobrego Dnia :-)"-napisał.

yenn/Facebook, Fronda.pl

Komentarze (9):

Bi KONT2019.05.25 15:47
Kukiz stoi w rozkroku aż mu spodnie w kroku pekły!
Magda2019.05.22 2:38
Czepiają się pola, które kupił Pan Morawiecki? A ja wam opiszę swój przypadek! 20 lat temu kupiłam od znajomego rolnika 20 arów działkę rolną na przedmieściu miasta ! Nie użytkował jej, była zarośnięta! Miałam gdzie mieszkać, nie chciałam, ale nie drogo wtedy cenił, to kupiłam! Zapłaciłam wtedy za te 20 arów 6 tys, zł. Miasto rozbudowuje się .A teraz ta działka jest w granicach miasta i wchodzi już do ulicy wjazdowej do miasta. Gdybym chciała sprzedać, to wzięłabym teraz ok. 250-300 tys. zł. Widzicie po 20 latach różnicę cen ?? Takie były wtedy ceny! A teraz, to normalne, że nieruchomości drożeją i ziemia też ! Przecież nikt mnie nie posądzi o oszustwo, bo taką cene ostalilismy. Tak samo i Premier wtedy za taką cenę kupuł, jaką oferowano! To jest podobny i logiczny przykład!
Bi KONT2019.05.25 15:44
Te bandyckie zdradzieckie mordy juz nie wiedza jak mają uderzyc w rzad
Irena2019.05.21 17:32
A w jakich okolicznościach i za ile Kukiz kupił mieszkanie ? P. Kukiz własne piersi pod nosem...
Marcel 2019.05.21 17:05
Umyj zęby bo smród aż tu czuję!
Alojzy Cedzidło2019.05.21 16:52
Piekielnie jestem ciekawy z jakiej to skóry ,,uszyty" ma pan Kukiz , worek na gonady Od pierwszych dni swojej kariery politycznej stoi w dużym rozkroku a worek cały .
ULICA ZAGRANICA TO TARGOWICA2019.05.21 16:52
SCHETYNA TO CZLOWIEK MALO BLYSKOTLIWY NA KAZDE ZADANE PYTANIE POWINNIEN PO NAMYSLE ODPOWIADAC DOPIERO NA DRUGI DZIEN .PO WSKAZOWKI MUSI CZESCIEJ JEZDZIC DO ANGELI .
Cogito ergo sum2019.05.21 15:52
Schetyna wspiął się na szczyt hipokryzji.
na biłgorajską nutę2019.05.21 15:49
przeznaczone dla wolnego rozpowszechniania Grzesiek koko Kaśka koko będzie sPOKO będzie sPOKOo Grzesiek Berlin Kaśka koko dojcze unia będzie sPOKO Wspólna armia sztab w Berlinie o tym myślą w POKO ...kwi....kwi....... { świnie? Grzesiek Berlin Kaśka koko dojcze unia będzie sPOKO Wspólny fiskus i waluta panuj nam niemiecka buta Grzesiek Berlin Kaśka koko dojcze unia będzie sPOKO Plan Bismarka sie nie ziścił dziś w natarciu socjaliści Hitler wielki socjalista przerwał misję,wizja prysła Dzisiaj wizja znów odżyła kanclerz Merkel ją wskrzesiła Putin z Merkel w dedeerze nawiązali przyjaźń szczerze Berlin Moskwa stare duo płynie euro nordstrim rurą Płynie euro Berlin Moskwa żeby krasna armia rosła Przy korycie socjaliści na ulicy islamiści Socjaliści wraz z gejemi dżihad mają za plecami Stare nowe duo wyborcze postkomuchy i foksdojcze