Kto w TV Republika? Karnowscy, Ziemkiewicz, Gmyz - zdjęcie
04.03.13, 13:10

Kto w TV Republika? Karnowscy, Ziemkiewicz, Gmyz

16

Na antenie, jak poinformowal w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl Bronisław Wildstein, mają pojawić się Tomasz Sakiewicz, Katarzyna Gójska-Hejke czy Anita Gargas. - Ze środowiska tygodnika „Do rzeczy” pojawią się u nas: Rafał Ziemkiewicz, Cezary Gmyz, Piotr Gociek, Marek Magierowski, będzie z nami też Tomasz Terlikowski – dodał redaktor naczelny TV Republika.

- Bracia Kranowscy poprowadzą program, w którym będą przeprowadzać wywiady z zaproszonymi gośćmi (tutaj formuła programu jest jeszcze dopracowywana), Piotr Zychowicz będzie miał swój program historyczny, Marcin Wolski będzie autorem programów satyrycznych, program literacki poprowadzi Krzysztof Masłoń. Oczywiście dodatkowo będziemy współpracować z szerokim gronem ekspertów – zapowiedział Wildstein. 

Ramówka nowej stacji jest już prawie gotowa, ale jak zapowiedział redaktor naczelny, program będzie elastyczny. - Dominować będą dwa pasma: pasmo poranne trwające od godziny 7.00 do 10.00 oraz pasmo popołudniowo-wieczorne emitowane w godzinach 17.00-23.00. Skupimy się nie tylko na tematyce politycznej, ale będziemy mówić także o gospodarce, kulturze, będą również programy satyryczno-humorystyczne – dodał naczelny TV Republika.

Wildstein zapowiedział również, że jego stacja będzie nowoczesnym medium interaktywnym, umożliwiającym zabranie głosu np. przedstawicielom blogosfery. - Uważam, że blogosfera to bardzo ciekawe zjawisko na polskim rynku mediów. Oczywiście zdarzają się tam rzeczy niewiele warte, ale jest też mnóstwo publicystów, którzy uzyskali renomę, a ich blogi są ciekawe i bardzo chętnie odwiedzane. Właśnie z nimi będziemy współpracować – zadeklarował.

eMBe/Wirtualnemedia.pl 

Komentarze (16):

anonim2013.03.4 13:12
Panie Bronisławie - POWODZENIA ! :-)
anonim2013.03.4 13:26
TVN-bis, tylko po drugiej stronie barykady.
anonim2013.03.4 13:28
Proponuję aby na bratnich stronach prawicowych w tym Fronda, na głównym pasku dodać odnośnik np; TV Prawica.
anonim2013.03.4 13:28
Popieram w 100% Będzie to odtrutka na reżimowe media w TV na jaich parametrach będą nadawać ?
anonim2013.03.4 13:45
Pytanie, co dostała telewizja Republika w zamian za wyeliminowanie TV TRWAM? Bo złożenie wniosku o koncesję na multipleksie do tego się sprowadza.
anonim2013.03.4 14:28
potrzebne są niezależne media panie Bronisławie powodzenia
anonim2013.03.4 15:17
Widać, ktoś ma interes by utrudniać życie TV Trwam... a nic tak nie boli jak cios od swoich.
anonim2013.03.4 15:31
Co wy z tym Trwamem??? Przecie TV REPUBLIKA ma z satelity nadawać!
anonim2013.03.4 16:34
Niech się rozwijają. Młoda, świeża krew potrzebna! Osoby zaangażowane w ten projekt też mi odpowiadają. @Częstochowski Poeta - ech, jak to niechęć do ojca Tadeusza potrafi przesłonić czasem oczy... Akurat naczelny stacji to mason, Żyd i syn komucha:-)
anonim2013.03.4 16:58
Na rynku jest miejsce i dla TV Republika i dla TV Trwam. I jeszcze dla wielu innych telewizji prawicowych. Także spoko Panowie. Potrzebne są kanały dla dzieci, historyczno-cywilizacyjne, edukacyjne oraz filmowe. Wszystkie z dużą ilością odtrutki na lewicę, ekoterrorystów oraz innych wszelakich postępowców.
anonim2013.03.4 17:04
A co z Górnym?
anonim2013.03.4 17:44
"Nie tylko zresztą tutaj. Okazuje się, że oto spółka media Works S.A., do której należy tygodnik „Wprost”, a w jej skład wchodzi również spółka Orle Pióro wydająca „niepokorny” tygodnik Lisickiego „Do Rzeczy”, właśnie złożyła do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji wniosek o przyznanie koncesji na cyfrowym multipleksie dla stacji o charakterze „społeczno-religijnym i edukacyjno-poznawczym”. W tej sytuacji fundacja Lux Veritatis, ubiegająca się o miejsce dla telewizji TRWAM, będzie musiała pokonać nie tylko żarliwy obiektywizm Krajowej Rady, ale również - taką „niepokorną” konkurencję. Czy ma to jakiś związek z zapowiedziami uruchomienia w kwietniu lub maju „niezależnej” telewizji firmowanej przez pana red. Bronisława Wildsztajna i pana red. Tomasza Sakiewicza? Na taka możliwość wskazywałyby osobistości, które mają tam występować, a które już publikują w „niepokornym” tygodniku Lisickiego „Do Rzeczy”. Gdyby tak było rzeczywiście, to byłby to dowód, iż wirtuoz intrygi mimo upływu czasu nie stracił nic ze swej wirtuozerii. Jak to mówił kanclerz Bismarck o Beniaminie Disraelim? „Der alte Jude, der ist ein Mann!” Z jednej strony bezsilny wniosek, by CBA „przyjrzała się” działalności Krajowej Rady - a z drugiej - taki nóż. No, to byłby rzeczywiście znakomity dowód na posiadanie „zdolności koalicyjnej” na nadchodzącym etapie. Niby nic - a przecież zmierza do tego samego, co publikacje przewielebnego ojca Wiśniewskiego. Inna rzecz, że jak Murzyn zrobi swoje, to znaczy - ostatecznie wyślizga TV Trwam - to będzie mógł odejść - jak zwykle na koniec potykając się o własne nogi." Stanisław Michalkiewicz
anonim2013.03.4 20:39
Jeżeli Lisicki wymanewruje TV Trwam z MUXa zdecydowanie nie uwierzę już w zadnych "niepokornych". Intryga zaiste mistrzowska: za jednym strzałem można pozbyć się bezboleśnie TV o. Rydzyka i jednocześnie prawicowego tygodnika, który mial szanse na jakąś popularność (porównywalną z Urze). No bo kto uwierzy skompromitowanemu w ten sposób redaktorowi i spółce jego autorytetów?
anonim2013.03.4 22:37
Leaf427 Przeczytaj: http://satkurier.pl/news/83292/mux-1-point-group-i-astro-wycofali-sie-z-kanalu-religijnego.html
anonim2013.03.5 7:53
^ dzięki wyjaśniło się
anonim2013.03.5 10:22
Dla mnie w tym momencie najważniejsze jest czy w tej telewizji znajdzie się miejsce dla środowisk skupionych wokół RN.