Ksiądz egzorcysta: PUŁAPKI i LĘKI szatana - zdjęcie
17.04.19, 09:35(fot. youtube)

Ksiądz egzorcysta: PUŁAPKI i LĘKI szatana

5

Zagrożenia Duchowe. PUŁAPKI i LĘKI szatana - konferencja w ramach Spotkania "Oddaj się Maryi", Niepokalanów, 06.04.2019 r. ks. Edmund Szaniawski MIC , marianin, wieloletni egzorcysta, dzieli się swoim bardzo bogatym doświadczeniem z tej trudnej posługi kapłańskiej. Był egzorcystą w Licheniu. Obecnie pracuje w Sanktuarium św. Stanisława Papczyńskiego w Górze Kalwarii.

Ks. Edmund podejmuje refleksję dotyczącą istnienia szatana, jego pułapek jakie zastawia na człowieka, aby go zabić, zniszczyć całe jego życie duchowe, fizyczne, jego rodzinę i mienię. Wskazuje też jakie lęki ma szatan, ten przewrotny ojciec kłamstwa, zwodziciel, kogo i czego boi się najbardziej?

Konferencja składa się z 3 części: I. Istnienie i działanie szatana. II. Niebezpieczne drogi, które prowadzą do zniewolenia. III. Drogi wyjścia, jak się bronić. ks. Edmund mówi, że Maryja Niepokalana, Jej Niepokalane Poczęcie było silnym uderzeniem i rażeniem diabła, że może być istota ludzka tak czysta, piękna i nieskalana. Dlatego też szatan nienawidzi Niepokalanej, Niepokalanowa oraz braci i ojców franciszkanów tu posługujących. Nie chce, aby głosili czystość i piękno Maryi. Niepokalana jest naszą ucieczką i obroną, zawierzajmy się Jej Niepokalanemu Sercu, w Nim odnajdziemy pokój i radość. W Niepokalanym łonie Maryi jesteśmy bezpieczni, możemy żyć bez lęku i z wiarą przeciwstawiać się wszelkim pokuszeniom złego ducha.

baz/youtube.pl

Komentarze (5):

andrzejhahn32019.04.17 15:52
nie ma nic idiotyczniejszego od poganskiego sekciarstwa katolickiego
Stanislaw znad Dunajca2019.04.18 13:50
Katolickie sekciarstwo widzisz? A GDZIE GO NIE MA? Czy u ateistów i wojujących bezbożników go nie ma? A w innych religiach, które jakby z natury otwarły się na sekty i sekciarstwo? W kościele katolickim mamy przynajmniej Urząd Nauczycielski, który czuwa, by sekciarstwo nie miało do Kościoła przystępu, choć pojedyncze ludzki ośrodki i grupy mają wielkie pole do popisu dla sektotwórstwa. To owoc wolności, zresztą jak wśród apostołów już było!
Grazyna2019.04.17 13:57
Czuje rozrywający ból duchowy. Przyzywam Pana Boga, Niepokalaną; cierpienie trwa. Boże, daj wytrwanie, cierpliwość! Prosze o modlitwe czytających. Grazyna
aaa_kotki_dwa2019.04.17 20:54
Pomodlę się do Niosącego Światło i złożę ofiarę w Twojej intencji. Trzymaj się.
apage, Satanas!2019.04.18 7:53
Twój idol - Szatan - jest bezsilny wobec Pana Boga i Niepokalanej. ---- Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.