Ks. prof. Oko: Geje terroryzują całe społeczeństwa - zdjęcie
16.11.20, 08:39Fot. screenshot - YouTube (PCh24TV · Polonia Christiana)

Ks. prof. Oko: Geje terroryzują całe społeczeństwa

41

W 2013 roku odbyła się prezentacja książki „Bóg kocha homoseksualistów”, która ukazała się nakładem wydawnictwa AGAPE. Jeden z jej współautorów, ks. prof. Dariusz Oko, mówił wówczas o próbie zdominowania przez środowiska homoseksualne większości społeczeństwa, porównując te działania do taktyki bolszewików, którzy również będąc mniejszością, zapanowali nad większością. Duchowny poruszył też kwestię pedofilii wśród osób homoseksualnych oraz pedofilii wśród duchownych.

Ks. Oko mówił o gigantycznym kłamstwie i gigantycznej manipulacji mediów, które skupiają się na mówieniu o pedofilii wśród księży, podczas gdy na tysiąc pedofilów 400 to geje, a tylko jeden ksiądz. Jego zdaniem o pedofilii wśród gejów należałoby mówić 400 razy więcej.

Mówca wskazywał, że obecnie jesteśmy poddawani szczególnej presji. Homoseksualiści skarżą się, że są biedną, prześladowaną mniejszością, a tymczasem to oni terroryzują całe społeczeństwa. Ludzie, którzy im się sprzeciwiają, są prześladowani, grozi im się śmiercią.

„To oni chcą nas zdominować, chcą nami rządzić i trzeba się przed tym bronić” - mówił wykładowca Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie. Zwrócił uwagę, że kiedyś bolszewicy byli mniejszością, a potem zawładnęli Rosją, a banda Hitlera z czasem zdominowała Niemcy.

A oto taktyka lobby homoseksualnego (fragment art. pt. Spór o homoseksualizm - ks. Dariusz Oko, Rzeczpospolita 18.05.07):

„Znieczulenie, manipulacja, eliminacja”

Po pierwsze znieczulenie. Społeczeństwo trzeba zasypać taką ilością publikacji progejowskich‚ trzeba osiągnąć taką przewagę w mediach‚ aby po początkowych oporach przynajmniej zmęczenie lub znudzenie doprowadziło do uznania zjawiska homoseksualizmu za coś normalnego‚ akceptowalnego. W Polsce program ten realizuje przede wszystkim "Gazeta Wyborcza". W 2005 roku w jej różnych wydaniach ukazywały się średnio 3 progejowskie artykuły dziennie.

Po drugie manipulacja. Homoseksualiści mają być przedstawiani zawsze w pozytywnym świetle‚ jako ludzie szczególnie wrażliwi‚ szlachetni‚ pełni zasług i sukcesów‚ a zarazem jako biedna‚ pokrzywdzona mniejszość. Temu ma służyć także wmawianie‚ że pośród wielkich ludzi przeszłości wielu było homoseksualistami - jest to tym łatwiejsze‚ że zmarli protestować nie mogą. Należy natomiast przemilczać i odrzucać nawet najbardziej oczywiste dane o ciemnych stronach homoseksualizmu.

Po trzecie inwersja‚ czyli nietzscheańskie odwrócenie wartości. To‚ co dotychczas było zaliczane do patologicznego marginesu życia społecznego‚ teraz ma być postawione w jego centrum jako rzecz godna najwyższego szacunku. Krytycy homoideologii mają zaś zostać wyparci na ten margines‚ wyłączeni z publicznego dyskursu i wepchnięci do kategorii ignorantów‚ nienawistników‚ homofobów i bigotów. Jednocześnie należy maksymalnie zawyżać procent homoseksualistów w społeczeństwie.

Po czwarte eliminacja przeciwników. Ci‚ którzy tak głośno krzyczą o tolerancji‚ często sami‚ gdy tylko osiągną dostatecznie wielkie wpływy‚ nie chcą okazać jej innym. To dlatego znakomity filozof i humanista prof. Rocco Buttiglione‚ bliski przyjaciel Jana Pawła II‚ nie mógł zostać komisarzem Unii Europejskiej. To dlatego dla szwedzkiego pastora Ake Greena prokurator tylko za jedno kazanie zażądał pół roku więzienia‚ a z wyroku sądu pierwszej instancji otrzymał on miesiąc aresztu. Kogo z homoseksualistów potraktowano w ten sposób?"

 

sm/Fronda Gliwice

Komentarze (41):

Asmodeusz2020.11.18 9:11
Sprecyzujmy: geje w sutannach terroryzują cała społeczeństwa. Czego jednym z symbolików (na symbol za malutki) jest takie ślepe Oko odbytnicy.
loki2020.11.17 1:22
Ks. prof. Oko: Kler terroryzuje całe społeczeństwa.
Ben2020.11.16 16:10
Czy ten ks. Oko aby spowiada się regularnie bo w nienawiści do gejów nigdy nie ustaje?
Ela2020.11.16 15:17
Brawo swieta prawda .
pp2020.11.18 8:20
A najgorsze że latają po ulicach w tych czarnych sukienkach poprzebierani za baby. Zboczeńce.
modlitwa szturmowa2020.11.16 11:19
kakaowe oko
Anonim2020.11.16 10:46
W latach 1987 (Tygodnik Kulturalny) i 1991 (pierwsze wydanie PIW) lewica opluwała i wyśmiewała ludzi - katolików i kościół katolicki - sprzeciwiających się propagowaniu pedofilii w szeroko reklamowanej książce "Lolita". Wtedy pedofilia była jeszcze na fali, a lewactwo rzucało kamieniami w pedofilofobów.
Anonim2020.11.16 10:42
Jeśli ktokolwiek ma wątpliwości, kto rozpropagował pedofilię i przekonywał ludzi ze to "piękna miłość" i że pedofilów należy wspierać i nie wolno ich "prześladować", niech sobie przypomni jak lewactwo, celebryci i autorytety medialne reklamowały propedofilską książkę "Lolita", i jak wyszydzano katolików i Kościół krytykujący taką pseudoliteraturę. 33 lat minęły i wszyscy zapomnieli. Zapomnieli kto (lewicowcy) pluł na ludzi mówiących że pedofilia to zło.
ZERRO2020.11.16 10:34
"Uderzyć w stół a nożyce się odezwą". Im coraz bardziej podlejsze przestępstwa seksualne z udziałem księży sodomitów wychodzą na jaw tym bardziej trzeba zaatakować gejów by odwrócić uwagę od sodomitów w Kościele.
Anonim2020.11.16 10:38
Atakowanie sodomitów aby odwrócić uwagę od sodomitów? Ot, lewacka logika.
on2020.11.16 10:26
Geja w życiu nie spotkałem albo o tym nie wiem a żyję w lewackim, sodomickim i żydowskim zagłębiu Najjaśniejszej. Czuję za to, jak purpurowi panowie wciskają mi krzyż do pupy. Kato-terror?
pytajnik2020.11.16 10:00
Dlaczego Ksiądz Profesor pomija nauczanie polskich biskupów: "Kościół nie zostawia ich samotnych w obliczu życiowych zmagań. Wśród osób, które skorzystały z terapii w katolickich ośrodkach „Odwagi” ponad 30% potrafiło zmienić swą orientację i podjąć życie w sakramentalnych związkach małżeńskich.” ( http://episkopat.pl/swiadkowie-ewangelii-zycia/ )? Jak może nie widzieć, że realizacja tego programu zmniejszy o 1/3 znieczulenie, manipulację, inwersję i eliminację przeciwników? Dlaczego więc nie walczy o rozszerzenie tego programu, tylko sieje zamęt, znieczula, manipuluje, inwertuje i eliminuje przeciwników?
Mało tego!2020.11.16 9:51
Zbierają się w grupy tworząc seminaria i parafie!
Anonim2020.11.16 9:46
Należy przypomnieć ludziom, że pedofilów "systemowo", zgodnie z Ideologią, usprawiedliwiali i ukrywali lewicowcy. Od późnych lat 60-tych, do połowy lat 90-tych trwało wojowanie o Prawa Pedofilów. Lewica pisała petycje do Parlamentów, media opisywały piękno pedofilnej "miłości" do dzieci. Opluwano ludzi niechętnych propagowaniu pedofilii w modnej literaturze ("Lolita" Nabokowa). W istocie wspieranie pedofilów nadal trwa, w roku 2013 pedofilia, analogicznie jak homoseksualizm, została wykreślona z listy chorób APA i stała się kolejną, w pełni normalną i naturalną, orientacją seksualną. Na szczęście kontratak psychiatrów zastopował - na jakiś czas - to szaleństwo.
Dam2020.11.16 10:15
Widzisz, skrajni lewicowcy próbowali i na szczęście im się nie udało. Udało się to za to Kościołowi, którzy robił to przez kilkadziesiąt lat.
Anonim2020.11.16 10:31
Kościół nie propagował pedofilii, tylko wyklinał "Lolitę", która to książka ta rozpropagowała pedofilię w ogromnym stopniu. Oswoiła z tematem miliony dorosłych, już wcześniej oswajanych przez lewicowe "autorytety" od free love. Niestety od bardzo dawna wśród ludzi Kościoła jest wielu zadeklarowanych lewicowców (patrz na księży popierających sczerniałe macice albo negrala-satanistę). Jest to szczególnie widoczne w USA, gdzie hierarchia jest w większości prodemokratyczna (proBidenowska) i antyrepublikańska (antyTrumpowska). Nie dziwi więc, że patrzono przez palce na wyczyny Mccarricka, które zgodnie z ówczesnym przekonaniem, nie były niczym złym. Kłamano więc i sabotowano wszelkie zapędy konserwatywnego papieża.
Dam2020.11.16 13:25
Otwarcie nie propagował, a jednak ukrywał. A, zwłaszcza przy organizacji która chce uchodzić za głos moralności, czyny mówią więcej niż słowa. Jak się poparcie wśród hierarchów w USA rozkłada to nie wiem, więc się nie wypowiem, ale Nergal to nie jest żaden satanista, w każdym razie nie bardziej niż Cezary Pazura jest policjantem z 13tego posterunku. Czy zmniejszenie kar za molestowanie dzieci w 1983r przez JPII też było "konserwatywnym zapędem"?
Anonim2020.11.16 13:59
Po prostu Kościół ulega brutalnym naciskom lewicowców. Niestety sporo biskupów ma przekonania lewicowe, więc robią złą robotę. Kościół ulega dzisiaj, ulegał i w latach 70-tych i 80-tych. W tamtych latach inspirowani ideologią lewicową specjaliści, lekarze i psychologowie uważali kontakty z dziećmi za raczej dobre dla rozwoju dzieci, a więc żądano legalizacji albo przynajmniej zmniejszania kar.
Dam2020.11.17 7:23
Czyli konserwatywny papież zmniejszył kary za molestowanie dzieci i stwierdził, że nie ma obowiązku informowania policji o gwałtach na dzieciach, bo chciał się przypodobać lewakom? Wymyślisz sobie najgłupszą bajkę i w nią uwierzysz, aby tylko nie musieć skonfrontować się z rzeczywistością.
Paranoia persecutoria2020.11.16 9:39
z homofobią w tle.
abcd2020.11.16 9:38
Jeśli kochasz swoje dzieci, protestuj przeciwko homopropagandzie. P e d e r a ś c i i lesbijki dzieci nie mają, zatem muszą sięgnąć po TWOJE dziecko. Czy zrówność TOBIE też odebrała rozum? Jeśli kochasz swoje dzieci, powiedz NIE homopropagandzie. Czytaj więcej na "henryk dabrowski pl" https://henryk-dabrowski.pl/index.php?title=Je%C5%9Bli_kochasz_swoje_dzieci,_protestuj_przeciwko_homopropagandzie
HomoPedau2020.11.16 9:58
Ej, weź się odwal. Brzydzę się waszymi obsranymi bachorami.
abcd2020.11.16 12:03
A skąd wziąłeś swojego seksualnego partnera?
Anonim2020.11.16 10:16
Jeśli kochasz swoje dzieci, protestuj przeciwko katopropagandzie. Księża dzieci nie mają, zatem muszą sięgnąć po TWOJE dziecko. Itd itd
abcd2020.11.16 10:45
Dlaczego nie chcesz rozmawiać o problemie, którego dotyczy komentowany artykuł, tylko mówisz: istnieją inni, którzy robią tak samo źle? Uważasz, że nie masz szans w dyskusji i dlatego musisz zmienić temat?
Natalja Siwiec2020.11.16 9:28
Brawo ks. Oko. Tacy kapłani wspaniale przyczyniają się do rozwalenia resztek kościelnego imperium.
AAAtomek2020.11.16 9:15
Lawendowe myślenie tego wielebnego jest nawet zabawne. Panie wielebny, jeszcze proszę waszych przezabawnych myśli, tutaj na frondzie i na innych prawicowych rynsztokowych wydawnictwach i portalach! Nikt tak bardzo nie pracuje na sekularyzację polskiego społeczeństwa jak Pan i pańscy koledzy z firmy! Pozdrawiam!
ladychapel2020.11.16 9:01
Wystarczy poczytać trochę historycznej literatury by zapoznać się z terrorystyczną działalnością KK. Jak było za panowania króli polskich? Przez całe wieki KK władał królami, książętami i nic władcy bez zgody papieża uczynić nie mogli. Przez 1700 lat KK terrozyzował Europę i świat i dopiero od 300 lat troszkę ciszej siedzi, do czego przyczyniła się reformacja, której KK nie chciał nie chcąc utrecić władzy
JAHIRAMAĆ2020.11.16 9:40
Towarzysz zgodnie z linią marksizmu i leninizmu. Brawo towarzyszu , tyle ze ta demagogia nigdy nie działała.
Anonim2020.11.16 9:41
To jest ahistoryczny bełkot - reformacja zaś została wykreowana po to, aby mocno docisnąć śrubę wyzysku mas ludowych, oraz dokonać systemowego rabunku i ludobójstwa na wielką skalę. Nie wspominając już o tym, że reformacja była wściekle antysemicka. Mordowali Żydów na znaczną skalę, nie wiem jak możesz popierać to ludobójstwo.
Klara2020.11.16 10:22
Po polsku: królów.
Stały czytelnik2020.11.16 10:56
A jak było naprawdę z reformacją, a nie w twoich fantazjach? Pokazuje to film G. Brauna "Luter i rewolucja protestancka": https://gloria.tv/share/qSoFAJ9Nq8713rv4AMrVsfeyT 1. Ukryto nawet przed samymi protestantami prawdziwe przyczyny reformacji oraz prawdziwe oblicze Marcina Lutra. 2. Nawet dom Lutra był gdzie indziej niż jest dzisiaj - to tylko symbol, inaczej wyglądają wszystkie podstawowe fakty. 3. Luter miał nieślubne dzieci a do klasztoru uciekł przed grożącą mu karą śmierci za zabójstwo (klasztorne prawo azylu). 4. Koledzy pisali do niego w liście (źródło historyczne pisane): "Marcinie, co robisz w klasztorze? Co mamy zrobić z twoją konkubiną i twoimi bękartami? Marcinie, przecież ty nie masz powołania!" 5. Ani Luter w swoich 95 tezach nie występował przeciwko papieżowi, ani przeciw odpustom jako takim, ani przeciwko Kościołowi katolickiemu, ani przeciw księżom jako takim. Pierwsze 7 tez: Gdy Pan i Mistrz nasz Jezus Chrystus powiada: "Pokutujcie'', to chce, aby całe życie wiernych było nieustanną pokutą. W żaden sposób nie można pod wyrazem "pokutujcie'' rozumieć Sakramentu pokuty, to jest spowiedzi i zadośćuczynienia, które kapłan sprawuje. Nie chce jednak Pan rozumieć tu tylko wewnętrznej pokuty, gdyż pokuta wewnętrzna, bez zewnętrznego uśmiercenia ciała, nie jest pokutą. Kara Boża trwa dopóki człowiek czyni sąd nad sobą (to jest prawdziwa wewnętrzna pokuta), a więc aż do wejścia do Królestwa Niebieskiego. Papież nie chce, ani nie może odpuszczać innych kar za grzechy jak tylko te, które nałożył wedle rozumienia swego lub wedle ustaw kościelnych. Papież nie może winy odpuścić inaczej, jak tylko zwiastując i upewniając, że Bóg ją odpuścił. Ponadto w wypadkach, które są zastrzeżone dla papieża do odpuszczenia. Kto by w tym względzie papieża sobie lekceważył, tego wina pozostałaby niezgładzona. Bóg nie odpuszcza nikomu win, jeśli zarazem nie przywodzi go do upokorzenia się przed kapłanem, jako swoim zastępcą. 6. Fryderyk III Wettyn, protektor Lutra, miał u siebie w Wittenberdze olbrzymi zbiór relikwii wraz z przywilejem handlu odpustami (odpłatnie oczywiście), łącznie na wieleset lat czyśćca. Zatem nie chodziło o to. A o co? Trzeba obejrzeć film. 7. Sukces reformacji zapewnili książęta niemieccy, którzy zrabowali majątek Kościoła. 8. Luter pisze w późniejszych listach: To Bóg jest przyczyną zła. To Bóg sprawił, że Judasz zdradził. Przeniósł nawet to zło na Jezusa, którego uśmiercił. Bóg jest tyranem. 9. Luter określił Jezusa: Zarówno sprawiedliwy, jak i grzesznik. Pismo Święte w żadnym miejscu nie nazywa grzesznikiem. 10. cdn.
A2020.11.16 8:56
Mamy tu przykład orkiestry na Titanicu. Kościół tonie, badania pokazują skokowy odpływ wiernych. Zaufanie na poziomie 40%, a Oko niezmiennie szuka wrogów. Kogo by tu jeszcze postawić po drugiej stronie? Na kogo by tu szczuć? Wróg? A wróg! Ale swój, na własnej krwi wychodowany. Zapewne to bardzo pomoże kościołowi odzyskać autorytet.
prosty2020.11.16 9:19
To, że współczesny KK tonie to skutek przede wszystkim powierzchownej w większości wiary, ludu, opartej na rytuałach. Taka się nie przeniesie przez pokolenia w otwartym świecie. A duchowni - oni są z ludu. Jeżeli hierarchia się oczyści, będzie świadoma, że idzie za "Królestwem nie z tego świata", Kościół czeka przyszłość jaką przedstawił pół wieku temu Benedykt XVI. Jeśli nie, Kościół czeka rozłam, a wiara zejdzie do katakumb.
Anonim2020.11.16 9:27
Szczuć najlepiej na wroga - a któż jest bardziej katofobiczny, niż lewaki i sekciarze lgbt? Z wrogiem należy walczyć, a nie zapewniać go że "też jest człowiekiem".
Sylwester2020.11.16 9:55
Kościół nie musi wygrywać plebiscytów popularności. Tak długo jak będą wierni kościół też będzie. Nie ilość lecz jakość ma znaczenie. A ty ciesz się że wiernych ubyło, nic nie rozumiejąc ignorancie.
Po 11 ...2020.11.16 8:49
KK poprzez swoją głupotę i uparte niedostrzeganie tego, że nie chodzi o pedofilię duchownych (bo pedofile są w każdym środowisku) ale o systemowe jej UKRYWANIE, dąży do nietzscheańskie odwrócenie wartości. To‚ co dotychczas było zaliczane do centrum jako rzecz godna najwyższego szacunku, teraz będzie postrzegane jako patologiczny margines życia społecznego. Tak, panie Oko, wkrótce będzie pan patologicznym marginesem.
Anonim2020.11.16 9:37
Należy więc przypomnieć ludziom, że pedofilów "systemowo", zgodnie z Ideologią, usprawiedliwiali i ukrywali lewicowcy. Od późnych lat 60-tych, do połowy lat 90-tych trwało wojowanie o Prawa Pedofilów. W istocie nadal trwa, w roku 2013 pedofilia, analogicznie jak homoseksualizm, została wykreślona z listy chorób APA i stała się kolejną, w pełni normalną i naturalną, orientacją seksualną. Na szczęście kontratak psychiatrów zastopował - na jakiś czas - to szaleństwo.
Anonim2020.11.16 8:49
Oko ma obsesje na punkcie homoseksualistów, tak jak Hitler miał obsesje na punkcie żydów.
Taki jest polski kosciol2020.11.16 8:44
Koscielne kreatury Gulbinowicz Dziwisz Kowalczyk połowa naszych kardynałów to LAJDACY
JANOSIK2020.11.16 8:49
Bo polowa naszych kardynalow to SB.Pozdro