Ks. Piotr Glas: Piekło istnieje i jest przerażające - zdjęcie
12.11.19, 15:52

Ks. Piotr Glas: Piekło istnieje i jest przerażające

38

Czy wciąż potrzebni są egzorcyści? Dlaczego ludzi bardziej ciągnie do zła niż do dobra? Czy piekło jest puste? Kto do niego trafi? Jaką rolę pełni Maryja w walce duchowej?

- Bycie egzorcystą to ciężki kawał chleba i nikomu nie polecam, ale ktoś to musiał robić. Od dwóch nie zajmuję się aktywną częścią egzorcyzmów – mówił ks. Piotr Glas

- Codziennie mam po dziesiątki maili. Nie dam rady odpowiadać. To wielki ból dla mnie, bo nie wiem co mam z tym robić. Dla mnie to ogromny dramat – dodawał

- Świat duchowy istnieje, czy chcę, czy nie. Piekło istnieje i jest przerażające – podkreślał

Według niego, „młodzi ludzie wchodzą w terytorium, do którego nie powinni nigdy wchodzić”.

- Za każdym "Zdrowaś Maryjo" upokarzam szatana i widziałem na własne oczy, co szatan mówił - zaznaczył duchowny

 

 

bz/Salve TV

Komentarze (38):

lux2019.11.13 22:48
Chętnie bym spotkał się z Ks. Piotrem . Robię to samo jako amator .
Jarek2019.11.13 16:11
Czyżby z tamtąd wrócił?
AAAtomek2019.11.13 8:34
Powiadam wam, piekło jest pełne katolików i księży katolickich i zwolenników zjednoczonego katoreżimu którzy nie słuchali słowa pańskiego.
lux2019.11.13 23:05
Każdy powinien martwić się o siebie , pewnie na Egzorcyzmie wył byś i to strasznie .
AAAtomek2019.11.13 8:30
Gdyby księża wierzyli w Boga, piekło, Maryję, Jeazuska i aniołów, nie byłoby tyle pedofilii w kościele. Nie ma Boga, nie ma piekła, nie ma kary, są za to ministranci.
Marta2019.11.13 17:49
Atomek ! Myśl trochę ! Najpierw piszesz, że nie ma Boga i piekła, a zaraz poniżej piszesz, że piekło jest ....... Przy zdrowych zmysłach jesteś chociaż !? A tak na marginesie twoich głupich żartów, to mam prośbę do ciebie. Przeczytaj moją odpowiedź na wpis " nauka głupcze", jest na początku artykułu. To jest moja przykra relacja z ataku diabła na dziecko na Mszy Uzdrowieniowej z Egzorcystą! Opisałam tam szczegółowo, bo bardzo blisko stałam, koło niego ! Jak miałam mieszane uczucia, tak teraz wszyscy zobaczyliśmy, co ten demon z dzieckiem wyprawiał! Aż go 4-5 osób nie mogło utrzymać, tak nim rzucał! Wyobrażasz to sobie ? Ja to widziałam! Boję się jeszcze teraz! Nie mam już wątpliwości ! Dla mnie to już nie wiara, to Fakt i rzeczywistość ! Możecie się śmiać, nie obchodzi to mnie ! JA NIE WIERZĘ, JA WIEM, WIDZIAŁAM !
danuta2020.06.17 0:35
takie jest twoje kretynskie myslenie może kiedyś trafisz tam ,gdzie dzisiaj mówisz ze tego miejsca nie ma-ipamietaj zapisz sobie w tym malym mozdzku z piekla wyjścia nie ma
Jan Radziszewski2019.11.12 22:32
Obywatel Piekła + Stał tam nagi, pokryty płonącymi robakami, które nie umierają. (Mr. 9:47-48) On zwrócił się do mnie i westchnął głęboko, podczas gdy otaczały go płomienie. + Głosem bez emocji, tylko w bólu i w przeżywanych torturach, zaczął śpiewać tę pieśń. ++ + Tekst pieśni: ++ + „Płonące robaki wpełzają, płonące robaki wypełzają, wchodzą do pępka i wychodzą z ust. Z przodu wchodzą, z tyłu wyłażą, wchodzą i wychodzą, w oczy i z uszu. Wołam o miłosierdzie, lecz nikogo to nie obchodzi, nikt tego nie słyszy. Rozpalony ból w mojej krwi, rzeki odchodów, wymiocin i krwi... to wygląda jak powódź. Płomienie są wszędzie, lecz nie rzucają światła. Wszystko, czego doświadczam, to wszelkiego rodzaju ból, terror i przerażenie, gdyż jestem Obywatelem Piekła!!! To jest pierwszy poziom Piekła. Brakuje słów do opisania kolejnych. + Piekło jest tak gorące – odparzona skóra odpada od mojego ciała. Jak mam określić mój piekielny ból? Jestem tak spragniony, a nie mam nawet łez do picia, i och, mój BOŻE, jak to Piekło śmierdzi! +Jestem Obywatelem Piekłaaaaa!!! Nie ma tu żadnej wody, nawet potu, aby ochłodzić moje czoło. Ja wiem, że nigdy nie będę uwolniony z Piekła, podczas gdy demony przeklinają mnie, szydzą i drwią ze mnie. Krzyczę do BOGA: „Proszę, pomóż mi!”, jednak ON nie słyszy. Zamiast tego głos szatana, który śmieje się i drwi: ‘Nie ma tutaj BOGA i nie ma miłosierdzia!!! Mam tortury, potępienie i wszelkiego rodzaju strach!!! Ale BOGA tutaj nie ma!!! Gdyż w końcu jesteś mój, Obywatelu Piekłaaaaaaaaaa!!! ++ Jest mi przypominane, jak BÓG w SWOIM miłosierdziu dał JAHUSZUA ha MASZIJACH, SWEGO jedynego SYNA, aby cierpiał ukrzyżowanie za moje grzechy, i ON zawisł na krzyżu - właśnie po to, abym był wolny od Piekła, i by szatan nie miał do mnie prawa. + Ale ja nie chciałem, by Krew BOŻA pokryła moje grzechy. Ja chciałem wieść życie po swojemu, a więc zaparłem się GO. Wiem, że nie mogę winić nikogo, oprócz siebie. Teraz na zawsze będę żyć na złowrogim terytorium szatana, gdzie są rozmaite tortury i wstyd, pragnąc umrzeć, lecz wiedząc, że nie ma niczego takiego jak śmierć. Myśląc, że jutro będzie lepiej, ale wiedząc, ze odszedłem na zawszeeee!!! Tak to jest być Obywatelem Piekłaaaaaa!!! Tam, gdzie horror jest tak okropny, że nie da się tego opowiedzieć. Każdy, kto tu przychodzi, będzie musiał wykopać swój własny poziom, zanim umrze - tak głęboko, jak bardzo nagromadzone są grzechy. + Ale uważajcie, największym ze wszystkich grzechów jest odrzucenie JAHUSZUA MESJASZA. Jedna tortura za drugą. To, co wydaje się dla was największym koszmarem, to tylko szatan ze swej „najlepszej” strony. On wydłubie twoje oczy i wyrwie twój język. Dla szatana to jedynie dziecinna zabawa, gdy składa was z powrotem i czyni to znów, raz za razem.
AAAtomek2019.11.13 8:32
I wtedy obudziłeś się, zlany potem i z kupą w majtkach. Mniej czipsów słonych przed snem!
S2019.11.12 20:56
Witam. Gorące brawa dla nienawistnikow. No szacun, jaka tolerancja dla cudzych poglądów. Jaka życzliwość, jaka szczera sympatia dla tych którzy wierzą inaczej niż wy. Dobrze ze nie ma w was ani arogancji ani krzty złośliwości. Za co tak niecierpliwie tego człowieka? Zrobił wam coś osobiście? Obraził was? Potraficie wydobyć z siebie coś więcej niż tylko fekalny zawrót głowy w waszym wydaniu? Piszecie o sprawach o których żaden z was nie ma zielonego pojęcia, ale kiedyś na pewno poznacie te tajemnice, he , he, he i co jak się okaże że miał rację? Co wtedy zrobicie? A może tak tylko piszecie tchorze bo i tak jakby co to na wszelki wypadek przecież jest jeszcze żal za grzechy i prośba o miłosierdzie. Jakaś refleksja? Napiszcie może ktoś przeczyta....
stan2019.11.13 0:27
Owszem, żal za grzechy, ale doskonały i postanowienie, że więcej nie wracam do tego grzechu. Rozgrzeszenie nie zwalnia mnie z odpowiedzialności za konsekwencje mojego grzechu - o tym mało kto pewnie pamięta. Dlatego pomimo, że uzyskuję rozgrzeszenie, muszę jednak odpokutować swoje czyny po śmierci, stąd czyściec. Dlatego trzeba wieść życie zgodne z przykazaniami Bożymi i starać się być w stanie łaski uświęcającej, bo przecież nie wiemy, kiedy nasz żywot tu, na ziemi dobiegnie kresu. I lepiej ponosić tu ofiary i cierpienia, niż cierpieć po śmierci. Większość z nas będzie przechodzić przez czyściec, a najwięcej, niestety, trafi do piekła. Czyż nie lepiej zabezpieczyć się przed tym?
andrzejhahn32019.11.12 19:14
glas ty nierobie i pasozycie spoleczny ..ale ty masz zryty beret powinienies sie leczyc psychiatrycznie
Malgozata2019.11.12 19:47
Wypraszam sobie takie komentarze! Nie masz pojecia co mowisz!
nikt2019.11.12 18:57
Odwiedził piekło ? Był tam na wakacjach ? Te siły z którymi ma do czynienia ( jak i wiele innych ) to niezbadana część życia ziemskiego . A może to współistnienie różnych form egzystencji ? Nakładające się na siebie czasoprzestrzenie ? Czy może jeszcze coś innego . Niezbadane siły istnieją , ale czym one są .......tego nie wie nikt .
stan2019.11.13 0:15
Dzieci z Fatimy widziały piekło i tak były przerażone, że nawet słowa masona (gdy były w więzieniu), że zostaną wrzucone do rozgrzanej oliwy i ugotowane, nie przeraziły dzieci, nie zaprzeczyły temu, co widziały. Jezus również wielokrotnie mówił o piekle i szatanie. Wizje w różnych wiekach miały osoby święte. Przeczytaj trochę książek np. o O. PIO. Nie zdawaj się na własne siły, bo my jesteśmy niczym wobec Bożej wszechmocy, a nawet wobec najlichszego bytu niewidzialnego. I nie kpij z wiary, bo szatan omota Cię niepostrzeżenie, nawet się nie zorientujesz kiedy. A z tego o własnych siłach się nie wyjdzie. Wiem dobrze, co mówię i przestrzegam.
Marta2019.11.13 3:32
Nikt ! Proszę, przeczytaj moją odpowiedż na wpis "nauka głupcze" , na samym poczatku tego artykułu ! Ja tam dokładnie opisałam, czego była świadkiem w Kościele na Mszy Uzdrowieniowej! Co działo się z ok. 10 letnim dzieckiem ! Jeszcze się boję na myśl tego, co widziałam ! Ręczę że zmienisz zdanie ! Ja zmieniłam.
Imowicz2019.11.12 17:03
O to dobrze wiedzieć, że piekło jest przerażające ! Cieszę się, bo to miejsce dla wszystkich PO-je-bów, czerwonej i tęczowej zyrazy i wszelkiego innego lewactwa !
J.P🔙2019.11.12 17:16
Ale to, że się cieszysz, ze ktoś do niego trafi pociągnie Cię też do tego piekła.
Nauka głupcze2019.11.12 18:09
Widać postęp w kwestii spacji, ale jeszcze masz sporo do nadrobienia.
anonim2019.11.13 0:08
A czy cieszenie się z nieszczęścia innych to nie grzech w tej religii? Więc byś kogoś z nas nie spotkał ;)
PracąNieskalanyPasożytGlasGlędziPierdziBajdurzy2019.11.12 17:02
Mój ulubiony kato-filut Glas. Nie był, nie widział, więc chętnie opowie kato-ciemnocie, jak tam w piekle było.Radiomaryjne jędze i gazetopolscy dewoci rozdziawią jednozębne paszcze w przerażeniu, aż im się zgaga rozpala. A Glas na bezczelnego robi z nich wała i tylko patrzy, gdzie u kogo za darmochę zeżreć, pół litra w gościach obalić i jeszcze gospodarzom wnuczkę czy wnuczka wydupcyć, do kompletu staropolskiej parafijalnej gościnności.
Antek z Czerniakowa2019.11.12 22:06
Marnujesz się chłopie, z takim zacięciem byłbyś niezłym pismakiem, może nawet Urban by cię zatrudnił ???
Hak Ci w smark2019.11.12 16:29
Ja osobiście nie wierzę w historyjki ks Glassa, szczególnie o tej z laptopem rozbitym młotkiem.
Marta2019.11.13 3:23
Haku ! Możesz nie wierzyć, twoja sprawa ! Ale przeczytaj mój wpis powyżej pod: " nauką głupcze"! Tam opisałam, będąc świadkiem, co mnie niedawno spotkało na Mszy Uzdrowieniowej z Egzorcystą ! Ja się jeszcze boję ! Dla mnie to już nie wiara w coś tam,czy w diabła, czy jest, czy nie ma ! Ja to po prostu wiem ! To jest Fakt ! Diabeł istnieje ! Powiedz mi, ile może mieć dziecko ok.10 letnie siły? Czy dałbyś mu normalnie radę? Tak ! A na Mszy tak nim rzucał po podłodze, że trzymało to dziecko 4-5 chłopów! Sami rodzice nie dali rady! Poczytaj, powyżej wpis , co dalej ..... Nie chcę powielać.
frede2019.11.15 21:54
opisałas skarbie zwykły napad padaczki Nawet w P.Św.jest opis padaczki jak to duchy nieczyste wstąpiły w człowieka przynieśli go do Jezusa a że było duzo ludzi spuscili go przez otwór w suficie i Jezus tam powiedział zeby te duchy odeszły i ten człowiek wstał i poszedł i z tym dzieckiem mogło byc raczej podobnie Dodam ze ja też choruję na padaczkę i to od lat i te 'duchy nieczyste' miarowo mnie odwiedzają ( nie pisze bajek) Wiele czytałem na ten temat i kilka razy trafiłem na wpis ze napad padaczki jest opisany w P.Sw.- w co wierzę ze to jest właśnie opisana padaczka i jest też uleczalna (moja jest akurat przewlekła- nieuleczalna) i prosze sie tym nie przejmować.Jakos żyje - dawno sie z tym pogodziłem - i to dziecko też tak może żyć Epileptyków w Polsce jest ponad 1% ok. 0,5 mln. np patronem epileptyków jest św Walenty. - to tez chyba dobra wiadomość
Boruta , Rokita i R Y D Z Y K .2019.11.13 14:58
P I E K Ł O > JEST . TU NA ZIEMI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.
frede2019.11.15 22:22
I słuszna uwaga bo ziemia - jest własnoscią szatana- on tu jest panem i kusi do złego a nie świat czy wszechświat jak co niektórzy pisza czy myslą I dodam że "święci po ziemi nie chodza"
danuta2020.06.17 0:17
gość nie wiesz o czym mówisz niewierny chłopczyku.
MirekT2019.11.12 16:17
Były egzorcysta i wielbiciel ministrantów, słusznie boi się piekła.
stan2019.11.12 23:39
Znasz go osobiście? Jak łatwo przychodzi Ci obrzucać innych kalumniami. Posłuchaj go uważnie i przemyśl. Poważnie, jesteś moim bliźnim i boję się o Ciebie. Jeśli masz poważny problem i nie możesz się z tym uporać, zgłoś się do niego.
Diablo W.2019.11.13 14:55
POJE - CHANY JAKIŚ !!!
józwa2019.11.21 18:54
I po co ten pusty koment...
Nauka głupcze2019.11.12 16:08
Ciekawe, skąd on to wszystko wie? Santa Pachamama mu objawiła we śnie?
Imowicz2019.11.12 17:04
Chcesz wiedzieć PO-je-bie to idź do spowiedzi !
Nauka głupcze2019.11.12 18:08
Nigdy nie głosowałem na PO-jebów. Try harder.
Ura-Bura - syn Baby Jagi2019.11.12 19:22
Jak to skąd? Są na to dowody naukowe - profesorowie teologii nie mają wątpliwości - to są te dowody, - brak wątpliwości u profesorów teologii.
Marta2019.11.13 3:08
Głupcze -nauka ! Zartujesz, ale to nie żarty! Ja to przeżyłam, byłam świadkiem! Jeszcze teraz się boję ! Czytaj i słuchaj jego, co mówi ! Przecież jak Ks. Glas miał posługę czynną Egzorcysty, to widział na własne oczy diabła ! Pisze o tym i mówi. Diabeł miał rozkazane, w Imię Jezusa, aby mówić prawdę i tylko prawdę ! Musi wtedy mówić ! To posłuchaj, co on mówi ! Przestraszysz się ! Przestaniesz się zgrywać! Czy nam się podoba, czy nie, to tak jest ! Musimy się bronić przed demonem ! Ja nie żartuję, byłam świadkiem w Kościele takiego opętania dziecka, ok.10 letniego! Pewnie dziecko miało związek z czymś złym ! Był z rodzicami na Mszy Uzdrowieniowej z Egzorcystą ! Co się z tym dzieckiem działo na Mszy !? Jak nim rzucał diabeł, kilku mężczyzn ledwo to dziecko mogło utrzymać! Powykręcał mu całe ciało, twarz, ręce, nogi! Bluźnił nie swoim głosem ! Gdy ten Ks. Egzorcysta modlił się nad nim, to powoli wracało dziecko do normy. Ale nic nie wiedział, co to było! Nic nie pamiętał! Rozumiesz? Bałam się, bo to było ze 2 metry ode mnie ! Więc to nie jest już wiara, TO FAKT ! Tak było.
Jan Radziszewski2019.11.13 3:10
i bolszewicy wierzą że jest Odwiert do Bram Piekieł - Rosjanie natrafiają na dantejskie piekło. https://www.youtube.com/watch?v=zzdhSNLB8os