Ks. Małkowski dla Fronda.pl: Dokumenty o zamordowaniu ks. Popiełuszki w szafie Kiszczaka. Kiszczak jest organizatorem tej zbrodni! - zdjęcie
18.02.16, 10:13

Ks. Małkowski dla Fronda.pl: Dokumenty o zamordowaniu ks. Popiełuszki w szafie Kiszczaka. Kiszczak jest organizatorem tej zbrodni!

3

-Dlaczego Kiszczak zorganizował gigantyczne zakłamanie zbrodni na ks. Jerzym? Dlaczego władzy tak bardzo zależało na tym, żeby zakłamać zamordowanie księdza Popiełuszki? Tylko prawda wyzwala. Nie ma wolności bez prawdy - mówi portalowi Fronda.pl ks. Stanisław Małkowski. 

Portal Fronda.pl: "Tam od sprawy Wałęsy ważniejsza może być dokumentacja, o której wiem, że Kiszczak ją posiadał. Chodzi o porwanie i zamordowanie księdza Popiełuszki. To dotyczy elity państwa i Kościoła z tego okresu" - mówił Krzysztof Wyszkowski, odnosząc się do tzw. "szafy Kiszczaka". Czy te dokumenty pozwolą nam poznać prawdę o sprawie księdza Jerzego Popiełuszki?

Ks. Stanisław Małkowski: Czesław Kiszczak jako organizator zbrodni na ks. Jerzym, z pewnością kontrolujący jej przebieg - porwanie księdza Jerzego przez pierwszą ekipę, przekazanie go drugiej ekipie i zamordowanie 25 października, a nie w nocy z 19/20 - pozostawił dokumenty, które na pewno rzucą światło na przebieg i cel owej zbrodni, a następnie na zmianę "celu" w wyniku porozumień, które dokonały się w przeddzień pogrzebu księdza. Dotychczasowe śledztwo, które jest w zamrażalce, powinno wreszcie ruszyć z miejsca.

Przekazanie śledztwa prok. Andrzejowi Witkowskiemu i umożliwienie mu zespołu, który doprowadziłby śledztwo do końca, jest warunkiem ujawnienia prawdy o "mordzie założycielskim III RP"

Dlaczego Kiszczak zorganizował gigantyczne zakłamanie zbrodni na ks. Jerzym? Pewną dokumentację na ten temat i świadectwo dał Wojciech Sumliński w książce "Teresa. Trawa. Robot." Dlaczego władzy tak bardzo zależało na tym, żeby zakłamać zamordowanie księdza Popiełuszki? Dlaczego przedstawiciele władz kościelnych zgodzili się na to, aby nie ujawniać prawdy o okolicznościach śmierci ks. Jerzego? Dlaczego wciąż przyjmuje się powszechnie kłamliwą wersję przebiegu tego morderstwa?

Czyli dzięki tym dokumentom, prawdopodobnie na nowo ruszy sprawa ks. Jerzego Popiełuszki?

Niezależnie od tych dokumentów, ta sprawa powinna być jak najszybciej wyjaśniona.

Mam nadzieję, że wreszcie poznamy prawdę...

Tylko prawda wyzwala. Nie ma wolności bez prawdy.

Rozmawiała Karolina Zaremba

<<< BESTSELLER NA WIELKI POST! SIEDEM OSTATNICH SŁÓW JEZUSA! >>>


Komentarze (3):

anonim2016.02.17 18:08
Brawo ksiądz Małkowski! Domagamy się prawdy o ostatnich dniach życia błogosławionego księdza Jerzego! . I tyle
anonim2016.02.18 11:18
Ciężka sprawa - w szafie trzyma się raczej haki na innych, nie na siebie. U Kiszczaka chyba raczej nic na ten temat nie będzie. Może jakieś pośrednie ślady. Ale grunt, że erozja zmowy milczenia gwałtownie przyspieszyła - może z czasem dowiemy się jak było i w Tej sprawie.
anonim2016.02.18 11:23
Polecam książkę Krzysztofa Kąkolewskiego na temat zabójstwa Popiełuszki. Kąkolewski bez szafy Kiszczaka doszedł do wielu zbieżnych stwierdzeń o tym, jak musiało być naprawdę.