Jak podaje portal solidarni2010.pl wśród konsultantów skandalizującego eksponatu w Centrum Nauki Kopernik - "Strefy erogenne" znajdował się się jezuita ks. Jacek Prusak.

Pozostali konsultanci to prof. Zbigniew Izdebski 

Jest stałym współpracownikiem WHO i aborcyjnej oragnizacji International Planned Parenthood Federation (Międzynarodowej Federacji Planowania Rodziny) w zakresie edukacji seksualnej i profilaktyki HIV/AIDS. 
W 2010 jako jedyny polski naukowiec został współpracownikiem Naukowego Instytutu Kinsey'a do Badań nad Seksem, Płcią i Reprodukcją (Kinsey Institute for Research in Sex, Gender, and Reproduction).

Paulina Lelujka - certyfikowana psychoterapeutka w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży

dr Mariola Bieńko – Wydział Stosowanych Nauk Społecznych i Resocjalizacji UW - wydziału gdzie w pionierski sposób wprowadzano do planu akademickiego ideologię gender.

prof. Zbigniew Lew-Starowicz - seksuolog

Przytaczamy także zasolidarni2010.pl komunikaty jakich słuchały dziecie korzystajace z eksponatu:

"Pieszczoty penisa i jego okolic powodują niezwykle intensywne doznania, chociaż fałszywe jest rozpowszechnione przekonanie, że to jedyne wrażliwe seksualnie miejsce na ciele mężczyzny. Często pieszczoty te traktuje się tylko jako drogę do uzyskania wzwodu. Tymczasem są one przyjemne same w sobie. Dotykanie i uciskanie penisa, moszny, w której spoczywają jądra, obszaru otaczającego genitalia, całowanie ich, jak też głaskanie i pocieranie dłonią, ustami, piersiami i włosami jest niezwykle podniecające".

"Silnie unerwiony szczyt penisa trzeba pieścić z wyczuciem, gdyż zbyt mocne dotykanie bywa bolesne".

ToR/niezalezna.pl/solidarni2010.pl