Krzysztof Szczerski o rywalach Dudy: Osoby bez ambicji - zdjęcie
01.06.20, 10:05Screenshot Youtube - Polskie Radio

Krzysztof Szczerski o rywalach Dudy: Osoby bez ambicji

4

Gościem porannej audycji „Sygnały Dnia” był minister Krzysztof Szczerski. Tematem rozmowy były inwestycje rządowe oraz realizacja dotychczasowych programów rządowych. Zapewnił, że budżet państwa jest sprawnie zarządzany i że nie zabraknie funduszy zarówno na inwestycje, jak i na wsparcie polskich rodzin.

Jak podkreślił minister Szczerski, inwestycje zajmują kluczową rolę w polskiej gospodarce: „Dają miejsca pracy, rozwijają polską gospodarkę i infrastrukturę oraz wpisują się w program rozwoju Unii Europejskiej i naszego regionu. Centralny Port Komunikacyjny, Przekop Mierzei Wiślanej czy Via Carpatia, to część szerszego rozwoju.

Gość „Sygnałów Dnia” odniósł się także do zarzutów opozycji, która twierdzi, że zyski
z inwestycji będą o wiele mniejsze niż koszty ich powstania. Stwierdził, że zarzuty opozycji to „kompletna bzdura. Polska jest dużym krajem, największym w regionie. Po to budujemy Trójmorze, po to jesteśmy w Unii Europejskiej, żeby stać się jednym z centrów rozwojowych Europy. My mamy takie ambicje”.

Dodał:

"Kandydaci opozycji są natomiast osobami bez ambicji".

Minister Szczerski podkreślił także, że polityka prezydenta Dudy współgra z polityką europejską, a zainicjowany przez Niego program odbudowy Europy jest dyskutowany na gremium europejskim.

ks/polskieradio.pl,Fronda.pl

Komentarze (4):

AAAtomek2020.06.1 10:49
Rywale Dudy nie mają ambicji być popychadłem żadnego posła ani senatora, ani kota żadnego posła, ani nie mają ambicji żeby stać pod drzwiami i czekać na zawołanie. I tu się zgadzam z ministrem Szczerskim.
Valoryzo2020.06.1 10:42
A jeśli któryś z tych - bez ambicji - położy PADA na łopatki??? Będzie wstydzior??
katolicka kretynizacja polski2020.06.1 10:41
trzeba zakończyć wreszcie tę haniebną kadencję PADalca! jego miejsce jest na śmietniku historii i w celi...
Leszek2020.06.1 10:27
Duda popychadło ambitnie realizuje nakazy płynące z Izraela. Podlegały całkowicie masońskim planom. To facet bez przyrodzenia, takie nic co przy biurku Trampka masona miękkiego stoi. Sejm to parada oszustów. Takie Kukły do głosowania idei masonów. Za wprowadzenie świrusa cela plus .