01.09.15, 15:52

Krzychu Bosak cojones jednak ma!

<<< MUSISZ TO PRZECZYTAĆ! JAK BÓG SZUKA CZŁOWIEKA i PO CO? >>>


Krzysztof Bosak poinformował na swoim Facebooku, że rezygnuje ze startu w wyborach parlamentarnych z listy Pawła Kukiza:

"Właśnie przekazałem Pawłowi Kukizowi informację o mojej rezygnacji z kandydowania z listy KWW Kukiz '15. Nie chodzi o miejsca na listach: mam jedynkę, ale w poprzednich tygodniach, w toku negocjacji, byłem gotowy zaakceptować też dwójkę. Od dłuższego czasu miałem poważne wątpliwości czyudział w tej inicjatywie jest właściwym wyborem, lecz ze względu na pełnione role w ramach RN nie dzieliłem się nimi publicznie. (...) Dzisiaj podjąłem ostateczną decyzję"

- napisał na swoim Facebooku Krzysztof Bosak.

"Komitet Wyborczy Pawła Kukiza przybrał w sierpniu formę, której ani od strony politycznej, ani od strony organizacyjnej, nie mogę zaakceptować. Gdy w czerwcu rozmawialiśmy z Pawłem Kukizem o współpracy, mowa była o skupieniu wokół niego wszystkich środowisk „antysystemowej” prawicy. Postulowałem wówczas, aby dla bezpieczeństwa do końca lipca zamknąć listy wyborcze. Dziś zaczął się wrzesień, a ostateczny kształt list jest ciągle nieznany. W sierpniu zostaliśmy zaproszeni do przeciąganych tygodniami negocjacji kształtu list. Gdy wreszcie zaprezentowano ich częściowy rezultat, pojawiły się na listach kontrowersyjne osoby, o których podczas negocjacji w ogóle nie było mowy. Podważyło to powagę całego projektu, która jest znacznie istotniejsza, niż względy propagandowe, którymi żyje otoczenie Pawła" -

napisał Bosak.

Jednak Krzysztof Bosak ma cojones!

mod/Facebook

<<< KONIECZNIE PRZECZYTAJ! O DUSZACH ZMARŁYCH KTÓRE SIĘ Z NAMI SPOTYKAJĄ! PO CO? >>>


Komentarze

anonim2015.09.1 16:06
Nie wiem czy ma cojones, czy nie. W rozporek mu nie zaglądałem. Wiem jedno - Kukiz to polityczny amator, a dla takich nie ma miejsca na politycznej mapie
anonim2015.09.1 18:32
Panowie politycy z prawej strony ! Nie puszczajcie Kukiza samopas. Jeśli wy go opuścicie, to na wasze miejsce wejdą różne michniki i palikoty, specjaliści od rozwadniania mózgów.Taką zresztą była intencja kukułczego jajka, które po przegranej zniósł Strażnik Kandelabrów.
anonim2015.09.1 18:39
O, nagle Fronda zainteresowana dobrem Ruchu Narodowego?
anonim2015.09.1 19:54
Z tego wniosek, że nic poważnego z tego ruchu Kukiza nie wyjdzie, a szkoda. Niestety polityk powinien przede wszystkim być dojrzałym człowiekiem. Dlaczego Krzysztof Bosak sam nie zainicjuje swojej partii?
anonim2015.09.1 21:10
Jakie tam cojones - bua, ha, ha,ha... co najwyżej może jakieś orzeszki... a jego postawa, to wyraz instynktu drobnego, wsiowego cwaniaczka
anonim2015.09.1 21:26
konszachty z Kukizem były ryzykowne z założenia- myślę że decyzję przyspieszyło odłączenie od RN chłopców i dziewczyn z ONR. W sumie słuszna decyzja- nic na siłę Panie Krzysiu- przyjdzie jeszcze czas na prawdziwe narodowe rządy w Polsce. Mam nadzieję że odbuduje Pan swoją pozycję bo porządny z pana gość. ;-)
anonim2015.09.1 21:57
M Kowalski miał rację !
anonim2015.09.2 12:09
Widać, że Frondzie zależy, żeby RN pozostał w gettcie. Wcześniej walą paszkwilami, teraz chwalą tylko tych, którzy nie wytrzymali napięcia i odeszli z frontu. Zapłacicie za to, hipokryci.
anonim2015.09.2 13:59
Napisałem z frontu w sensie metaforycznym. Sytuacja jest niełatwa a hejt poszedł ze wszystkich stron i nie uważam, że największe cochones mają Ci, którzy uniknęli kontrowersji i wycofali się z kierunku, który przecież wcześniej był obrany i popierany przez resztę decydentów RN, stawiając zresztą swoich kolegów w niezręcznej sytuacji.
anonim2015.09.2 14:03
Być może Krzysztof musiał pokazać czerwoną kartkę Kukizowi, żeby się tamten obudził, ale uważam, że należy do konca walczyć o jak najlepszy kształt tej koalicji, bo stawka jest wysoka, a "szeroka i przestronna jest ta droga, która prowadzi do zguby".
anonim2015.09.2 18:40
Michalinka choć raz trafiła... każdy kto samodzielnie, rozumie procesy polityczne i obserwuje to co się dzieje w Polsce od początku nie ma wątpliwości, że - jak napisała Michalinka : "...Kukiz jest podstawiony do robienia zamętu", ale nie tylko - jego zadanie jest szersze, choć kiepsko mu wychodzi i niektórzy to obnażają, - stąd jego wściekłość np. na K. Gójską-Hejke z TV Republika...i innych, którzy przeszkadzają mu w realizacji "zlecenia" politycznego.