Kryzys w ZP? Niedoczekanie opozycji! Jasna deklaracja Gowina - zdjęcie
10.12.20, 08:05Screenshot Youtube - Prawo i Sprawiedliwość

Kryzys w ZP? Niedoczekanie opozycji! Jasna deklaracja Gowina

15

Opozycji totalnej marzy się, że kwestia budżetu UE i ewentualne weto Polski doprowadzić może do poważnego kryzysu w Zjednoczonej Prawicy. Na to, że z rządu odejście Jarosław Gowin liczy między innymi lider PSL Władysław Kosiniak-Kamysz. Z pewnością deklaracja wicepremiera musiała być dla niego ciosem.

Gowin ocenił, że zawetowanie budżetu UE z godziny na godzinę staje się coraz mniej prawdopodobne, ponieważ jego zdaniem zmierzamy ku porozumieniu w Europie. Jak dodał:

Po drugie wielką wartością obozu Zjednoczonej Prawicy jest pluralizm i tutaj się różnimy ws. weta, ale równocześnie tą wartością jest jedność. Nie ma możliwości stworzenia innego rządu większościowego w tej kadencji niż rząd Zjednoczonej Prawicy”.

Zapytany o to, czy pozostanie w rządzie nawet wtedy, kiedy Polska zawetuje budżet Unii Europejskiej. Odparł, że zerwania koalicji Zjednoczonej Prawicy w ogóle nie bierze pod uwagę i takie samo podejście mają wszyscy liderzy ZP.

dam/PAP,Fronda.pl

Komentarze (15):

BieS2020.12.11 12:42
To kret i nie należy mu wierzyć. Nie raz już to pokazał. Skaza bycia w POmyleńcach pozostała.
man.of.Stagira2020.12.10 14:02
Negroidalny (‘taka murzyńskość’) komentator 24-h / 7 days a week na forum fronda.pl -: „Zdeklasowany w młodości drobnomieszczanin (prekariat – m.o.S), nie posiadający ani zawodu (ksiądz bez sutanny –m.o.S), ani pozycji społecznej (‘wykładowca’ –m.o.S), dobrowolny uciekinier z ojczyzny (oikofob i ‘wnuczek z Wehrmachtu’ –m.o.S), której nienawidził, jak nienawidzi się słabości, jeśli nie można jej przeciwstawić własnej siły (‘polskość to nienormalność’ –m.o.S). Ani zawodu, ani stanowiska, ani majątku (zadłużenie –m.o.S), a do tego wątpliwe pochodzenie, i to ze strony ojca (UB + NKWD). Zapewne ‘Mein Kampf’ jest utworem w wielu partiach mocno zafałszowanym. Ale żal i gorycz przeradzające się w nienawiść do swojego środowiska –i tego, z którego wyszedł, i tego w jakim przyszło mu się znaleźć –przebijają wyraźnie z pierwszych rozdziałów książki i nie są na pewno fałszywe.” // Źródło; ‘Państwo stanu wyjątkowego’. Franciszek Ryszka, Ossolineum 1985
Monika2020.12.10 10:23
Cześć, mam imię Monika, poznam jakiegoś normalnego faceta. Nie jestem już podlotkiem, wiem czego chcę od życia, żeby było jasne - nie szukam męża, chcę się po prostu zabawić bez angażowania się w coś poważniejszego. Nie pytaj czy jestem wolna, dla mnie to nie istotne czy kogoś masz. Naturalnie przed spotkaniem chciałabym się lepiej poznać, wymienić się numerami telefonów i zdjęciami także możemy porozmawiać na portalu randkowym, sprawdź mój profil: http://panieonline.pl/monia89
Baranie , czytaj St. Staszica2020.12.10 10:20
wszystko co najgorsze dla Polski wylega się w Prusach....
AAAtomek2020.12.10 10:02
Jaki kryzys???? To ustawka. PiS przegrał i próbuje za pomocą dobrego i złego policjanta pokazać, że się zgadza i jednocześnie nie zgadza. Takie bajki tylko dla pisuar-owego ciemnego luda. Gdyby było inaczej, Ziobro i spółka złożyliby dymisję!
jan2020.12.10 9:01
tych wieprzy złodzieji oszustów kłamców i ludobójców mściwego lewaka kaczafiego tylko siłą można odpędzić od koryta
BieS2020.12.11 12:47
Wyjesz, czyli chciałeś inaczej ale się, po raz któryś, nie udało. Możesz wyć dalej, to nas zmacnia.
Biedroń z penisem w pysku2020.12.10 8:49
MMmnm to nie rozleci się PiS? mnmn mnmn mnm nieee? mnnm mnnmmn szkooda... mmnnm
Realista2020.12.10 8:41
To oczywiste, że żadnego kryzysu w ZP nie będzie. Interes mają wspólny czyli pozostanie przy korycie. Za dużo do stracenia jest kasy i posad w administracji publicznej i spółkach sp. Gdyby doszło do wcześniejszych wyborów ZP by władzy nie utrzymała. Nawet ekipa Zero z tym swoim weto albo śmierć wyjdzie kolejny raz na przygłupów. Zero przecież nie wyjdzie z rządu i nie pozbawi pracy swojej żony. Przecież oni tam już powsadzali wszystkich swoich krewnych i znajomych. Było weto albo śmierć, zostało weto albo śmierdź.
hehehe2020.12.10 9:19
No i co się pultasz? Każda ekipa robi to samo ale ta jeszcze dodatkowo dba o resztę obywateli i to się liczy realisto z klapkami na oczach. Poza tym mają mandat wyborców i możecie sobie co najwyżej pianę z pysków toczyć aż do następnych wyborów. Kogo niby mieli pchać do spółek jak nie swoich? Piątą kolumnę i zdrajców? Ci to się poupychali w Brukseli i jątrzą ile wlezie.
Realista2020.12.10 13:56
Takiego bezczelnego dojenia publicznej kasy przez krewnych i znajomych jak za Pis nigdy nie było. Na dodatek nigdy nie było krewnych i znajomych, którzy są aż takimi ignorantami. Natomiast tragiczne jest to, że Pis ma tak niewykształcony elektorat, że może im wcisnąć dosłownie wszystko. Każdą głupotę. Ot choćby i coś takiego co ty napisałeś, co sprowadza się do tego, że rządzący mogą doić ludzi o ile tylko rzucą ludziom jakieś okruchy. Tyle że wiesz, że skąd te okruchy? Nie, nawet nie z naszych podatków. Te okruchy są długu, który będą spłacały jeszcze nasze dzieci. Pis zadłużył państwo tak, że chociażby tylko za to powinni wylecieć na pysk. A to tylko jedna pozycja z długiej listy rzeczy, którymi niszczą Polskę.
BieS2020.12.11 12:52
No i widzisz, twoje oczekiwania spaliły na panewce. Musisz się pogodzić.
Marian2020.12.10 8:24
Wierzyć Gowinowi to tak jak wierzyć Niemcom. Walka trwa, wróg nie drzemię.
Jarek2020.12.10 8:21
Czyli Ziubrzyki zostały spacyfikowane. No nie pierwszy raz Kaczor pokazał Ziobrze gdzie jego miejsce. Ogon nie macha psem.
BieS2020.12.11 12:55
Nie sądzę abyś był zwolennikiem prawicy więc się nie wpieprzaj między wódkę a zakąskę.