Krysztopa: Wraca problem nadludzi i podludzi. Czy LGBT to kolejna kasta? - zdjęcie
09.08.20, 19:11fot. pxhere.com

Krysztopa: Wraca problem nadludzi i podludzi. Czy LGBT to kolejna kasta?

23

Cezary Krysztopa, red. naczelny portalu Tysol.pl w swoim felietonie odnosi się do ostatnich wydarzeń w naszym kraju, gdzie z bardziej szokujących wydarzeń ostatnich dni mieliśmy protesty po osądzeniu i osadzeniu w areszcie Michała Sz. („Margot”) oraz śledztwo dziennikarskie na temat nielegalnego handlu hormonami wśród dzieci.

Krysztopa pisze:

- Lewicowi politycy i "wiodące media" wyją wniebogłosy jaka to krzywda stała się "Margot", bo został aresztowany, tak jak aresztowany powinien zostać każdy kto nastaje na cudze zdrowie czy mienie. Wszystkie te "sumienia dziennikarskie" załamujące ręce, wzywające, apelujące, te lewicowe, równie ładne co puste dziewoje, turlające się z bojówkarzami po chodnikach żeby zyskać nimb "wojowniczek".

Dodaje też na temat reakcji przedstawicieli UE, którym:

- zapewne znajomi z Polski nie powiedzieli, że chodzi o agresywnego bandytę, więc bronią "biednej Margot" przed prześladowaniami, bo nie chce im się sprawdzić o co chodzi, w końcu są tylko postpolitykami, rzeczywisty stan rzeczy nie ma dla nich znaczenia, liczą się tylko narracje. Rzadko zdarza się, żeby coś mnie równie żenowało.

Zwraca też uwagę na możliwość pojawiania się nowej formy rasizmu:

- Rasizm, w ramach którego Polacy mają dzielić się na podludzi, którzy jako podludzie, jak najbardziej podlegają brutalności np. uczestnicząc w Marszach Niepodległości i nadludzi, którym wolno bić innych, ale nie powinny ich za to spotykać konsekwencje. Taka nadzwyczajna kasta LGBT.

Dodaje też:

- To taka nowa treść, którą desperacko usiłuje się wypełnić postkomunistyczne zasuszone kwaśniewsko-mazowieckie truchło III RP. I jeżeli mowa o importowanym z USA pojęciu "systemowego rasizmu", to my tu w Polsce mamy właśnie taki.

 

mp/tysol.pl

Komentarze (23):

Glaudiusman2020.08.10 14:02
Precz z tęczowymi zboczeńcami do Reichu.
edi2020.08.10 9:02
Ideologia LGBT (GENDER) bazuje na ideologii NEO MARKSISTOWSKIEJ - jest to ciąg dalszy marksizmu-komunizmu-bolszewizmu - Z KTÓRYM POLSKA WALCZY OD 1920 r. IDEOLOGIA NARZUCONA POLSCE SIŁĄ po II Wojnie światowej TAKA IDEOLOGIA MUSI BYĆ ZWALCZANA TAK SAMO JAK NAZIZM I KOMUNIZM, jako WROGA LUDZKOŚCI, POLSCE, RODZINIE i POLSKIEJ KONSTYTUCJI JEST WROGIEM POLSKI i POLAKÓW !!!!!!!! ZEJDŹMY Z KANAPY I DZIAŁAJMY NIE DAJMY NASZYCH DZIECI NA POŻARCIE BOLSZEWIKOM - WYWIESZAJMY BANNERY NA SZKOŁACH - "SZKOŁA WOLNA OD IDEOLOGII LGBT-GENDER" - MY RODZICE RZĄDZIMY W SZKOŁACH - NIE BĄDŹMY BIERNI - RĘCE PRECZ OD NASZYCH DZIECI - NIKT NIE MA PRAWA DEPRAWOWAĆ NASZYCH DZIECI !!!!!!!!!!!!!!!!!! WOJNA TRWA - w 1683 r. - POLSKA URATOWAŁA EUROPĘ PRZED ZALEWEM ISLAMU - w 1920 r. POLSKA URATOWAŁA EUROPĘ PRZED ZALEWEM BOLSZEWIZMU - w 2015/20 r. POLSKA RATUJE SWÓJ NARÓD PRZED ZALEWEM IDEOLOGII GENDER, LGBT itp. TAK TRZYMAĆ !! BÓG HONOR I OJCZYZNA !! JEZUS JEST PANEM POLSKI, MATKA BOŻA KRÓLOWĄ POLSKI - POLACY TO MĄDRY NARÓD - SURSUM CORDA !
DŻIZAS!!!!!! pisiury!!!!!2020.08.10 8:13
wy powaznie az tak nastraszeni jestescie!!!! TAKICH TCHORZY Z WAS PIS ZROBIL???? no ślicznie!!!1 nie znaja zadnego geja, ale .............. NA NICH!!!!!!!!!!!!!! ;] TEPY NARÓD PIS ;]
rado2020.08.10 9:04
nie ma narodu PiS - ty tępy trollu! - JEST DUMNY NARÓD POLSKI !
;]2020.08.10 9:08
no nie!!! !JEST NARÓD POSLKI a jego cześcią są wyznawcy bolszewików z PIS!!!! JEDNA PARTIA................. JEDEN WODZ ................... JEDNA IDEOLOGIA!!!!!!!!!!!!!! znacie taki system???? pewnie z mlodosci!!!! tesknota? EH powiatówki za 5 stuf bez szkoly!!!!!!! no PRL sie powtarza!!!! tam tez niewyksztalcony lud pracujacy i powiaty byly siłą . NO TO MAMY !!!!! dumni??
ty tępy trolu2020.08.10 10:14
przecież ty o sobie napisałeś ... oto właśnie klasyczna strategia lewacka, niezmienna od lat: odwracanie kota ogonem
bolszewik, PiS bolszewikami nazywa?!2020.08.10 12:53
Nic tak nie przekonuje idioty, że jest geniuszem, jak powielanie własnych „mądrości”, ty tęczowy bolszewiku. PS Słowa gey nie używam, bo w chorobach wenerycznych, przetokach odbytu, opryszczce, żółtaczce czy hiv (na co chorują "wesołki") nic wesołego nie ma. Oczywiście nie wymieniam tu wiecznego potępienie, na które się za sodomie skazują, bo wy - "postępowe" durnie w "zabobony" przecież nie wierzycie... (do czasu jak choroba lub nieszczęście przyjdzie)
rebeliant2020.08.9 22:41
LGBT to kolejny dykta mająca na celu zasłonić napaść marksistów.
Apateista2020.08.10 8:20
Słyszysz dzwony, ale nie do końca wiesz w jakim kościele dzwonią. Kombinuj, może wreszcie coś zrozumiesz... Ruch LGBT w zasadzie nie istnieje. To pomysł sprytnych polityków, którzy musza mieć kogoś do bicia. Niech lud sie wścieka na jakaś nieliczna grupkę, a nie zadaje trudne pytania.
taa...2020.08.10 13:55
Reich, Marcuse, Kinsey czy nawet con Bendit (propagatorzy deprawacji seksualnej a nawet pedofili) to też wymysły polityków?
Europejczyk2020.08.9 21:42
Nie ma zadnej niewinnej ideologii ! Ideologia to konkretni ludzie i ich czyny, a nie abstrakcja (patrz Hitler, Marks, Stalin, Mao, Mussolini - to konkretni ludzie). Wiec walczy sie z LUDZMI pod takimi czy innymi sztandarami. Trzeba brac przyklad z unii - tam takich awanturnikow czestuje sie palami, gazem, gumowymi kulami nie mowiac o natychmiastowych wyrokach. Zastosujmy wreszcie te unijne standardy, juz czas !
40 stopni we Francji dzisiaj2020.08.9 21:00
A może by tak jakiś artykuł zaprzeczający katastrofie klimatycznej?
Dam2020.08.10 6:05
Po co, jest zasłona dymna w postaci LGBT i będą się jej trzymać przez następne miesiące.
Ave Germania2020.08.9 19:35
Kiedy zwrot pomorza mazur śląska wielkopolski ??? czy wasze miejsce nie jest w małej Galicji albo afryce czy za uralem ?
Anonim2020.08.9 19:40
A co, masz problem z wyjazdem do ojczyzny jak to jest u większości cwelebrytów? Tylko się odgrażają...
Kinoman2020.08.9 20:10
Germania, Germania - czy to nie te dzikusy, których pokonuje Maximus na początku Gladiatora?
Obiektywny2020.08.9 20:34
tak to te złodziejskie nasienie pedofilskie brudne niedomyte nieroby leniwe mordujące tylko i wszystko co obce palące
Anonim2020.08.9 19:35
Jeśli już, to kasta supernarcyzów. Polecam "Manifest Swifta".
Anonim2020.08.9 19:36
Tyg. "Sieci", nr 32 (3-9 sierpnia), str. 6-7, cykl: "Sygnalista nadaje", fragment: "Kto nie wierzy, niech posłucha relacji Kristiny Pavlović, koordynatorki chorwackiej inicjatywy obywatelskiej Prawda o Stambulskiej, która w rozmowie z portalem wPolityce.pl mówi tak: "Konwencja stanowi teraz legalny punkt zaczepienia dla lewicowych stowarzyszeń w jeszcze bardziej agresywnym narzucaniu i rozpowszechnianiu ich ideologii. Przeprowadzają one projekty skierowane do dzieci i młodzieży o tzw. stereotypach płci, do przedszkoli wprowadza się książeczki o "tęczowych rodzinach". Konsekwencją konwencji jest również to, że od niedawna w Chorwacji możliwe jest przyjmowanie dzieci w rodziny zastępcze przez pary homoseksualne, a to tylko krok od przyjęcia prawa zezwalającego im na adopcję". Nie dajmy się nabrać."
Anonim2020.08.9 19:37
No czyli walczymy ze "stereotypami płci"... A Biblia jest taka "stereotypowa"...
Anonim, jakiś ty niekumaty2020.08.10 10:10
Walczymy z takimi jak ty, sprzedawczykami, sorosowymi sługusami, dewastatorami tradycyjnych wartości - słowem antypolakami, poniał?
ryszard2020.08.9 19:22
To nie kasta, tylko najemnicy kasty globalnej faszystowskiej finansjery. Przecież nie jest aż taką tajemnicą, że to od nich płynie gruba kasa. Gdyby to byli lewacy (a nie faszyści) to by patrzyli co ukraść a nie kogo finansować.
NaziBarbi2020.08.9 19:16
HAhaha kasta z wc!