Krystyna Pawłowicz: Europejskie elity sędziowskie takie same jak w Polsce - łamią podstawowe standardy! - zdjęcie
21.05.17, 07:45screenshot/YouTube

Krystyna Pawłowicz: Europejskie elity sędziowskie takie same jak w Polsce - łamią podstawowe standardy!

Prezes Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej Koen Lenarets na agresywnie, wojowniczo antyrządowym,politycznym zjeździe polskich sędziów,adwokatów i radców w Katowicach?

A jak się to ma do obowiązku neutralności unijnych organów i urzędników unijnych? A jak się to ma do nakazu apolityczności sędziego unijnego trybunału? Bo Prezes TSUE wziął udział w politycznym wiecu w Polsce po stronie opozycji,przeciwko konstytucyjnemu,legalnemu rządowi,co całkowicie podważyło jego wiarygodność i bezstronność jako unijnego arbitra.

A co tam w Katowicach,przy tych samych zastrzeżeniach robił aktualny sędzia unijnego Trybunału,M.Safjan? A wice prezydent Stowarzyszenia Sędziów Europejskich dla Demokracji i Wolności? Przecież też sędzia i też obowiązany nakazem apolityczności I neutralności?

Kongres Prawników w Katowicach powiedział nam więc prawdę też o EUROPEJSKICH tzw.elitach sędziowskich,które tak,jak polscy sędziowie łamią podstawowe standardy sędziowskiej etyki i konstytucyjne nakazy mające gwarantować obiektywizm wymiaru sprawiedliwości.

Krystyna Pawłowicz

źródło:facebook.com