Krwawy horror w Ośrodku Pomocy Społecznej! - zdjęcie
27.10.14, 11:47fot. Flickr

Krwawy horror w Ośrodku Pomocy Społecznej!

5

Jak informuje "Fakt" Dorota J. pojawiła się w Ośrodku Pomocy Społecznej w podwarszawskiej Górze Kalwarii z nożem, po czym skierowała się do biura kierownika ośrodka. Wpadła tam wrzeszcząc „pozabijam was” i „zaj... was” i zaczęła dźgać nożem kierowniczkę, po czym w szale rzuciła się na pracownicę ośrodka.

W ośrodku wybuchła panika. Krzyki rannych kobiet rozniosły się po całym budynku. - Pracowniczki Ośrodka Pomocy Społecznej wybiegły na ulicę. Na szczęście ulicą przejeżdżał akurat policyjny patrol - informuje Maciej Blachliński z komendy powiatowej policji w Piasecznie. – Stróże prawa szybko udali się do budynku OPS, gdzie obezwładnili i zatrzymali napastniczkę – dodaje. 

Powód tego makabrycznego ataku? Pracownica OŚP wydała wniosek o umieszczenie babci 28-letniej Doroty w Ośrodku. To zdenerwowało nie tylko Dorotę J., ale całą jej rodzinę, gdyż jak się okazało każdy z nich żył z renty babci. Okazało się również, że babcia Doroty J., była maltretowana przez wnuczkę i całą rodzinę. Dorota J. usłyszała zarzut usiłowania zabójstwa oraz naruszenia nietykalności funkcjonariusza publicznego. Grozi jej dożywocie. 

mod/Fakt

Komentarze (5):

anonim2014.10.27 11:58
Jaki jest sens powielania doniesień "Faktu" na Frondzie? Dążenie do tabloidyzacji? @entymemat Nigdy nie rozumiałem haiku.
anonim2014.10.27 13:04
coś strasznego...
anonim2014.10.27 15:27
I znowu (jak zawsze?) ciśnienie sie wam podnosi "na rozkaz". Sprawa jest dosyc prosta - babcia, nawet maltertowana, może żyć latami. Ale babcia umieszczona dla jej "dobra" w "ośrodku" na wniosek "władzy społecznej" i "sądu" odchodzi na wieczne spoczywanie po kilku miesiączkach. Oczywiście - wszystko dla czcigodnych starowinek!
anonim2014.10.27 18:43
Też bym wpadła taką panikę gdybym była leniem i żyła z babcinych pieniędzy. Z drugiej strony te głodowe pensje w naszym kraju zniechęcają do pracy. Żeby mieć trochę grosza trzeba się nieźle napracować i to latami.
anonim2014.10.27 20:36
volume up! się myli , albo kłamie, bo to tradycyjna lewa=socjalistyczna rodzina - przecież żyli w socjalizmie rodzinnym - wszyscy z renty babci...