- Wczoraj wieczorem na przystanku przy ul. Koziej zatrzymała nas grupa nastolatków. Wskazali mężczyznę, który według ich oświadczeń chwilę wcześniej miał robić im zdjęcia z ukrycia – czytamy na profilu Straży Miejskiej w Krakowie.

- Mężczyzna fotografował na Bagrach dziewczynki ubrane w kostiumy kąpielowe, kadrując ich części intymne. Strażnicy ujęli go i zabezpieczyli jego telefon. Został przekazany w ręce policji – informuje SM.

Jak wynika z relacji nastolatków, „całą grupą podeszli do niego i zabrali mu telefon, jednocześnie uniemożliwiając mu oddalenie się z miejsca. Chciał ich przekupić butelką wódki, w zamian za niepowiadamianie o zdarzeniu policji” - czytamy.

- W jego telefonie znaleźliśmy zdjęcia tych dziewczynek, zawierające zarówno całe postacie, jak i wykadrowane miejsca intymne, a także inne podobne treści z internetu – pisze dalej SM.

- Mężczyzna przyznał się nam, że to on jest autorem zdjęć. 50-latek został przekazany wezwanym na miejsce policjantom – kończy wpis krakowska Straż Miejska.

mp/facebook/straż miejska miasta krakowa