Korwin-Mikke kolejny raz pokazuje swoje proputinowskie i antykobiece oblicze - zdjęcie
20.05.14, 07:53fot. facebook

Korwin-Mikke kolejny raz pokazuje swoje proputinowskie i antykobiece oblicze

66

Rozmowa rozpoczęła się od analizy nowych spotów eurowyborczego partii Jarosława Gowina, w których politycy tej partii trzymając w ręce muszkę wytykają najbardziej kontrowersyjne wypowiedzi Janusza Korwin-Mikkego, np. te o kobietach, o których Korwin mówił, że "mają o kilka punktów niższą inteligencję niż mężczyźni". Kowal powiedział: „Nasze spoty są subtelne i stanowią aluzje do wypowiedzi pana Korwin-Mikkego – chcemy pokazać, że jest między nami różnica. My się nie zgadzamy na takie traktowanie kobiet i na takie wypowiedzi o nich”. Co na to Korwin? Oczywiście zaczął bronić swoich szowinistycznych tez, mówiąc, dlaczego kobiety nie powinny głosować: „Jestem wielbicielem pani Thatcher, która była przeciwniczką prawa do głosowania przez kobiety (..) Kobiety głosują na mężczyzn, więc kobiecie, która chce być w polityce, powinno zależeć na tym, aby kobiety prawa do tego głosu nie miały”.

Ale najbardziej szokujące słowa padły po pytaniu Moniki Olejnik do Koriwna: "Czy pan uważa, że kobiety chcą być gwałcone", Korwin odpowiedział: „Kobiety zawsze udają, że pewien opór stawiają i to jest normalne. Trzeba wiedzieć kiedy można, a kiedy nie”. Ta wypowiedź świadczy o tym, że Korwin jest po prostu człowiekiem, którego dopadał jakaś choroba na duszy i umyśle. Insynuować, że kobieta jest współwinna gwałtom jest po prostu chore!

Dalej Korwin-Mikke oczywiście musiał publicznie wyartykułować swoje proputinowskie, prorosyjskie myśli. Mówił m.in. „Na Ukrainie ciągle rządzi Janukowycz, mimo tego że uciekł. Pogardzam nim, ale formalnie rzecz biorąc on nadal jest prezydentem Ukrainy”. I dodał, że ukraiński premier Arsenij Jaceniuk jest agentem niemieckim.

Kowal natomiast powiedział: „To, co mnie najbardziej dziwi u Korwina-Mikke to to, co wygaduje o Ukrainie. Przecież Krym został niesłusznie zajęty przez Rosję, wbrew prawu międzynarodowemu (..). Prawa Rosji do Krymu są takie same jak jej prawa do Lublina”.

Po co Korwin kandyduje do Parlamentu Europejskiego? „ Chcemy brać pieniądze i dostać immunitet z PE, żeby mówić o złodziejach z Brukseli – oni będą siedzieć. Musimy zdemaskować spisek jawnych komunistów i maoistów, którzy wprowadzają swoje porządki. Barroso to ukryty maoista, a Ashton to komunistka. Oni będą siedzieć, moja w tym głowa – mówił Korwin-Mikke.

Na koniec kolejny skandaliczny, można powiedzieć wręcz niezgodny z prawem postulat Korwina. Publicznie powiedział, że kara chłosty, czyli znęcanie się człowieka nad człowiekiem powinna być akceptowana. „Zdecydowanie uważam, że dla młodego człowieka lepsza jest kara chłosty. Lepiej, że dostanie w tyłek i wyjdzie niż miałby siedzieć i się zdemoralizować. Chłosta kaleczy ciało, a więzienie duszę. Zgwałcą go tam, nauczą fachu złodziejskiego. W więzieniu jest chora sytuacja”. Dodał, że sam bił swoje dzieci. „Oczywiście, że lałem dzieci. Dzieci czasami trzeba karać. To jest normalne i wszyscy to robią”. Ten ostatni akapit daje jasny obraz, że Korwin to sadysta, człowiek zanurzony po uszy w swoich absurdach, fascynacjach złem (bo czymże jest bicie, znęcanie się nad dzieckiem jak nie złem!).

mod/TVN24.pl

Komentarze (66):

anonim2014.05.20 7:59
Tak, Korwin-Mikke, w przeciwienstwie do wiekszosci politykow i nadskakujacych im mikrofoniarzy jest czlowiekiem normalnym, kierujacym sie wylacznie interesem Polski.
anonim2014.05.20 8:09
Fronda osiąga dno prowadząc nagonkę na Korwina. Jestem totalnie zniesmaczony metodami i stylem. Portal poświęcony??? Poświęcony najgorszej walce politycznej w tym wypadku. :-(
anonim2014.05.20 8:12
To Fronda już tak nisko upadła, że tematy z tefałenu publikuje?
anonim2014.05.20 8:12
Oho, dzień bez dyskredytowania Korwina byłby dniem straconym.
anonim2014.05.20 8:13
wymowny komentarz Hugo - komentatora, który był z nami od samego początku tego portalu: "Muszę przyznać, że przeżywam coś niesamowitego: 1) Gość Niedzielny angażuje się w politykę i z tego, co podał Wilk80, wyjątkowo bezczelnie manipuluje. 2) Fronda od dłuższego czasu "kopie dołki" pod JKM i jego partią. Matko. Te same metody tyle, że z "naszej" strony? To nie jest moja strona. Odżegnuję się od was. Polubić na fb? Wszystkim moim znajomym pokażę stopień kłamstwa, jakie stosujecie. Jesteście siebie warci. Fronda, Gość, wybiórcza, nie. Jedno wielkie gówno. Nie czytać was i nie zaglądać do was ... to jest dopiero skarb. Bydlaki." nie można dwóm panom służyć a Fronda służy dla mamony
anonim2014.05.20 8:16
Myślałem, że bardziej już nie potrafi się samookaleczyć, to, że twierdzi, iż kobieta jest najlepszym przyjacielem człowieka – nic nowego, ale te brednie o gwałcie, przydałoby mu się pod celą, aby potraktowali jego anusa jakimś twardym przedmiotem, szybciutko zmieniłby zdanie na temat gwałtów. Co do Hitler w Mein Kampf wielokrotnie wspominał o fizycznej eliminacji Żydów, Himmler dostarczał mu raporty, był dyktatorem bez wiedzy, którego nic w III Rzeszy się nie odbywało. Najbardziej zabawne są komentarze gimbazy , tego typu treści: Cyt. 90% racji korwina. Nie zgadzam się tylko z biciem własnych dzieci. Ocieramy się już o granice absurdu, które bardziej smucą niż śmieszą. Badania psychiatryczne JKM byłby wskazane.
anonim2014.05.20 8:17
Fronda staje po tej stronie barykady co salon i lewica: "- Wyobraźmy sobie teraz taką sytuację w wyborach do Sejmu: PSL nie wchodzi, SLD nie wchodzi, i jest PiS, PO i Korwin. Jaki rząd z tego powstanie? - zapytał roztrzęsiony p. Żakowski. - Są kolejne wybory - ze smutkiem odpowiedział p. Wołek. - Ja sobie tego nie wyobrażam. Nie będzie tak - powiedział p. Lis. - Czy nie będzie? - dopytywał p. Żakowski z trwogą w głosie. - To już prędzej mogę sobie wyobrazić koalicję Kaczyńskiego z Korwinem. Ale to nie będzie trwałe - powiedział p. Wołek. - Ja widzę koalicję PiS z PO, ze strachu - rzucił p. Władyka." http://korwin-mikke.pl/polska/zobacz/salonowi_lewicowcy_zieja_nienawiscia_do_jkm/94381
anonim2014.05.20 8:18
kopia z tvn, a tvn to kto ? :) Jak jest różnica między SP itp a Korwinem ? Kłamią wszyscy, tylko że Korwin ma dość bujne wypowiedzi w kwestiach obyczajowych, bujny język, czasami po to żeby na niego zwrócono uwagę. Natomiast pozostali, ą, ę, elokwentni ale kłamią w czym innym: to zrobimy, tamto zrobimy, to damy... a wychodzi inaczej.
anonim2014.05.20 8:20
Trzeba właśnie kwrwinowców wpuścić do PE i Sejmu, żeby politycy sracz.. dostali. to będzie właśnie dla nich policzek, żeby się do roboty wzięli.
anonim2014.05.20 8:29
Żaden polityk nie jest normalny, JKM również. Wszyscy są siebie warci.
anonim2014.05.20 8:34
Bóldupiarze z Frondy tylko przekonują mnie na kogo mam zagłosować 25 maja. Oczywiście na Kongres Nowej Prawicy :) :)
anonim2014.05.20 8:34
Tylko p. Janusz Korwin-Mikke i jego Kongres Nowej Prawicy są szansą na wyjście Polski z obecnego upadku. Całym sercem popieram p. Korwin-Mikke. W tę niedzielę pokażmy, że los naszej Ojczyzny nie jest nam obojętny i oddajmy głos na Kongres Nowej Prawicy p. JKM.
anonim2014.05.20 8:37
>>>Ta wypowiedź świadczy o tym, że Korwin jest po prostu człowiekiem, którego dopadał jakaś choroba na duszy i umyśle. Insynuować, że kobieta jest współwinna gwałtom jest po prostu chore! Jak rozumiem sugerowanie przez polskich biskupów, że dzieci są współwinne pedofilii i kuszą dorosłych już chore nie jest.
anonim2014.05.20 8:43
Czy Redakcja Frondy uważa tak jak ongiś Unia Wolności, tak jak uważa GW, że wie wszystko najlepiej? Czy Redakcja nie znalazła żadnej myśli zgodnej z tym co mówi Korwin? Znalazła? To czemu niszczy tego człowieka w najgorszym stylu zamiast polemizując? Zawiodłem się na Was. Jeśli nie zaprzestaniecie tej nagonki to stracicie wielu "czytelników", nie ze względu na poglądy tylko na okropny styl jakim zaczęliście się posługiwać.
anonim2014.05.20 8:44
zamiast tego pryncypialnego piętnowania w stylu gazwyb zróbcie na stronie ankietę kto zgadza się z poszczególnymi wypowiedziami JKM. Podejrzewam, że wygra w cuglach.
anonim2014.05.20 8:49
Skandaliczny i kłamliwy wpis. Przestaję czytać Frondę. Dotarło do mnie, że to portal, który tylko podszywa się pod bycie portalem katolickim. Dla zainteresowanych kompilacja wypowiedzi Korwina o kobietach: http://demotywatory.pl/4337775/Janusz-Korwin-Mikke. Polecam Frondzie poczytanie o wpływie chłosty i więzienia na młodocianych! Od kiedy to Terlikowski przestał być zwolennikiem klapsów! Fronda stała się jakimś afrykańskim portalem udzielającym lekcji o moralności w stylu Kalego! Żenada!
anonim2014.05.20 8:50
"Na koniec kolejny skandaliczny, można powiedzieć wręcz niezgodny z prawem postulat Korwina. Publicznie powiedział, że kara chłosty, czyli znęcanie się człowieka nad człowiekiem powinna być akceptowana. „Zdecydowanie uważam, że dla młodego człowieka lepsza jest kara chłosty. Lepiej, że dostanie w tyłek i wyjdzie niż miałby siedzieć i się zdemoralizować. Chłosta kaleczy ciało, a więzienie duszę. Zgwałcą go tam, nauczą fachu złodziejskiego. W więzieniu jest chora sytuacja”. Dodał, że sam bił swoje dzieci. „Oczywiście, że lałem dzieci. Dzieci czasami trzeba karać. To jest normalne i wszyscy to robią”. Ten ostatni akapit daje jasny obraz, że Korwin to sadysta, człowiek zanurzony po uszy w swoich absurdach, fascynacjach złem (bo czymże jest bicie, znęcanie się nad dzieckiem jak nie złem!)." Co w tym stwierdzeniu jest nie tak ? W sumie z jego cytatów jedyne rozsądne zdanie.
anonim2014.05.20 8:55
Och boi się PISolewactwo - partia proaborcyjna. Boi się mainstream . A Janusz mówi prawdę i ma gdzieś konwenanse - to nawet fronda, zamiast bronić prawdy zaczyna bronić polit poprawności oraz proborcyjnego PISu. Widzieliście badania ma temat wykształcenia w związkach ? Albo zarobków ? Ile związków % się rozpada tam gdzie facet ma niższe wykształcenie albo mniej zarabia ? A Korwin mówi po prostu prawdę . Dalej ... duża częśc kobiet zagłosowała na Kwaśniewskiego bo był przystojny - czy uważacie frondo że w polityce powinny liczyć się takie argumenty ? JKM mówi że zabrałby im prawa wyborcze. Ja mam w d.... aborcyjny przemysł śmierci - dlatego głosuję nie na PIS który poparł aborcję, lecz na JKM.
anonim2014.05.20 8:57
A co z tym psuciem duszy przez więzienie? OCZYWIŚCIE NIEPRAWDA....
anonim2014.05.20 9:03
"Po co Korwin kandyduje do Parlamentu Europejskiego? „ Chcemy brać pieniądze i dostać immunitet z PE, żeby mówić o złodziejach z Brukseli – oni będą siedzieć. Musimy zdemaskować spisek jawnych komunistów i maoistów, którzy wprowadzają swoje porządki. Barroso to ukryty maoista, a Ashton to komunistka. Oni będą siedzieć, moja w tym głowa – mówił Korwin-Mikke." Brawo Panie Januszu ! Prawdą po oczach i do więzienia to szemrane złodziejskie i totalniackie towarzystwo !
anonim2014.05.20 9:03
" znęcanie się nad dzieckiem " A gdzie u Korwina znęcanie? nadinterpretacja redaktyorku ... niestety w stylu Gie Wu ... przekaz dla ciemnego motłochu musi być zerojedynkowy .... Orban wróg Ukrainy itp.
anonim2014.05.20 9:04
A Fronda kolejny raz potwierdza, że uczciwość i prawda jest jej zupełnie obca ...
anonim2014.05.20 9:06
FRONDA robi dużo takimi tekstami by PiS nie przekroczył 30 % w wyborach. Uda się ?
anonim2014.05.20 9:10
" że kara chłosty, czyli znęcanie się człowieka nad człowiekiem powinna być akceptowana" NIC nie rozumiesz redaktorku, i jeszcze epatujesz głupotą .. po co to czyli ... to TY tak KŁAMLIWIOE interpretujesz karę chłosty ... zajrzyj do słowników ....
anonim2014.05.20 9:17
Loguję się tu ostatni raz. ProPISowskość Frondy i włażenie w ... Kaczyńskiemu, dyskredytując innych jest niesmaczne i już mi się przejadło.Są dużo lepsze portale: DEON, czy GOŚĆ. Dużo sympatyczniej się ich czyta. Pozdrawiam.
anonim2014.05.20 9:18
Szkoda że ludzie zanim wysłuchają wydają opinię, że ktoś jest szowinistą. Jak ktoś nie umie słuchać, to niech nie wypowiada takich ocen na temat ludzi.
anonim2014.05.20 9:21
GOwin wiadomo, konkurencję chce wykosić i wpisuje się w te nadinterpretacje wypowiedzi. Ale Fronda?
anonim2014.05.20 9:25
Gdzie Korwin powiedział, że kobiety są współwinne gwałtu??? Powiedział zupełnie co innego. Powiedział, że trzeba wiedzieć kiedy można a kiedy nie? Czemu Wy się tak boicie tego człowieka? Jest szykanowany jak Jezus za swoich czasów. Mało kto ze współczesnych go rozumiał. Korwin jak Jezus głosi miłość i równość, nie godzi się na to aby kasta urzędników wykorzystywała naród gnębiąc ich coraz wyższymi podatkami. Teraz w Polsce płacimy 23%VAT+19%PIT+ZUS+VAT( w produktach ) > 50% dochodu i chcą coraz więcej.
anonim2014.05.20 9:42
Problem polega na tym że Korwin gwarantuje zmiany w polityce a PIS nie. Dlatego Korwin jest popularny a PIS nie... Gdyby PIS obiecał JOW i mniej socjalizmu oczywiście bym wolał PIS, ale niestety...
anonim2014.05.20 9:43
Problem polega na tym że Korwin gwarantuje zmiany w polityce a PIS nie. Dlatego Korwin jest popularny a PIS nie... Gdyby PIS obiecał JOW i mniej socjalizmu oczywiście bym wolał PIS, ale niestety...
anonim2014.05.20 9:54
To jedziemy dalej z atakami na KNP.
anonim2014.05.20 10:55
JKM zawsze ciężko pracuje na każdy procent o który wzrasta mu poparcie. Następnie parę dni przed wyborami zawsze coś palnie takiego że c**j strzela wszystko, kończy się na 1 procencie. I z pełnym przekonaniem mówię że to jest właśnie ten program który przechyli szalę. Żegnaj KNP... Cała wolnościowa idea z oparciem o tradycyjne wartości znów pójdzie do grobu. Oczywiście nieudolny klon-hybryda KNP-PiS-PO który reprezentowany jest przez Kowala nic na tym całym ataku i prowokowaniu nie zyska. I dobrze...
anonim2014.05.20 10:56
Z chłostą facet ma absolutną rację. Więzienie potrafi tylko młodego zdemoralizować. Ewentualnie ciężka praca przy budowie dróg mogłaby go zresocjalizować. Resocjalizacja w więzieniach to chory wymysł lewactwa. W ogóle powinno się na studiach pedagogicznych zlikwidować tą specjalizację
anonim2014.05.20 11:00
Ten artykuł wygląda, jakbyście go z GW przepisali. Wstyd!
anonim2014.05.20 11:00
Ten artykuł wygląda, jakbyście go z GW przepisali. Wstyd!
anonim2014.05.20 11:00
Ten artykuł wygląda, jakbyście go z GW przepisali. Wstyd!
anonim2014.05.20 11:19
Fronda manipuluje? przestaje chyba iść w duchu prawdy, można z kimś się nie zgadzać, ale manipulować to grzech. Ja się w większości poglądów zgadzam od 20 lat, a nie normalny jest dla mnie manipulant
anonim2014.05.20 11:22
No cóz, fronda dołącza do tłumaczy polskiego na motłosze .... nagranie widziałem ... pogląd mam ... po co zapraszać kogoś jeślio nie daje mu sie dojść do słowa ...
anonim2014.05.20 11:25
Frondo - co się z Tobą stało... Portal poświęcony? Chyba tak poświęcony jak TVN i Wyborcza. Bo metody walki politycznej te same. Jak możecie wspierać PiS - przecież to zakamuflowani komuniści!
anonim2014.05.20 11:39
Wu Was boli. Co ma mówienie o Janukowyczu jako prezydencie do bycia proputinowskim? Fakt jest faktem.
anonim2014.05.20 11:42
Fronda zachowuje chrześcijańską postawę broniąc prawdy, mimo, że ten wariat posiada, u bezmyślnej dziatwy, spore poparcie (świadczy to o fatalnym stanie polskiej szkoły). Jezus też zrobił porządek w pewnej świątyni, są wartości, których chrześcijanin nie może się wyprzeć. Żaden człowiek, który uważa np. że kobieta jest najlepszym przyjacielem człowieka i należy ją gwałcić, aby poprawić relacje, nie zasługuje na jakikolwiek szacunek. Żaden człowiek, który uważa np. że kobieta jest najlepszym przyjacielem człowieka, nie zasługuje na jakikolwiek szacunek.
anonim2014.05.20 11:42
Haha fronda zawsze humor poprawi. Zmiencie nazwe na portal poswiecony przedszkolakom:)))
anonim2014.05.20 11:47
Gdyby nie Fronda, nie wiedziałbym, iż wczoraj ci dwaj szermierze ze sobą się starli. Wyjątkowo oglądałem Monisię, ale teraz na YouTube, a nie w TV, bo TV prawie w ogóle nie oglądam. Monisia i ten Kowal chcieliby pogadać o "prawach człowieka" i zagrożeniach demokracji. A tu, cholera jasna, z Korwinem się nie da.
anonim2014.05.20 11:51
"Ten ostatni akapit daje jasny obraz, że Korwin to sadysta, człowiek zanurzony po uszy w swoich absurdach, fascynacjach złem (bo czymże jest bicie, znęcanie się nad dzieckiem jak nie złem!)." JKM to nie moja bajka ale powyższy tekst jest zupełnie nie na miejscu. Frondo wstyd!
anonim2014.05.20 12:27
To juz bardzo jest nie dobrze, kiedy nawet redaktorzy Frondy nie potrafia sluchac ze zrozumieniem, a przeciez Korwin uzywa raczej prostych zdan i bez podtekstow :-)
anonim2014.05.20 12:32
proto zabierają WIĘCEJ polecam podziemnaTV na tubie perełką ekonomi "banków" zachwycisz się tu http://www.youtube.com/watch?v=kgWsER4IpEw jak widać plujących na Korwina nie braknie ale że tu ręce opadają...
anonim2014.05.20 14:32
"Ten ostatni akapit daje jasny obraz, że Korwin to sadysta, człowiek zanurzony po uszy w swoich absurdach, fascynacjach złem (bo czymże jest bicie, znęcanie się nad dzieckiem jak nie złem!)." Co to jest ? Ktoś tu piszę o złu ? A czym są te manipulacyjne i prymitywne hasełka ? To jest portal katolicki ? Jak można pisać i zniżać się do takiego poziomu, oskarżać Korwina o sadyzm bo dzieciaki w tyłek lał ? Gdzie szacunek do człowieka ? W ryja bym dał osobie która to napisała (sprawdzić czy nie kobieta) . Ręce opadają, dno ! Won od katolicyzmu lewackie, heretyckie mendy ! Sorry za język , ale się należy. Ścierwo trzeba nazywać po imieniu.
anonim2014.05.20 14:32
"Ten ostatni akapit daje jasny obraz, że Korwin to sadysta, człowiek zanurzony po uszy w swoich absurdach, fascynacjach złem (bo czymże jest bicie, znęcanie się nad dzieckiem jak nie złem!)." Co to jest ? Ktoś tu piszę o złu ? A czym są te manipulacyjne i prymitywne hasełka ? To jest portal katolicki ? Jak można pisać i zniżać się do takiego poziomu, oskarżać Korwina o sadyzm bo dzieciaki w tyłek lał ? Gdzie szacunek do człowieka ? W ryja bym dał osobie która to napisała (sprawdzić czy nie kobieta) . Ręce opadają, dno ! Won od katolicyzmu lewackie, heretyckie mendy ! Sorry za język , ale się należy. Ścierwo trzeba nazywać po imieniu.
anonim2014.05.20 14:37
JKM zbliża się do poziomu red. Terlikowskiego, chyba te wszystkie lata bycia marnym politykiem odcisnęły w końcu swoje piętno.
anonim2014.05.20 14:55
Pośród was komuchów i totalitarystów z Frondy jawi się jako okaz normalności
anonim2014.05.20 14:58
Z tymi gwałtami rzeczywiście przegiął, ale już propagandowa zbitka "Korwin - sadysta" powala. Może by tak zapytać jego dzieci? Frondzie wystarczy (i "narodowi" niestety też), że ktoś znienawidzony powie coś głupiego, a już wszystkie jego osądy są krytykowane i manipulowane, jak ten z sadyzmem. Podobnie jest z Ukrainą. Otóż opinia, że „Na Ukrainie ciągle rządzi Janukowycz, mimo tego że uciekł" to jedynie stwierdzenie bezsprzecznego faktu nielegalności dokonanego przewrotu. Ale dla autora tej propagandówki są to oczywiście "proputinowskie, prorosyjskie myśli". Swego czasu widziałem nawet na TVP Info rozmowę z promajdnowskim prawnikiem ukraińskim, który przyparty do muru wyraził podobne zdanie - zapewne ku zaskoczeniu redaktora prowadzącego - że wysadzenie Janukowycza było nielegalne. Proszę zatem szanownych katolików o uświadomienie sobie, że 99% rewolucji jest godne potępienia, a nie wsparcia. Katolik ma bardzo ograniczone i jasno sprecyzowane warunki, kiedy może z czystym sumieniem sprzeciwić się w tej formie własnej władzy. Z Bogiem.
anonim2014.05.20 15:14
@Sarcinus "Z tymi gwałtami rzeczywiście przegiął" JKM nie twierdzi, że kobiety trzeba gwałcić. Wyrwane z kontekstu jak zwykle. Spotkanie u Olejnik było ustawione pod manipulacyjną zagrywkę. Był Hitler. kobiety, niepełnosprawni, Krym. Bezczelnie to zrobili, bo Kowal miał już przygotowane na kartce cytaty z Korwina o kobietach jakby wiedział, że Olejnik się oto zapyta. Nie było w w historii 3RP przypadku tak nachalnej, prymitywnej propagandy z wszystkich stron na jednego polityka.
anonim2014.05.20 16:18
Żegnam frondę z niesmakiem...
anonim2014.05.20 16:20
Pewnie sprzedajny, ale przecież jakże kulturalny autorze tego gniota! Kobieta nigdy nie jest współwinna gwałtom. To wielka i kardynalna prawda uczestniczek Marszu Szmat. Już czas dołączyć.
anonim2014.05.20 16:28
Poza tym antyfeminizm dziś to jak dawniej antykomunizm, czy walka z nazizmem. Bo za decyzjami o milionach morderstw najmniejszych ludzi na Zachodzie stoją ostatecznie kobiety. To niepodważalny fakt. Bardzo często świetnie wykształcone, kulturalne, higieniczne, pachnące. Inaczej, niż ten cham i prostak Korwin.
anonim2014.05.20 17:19
Ten wspólny front jazgotu na Korwina nie może być przypadkiem. Fronda, Gazeta, PiS, PO, Gowin, Palikot... Dokładnie cała banda okupantów.
anonim2014.05.20 17:29
Lizusowskie zachowania kandydatów Polski Razem, świadczą tylko o tym, że chcą być politykami wszystkich, bez konkretów i z dużą dawką umizgów... takie podchodzenie pod ludzi to pozostałość po PO, a tego już nie chcemy. Takimi artykułami Korwin zyskuje na popularności, więc tak na prawdę jest to krecia robota-samobój autora, za który KNP na pewno jest wdzięczne. Pewne opinie JKM są powszechnie znane jego wyborcom, a taka próba "płoszenia" jedynie zraża do Frondy. Przykro mi, bo lubię was czytać. Mała rada: zaprzestańcie takich numerów. Tracicie czytelników w ten sposób.
anonim2014.05.20 18:17
Jeśli ktoś śmie twierdzić, że wsadzenie - za konkretne winy - młodzieńca do więzienia jest lepsze niż ekwiwalentna chłosta - to jest podłym takimsynem. Niech sobie porozmawia z dowolnymi rodzicami chłopaka skutecznie zdemoralizowanego pierdlem - przed nim był chuliganem, po nim jest bandytą. Co wy wiecie nic o życiu? Gdzieście się chowali? Kara chłosty to wybitnie humanitarna kara. A jak który zapluje się na lanie dziecka, to proponuje przeprosić się z Biblią: > Nie kocha syna, kto rózgi żałuje, kto kocha go - w porę go karci. > W sercu chłopięcym głupota się mieści, rózga karności wypędzi ją stamtąd. > Karcenia chłopcu nie żałuj, gdy rózgą uderzysz - nie umrze. Ty go uderzysz rózgą, a od Szeolu zachowasz mu duszę.
anonim2014.05.20 18:29
bo to lizodup putina
anonim2014.05.20 19:14
Frondo! Co się z Tobą stało? Jeszcze tak reżimowego artykułu tu nie było!!! Frondo! Wstyd! Opamiętaj się! Wstyd!!!
anonim2014.05.20 21:58
@fiodor44 Domyślam się, że kompletnie nic nie rozumiesz z tego, co mówi JKM, prawda ?
anonim2014.05.21 9:22
Ten artykuł to parę cytatów z Korwina (w swojej treści całkiem zresztą słusznych) opatrzonych ubliżającymi komentarzami typu "sadysta". O co tutaj chodzi? To jest Fronda czy Trynuna Ludu?
anonim2014.05.21 10:28
A są też chłopcy poniżej osiemnastki – zapewniający, że zmobilizowali całe rodziny. I nie jest to młodzież chcąca iść na barykady, rozwalać coś kamieniami. Ta młodzież chce Wolności – ale chce Wolności takiej, jaka była udziałem jej przodków. Wolności naturalnej. Jednak zauważyłem i inne objawy, zwłaszcza na prowincji: zawziętych młodych ludzi, który widzą łatwość, z jaką zebraliśmy podpisy, widzą masowe poparcie – i otwarcie mówią: „Jeśli Nowa Prawica po raz kolejny zostanie oszukana, to bierzemy pałki i idziemy na Warszawę”. Taką falę sympatii czuję po raz pierwszy. Ludzie, których bym o to nie podejrzewał, zwracają się z chęcią pomocy. Wracają osoby, które były w UPR. Dziś ci ludzie są o parę lat starsi – a jednocześnie w prawyborach w liceach dostajemy najczęściej ponad 50%. To potężna masa wyborców. A Władza robi ostre ćwiczenia oddziałów „antyterrorystycznych”. Na wszelki wypadek. Myślę jednak, że do tego nie dojdzie. Poparcie jest stabilne – choć Tuby Reżymu grzmią, starając się mnie zdyskredytować. Aż przyjemnie patrzeć, jak równo ujada na mnie „Gazeta Polska” i „Gazeta Wyborcza”. Cóż, skoro chcę wsadzić do kryminałów całą tę „klasę polityczną”... O dziwo, to właśnie budzi zaufanie wyborców. Świadomych wyborców. Bo musicie Państwo wiedzieć – to taki sekret – że ujadają na mnie gazety i tygodniki mające po 100 tys. nakładu. Telewizje mające po pół miliona widzów. I ci widzowie po obejrzeniu takiego programu natychmiast siadają do komputera – i porównują to z tym, co jest u mnie na portalu albo na FaceBooku. Gdzie mam tych wejść tygodniowo 3 miliony – a „polubień” na FaceBooku 300 tysięcy. Teraz to ja te gazety mam kompletnie w nosie. Niech ujadają. Oczywiście trzeba będzie bardzo uważnie patrzeć na ręce liczącym głosy. Bo przecież „mężowie zaufania” innych partyj będą mieli interes, by nas oszukać. Ale chyba w zmowy nie wejdą. Toteż sądzę, że za tydzień Prawica będzie miała 5-6 CEP-ów... I będziemy walczyć dalej!
anonim2014.05.21 11:49
Po latach przestaję czytać Frondę - poziom manipulacji zawartej w tym artykule mnie powalił... Jak mozna tak naginać czyjeś wypowiedzi do swoich tez?? Nieprawdopodobne...
anonim2014.05.24 11:32
kto się ukrywa pod pseudonimem Mod?
anonim2014.05.26 11:41
To jest rzeczywiście Wasz artykuł? Czy bardziej copy/paste z TVNu? Nie wiem czy słuchacie JKMa uważnie czy mniej uważnie. Nie ze wszystkim się zgadzam z nim, ale to co Wy piszecie to kompletna bzdura. Czy chcecie się wpisać w ten nurt Gazety Wyborczej i "reżimowej telewizji". Przecież przedstawiacie dokładnie tak jak oni to robią.