20.08.14, 10:15Janusz Korwin-Mikke (fot.Facebook)

Korwin-Mikke chce embarga na... rosyjskie prostytutki!

„Nie korzystaj z usług Rosjanek. Zrób na złość Putinowi. Zostań z żoną w domu” – apeluje na swoim profilu facebookowym Korwin-Mikke. Obok wpisu zamieszcza demotywator z takim hasłem i zdjęciem przedstawiającym wyzywająco ubrane kobiety.

Po raz kolejny lider Kongresu Nowej Prawicy perfidnie szydzi z kobiet. Jakiś czas temu oświadczył, że lubią jak się je „troszeczkę gwałci”. Twierdzi też, że  są statystycznie mniej inteligentne od mężczyzn i nie powinny mieć aktywnego prawa wyborczego.

Zakaz importu polskich warzyw i owoców to dla polskich rolników prawdziwy dramat, ale dla  Korwin-Mikkego kolejna okazja do niewybrednych żartów. Według szacunków ministerstwa rolnictwa, konsekwencją nałożenia embarga  będą straty w wysokości nawet pół miliarda euro i nie zdołają ich wyrównać żadne rekompensaty.

ed

Komentarze

anonim2014.08.20 11:03
"straty w wysokości nawet pół miliarda euro i nie zdołają ich wyrównać żadne rekompensaty." Jesli rolnik mial dostać te pieniadze z rosji, to co szkodzi wydrukować ta kase i dac rolnikom, a warzywa dac w szkolach albo zniszczyc, lincoln tak zrobil w czasie wojny secesyjnej i działało"zielony dolar". Proste jak drut, tylko panstwo nie moze tak zrobic bo tylko bank zydowski ma prawo emisji pieniadza w danym kraju a nie rzad. Rolnik wyda pieniadze na co mial wydac wczesniej i kazdy bedzie zadowolony tylko rosja bedzie bez warzyw. Ale lepiej jest ograniczac pieniadz w gospodarce i emitowac obligacje ktore kupi bank centralny za pieniadze z powietrza tak jakby niemoglby tego zrobic sam rzad. Obligacje moze emitowac pieniedzy nie moze
anonim2014.08.20 13:54
Chyba w wakacje coś przeoczyłem - kiedy Fronda została filią Gazety Wyborczej?!
anonim2014.08.20 14:09
@adam.tam naprawdę nie wiesz o co chodzi? To ja mam na złość Putinowi pozostać wiernym żonie?! A jak nam się relacje poprawią, to wtedy, w dowód patriotyzmu i sojuszniczej współpracy, mam zdradzać żonę z rosyjskimi dziwkami?! Bez komentarza!
anonim2014.08.20 14:10
Jednak ten Korwin, to prymitywny idiota!
anonim2014.08.20 15:03
Ciekawe jak musi wyglądać zwykły dzień pracy dyżurnych redaktorów Frondy. Siedzenie na profilu FB Korwina (czy innych niepoprawnych politycznie) i wymyślanie jaki oczerniający go news można na tej podstawie napisać. To już nawet śmieszne nie jest. Czekam jak na jego profilu pęknie 500k polubień. Na Frondzie pojawi się wtedy artykuł pd tytułem: "Korwin znowu bije". Dopuścił się brutalnego, barbarzyńskiego, seksistowskiego, obrażającego uczucia religijne aktu przemocy wobec rekordu polubień na FB. A skoro już tak Fronda boleje nad tymi rolnikami to niech jeszcze napisze czyja polityka do tego embarga doprowadziła. Pewnie to też wina Korwina....
anonim2014.08.20 15:20
To że głosuje na jego partię to nie znaczy że muszę się zgadzać z poglądami wodza,to nie PIS Jarozbawa (nie korzystam ani z naszych ani z zagranicznych prostytutek-nie wiem jak dziwkarze ale dla mnie kochanie się z kobietą która współżyła wcześniej z innymi brzydzi mnie).
anonim2014.08.20 17:07
Dokładnie Fronda trzyma poziom Czerskiej.
anonim2014.08.20 17:07
Dokładnie Fronda trzyma poziom Czerskiej.
anonim2014.08.20 17:29
Autor = idiota przykro mi
anonim2014.08.20 21:37
Panie redaktorze ed: czy znane jest Panu słowo ironia? Mam wrażenie, że nie, podobnie jak kilku komentatorom powyżej. Przy okazji, gdy Korwin jako jedyny polityk mówił, żeby się nie wtrącać pomiędzy Ukraińców i Rosjan, gdy mówił, żeby nie popierać przewrotu na Majdanie, to był krótkowzrocznym, rosyjskim sługusem. Gdy konsekwencje polityki dosięgają polskich rolników (o czym ostrzegał Korwin) to Fronda zamiast posypać głowę popiołem nadal obwinia JKM? Ryndyuk trafnie Was określił.
anonim2014.08.20 21:58
To w końcu posłuchać się Korwina i nie korzystać z usług rosyjskich prostytutek, czy się nie słuchać i korzystać ? Autor wpisu nie daje jasnej odpowiedzi - chwali Korwina, czy go gani ?
anonim2014.08.20 22:12
Terlikowskiemu brak poczucia humoru.
anonim2014.08.20 22:22
Tofik A od kiedy ten lewus Korwin-Mikke jest rzeciw Putinowi i Moskwie??Ja tu pomijam jego blazeńskie wyskoki, niech sobie trochę gwalci kogo chce, za oboolną zgodą oczywiście. Embargo[nawet na prostytutki] jest zgodne z liberalną wizją gospodarki?Czy to aby nie lewactwo nad lewactwem? Wy liberalowie juz na glowach stajecie.Korwinowski lewus Sommer, chyba cos palnął ostatnio o atfu dem...ch wyborach w policji, a sam zbawca swiata wyskakuje z embargo?Co się dzieje w tych liberalnych głowach? Chyba Mikke musi czerownoskórych zacząć tepić u siebie w domu.Barroso i angielka moga poczekać, jak widać są pilniejsze rzeczy
anonim2014.08.21 10:00
Hm... sezon ogórkowy w pełni? Aaaa redakcyjka nie zachowuje rewolucyjnej czujności... strzela sobie w kolano ganiąc Korwina za nakłanianie do zachowania wierności małżeńskiej. Błazenada...
anonim2014.08.21 10:26
@oktawian Widzę, że takim jak Ty trzeba wszystko dosłownie i z dużej litery pisać bo inaczej nie zrozumieją. Ten wpis Korwina to ironia, (drwina, szydera, czy pisząc jeszcze prościej: śmianie się) z polityki sankcji gospodarczych.