'Korporacja Geremka' pisze do Trumpa. Gadowski: Nikt uczciwy nie powinien im podać ręki! - zdjęcie
29.08.19, 07:10zdj. screen Youtube

'Korporacja Geremka' pisze do Trumpa. Gadowski: Nikt uczciwy nie powinien im podać ręki!

30

"Jeżeli nie zwiniemy czerwonego, komunistycznego parasola znad MSZ, nie wygonimy bolszewików, komunistów, zdrajców, zaprzańców, ludzi niehonorowych, złodziei i łapówkarzy, od których trzęsie się w MSZ – nic się nie zmieni" - mówi w cotygodniowym felietonie Witold Gadowski.

"23 byłych ambasadorów Polski podpisało list do prezydenta Donalda Trumpa. Przejrzyjcie sobie państwo przeszłość tych ludzi. Okaże się, że albo resortowe dzieci, albo członkowie PZPR, wszyscy z korporacji Bronisława Geremka"-mówi dziennikarz.

"Oni wszyscy są ze stajni korporacji Geremka, która od dawna toczy MSZ. Nic tam się nie zmieniło. Pan Czaputowicz to kość z kości i krew z krwi korporacji Geremka, która zaraziła polską dyplomację.

Apogeum tej megalomańskiej postawy ludzi, którzy myślą, że jak tupną nogą to cała Polska się przestraszy, a Donald Trump natychmiast zmieni plany wizyty i pojedzie na Madagaskar, to myślenie doprowadziło do jasnego aktu zdrady. Tak to można nazwać"- tłumaczy.

"Ludzie, którzy piszą do Donalda Trumpa, że w Polsce łamana jest demokracja są łajdakami. Podpisaliście list przeciwko Polsce. Od momentu, gdy podpisaliście ten list nikt uczciwy nie powinien podawać wam ręki"-ostrzega Witold Gadowski.

"Jeżeli nie zwiniemy czerwonego, komunistycznego parasola znad MSZ, nie wygonimy bolszewików, komunistów, zdrajców, zaprzańców, ludzi niehonorowych, złodziei i łapówkarzy, od których trzęsie się w MSZ – nic się nie zmieni"-tłumaczy.

"Ciągle słyszę od Polonii, że chcąc działać dla Polski trzeba szerokim łukiem omijać konsulaty, bo tam działają sprężyny antypolskie- dodaje.

Tysol.pl

Komentarze (30):

Glaudiusman2019.08.29 19:31
Ci ambasadorzy komunistyczni zdrajcy powinni być dawno wyeliminowani z życia politycznego.
anonim2019.08.29 16:04
PANIE PREMIERZE DLACZEGO CZAPUTOWICZZ PELNI FUNKCJE MINISTRA S, Z, TO ZLY CZLOWIEK TWIERDZI ON ZE W JEDWABNYM POLACY SPALILI ZYDOW PAN STEFAN BOCZKOWSKI SWIADEK OSWIADCZYL TO ZROBILI BANDYCI Z NIEMIEC HERMAN SCHACZPER TO JEST MINISTER ZDRAJCA ZYDOWSKI Z DEGRADOWAC NATYCHMIAST
lech2019.08.29 17:33
W rzadzie i opozycji masz wiecej chazarow zydowskich.
Lech eller-Krawczyk die eine kleine jüdisch läuse.2019.08.29 12:57
Kim jest ten: 𝐉𝐏𝐈𝐈𝐈-𝐨𝐟𝐢𝐜𝐞𝐫 𝐋𝐖𝐏- 𝐔𝐫𝐬𝐳𝐮𝐥𝐚? Nazwisko jego jest Lech Keller-Krawczyk i jak sam przyznaje, cyt.: "Nazywam się Lech Keller-Krawczyk (spolszczone żydowskie -Sznajder) mam lat 70 plus jestem Żydem i homoseksualistą." - i dalej, cyt.: "Można mnie znaleźć m.in. pod "nickami": 𝐀𝐠𝐧𝐢𝐞𝐬𝐳𝐤𝐚 𝐃𝐳., 𝐤𝐚𝐥𝐢𝐧𝐤𝐚, 𝐧𝐢𝐤𝐭, 𝐃𝐚𝐫𝐢𝐚_𝐃𝐚𝐧𝐢𝐥𝐜𝐳𝐲𝐤 (mam słabość do bolszewików), itp." - Wszystko jest jak byk jest w archiwach Frondy. Sumując; dzielnicowy, JPIII, Agnieszka Dz. - to Lech Keller-Krawczyk, sowiecki Żyd, homoseksualista a jako taki pedofil. Prawdziwy stachanowiec blogowy, zaczyna rano i kończy rano. Stara dobra szkoła leningradzka, towariszcz towarzyszy Nowaka-robaka, Jonasika psycho-genderless, itp.
Reytan2019.08.29 12:55
Zarowno Czaputowicz jak i cala reszta MSZ zostala recznie wybrana przez Kaczynskiwgo. Wyczyscil MSZ z katolikow,i uzupenia zydami i masonami. ZDRADA. POPIS to smierc Polski. Glosuj na Konfederacje lub na Pania Godek.
rowerzysta2019.08.29 12:44
Czy Gieremek zginąl w chwalebnych okolicznościach? Czy czasem przyczyną wypadku nie była ekstaza milosna w trakcie obciagania ptaszka przez panienkę w czasie jazdy samochodem?
Olej2019.08.29 10:20
Alem się rozp-PiS-ał Nie to co miało być powyżej Nie mniej poprawione wchodzi poniżej. Każda współczesna odwaga ma swoje przełożenie na zapleczu skąd płynie impuls pt. jak gadać by dobrze prawić. Gdy współczesna odwaga jak i wiele wcześniejszych odwag nie ma zaplecza, kończy się tam gdzie zaczyna się cmentarz. Potwierdzają tę regułę liczne przypadki weryfikujące prawdziwość odwagi. Nie ma bata, a gdy odwaga jest bat się zanjdzie, No chyba że odwaga ma potęgę zaplecza, ot chćby takiego jakie miał i pewnie ma dotychczas jeden z najodważniejszych piewców wolności Pawła 15-jętnastki. On to jest k……. odważny gieroj ! Zwłaszcza młodzież go docenia idzie za nim jak w dym, a dymu – skolko ugodno !
Olej2019.08.29 10:17
Alem się rozp-PiS-ał Pisze pewna Ula z jakiegoż to ula ? Afera Kuchcińskiego może być gorsza, niż się wszystkim wydaje. Co ukrywa Kancelaria Sejmu? Z podniebnych podróży przeróżnych ,,nojmanów, donaldów, budek, nitroglicerynasów’’ od lat wypadają i lecą złote amber-trupy, szpitalne łóżka, lody kręcone i wykręcane na lewo. A ostatnio z nieba nad stolico unosi się zwiewny zapach żywego g……a, który z rześką radosnego uniesienia wdycha trzask, trzaska urzędujący na ratuszu. G……leje się w rzekę, rzeka owe g………unosi wprost do samego matecznika wszystkich de, KOD-owanych i KOD-ujących inaczej. Wszyscy oni wspólnie i pospołu nadają na tych samych łączach, instalowanych jeszcze przez Cześka i jego generałów.
Olej2019.08.29 10:07
Pisze pewna Ula z jakiegoż to ula ? Afera Kuchcińskiego może być gorsza, niż się wszystkim wydaje. Co ukrywa Kancelaria Sejmu ? Z podniebnych podróży przeróżnych ,,nojmanów, donaldów, budek, nitroglicerynasów’’ od lat wypadają i lecą złote amber-trupy, szpitalne łóżka, lody kręcone i wykręcane na lewo. A ostatnio z nieba nad stolico unosi się zwiewny zapach żywego g……a, który z rześką radosnego uniesienia wdycha trzask, trzaska urzędujący na ratuszu. G……leje się w rzekę, rzeka owe g………unosi wprost do samego matecznika wszystkich de, KOD-owanych i KOD-ujących inaczej. Wszyscy oni wspólnie i pospołu nadają na tych samych łączach, instalowanych jeszcze przez Cześka i jego generałów.
Maciej2019.08.29 10:06
Brawo !!! Brawo ! Brawo !!! - Panie Gadowski !!!!!!!!!!!!!!!
Olej2019.08.29 9:40
,,Nadprzyrodzeni’’ czy to czerwoni czy biali – republikańscy, lub inni mają jednen wspólny cel – swój i swoich kieszeni ! I tak jeżeli rodzimi czerwoni są i działają, wypełniają zadanie rozmiękczania tkanki społecznej i rozpulchniają mózgi durniom. Powstaje środowisko dla ,,nadprzyrodzonych’’ prawicowo i oni robią dalszy ciąg rozpulchniania z operacją dojenia nas ze wszystkiego co się da wydoić. Gdy już osiągną cel. Pojawią się ponownie nowi ,,nadprzyrodzeni’’ z ideą równości i sprawiedliwości i wtedy zaczyna się domykać tzw. koło, w koło, w którym durnie przytupują obertasa, pogwizdując do chochoła ze słomy, stojącego niczym ch…. W samym centrum wydarzeń. 5 milionów pana Laudera ? A po co ? Po co ? A poto by ,,Cywińscy’’ i inni dyrektorzy w swej serii odpowiednio cwierkali, aby od sprzątaczki po wszystkich pismaków w kraju nad Wisłą jedną nutą orkiestrową brzmiał ton trąb jerychońskich.
Olej2019.08.29 9:20
Bierzmy sprawy w swoje ręce ! Bierzemy, bierzemy ! Tylko rąk nam brakuje. Lasy państwowe ? Właśnie jechałem przez Polskę i widziałem, widziałem ogromne obszary leśne ogrodzone z tablicą teren prywatny wstęp wzbroniony. Jeziora ogradzane, że dostęp do nich mają właściciele gruntów wokół. Jak to się ma do przepisów prawa ? Durnie gminni w coraz większym stopniu i masie, niesieni władzą i układami dają pozwolenia na budowanie domków w najlepszych miejscach krajobrazowych, w miejscach chronionych lub przyrodniczo i turystycznie atrakcyjnych. I tak gdy kiedyś można było cieszyć oczy pięknem krajobrazu, zgrzyta nam domek jakiegoś nowobogackiego buca, który w pierwszym odruchu władania obsadza się tujami, i jest ich od ch…….a na przestrzeni hektarów. W myśl hasła każdy ch…… ma najwięcej tuj !
grimm2019.08.29 9:17
a kto ze "stajni geremka" Czaputowicza namaścił ? Pytanie retoryczne. Tam szukać zaniechań i działań przeciw Polsce.
Olej2019.08.29 8:47
Kto ma władzę wiem. Nie wiem kto właściwie rządzi i ustala reguły gry ?
Polacy musza wiedziec o zdrajcach2019.08.29 8:37
Brawo, panie Witoldzie. Przypomnijmy tez kilka nazwisk z tej zdradzieckiej 'korporacji' Geremka - Bronislaw Geremek, Tadeusz Mazowiecki, Leszek Moczulski , Zbigniew Bujak, Adam Michnik.. Każdy kto promuje tych panow SZKODZI POLSCE...
JS2019.08.29 8:09
Podziwiam odwagę p. Gadowskiego i ludzi jemu podobnym. Jak system wróci, odzyska władze, odbudują się szybko wszystkie głowy smoka i wyrosną nowe i będzie jak po II WŚ, tacy ludzie jak p. Gadowski będą ścigani jak żołnierze wyklęci, jak żołnierze AK !!! Jeżeli nie przyłączą się do smoka spotka ich sroga kara. Cieszy mnie, że jest on zwolennikiem szukania ratunku dla Polski u Jezusa Króla. Na jego miejscu konsekrowałbym się Najśw. Maryi i nałożył szkaplerz, a może już go ma ? Pozdr.
violencja2019.08.29 9:51
Widziałam p. Gadowskiego na żywo i widziałam , że ma łańcuszek....ale co na tym łańcuszku nie wiem , było schowane . Myślę , że coś swiętego.
anonim2019.08.29 8:06
Geremek ich mocodawca był masonem,zginą prowadząc w samochodzie seks z prostytutką. zrobiła się potem cisza... Wielu polskich biskupów uczestniczyło z zapałem w pogrzebie Geremka... bo tez byki i są masonami...
Tadeusz2019.08.29 8:04
Panie Gadowski, dziękuję i to bardzo, bardzo, ........ dziękuję.
Lennon2019.08.29 7:53
Zgadzam się z p. Gadowskim. Nie mamy szczęścia do MSZ
Urszula2019.08.29 7:52
Afera Kuchcińskiego może być gorsza, niż się wszystkim wydaje. Co ukrywa Kancelaria Sejmu? Od blisko trzech tygodni Kancelaria Sejmu zwleka z wydaniem posłom opozycji dokumentów pokazujących prawdziwą skalę podniebnych podróży wykonywanych na jej polecenie w czasach Marka Kuchcińskiego. Tymczasem – jak zauważa piątkowa „Rzeczpospolita” – pełna dokumentacja pozwoliłaby zweryfikować bulwersujące informacje, jakie krążą w wojsku, na temat „lotów po koszulę” dla marszałka.
ed2019.08.29 9:58
Tak, Kuchciński był trzy razy na Marsie i pięć razy na Księżycu z rodziną. To ukrywają pusty czerepie.
JS2019.08.29 7:48
Jeżeli Prawica nie zakończy tego złego dla Polski okrągłostołowego systemu to ten system zakończy istnienie Polski. Ale z obietnic Pana Jezusa wnioskuje, że tak nie musi być. Z Polski wyjdzie iskra, która przygotuje świat na Jego przyjście. Dlatego szatany chcą zniszczyć istnienie naszego kraju aby wymazać nazwę POLSKA. Ale, ale. Jeżeli ta iskra wyjdzie z Polski to jej istnienie może zostać zakończone po tym zdarzeniu !!! Pozdr.
Cogito ergo sum2019.08.29 7:37
Cytując Teresę Torańską to właśnie są „Oni”
man.of.Stagira2019.08.29 7:30
. . walić postsowieckich kmiotów w r y j oraz patrzeć czy równo PUCHNIE! . . fajansiarze z korporacji Czerska SA Kameraden
Cogito ergo sum2019.08.29 7:22
To korporacja pasożytów, która nie może przeboleć odstawki. Oni nie mają etycznych kwalifikacji do pracy w służbie publicznej. To są polityczne bandziory nieliczące się z interesem ojczyzny. Oni usiłowali sprywatyzować nasze Państwo
Krzysiek2019.08.29 7:17
Banda zdrajców. Widać, że proces oczyszczania Polski będzie jeszcze długi... A Geremek, ich mocodawca, wyzionął ducha w czasie igraszek erotycznych... Boże, miej Polskę o opiece!
Maciek Arczyński2019.08.29 11:03
Tu nie ma pewności. Istnieje opis wskazujący na to, że przed śmiercią, po traumatycznym przeżyciu, rzeczywiście się nawrócił i dlatego został zlikwidowany.
Reytan2019.08.29 12:47
arczynski klamiesz,jestes zydowskim prowokatorem.
Krzysiek2019.08.29 14:46
Poproszę o źródło do tego opisu