Koronawirus w Polsce: 264 nowe zakażenia. Zmarło 6 osób - zdjęcie
15.07.20, 09:15Fot. via Pixabay - fernandozhiminaicela

Koronawirus w Polsce: 264 nowe zakażenia. Zmarło 6 osób

4

Ministerstwo Zdrowia przedstawiło już najnowsze dane dotyczące rozwoju epidemii koronawirusa w Polsce. W ciągu ostatniej doby potwierdzono 264 nowe przypadki zakażenia.

Jeśli chodzi o nowe zakażenia, dotyczą one województw:

śląskiego (90), małopolskiego (43), łódzkiego (31), mazowieckiego (22), wielkopolskiego (20), lubuskiego (12), lubelskiego (11), podkarpackiego (9), dolnośląskiego (8), kujawsko-pomorskiego (5), zachodniopomorskiego (4), świętokrzyskiego (3), opolskiego (3), warmińsko-mazurskiego (2) i podlaskiego (1).

Ministerstwo dodaje też, że koronawirus w Polsce przyczynił się do śmierci kolejnych sześciu zakażonych. Większość z nich cierpiała na choroby współistniejące:

(wiek-płeć, miejsce zgonu): 95-M Wrocław (mieszkaniec woj. wielkopolskiego), 79-K Racibórz, 80-M Kraków, 78-M Radom, 69-M Wrocław, 91-K Wschowa.

Na koniec podsumowano:

Liczba zakażonych koronawirusem: 38 721/1 594 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

dam/twitter,Fronda.pl

Komentarze (4):

Jan Radziszewski2020.08.5 12:18
środa, 22 lipca 2020 22 VII 2020 Klątwa Boża rzucona na ministra Łukasza Szumowskiego Środa, 22 lipca Godzina 6.45 - Rzucam klątwę Bożą na ministra Łukasza Szumowskiego. Za sprawy związane z coronawirusem, które były i są przeciw Polakom, za oszustwa i manipulacje danymi medycznymi, za przekupywanie lekarzy publicznymi pieniędzmi, którzy stwierdzają coronawirusa tam gdzie go nie było i nie ma. A od początku lipca za kłamstwo publiczne iż Polacy nadal chorują i umierają na COWID -19 a nawet, że zwiększa się liczba chorych i zmarłych. A jak zaświadcza Bóg przez swego sługę Grzegorza z Leszna i przez swego sługę Cypriana Polaka ( Krzysztofa Michałowskiego), Pan nasz Jezus Chrystus zgodnie ze swymi wcześniejszymi zapowiedziami, rządząc w Swoim Królestwie po Intronizacji w Niebie 20 lutego 2020 roku, czyli Polsce – Nowym Jeruzalem zwolnił Polaków od chorowania i umierania na coronawirusa COVID -19 od pierwszego lipca. Tak Pan nasz z dniem 20 lutego 2020 roku ograniczył mocno chemtrails nad Polską a zablokował całkowicie chemtrails ze zrzucanym na Polaków coronawirusem, co obserwowali naoczni świadkowie iż w wypadku niektórych smug chemtrails były one wciągane, wsysane z powrotem, wbrew prawom fizyki do zbiorników samolotu, do jego wnętrza. Zatem ministrze Łukaszu Szumowski. Przeklina Cię Bóg! Przeklina Cię Bóg! Przeklina Cię Bóg! Amen! Amen! Amen! - I tak się stanie. Amen. Mówię to Ja, Jezus Chrystus, Pan Zastępów, Król Nowego Jeruzalem, któremu na imię Polska. Łukaszu Szumowski, Twój czas jest krótki. Jakie życie, taka śmierć. Skończysz marnie i skończysz gorzej niż prezydent Duda. On ma dobre odruchy i kocha Mnie choć przez swe decyzje szkodzi Polsce. U Ciebie nie ma niczego co byłoby pozytywne w Twej służbie krajowi. Nie mówię już o aferach. Nawet „Twoje” zdjęcie z Matką Teresą jest sfałszowane, wstrętny oszuście, masoński łgarzu. Czekaj więc na swoją kolej. I pamiętaj: im więcej zakarbujesz, jak dawniej mawiali Polacy, tym sowitszą otrzymasz zapłatę. Opublikuj synu. - Dziękuję Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste.
Dex2020.07.16 4:07
Nawet nie wiadomo na co sa te testy.Klamia I rujnoja gospodarke a jak zrujnuja to sie okaze ze Polska juz nie nalezy do Polakow.Moze tak trzeba zeby ludzie pejzeli na oczy ale czego Polak glupi musi byc po szkodzie.Czy cos wam to mowi I czy tojest normalne ze polski premier ksztalci dzieci w zydowskiej szkole.
Rise and shine gramps2020.07.15 9:49
Wczoraj w tymkraju po raz pierwszy od siedemnastego czerwca zwiększyła się liczba osób zakażonych (w danym dniu potwierdzono zakażenie u większej ilości osób niż uznano za wyleczone) odwracając tym samym trend spadkowy trwający prawie miesiąc. Ale o tym już nie dowiesz się z rządowych tub propagandowych takich jak Fronda.
STNISLAW2020.07.15 9:46
Czemu służy to usprawiedliwianie zbójectwa koronowirusa wzmiankowaniem "chorób współistniejących". Większośc chorych na inne chorobu ma jakieś schorzenia współistniejące, a nie podkresla się tego.... O co tu chodzi?