Kornel Morawiecki w szpitalu. Premier dziękuje za słowa wsparcia - zdjęcie
29.09.19, 11:00Screenshot Youtube (polsat news)

Kornel Morawiecki w szpitalu. Premier dziękuje za słowa wsparcia

4

Jak już informowaliśmy, Kornel Morawiecki przebywa w szpitalu. Polityk choruje na raka trzustki, a jego stan w ostatnich dniach bardzo się pogorszył. Za słowa wsparcia podziękował premier Mateusz Morawiecki.

Bardzo dziękuję wszystkim ludziom dobrego serca, przyjaciołom i konkurentom politycznym, którzy kierują słowa wsparcia dla mojego Ojca”

- napisał na twitterze szef polskiego rządu.

Dalej dodał:

Jestem za każdą dobrą myśl, dobre słowo wszystkim Państwu bardzo wdzięczny”.

Wcześniej, w piątek, Kancelaria Prezydenta poinformowała, że prezydent Andrzej Duda nadał Kornelowi Morawieckiemu Order Orła Białego w uznaniu jego znamienitych zasług na rzecz przemian demokratycznych w Polsce.

dam/twitter,PAP

Komentarze (4):

Raca Prawdy2019.09.29 15:19
Panie Premierze, wielu normalnych ludzi łączy się z Panem i Waszą rodziną w trosce o powrót do zdrowia pana Kornela. To nie jest jeszcze wiek, aby odchodzić. To zapewne trudne dla Pana chwile, a do tego zbiegły się z kampanią wyborczą ważną dla Pana, dla nas, dla Polski. Życzę siły, wytrwałości i Łaski Bożej w tych trudnych dla Pana chwilach i proszę nie przejmować się niektórymi debilnymi komentarzami ludzi, co do których mam wątpliwości, czy zasługują na miano człowieka.
leonid2019.09.29 12:33
Solidarość walcząca bylą kiedyś uznana przez Amnesty International za organizację terrorystyczną
Cryyyy2019.09.29 11:24
Czy ojciec i ta jego koleżanka którzy weszli na plecach kukiza do sejmu, ponieśli jakąkolwiek karę, za dymanie wyborców, i głosowanie na dwie ręce?
JS2019.09.29 11:07
Oby zdychał jak najdłużej w mękach!