Korkuć: kasta się patologizuje - zdjęcie
08.02.20, 11:34Wojciech Korkuć/YT/Telewizja Republika

Korkuć: kasta się patologizuje

4

Wojciech Korkuć, uznany artysta, twórca materiałów graficznych na manifestację "Obrońmy naszą suwerenność" w wywiadzie dla Telewizji Republika omawiając przyczyny powstania tej inicjatywy powiedział o obecnej sytuacji w wymiarze sprawiedliwości w Polsce:

- To jest władza, która nie ma żadnych ograniczeń i się "patologizuje". Te rzeczy, które się do mediów przedostały (...), to tylko wierzchołek wierzchołka góry lodowej. Tam na prowincji dzieją się największe przewałki za grube pieniądze

Powiedział też:

"Kasta Basta". To jest kasta, która sama siebie określiła. Tam jest dopisek "precz z bezprawiem w sądach". To dotyczy tylko tych sędziów i tylko tych grup zawodowych, którzy nakręcają bezprawie

Zdaniem artysty „kasta” panoszy się w wymiarze sprawiedliwości już od czasu porozumień okrągłostołowych i wydaje się mieć opanowane najważniejsze przyczółki.

 

mp/telewizja republika

Komentarze (4):

POlityk EUropejskiego formatu2020.02.9 11:42
Jeśli Polska nie zawiesi Sejmu który tworzy niepraworządne Ustawy i Prezydenta który je podpisuje oraz nie zdelegalizuje PiS-u który to popiera to Polska będzie płacić karę 2 miliardy euro / dzień !
olo2020.02.8 14:50
Patologia to PIS i jego wyborcy.
OZ2020.02.8 12:20
Bandycka kasta jest "spatologizowana" od 1945.
z innej beczki 2020.02.8 11:53
https://stop-seksualizacji.pl/index.php/edukacja-typu-b/skad-taka-edukacja-seksualna/instytut-kinseya