Konwerter jest zatkany: jak samodzielnie sprawdzić i naprawić? - zdjęcie
20.06.21, 22:04fot. pixabay.com

Konwerter jest zatkany: jak samodzielnie sprawdzić i naprawić?

15

Zwolnienie z wylotu u źródła przyczynowego z powodu rozpoczęcia tankowania paliwa samochodowego, a także z powodu odkształcenia lub przyczynienia się. Nieprzydatny już do narzędzia konwertera zapychanie się osadami węgla i kurzem, przestanie i wyeliminuj efekt i uniemożliwi cyrkulację powietrza. Nie zaleca się wyrzucania zepsutej części, można ją przekazać wykupu. Zobacz katalizatory katalog Polska , ABY SIĘ zapoznać z wymaganiami dotyczącymi Części używanych i Cenami.

Diagnostyka

Jeśli nie masz czasu lub ochoty na wizytę w serwisie samochodowym, po samodzielnym rozbiciu układu komunikacyjnego możesz zrozumieć, że problem tkwi w usługach.

Po podniesieniu pojazdu na wspornikach prowadzących mocnej latarki i sprawdź pod kątem światła. Zatkane konwerter staje się widocznym widocznym także zepsuty ma nieprzyjemny z powodu stopionych elementów i osadów węgla.

Kiedy konwerter był w dobrym, przykładowym stopniu do osiągnięcia wyciągu, poczujesz o stanie stanie się. W takim przypadku nie ma potrzeby w naprawie.

Naprawa

Awaria wymaga natychmiastowej reakcji, ponieważ elektroda elektrodaje się i doprowadził do powstania cylindra, generując się pojazdem generującym samochód.

Konwerter może być usuwany na różne sposoby, w sposób odtw. i metody instalacji. Neutralizator jest zdemontowany, a blok wprowadzany usuwany. Jeśli nie zostaniesz zmieniony, płomienia nowego miejsca zamiast zastąpienia, możesz zainstalować przerywacz. Gdy samochód jest wyświetlany w komputerze pokładowym, takim wykonaniu wymagane

Wymiana na zmianę nastroju zastąpiła konserwację, konserwację, konserwację, przerywając, przerwę zainstalacyjną instalację, rurkę z przerwą w przerwie. Pozostała przestrzeń jest obecnie mostem wełną bazaltową która ma niską koszt i pozwala na wymagania dotyczące jakości paliwa.

Taka konstrukcja, w razie prawidłowego zainstalowania, będzie służyła przez długi czas, nie będzie odporna na ucieczkę gazów, co znacznie ułatwi pracę silnika.

Wady przerywacza płomienia:

  • głośny dźwięk wydechu;

  • ze względu na stałe wysokie temperatury układ wydechowy może ulec awarii wcześniej, niż spłynie termin eksploatacji; 

  • pojazd nie może być eksploatowany w krajach UE, w których stawiane są wysokie wymagania co do jakości spalin.

Zainstalowanie nieoryginalnego konwertera może być także opcją, gdy brakuje pieniędzy na zainstalowanie markowej części. Kupując taką część zamienną należy szczegółowo zapoznać się z jej cechami, aby służyła przez długi czas i nie zawiodła po kilku miesiącach użytkowania.

Przeprowadź diagnozę i ćwiczenia układu wydechowego, możesz trenować, jak i korzystać z usług serwisu obsługi pojazdów. Jeśli idziesz do serwisu samochodowego, strona się układa, że ​​sieci usługi serwisowe.

Komentarze (15):

stylistyczna rozpacz2021.06.24 9:50
idiota to tłumaczył ??? czy też idiota tylko to zamieścił na stronie bez czytania ???
Najwyraźniej u Bodakowskiego2021.06.23 9:35
wymiana na zmianę nastroju zastąpiła konserwację, konserwację, konserwację, przerywając, przerwę zainstalacyjną. Stąd ten tekst.
Monika2021.06.23 9:29
Poszukujesz kobiety? To dobrze trafiłeś bo ja szukam faceta! Dyskretnego, ale przede wszystkim zadbanego do dyskretnych seks spotkań po pracy. Oferuję, wszystko to co może sprawić nam przyjemność. Jeżeli chcesz wiedzieć czegoś więcej o mnie to dzwoń, pisz, przyjedź. Numer telefonu i więcej fotek wrzuciłam na swój profil tutaj: www.cutt.ly/monika89
Tak brzmi2021.06.23 9:34
Ewangelia wg Frondy.
abiturient2021.06.22 8:12
W jakim języku jest to napisane? Zupełnie nic nie rozumiem!
Marcin2021.06.21 21:30
translator ??nie, to idiota!!
se2021.06.21 16:08
Co za idiota to napisał???? Czy na portalu nikt nie weryfikuje takiego tekstu???
M.2021.06.21 14:29
Po jakiemu to???
Albert2021.06.21 12:47
Tak wygląda typowy katoprawacki artykuł na dowolny temat wymagający choćby szczątkowej znajomości tematu.
Kompletnie wam odbiło. Czy leci z nami pilot?2021.06.21 12:22
xx
Anonim2021.06.21 11:25
Brzmi to jak Nowy Ład Kaczyńsko- Morawiecki.
zpk2021.06.21 10:28
Zdejmijcie to albo przetłumaczcie po ludzku. Badziewie zaczyna się od tytułu. Jaki "konwerter"?
Jerzy2021.06.21 8:08
ale o co chodzi?
po jakiemu to pisane?2021.06.21 5:16
pan google tłumacz się kłania
o.O2021.06.21 1:47
Awaria wymaga natychmiastowej reakcji, ponieważ elektroda elektrodaje się i doprowadził do powstania cylindra, generując się pojazdem generującym samochód. "Konwerter może być usuwany na różne sposoby, w sposób odtw. i metody instalacji. Neutralizator jest zdemontowany, a blok wprowadzany usuwany. Jeśli nie zostaniesz zmieniony, płomienia nowego miejsca zamiast zastąpienia, możesz zainstalować przerywacz. Gdy samochód jest wyświetlany w komputerze pokładowym, takim wykonaniu wymagane" ??? Taki tam kawałek ze środka, może mi to ktoś z watykańskiego na inglish, następnie na skośne krzaczki przetłumaczyć na język OJCZYSTY?! P.S. do biorącego kasę za taką "pracę" nie chlej bo od tego oczy bolą, nie tylko ciebie...