"Konwencja przeciw rodzinie. Kłamstwa Kozłowskiej-Rajewicz" - zdjęcie
01.05.14, 10:30Minister Agnieszka Kozłowska-Rajewicz (fot. Gov.pl)

"Konwencja przeciw rodzinie. Kłamstwa Kozłowskiej-Rajewicz"

16

Zaraz po powrocie z kanonizacji, rząd Donalda Tuska, skierował do procedury ratyfikacyjnej „Konwencję o zapobieganiu i zwalczaniu przemocy wobec kobiet i przemocy domowej". Nazwa jest wymyślona sprytnie – każdy, kto miałby zastrzeżenia wobec konwencji, musi na wstępie tłumaczyć się, że nie popiera damskich bokserów.

Jeśli jednak szantażowi „poprawności politycznej" nie ulegniemy, znajdziemy artykuł 12, a w nim istotny cel tego dokumentu.

1. Strony podejmą działania niezbędne do promowania zmian wzorców społecznych i kulturowych dotyczących zachowania kobiet i mężczyzn w celu wykorzenienia uprzedzeń, zwyczajów, tradycji oraz innych praktyk opartych na idei niższości kobiet lub na stereotypowym modelu roli kobiet i mężczyzn.

W dalszej części tego dokumentu znajdziemy Artykuł 14, odnoszący się do edukacji, a w nim:

... Strony podejmują działania konieczne do wprowadzenia do oficjalnych programów nauczania na wszystkich poziomach edukacji ...dotyczących ... niestereotypowych ról przypisanych płciom.

W imieniu Rządu, p. Kozłowska-Rajewicz zapewniła, że "w konwencji nie ma artykułu, który by uderzał w tradycję; konwencja mówi jedynie, że przemocy nie można usprawiedliwiać tradycją ani religią". Powyższe cytaty pokazują, że jest to kłamstwo, ponieważ wykorzenienie „stereotypowej" rodziny, jest samoistnym celem dokumentu.

Pani Kozłowska-Rajewicz będzie zapewne argumentowała, że nikt nie musi interpretować dokumentu w taki sposób. Konwencja i inne akty prawne, które po jej ratyfikacji nastąpią, będą interpretowane przez „GREVIO", ciało złożone z kilkunastu zasłużonych na polu „walki z dyskryminacją" osób. Przedmiotem wątpliwości może być czy Polskę będzie reprezentować w nim poseł Biedroń czy posła Grodzka. Co do sposobu interpretacji ,wątpliwości nie ma.

48 godzin po entuzjastycznej obecności na kanonizacji Papieża Rodziny, polscy ministrowie, podejmują działania aby tę rodzinę zniszczyć. Zastanawiam się co jest większe: obłuda rządu Donalda Tuska, czy jego pogarda dla Polaków.

Mariusz Dzierżawski/Stopaborcji.pl

Komentarze (16):

anonim2014.05.1 10:58
Rajewicz to niezła lafirynda ona pracuje w burdelu
anonim2014.05.1 11:00
Unia każe sługa musi, wprowadzić brednie do szkoły.A co tam, wypaczajcie w głowach dzieciom. Politycy prowadzą swoje dzieci do szkół katolickich, gdzie nie psuje się główek unijnymi głupotami.A nasze ? A wasze, nie nasze ,więc niech was boli głowa! My wam musimy dać przepisy, bo unia kasy nie da więcej.Czy to geje czy lesbijki takie, czy takie i tak będą robolić na polityków!
anonim2014.05.1 11:58
"Głupich nie sieją sami się rodzą" I tych co czytać ze zrozumieniem maja problem. Tym co trudno zrozumieć tekst polecam film: http://www.youtube.com/watch?v=_46FSwJrc-Q
anonim2014.05.1 13:08
Niektórzy polscy politycy są jak prostytutki a uważają się za elitę.
anonim2014.05.1 13:13
@TTWE Dlaczego wpisujesz głupie wpisy naśladując AirWolfa, przez co degradujesz się intelektualnie.
anonim2014.05.1 13:35
Czego można spodziewać się po POpaprańcach. Demoralizacji i złodziejstwa. Ot i mamy.
anonim2014.05.1 13:36
Fascination A jaka jest twoja rodzna? Jaką rolę pełni mąż?
anonim2014.05.1 13:41
@TTWE Nie mierz wszystkich swoim nieuctwem. "niestereotypowych ról przypisanych płciom."- stereotypowe to mężczyzna i kobieta działania konieczne do wprowadzenia do oficjalnych programów nauczania na wszystkich poziomach edukacji ." Najlepiej w przedszkolu już edukować ,dzieci nie mogą przecież już żyć bez sexu od pieluchy!
anonim2014.05.1 14:29
@TTWE W większości ustawa jest do zaakceptowania, prócz wprowadzeniu polityki płci społeczno-kulturowej. Ma ona się nijak do przemocy wobec kobiet. Jest to próba oszustwa narodów i wprowadzenie ideologii gender bocznymi drzwiami. Artykuł 4 Podstawowe prawa, równouprawnienie i niedyskryminacja 3. Wdrożenie przepisów niniejszej konwencji przez Strony, w szczególności środków chroniących prawa ofiar, zostanie zagwarantowane bez dyskryminacji ze względu na: płeć biologiczną, >>>płeć kulturowo-społeczną,<<< rasę, kolor skóry, język, religię, poglądy polityczne i inne, pochodzenie narodowe lub społeczne, przynależność do mniejszości narodowej, własność, urodzenie, orientację seksualną, tożsamość płciową, wiek, stan zdrowia, niepełnosprawność, stan cywilny, status uchodźcy lub migranta lub inny. Artykuł 6 Polityka uwzględniająca kwestie płci społeczno-kulturowej >>>Strony podejmują się uwzględnienia perspektywy płci społeczno-kulturowej we wdrażaniu i ocenie wpływu zapisów niniejszej konwencji oraz promowania i skutecznego wdrażania polityki równouprawnienia pomiędzy kobietami a mężczyznami oraz wzmocnienia pozycji kobiet.<<< http://chomikuj.pl/nbogdanus/*23+INNE+CIEKAWE+E-BOOKI http://amnesty.org.pl/uploads/media/konwencja_przemoc_wobec_kobiet.pdf
anonim2014.05.1 14:30
@TTWE Artykuł 6 Polityka uwzględniająca kwestie płci społeczno-kulturowej >>>Strony podejmują się uwzględnienia perspektywy płci społeczno-kulturowej we wdrażaniu i ocenie wpływu zapisów niniejszej konwencji oraz promowania i skutecznego wdrażania polityki równouprawnienia pomiędzy kobietami a mężczyznami oraz wzmocnienia pozycji kobiet.<<<
anonim2014.05.1 14:31
"niestereotypowych ról przypisanych płciom."? działania konieczne do wprowadzenia do oficjalnych programów nauczania na wszystkich poziomach edukacji ."? To jest potwierdzenie na tezę że głupich nie sieją.- Napisane dlatego tłustym drukiem. W konwencji nie napisano ze jesteś mamusia, a mamusia to tatuś. W konwencji nie zapisali że rodzina to dwie mamusie , dwóch tatusów W konwecji napisano że tatuś i mamusia to stereotyp. Tylko ciebie by nie było na tym świecie przez te twoje jasne konwencje. Tak to są moje demony przeciwko głupkom, którzy myślą że my nie wiemy jak to w praktyce wygląda, u niemców ,anglików.holendrów itd Ty mnie lepiej nie pouczaj tylko sam się ucz! Tylko czytać ze zrozumieniem tekst. Mamusiu of tatusiu
anonim2014.05.1 17:36
@ AirWolf Mam wrażenie ze dyskutuję z idio... , bez urazy. Sam sobie jesteś winny.
anonim2014.05.1 17:57
Bogsanusn Daj spokój. Dyskusja z idiotami pokrojuAirWolf czy TTWE (prawdopodobnie dwa niki tej samej osoby) to walka z wiatrakami.
anonim2014.05.1 19:25
wy lewacy niczego się z historii nie nauczyliście, zaślepieni nie potraficie czytać ze zrozumieniem i wyciągać wniosków. Zaczynacie kumać dopiero jak poczujecie bat na własnej dupie, zwykle fundowany przez partyjnych kolegów, dla których nie jesteście już zbyt "postępowi".
anonim2014.05.1 20:08
ma racje pan Dzierżawski!
anonim2014.05.1 22:53
@michalita ... "prawica walczy o resztki imperium" Te "resztki" to kamień węgielny, na którym zdrowa moralność się odbuduje bardzo szybko. "kiedyś mieli szkoły, lecznictwo, obyczaje" Teraz też mają. "z każdym rokiem świat się zmienia, dzisiejsze nastolatki są bardziej liberalne, niż komukolwiek w UE się śni" Bardziej ogłupione, bardziej zdemoralizowane i bardziej samotne i nieszczęśliwe niż były kiedyś. Należy im tylko współczuć i modlić się, aby w porę się otrząsnęły z odium tego tęczowego "raju". za parę lat stary spróchniały ład runie i rozwinie się nowe społeczeństwo, oparte na wolności, równości i indywidualiźmie