Koniecznie zobacz co mówił Komorowski o Polsce z ... Jasnej Góry! - zdjęcie
20.04.15, 09:24

Koniecznie zobacz co mówił Komorowski o Polsce z ... Jasnej Góry!

32

Zobacz co Bronisław Komorowski - i jak - mówił z dożynek na Jasnej Górze w 2013 roku. A później porównaj to z tym, co mówi mieszkańcom Polski dziś. Śmiać się czy płakać?

Posłuchaj:

mm/YouTube

Komentarze (32):

anonim2015.04.20 9:59
ten film dowodzi że gajowy to nawet nie nadaje się by dzieciom bajki czytać, ludzie to nie osły, no może lemingi :D w to uwierzą co bredzi ten gościu z góry :D
anonim2015.04.20 10:09
Komor do kurnika kurom z dupy jajka wyciągać
anonim2015.04.20 10:47
Powinien mieć 1% a ma ponad 30. Jarek co wypuści Antka albo sam wskoczy na ambone to z ponad 30% spada mu do 15. I co by frondziarze nie pisali to ludzie ani nie chcą Jarka ani jego pacynki. Nie popieram Komorowskiego - natomiast PIS ze swoimi pomysłami lewackimi na gospodarkę dużo lepszy nie jest. No tak ... ktoś mógłby napisać: ale za to PIS jest moralny. Hm... warto przypomnieć ze PIS poparło aborcję (przez co Jurek zrezygnował z roli marszałka) oraz inne ciekawe ustawy (jak z prawa międzynarodowego - zrównanie małżeństw gejowskich z normalnymi). Do tego Episkopat przyklepał głosowanie za InVitro (kar kościelnych episkopat nie przewidział dla głosujących za ... nie objął tez ekskomunika posłów PIS którzy poparli aborcję) w imię politycznych kompromisów (jak to powiedział rzecznik episkopatu). Tak wygląda rzeczywistość PISowo / kościelna w Polsce. Daleko odeszli pasterze od nauki Jezusa. Nie dziwi ze Kościoła słucha 6% katolików. No a jak to się ma do polityki ? Cóż - ludzie widząc obłudę się przed nią bronią nogami i rękami. Widać że wolą złodzieja po którym oficjalnie widać jego zamiary.
anonim2015.04.20 10:57
Bredzisław jak zwykle trochę pobredził.
anonim2015.04.20 10:58
O wspaniały p.rezydencie, patrzący na nas z góry - w dodatku jasnej. Kończ waść i wstydu oszczędź, bo przy tobie cienki Bolek wygląda na erudytę. @existenZ - niczego. I tak nie zrozumiesz.
anonim2015.04.20 11:23
Głupi śmiech i agitka polityczna Frondy w stylu GW i TVN
anonim2015.04.20 11:25
existenZ, Anita - o to kaman, że kretyńskie straszenie PiSem już się dawno przyjadło. Ja osobiście mam sporo PiSowi do zarzucenia. Przede wszystkim to, że nie ma przywódcy z jajami, który potrafiłby już dawno to złodziejskie i kłamliwe bydło przy żłobie rozgonić. Duda wydaje się rokować większe nadzieje, niż Kaczyński, ale i tak nie mam wielkich nadziei.
anonim2015.04.20 11:30
@solidarny2010- Wielu ludzi myśli podobnie jak ty.
anonim2015.04.20 11:40
80 % tzw. Polaków i tak nie wie co się do nich mówi. Nie ważne co Komorowski powie, ważne że wydziela dźwięk.
anonim2015.04.20 11:46
@AnitaF- W tym filmiku nie straszy, ale jak się posłucha większości jego wypowiedzi to można usłyszeć że my (PO) jesteśmy gwarantami tego, że te oszołomy (w domyśle PIS) nigdy nie dojdą do władzy.
anonim2015.04.20 11:54
Ale przemówienie, - typowe dla analfabety.
anonim2015.04.20 12:23
przeczytałam najpierw komentarze,potem obejrzałam to fascynujące przemowienie no i ........ padłam ze śmiechu,a ponieważ jestem sama w domu -moj kot patrzył z niedowierzaniem-"o co kaman?",że pani glośno zanosi się od śmiechu... no to kotkowi wyjaśniłam: "taki jeden pan,który jest prezydentem naszego kraju,przyjechał,kotku kochany,na Jasną Górę z bardzo daleka....aż z Wybrzeża.Żeby było szybciej przyleciał śmigłowcem.Leciał "przez całą Polskę"(kot się zdziwił),wspiął się na tę Górę(Jasną)bo....z góry widać lepiej(kot go zrozumiał). A potem Pan Prezydent opowiedzial co też widzial po drodze-"nowe dachy nowych domów"oraz "wybudowane autostrady i nowe drogi" i tu kot zapytał mnie dlaczego prezydent lecial śmiglowcem a nie chcial wypróbować tych nowych dróg i autostrad?... mam naiwnego kota,ale nie będę pozbawiać go złudzeń.Niech chociaż on myśli ,że ludzie mówią prawdę
anonim2015.04.20 12:57
@anitka mialam do wyboru,śmiać się lub płakać... wybralam to pierwsze jako zdrowsze... oczywiście tak jak Ty jestem przerażona,że mamy u władzy ludzi ,którzy nas pozbawiają złudzeń i nadziei,w dodatku grabią na całego(a propos autostrad,to nie zapłacili polskim wykonawcom,a material do budowy kupowany byl za granicą!!!). Ale mam też nadzieję,wielką nadzieję ,że w maju ta wladza odejdzie już w niebyt i zostaną ,po niej tylko koszmarne wspomnienia i komiczne filmiki,z których będzie można się tylko pośmiać,bez drżenia ,że to jednak z woli narodu wybrany prezydent tak bajdurzy... :)
anonim2015.04.20 12:58
Nie jestem zwolennikiem Komorowskiego, ale jestem daleka od popierania manipulacji. Większośc wypowiada o jakże pewne sądy, a nawet nie włącza myślenia. To nagranie z pewnością nie jest z 2013 r, a w moim odczuciu jest niezłym fotomontażem. Ten durnowaty śmiech o tym świadczy. Skad o tym wiem? Ano stąd, że w sieci istnieją 2 oryginalne przemówienia z tych dożynek z tvp. info i tvn 24. Na nich Komorowski nie ma już wąsów, a na tym nagraniu ma. Poza tym w czasie przemówienia obok Komorowskiego stoi Paulin, a w tym nagraniu nie ma nikogo.Wkręcające wszystkich bezmyślnych małolaty nie przewidziały, że bywają osoby samodzielnie myślące, a nie powielające jakieś montaże. Pytanie zasadnicze. Po co ktos nagrywa komórka przekaz z komputera, bo to nie jest telewizor jak widać/ Przezież mozna było dac link do strony z nagraniem. Ano ktoś chciał, aby bezmyślni sądzili, ze to nagranie z telewizora. Oj Frondo! Jako teolog, a przed wszystkim świadek Chrystusa chciałabym, aby ten portal jednak służył prawdzie. Zanim coś wstawicie, to sprawdźcie, czy to jest prawdziwe. Kłamstwo zawsze jest klamstwem, manipulacją obojętnie kogo by dotyczyło : naszego przyjaciela, czy wroga.
anonim2015.04.20 13:02
Gdy widzi się żałosnego głupka, któremu się wydaje, że jest kimś i że wygłasza strasznie mądre myśli, to można śmiać się lub płakać. Na tym polega efekt komiczny, który może się przerodzić w przerażenia, że ktoś taki mógł zostać wybrany prezydentem, a na dodatek ośmiela się znowu kandydować.
anonim2015.04.20 13:18
Lidziu wykonalaś cieżką i nikomu niepotrzebną pracę.. Co chcesz udowodnić...? Jeśli masz smykałkę i lubisz obnażać klamstwa i manipulację,zajmij się sprawą śmierci w niewyjaśnionych okolicznościach naszych 96 rodaków (w tym Prezydenta Polski!)w rocznicę zbrodni katyńskiej,na ziemi smoleńskiej pozdrawiam
anonim2015.04.20 13:25
leciał leciał i odleciał
anonim2015.04.20 13:37
@AnitaF- W tym filmiku bawi ludzi to, że gościo mówi oczywiste dyrdymały. Co rolnika obchodzą dajmy na to jakieś dachy?
anonim2015.04.20 13:40
nie wiem jak można głosować na takiego głupka z dubeltówką;)
anonim2015.04.20 14:02
Anita zgadzam się z tym... mogliśmy to dobitnie obserwować jak prezydentem był Lech Kaczyński(na którego zresztą nie glosowałam) wtedy przecierałam oczy ze zdumienia,że można tak szargać imię prezydenta i tak potwornie manipulować.. teraz takimi "chłopcami do bicia"jest Jarosław,p.Macierewicz,prof.Pawlowicz,o.Rydzyk... wystarczy ich wymienić i zaczyna się...ujadanie na całego,życzenia śmierci,kierowanie do psychiatryka,pomowienia,oskarżenia,rechot i niewybredne żarty... nawet to ,że posłanka Pawłowicz zjadła salatkę w sejmie(a mogła iść na caly dzień do baru jak inni!)przesłoniło informację tego dnia ,że prezydent Polski był przesluchiwany w bardzo brudnych sprawach i....że nic nie pamięta.. i nie ma tu żadnej manipulacji z mojej strony link do przesluchania https://www.youtube.com/watch?v=TZHPjcTRUNA
anonim2015.04.20 14:12
@pate Brawo! Tak trzymaj! Celnie i inteligentnie. Ja już tak nie potrafię. Emocje biorą górę. Pozdrawiam.
anonim2015.04.20 14:43
solidarny ale mnie milo speszyłeś... dzięki!:) ja tu w gotowości bojowej...a tu takie miłe wsparcie...:) zgadzam się ,że emocje w takich sprawach "wagi państwowej"są ogromne,ale z drugiej strony komputer jest takim bezpiecznym miejscem,gdzie można spokojnie pisać... prawdę pisać...i tylko prawdę-bo taki jest mój cel... i nie ma znaczenia żaden skrót-PO czy PiS,chodzi o Prawdę,o którą Bóg zapyta nas na Sądzie Ostatecznym... wtedy już żadna manipulacja nie wejdzie w rachubę,więc lepiej już od teraz zacząć się ćwiczyć... pozdrawiam!!!
anonim2015.04.20 14:47
Anita Jezu ,Ty znowu swoje "korekty " i dobre rady dla chrześcijan dajesz... Ok, pokornie zgadzam się ujrzeć te belki u siebie pod warunkiem ,że napiszesz wyraźnie o jakie źdźbla chodzi i o jakie belki. no bo nie wiem o co kaman a lubię przejrzyste dyskusje...
anonim2015.04.20 15:17
@pate Otóż tak jak napisałam, staram się być świadkiem Zmartwychwstałego. On przed swoim zmartwychwstaniem powiedział „Idźcie i głoście Dobra Nowinę całemu światu”. Ano właśnie Dobrą, a nie złą. Staram się, choć nie zawsze mi to pewnie wychodzi, aby Słowo Boże wprowadzać w czyn, a nie być tylko jego słuchaczem, aby wydać plon. A sam Jezus mówił: „Ja jestem drogą, prawdą i życiem. Kto idzie za Mną nie będzie chodził w ciemności". Kłamstwo jest przeciwne jego nauce. To faryzeuszy, duchowych przywódców ganił, że w nie ma w nich prawdy i na pewno nie służą Bogu, choć o nim sporo mówili. Co to katastrofy smoleńskiej, jestem za wyjaśnieniem jej, bo wiele rzeczy jest tam niejasnych i wg mojej oceny mało prawdopodobnych. I uwierz nie mam zamiaru glosować na Komorowskiego, bo mam innego kandydata. Ale powtarzam, ja kieruję sie w życiu prawdą. Jezus oddał życie za każdego człowieka, nawet za Komorowskiego. Chce zbawić każdego, nawet największego zbrodniarza. Zrozumieć może to jednak tylko ten, kto na poważnie bierze Jego słowa i tym słowem żyje, na codzień. To znaczy jest świadkiem. Papież Paweł VI w Adhortacji apostolskiej "Evangeli nutiandi" napisał: " Współczesny świat nie potrzebuje nauczycieli, ale świadków wiary. I o tyle nauczycieli, o ile są świadkami wiary". Jak ateiści, lub wątpiący mają w Niego uwierzyć, skoro jego uczniowie nie dają świadectwa, a wręcz przeciwnie sa antyświadkami, co często nam ateiści zarzucają. Może warto robic codzienny rachunek sumienia, aby nam potem nie było powiedziane: Idźcie precz, wy, którzy dopuszczacie sie nieprawości". Głosić prawdę tak, nawet gdy to niewygodne, ale głosić ją z milością, a nie złością i nienawiścią.
anonim2015.04.20 15:36
nie wiem dlaczego piszesz o ..pluciu. informacje o komorowskim są prawdziwe,filmy są prawdziwe.. Jeśli odczuwasz ból(lub też BUL)oglądając PRAWDĘ o naszym przywódcy-to nie wchodź na katolickie portale...wlącz bezkrytyczną tubę propagandową czyli tvn,zainwestuj w gazetę wyborczą. A tam zobaczysz inny świat-,nie to co dookoła-w sklepach,szkolach i przychodniach... Tam wszystko jest tolerancyjne,poprawne,.Tam mamy wzrost gospodarczy,orła z białej czekolady,nowe domy z nowymi dachami.Tam nie rodzą się dzieci niechciane bo można je wcześniej zabić i odwrotnie jak ktoś z kolei "życzy sobie"bachora to może go kupić w fabryce IN VITRO. I żeby nie bylo że o prezydencie Komorowskim piszą tylko dobrze. Ależ skąd! Gdy Bronek zgolił wąsyto przez te media przelala się fala spekulacji,czy byla to dobra decyzja czy nie.I co warto odnotować pojawily się glosy krytyczne(tak tak) ,że Bronek w wąsach wyglądal lepiej. A "prawica "jak to prawica wciąż szuka źdżbla w prezydenckim oku drążac tematy wyprzedania fabryk,bezrobocia,masowej ucieczki młodych ludzi z Polski,WSI i PRO CIVILI,sześciolatkow w szkolach,zabijania dzieci przed urodzeniem,sparaliżowanej slużby zdrowia,późnej emerytury...no i takie tam inne plucie na obóz wladzy
anonim2015.04.20 16:52
Lidziu ten film o Komorowskim (pod którym piszemy)nie jest żadnym zmanipulowanym paszkwilem,tylko...prawdą(smutną prawdą)o naszej glowie państwa... Dobre rzeczy napisalaś,ale uczeń Chrystusa to nie jest tylko uśmiechnięta ciamajda,która w ramach milosci bliźniego zgadza się na wszelkie podłości dookoła,żeby czasem kogoś nie zranić krytyczną uwagą.... A takie właśnie podlości dotykają nas Polakow ze strony tych ,ktorym się udalo wygrać wybory... I dlatego nie możemy ustawać w dążeniu do zmiany tej wladzy... Łatwo nie będzie... Ja też oczywiście(jak Ty)nie glosuję na Bronka i też jak Ty mam swojego kandydata. Bo przyszlość ma na imię Polska!
anonim2015.04.20 18:03
Komorowski jest typowym karierowiczem i hipokrytą, a taki film jest tego kolejnym potwierdzeniem. Widocznie niektóre dziewczęta na tym forum przepadaja za takimi cwaniaczkami.
anonim2015.04.20 19:49
Anita no cóż... dziwnie mi się czyta Twoje komentarze... chyba jesteś "za a nawet przeciw" a przecież to pisanie powinno mieć jakiś sens...jest takie czasochłonne,że aż mam wyrzuty sumienia,że tkwię tak dlugo dziś przed komputerem,a syn myśląc że pracuję sam ugotował obiad... czy ma to pisanie sens skoro Twoim celem jest bycie wczoraj na "nie",dzisiaj na "nie",jutro na "nie"??? przecież Twoje zdanie ,że z "prawdą" to byś raczej nie przesadzala- jest zupelnie miałkie bo prawda albo jest albo jej nie ma. nie istnieje przesadzona prawda... Twoja przedziwna obrona Bronisława to też jakaś podejrzana histeria,bo fotomontaż ze zniczem byl żartem i nie byl epatowany przez kilka dni w mediach jak wtedy gdy Lech Kaczyński przekladal w rękach szalik z napisem Polska a hieny wybraly klatkę na której napis byl do góry nogami i wstawialy dzień i noc w prasie i tv jako dowód na nieudolność umyslową pogardzanej glowy państwa... "przemysl pogardy"rozpostarty nad ludźmi którzy ośmielają się mówić prawdę i mieć zasady,jest nie tylko nieprzyjemny ale i niebezpieczny,ponieważ niektórzy z tych ludzi umierają w niewyjaśnionych okolicznościach.Oni NAPRAWDĘ nie żyją A to że ktoś parsknie śmiechem na slowa o nowych domach z nowymi dachami ,lub wspanialych drogach w Polsce-nikomu nie zagraża a tylko dowodzi ,że Duch w narodzie nie zaginął! Wśród parskających i ja byłam.... papapa
anonim2015.04.21 5:44
"Po tylu kompromitacjach ostatniego czasu, Komorowski powinien mieć 1 proc. poparcia." Nie w Polsce zamieszkiwanej przez tumanów, głosujących na zdrajców Ojczyzny, do tego otwarcie mówiących gdzie mają Polaków i Polskę. Ot taki syndrom wasalskiego, stłamszonego narodu. @Wojciech_Polak - " Cóż - ludzie widząc obłudę się przed nią bronią nogami i rękami."(itd) - gratuluję "trafnej" diagnozy. Bzdura i to wierutna. Ludzie mają gdzieś takie pojęcia jak Patriotyzm, Prawda czy Ojczyzna. Interesuje ich ciepła woda w kranie i grill w sobotę. Komuchy wespół z różowymi i POlszewickimi zdrajcami zniszczyli społeczeństwo obywatelskie, bez którego nie da się odbudować Polski. I to jest tragedia.
anonim2015.04.21 9:46
filmik usunięty... oczywiście na wniosek TVN-u ;) KTÓRY JEST tubą propagandową WSI i ich ludzi w tym samego komorowskiego! Podlinkować nowo wrzucony ten sam film proszę bo raz wrzucone do internetów materiały nigdy nie giną!
anonim2015.04.21 12:08
Skindred ależ "oni" się boją....
anonim2015.04.22 17:08
W Ruskie Budzie też są kury do macania