Komunikat Ministerstwa Prawdy (nr 313) tylko na Fronda.pl: Strona za pół miliona - zdjęcie
19.07.13, 04:43Ministerstwo Prawdy (Fronda)

Komunikat Ministerstwa Prawdy (nr 313) tylko na Fronda.pl: Strona za pół miliona

1

Są jednak tacy w naszym społeczeństwie, którzy pragną wywołać awanturę. W swoim rozzuchwaleniu zarzucają Sądowi Najwyższemu, że ten postąpił niezgodnie z prawem - że powinien być ogłosić przetarg, skoro strona jest tak droga i w dodatku z błędami.

Lud pracujący miast i WSI wie jednak dobrze, że "dziadowskie oszczędności na sto - dwieście tysięcy", to może robić reakcja, ale nie poważna instytucja jaką jest Sąd Najwyższy. Musi być na bogato i z błędami, bo jest to strona na skalę naszych możliwości! By żyło się lepiej!

Komentarze (1):

anonim2013.07.19 6:01
Zapłacimy! Zapłacimy!, stronę WWW zrobi na zlecenie instytucja i zapłacimy!, Rachunki mam z działu IT na 500 tysięcy zapłacimy! Nie sprzedamy witryny www żadnemu muzeum nawet Narodowemu za milion. To znaczy nie chcesz zarobić?! Powiedz mi po co jest ten strona? Właśnie po co? Otóż to, nikt nie wie po co więc nie musisz się obawiać, że ktoś zapyta! Wiesz co robi ten strona www? Ona odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa. To jest strona na skalę naszych możliwości. Ty wiesz co my robimy tym stroną? My otwieramy oczy niedowiarkom, patrzcie to nasze, przez nas wykonane i to nie jest nasze ostatnie słowo !!! I nikt nie ma prawa się przyczepić. Bo to jest strona www społeczna/publiczna w oparciu o sześć instytucji … którą tak czy siak i tak zaatakuje anonymous ,…. i co się wtedy zrobi? Protokół zniszczenia? Prawdziwe pieniądze zarabia się tylko na drogich słomianych inwestycjach! ZAPAMIĘTAĆ RAZ NA ZAWSZE - IM DROŻSZA TA STRONA TYM LEPIEJ !!!