Kompromitacja Kukiza cdn. Kukiz nie wyklucza koalicji z Millerem i Palikotem! - zdjęcie
25.09.15, 21:07

Kompromitacja Kukiza cdn. Kukiz nie wyklucza koalicji z Millerem i Palikotem!

9

...że, nie wyklucza „celowej koalicji” ze Zjednoczoną Lewicą Leszka Millera i Janusza Palikota. Tak tak, Proszę Państwa. Ten antysystemowiec, co chce rozwalić obecny system - cóż za proputinowska retoryka ! - w TVN24 mówi: "Dlaczego miałbym nie poprzeć konkretnego planu, projektu ustawy, który jest korzystny dla obywatela? Dlatego, że nie lubię Leszka Millera? Idę z ludźmi w interesie Polski, nie interesują mnie sztandary polityczne".

Stanisław Pięta z PiS genialnie to skomentował na FB: "Myślałem, że głoszenie przez Pawła Kukiza postulatów: usunięcia religii ze szkoły, legalizacji prostytucji, narkotyków i wprowadzenia związków partnerskich to chwilowa aberracja niedoświadczonego polityka, który ma jednak dobre chęci i będzie twardo trzymał się linii patriotycznej. Dzisiaj nie ulega dla mnie wątpliwości, że komitet Pawła Kukiza to formuła przychylna dla PO i palikociarstwa. Kukiz popierał już, Tuska, Schetynę, HGW i jak widać nic się tutaj nie zmieniło. Szkoda tylko wielu uczciwych ludzi, którzy nabrali się na jego ględzenie o antysystmowości. Realna zmiana sytemu może nastąpić tylko w wyniku totalnego zwycięstwa Prawa i Sprawiedliwości oraz zmiany Konstytucji RP. Paweł Kukiz niestety nie może w tym pomóc."

Kukiz, wróć do muzykowania!
philo 

Komentarze (9):

anonim2015.09.25 21:12
Bylejakośś naszej polityki - polityków można mierzyć w kukizach, palimiotach i innych dziwnych jednostkach.
anonim2015.09.25 21:30
Nie widzę nic złego w partiach pod warunkiem, że ich celem jest służba Ojczyźnie i mają kręgosłup moralny. Jeśli zmieniają swoje poglądy jak chorągiewka na wietrze to lepiej dać sobie z takimi spokój.
anonim2015.09.25 22:15
Po tym wyznaniu pana Kukiza, skreślam go definitywnie z listy ewentualnej możliwości wyboru.
anonim2015.09.25 22:36
A cóż w tym dziwnego, przecież to wiadomo było o Kukizie od dawna - tylko bardzo naiwni i frajerzy do kwadratu myśleli, że jest inaczej. Przecież wprost to było widoczne po jego zachowaniach i wystąpieniach oraz przyjaźniach jeszcze przed wyborami prezydenta.
anonim2015.09.26 0:52
Problem jest w tym, że PIS też nie wyklucza koalicji z Millerem i Palikotem!
anonim2015.09.26 9:48
Ośmielam się być odmiennego zdania. Kukiz nie jest politykiem, tylko autentycznym i charyzmatycznym trybunem ludowym, który tylko z jednym przesłaniem, rozwalenie zabetonowanego układu władzy, obalił jednego z najbardziej niebezpiecznych dla Polski polityków, Bronisława Komorowskiego, czy jak mu tam jest. Życzę PiS-owi większości konstytucyjnej, a jeśli zabraknie mu do tego nawet jednego procenta, to niech ma pretensje tylko do siebie. Może być nawet gorzej, jeśli Kukiz napuści swoich "zmielonych" przeciwko PiS-owi, a do tego popychają go ci sami, przeciwko którym jeszcze niedawno walczył. Niezdolność PiS-u do kompromisu z Kukizem nie tylko osłabia siebie, ale także Polskę. Polska już nie przeżyje 4 lat rządów koalicyjnej mafii, ktokolwiek ją utworzy.
anonim2015.09.26 10:14
AMC Kaczyński powinien sobie zrobić operację plastyczną i wymienic struny głosowe wtedy PIS może by zyskał parę %.
anonim2015.09.26 16:01
Manipulacja @philo, PIS też głosował, jak SLD np. w przypadku wieku emerytalnego. To znaczyło, że PIS był w koalicji z SLD, czy zwykła nachalna propaganda propis?
anonim2015.09.28 0:17
Szanowni Państwo! Czytam tę informację, czytam komentarze pod nią i nie dowierzam! Ani twórca artykułu, ani osoby komentujące nie mają chyba pojęcia, o co chodzi w wypowiedzi P. Kukiza. Załóżmy: sejm, głosowanie nad ustawą, że tak powiem, DOBRĄ dla społeczeństwa, np. surowszego karania osób znęcających się nad zwierzętami, COKOLWIEK. I pan Miller mówi, że ustawa jest fajna, przydatna i w ogóle OK, więc on i jego partia będą głosowali "za". Czy to oznacza, że Kukiz ma być "przeciw" tylko dlatego, że Miller to stary komunista i że "go nie lubi"??? No kurczę, zastanówcie się, bo dokładnie tak w tej chwili sugerujecie. To właśnie miał na myśli Kukiz - "celowa koalicja" - przez krótki moment ja i ty robimy coś dla ogólnego dobra, bo to jest dobre DLA POLSKI I POLAKÓW, bo chcę być ponad idiotyczną lojalnością dla koalicjanta. Nie patrzyć na to, czy jakaś partia się na mnie obrazi, bo SLD i Kukiz głosują razem, ale na to, że obecne prawo jest złe / zbyt łagodne itp. i dlatego trzeba je zmienić. Wy wolicie, żeby Kukiz wtedy powiedział "głosuję przeciw, bo mój "stały" koalicjant jest przeciw, więc ja też muszę"?? Proszę, błagam wszystkich, myślcie samodzielnie, nie dajcie sobą manipulować artykułem, który robi wszystko to, co 95% mediów polskich, czyli nie mówią o Kukizie NIC, a jak już naprawdę trzeba powiedzieć, to piszą o "najbardziej skompromitowanym prawie-polityku" i "marionetce politycznej". I proszę też, zapoznajcie się z całym wywiadem ("Paweł Kukiz z Barbarą Nowacka w programie Tak jest" dostępny na YT) i wtedy polemizujcie. Kiedy w marcu czy kwietniu widziałam plakaty Kukiza jako kandydata na prezydenta myślałam, że jakiś tam piosenkarz pcha się do polityki po pieniądze. Teraz SŁUCHAM tego, co mówi i widzę inteligentnego człowieka i PATRIOTĘ. Człowieka, którego tak bardzo boi się polski establishment, że zrobi wszystko, żeby go zdyskredytować, nawet kosztem dziennikarskiej nierzetelności i manipulacji faktami. Frondo, życzę odrobinę szerszej perspektywy :( Joanna M.